Analiza finansowa Podkategoria: Analiza finansowa

« poprzednia strona · 2
 • REVISION-RZESZÓW JÓZEF KRÓL biuro rachunkowe rzeszów »

  ReVision Sp. z o.o. jest kancelarią biegłych rewidentów i doradców podatkowych. Profil naszych usług obejmuje przede wszystkim doradztwo w zakresie badania sprawozdań finansowych, księgowości i podatków w firmach zlokalizowanych w Polsce, Niemczech bądź Rosji. Obsługę prowadzimy w języku polskim, angielskim i niemieckim, rosyjskim lub hiszpańskim, a okazały zakres naszych działań pomaga kooperować z Odbiorcami z przeróżnych specjalności. Do tego czasu wykonaliśmy około tysiąca badań sprawozdań finansowych, a aktualną rachunkowość prowadzimy dla ponad 200 firm. Osoby zainteresowane doradztwem w organizacji rachunkowości lub prawa skarbowego zapraszamy na stronę www ReVision.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak kupić obligacje zobacz na BestCapital.pl »

  Planujesz ulokować gdzieś posiadane środki pieniężne, ale nie masz pojęcia w jaki sposób to zrobić? Best Capital to firma, która przedstawi Ci dość nowy oraz pozbawiony dużego ryzyka sposób inwestowania. Masz przedsiębiorstwo i poszukujesz kapitału na rozwój, lecz starasz się nie zaciągać kredytu w banku? Best Capital będzie Twoim reprezentantem i przeprowadzi cały proces pozyskiwania inwestorów. Fachowcy firmy mają bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę pozwalającą na najlepszą obsługę na rynku obligacji korporacyjnych.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp dąbrowa górnicza »

  Zapraszamy wszystkich na nasze strony Biura Rachunkowego. Zajmowanie się księgowością to nasza pasja a zarazem specjalność. Naszym Klientom proponujemy pełny zakres obsługi księgowej podmiotów o różnorodnym profilu działalności. Poprowadzimy profesjonalne szkolenie BHP w Twojej firmie dopasowane do Twoich potrzeb. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Zapraszamy, do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Możesz ufać naszemu wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu. Poznaj naszą ofertę profesjonalnych usług z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac i przekonaj się, że z nami warto współpracować! Zarządzaj swoją firmą bez obaw o terminowość i poprawność prowadzenia Twoich spraw księgowych! Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółki z o.o. »

  Pozyskanie inwestora kapitałowego na modernizację lub restrukturyzację przedsiębiorstwa, podwyższenie kapitału zakładowego i emisję udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością może wymagać sporządzenia wyceny spółki. W zależności od przedmiotu działalności, kondycji finansowej, modelu biznesowego i celu wyceny, wycena spółki może jest realizowana różną techniką przy zastosowania nieraz bardzo różnych metod i założeń, które mają często istotny wpływ na wyniki wyceny. Niewłaściwe podejście do wyceny przedsiębiorstwa, może narazić na wysokie straty właścicieli lub inwestorów, albo stać się powodem rezygnacji z transakcji co także może być ze szkodą dla samej spółki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy wycenie spółki, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 01 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Swot przykład »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym serwisem internetowym, na którym znajdziesz wiele cennych informacji o analizie swot, jej historii, rodzajach czy sposobach przeprowadzania. Dzięki naszym przykładom bez problemu wykonasz profesjonalną analizę swot dowolnej organizacji. Cechuje nas pełen profesjonalizm, najwyższa jakość, skuteczność, fachowa pomoc oraz cenna baza materiałów dydaktycznych do pobrania. Zadowolenie oraz satysfakcja gwarantowana. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elmark-Serwis Bytom »

  Od wielu lat nasza firma zajmuje się realizowaniem profesjonalnych usług dotyczących prowadzenia księgowości. W naszej firmie prowadzimy między innymi księgi rachunkowe, księgi przychodów oraz rozchodów. Zapewniamy również obsługę rozliczeń z ZUS oraz prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 12 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dossier badanie sprawozdań finansowych warszawa »

  Jesteśmy biurem księgowo-podatkowym, które funkcjonuje w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Firma Dossier mieści się w Warszawie. Oferta usług rachunkowych oraz podatkowych jest skierowana do wszystkich, którzy potrzebują pomocy w rozstrzyganiu problemów księgowo-rachunkowych. Zapewniamy pomoc doświadczonego księgowego, doradcy podatkowego, audytora albo konsultanta z zakresu prawa pracy. Podejmiemy się realizacji badania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, a również wykonywania wszelkiego rodzaju ekspertyz. Specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań upadłościowych i likwidacyjnych. Szczegóły oferty są zlokalizowane na stronie.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Noble option info »

  Nasz serwis ekonomiczny powstał przede wszystkim z myślą o inwestorach, których jak dobrze wiemy w Polsce nie brakuje. Jeśli także i Ty należysz do tej grupy, przestań liczyć na szczęście i weź się za sensowne inwestycje. Na pewno będzie to o wiele łatwiejsze, jeśli będziesz na bieżąco z informacjami z naszego portalu.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Acega - biuro rachunkowe »

  Mieszczące się w Poznaniu biuro rachunkowe Acega to nie tylko profesjonalna księgowość dla firm lecz również klientów indywidualnych. Biuro oferuje fachowe doradztwo podatkowe i finansowe. Nasi doradcy podatkowi są w stanie zagwarantować porad na najwyższym poziomie w sprawach podatkowych, celnych czy też egzekucyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty online.

  Data dodania: 25 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • UmowaFrankowa.pl »

  Jeśli chcesz pozbyć się swojej toksycznej umowy kredytowej we frankach to koniecznie zajrzyj na naszą stronę, a dowiesz się jak skutecznie podważyć umowę, jakie są najczęstsze klauzule abuzywne. Ponadto na stronie znajdziesz także formularz kontaktowy, który umożliwi Ci kontakt z naszymi specjalistami.

  Data dodania: 14 12 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Analiza finansowa

Analiza finansowa - nowa strona:

Adres: