Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Rejestracja spółek - firma w Anglii »

  Stworzenie działalności gospodarczej w naszym kraju jest skomplikowanym procesem. Prowadzenie działalności oraz opłaty z tym związane całkowicie odstraszają niedoszłych polskich przedsiębiorców. Można tego uniknąć dzięki naszej stronie. Oferujemy szybką i łatwą rejestrację spółek w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu twoja działalność będzie podlegać pod angielskie prawo, które jest mniej skomplikowane i bardziej przyjazne dla naszych przedsiębiorców.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PREFAGBUD Kształtki wieńcowe »

  Firma produkująca materiały budowlane PREFAGBUD jest niewątpliwym liderem na rynku. Istnieje w branży od 1986 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją stropów Teriva, dzisiaj poszerzyła swoją ofertę o pustaki do stropów Teriva, wibroprasowe bloczki fundamentowe, jak również nadproża. Dynamiczny rozwój firmy w latach 90-tych spowodował zakup nowej technologii maszyn, francuskiej firmy Balbinot, co w znaczny sposób pozwoliło na zautomatyzowanie cyklu produkcyjnego. Nowoczesny maszyny, umożliwiły usunięcie z produkcji pyłów dymnicowych, co w stopniu znaczącym poprawiło jakość i parametry ekologiczne wytwarzanych artykułów. Firma posiada linię produkcyjną Balbinot, wytwórnię produkująca beton, maszynę kroczącą oraz specjalistyczny transport.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Marian Piasecki w tarnowie »

  Kancelaria Komornicza Mariana Piaseckiego jest zlokalizowana w Tarnowie. Komornik działa przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie. Komornik wykonuje czynności egzekucyjne w zakresie prawa cywilnego, realizuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne, ale może także prowadzić postepowanie zabezpieczające. Ponadto sprawuje nadzór na dobrowolnymi publicznymi licytacjami (nieruchomości i ruchomości). Obszar komorniczy obejmuje Gminę miasta Tarnów i Gminę wiejską Tarnów oraz cały Powiat tarnowski. Kancelaria jest otwarta w dni powszednie, a przyjęcia stron odbywają się we wtorki i czwartki. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe, wiadomości dotyczące bieżących licytacji i innych informacji.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kłodzko - BHP Polanica Zdrój - BHP Nysa - BHP OFFICE »

  Firma świadczy usługi w zakresie bhp i kadr. Obsługujemy Kłodzko, Polanica, Nysa, Kudowa, Nowa Ruda i inne. BHP OFFICE to firma szkoleniowo-doradcza, która zajmuje się zewnętrzną obsługą firm w zakresie bhp i kadr. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami związanymi z usługami wynikającymi z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunekbankowy »

  Chciałbyś zmienić konto bankowe, ale obawiasz się, że wybierzesz jeszcze gorsze niż to, które masz. Nie musisz zaglądać na strony większych banków. Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://rachunekbankowy.org/. Poznasz ofertę najlepszych kont osobistych, spośród których znajdziesz tę idealną dla Ciebie.

  Data dodania: 31 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja Grupa Protektorzy »

  Grupa Protektorzy powstała dziewiętnaście lat temu to jedna z pierwszych spółek w Polsce specjalizująca się w restrukturyzacji firm, kredytów oraz budżetów domowych. W momencie powstania nie istniał jeszcze zawód jakim jest doradca restrukturyzacyjny, gdyż kształtowała się cała branża. Nasza firma specjalizuje się w restrukturyzacji firm. Dzięki naszemu zespołowi, który cenimy za wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, a w skład którego wchodzą między innymi prawnicy oraz doradcy biznesowi bądź podatkowi wykorzystujemy wszelkie możliwości, by pomóc naszym klientom; pozyskujemy dla firm bądź konsumentów kapitał potrzebny na rozwój, bądź wspieramy konsumentów.

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • M. JABŁOŃSKA książka przychodów i rozchodów »

  W Biurze Rachunkowym „Bilans” z Zielonej Góry oferujemy usługi z zakresu księgowości, rachunkowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz księgi przychodów i rozchodów dla wielu firm, wcześniej opracowując optymalne dla danego przedsiębiorstwa zasady polityki rachunkowości. Nasza oferta obejmuje m. in. tworzenie zapisów w ewidencjach syntetycznych oraz analitycznych, sporządzanie rocznych zeznań, sporządzanie różnego typu sprawozdań finansowych, kontrolowanie należności oraz zobowiązań danej firmy. Każdy z naszych klient może liczyć na indywidualną wyceną usług dostosowaną do zakresu naszych obowiązków. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Katowicach »

  Nasza kadra bardzo dobrze wie jak udzielić fachową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, bowiem z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są bardzo trudne i zawiłe w szczególności dla osób, które po raz pierwszy zakładają firmę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by informacje udzielane przez nasz personel były dla Państwa jasne i czytelne. Jeśli chcesz uzyskać wycenę to wejdź na w naszą stronę internetową, lub przyjdź do nas osobiście i dowiedz się więcej w siedzibie firmy - Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o. o. ul. Żwirki i Wigury 27 40-063 Katowice. Porady można też uzyskać wypełniając dostępny na naszej witrynie internetowej formularz kontaktowy. Zapraszamy Państwa w dni robocze w godzinach otwarcia naszej firmy od 9:00 do 17:00.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • BiuroTlumaczen.pl »

  Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy. Jesteśmy doświadczonym biurem tłumaczeń, które stawia na przyjazną atmosferę i przystępne ceny. Nasza agencja tłumaczeń wykonuje zlecenia od osób prywatnych i firm. Możemy nawiązać jednorazową lub stałą współpracę. Obsługujemy wiele języków.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółek »

  Firma ReadyMade zajmuje się zakładaniem a następnie sprzedażą gotowych spółek różnego typu. Ponadto zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi ze wsparciem klientów w prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej. Mowa tu między o usługach księgowych i tym podobnych. Po wszystkie niezbędne informacje dotyczące firmy, jej oferty jak i dane kontaktowe zapraszamy na niniejszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.LombardWarszawa.pl »

  Jeżeli tylko mają ochotę Państwo sprzedać, odświeżyć lub także pozyskać oryginalne nowe ozłocone wytwory, to w naszej firmie ma się możliwość to zrobić bez problemu. Tym dokładnie zajmuje się nasz sklep internetowy, lombardwarszawa.pl. Znani jesteśmy z tego, że jeżeli chodzi o pozłacane wyroby, to nie ma przed nami tajemnic. Istniejąc pod nazwą Artar S.C. od długiego okresu czasu trudnimy się licznymi świadczeniami z dyscypliny sprzedaży złotem. Podstawową usługą jest skup złota, którego to cała wymiana handlowa przebiega bezbłędnie. Wszyscy nasi klienci cenią sobie szczególnie to, że cena złota za gram, którą proponujemy jest za każdym razem sprzyjająca dla nich. Też zajmujemy się propozycją pożyczki pod zastaw, jaką otrzymać można u nas na bardzo osiągalnych warunkach.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółki z o.o. »

  Pozyskanie inwestora kapitałowego na modernizację lub restrukturyzację przedsiębiorstwa, podwyższenie kapitału zakładowego i emisję udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością może wymagać sporządzenia wyceny spółki. W zależności od przedmiotu działalności, kondycji finansowej, modelu biznesowego i celu wyceny, wycena spółki może jest realizowana różną techniką przy zastosowania nieraz bardzo różnych metod i założeń, które mają często istotny wpływ na wyniki wyceny. Niewłaściwe podejście do wyceny przedsiębiorstwa, może narazić na wysokie straty właścicieli lub inwestorów, albo stać się powodem rezygnacji z transakcji co także może być ze szkodą dla samej spółki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy wycenie spółki, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 01 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Euromat »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług. Zapewniamy naszym klientom nowoczesne posadzki. Wszystkie nasze posadzki cechują się podwyższoną jakością a jednocześnie wyjątkowymi walorami estetycznymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej!

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.spolki-excelio.pl »

  Przedstawiamy Wam kancelarię zajmującą się szeroko pojętą tematyką spółek. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących sprzedaży i zakupu spółek a także pomoc w ich likwidacji. Nasi prawnicy odpowiedzą na szereg pytań dotyczących zakupu spółki, przygotują dokumenty, opracują strategię biznesową. Kancelaria posiada również stronę internetową, poprzez którą chce trafiać do osób poszukujących specjalistów. Wierzymy, że jest wiele osób, które ma pomysł i chciałoby zakupić gotowa spółkę.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • DUET S.C. księgowość dla firm łódź »

  Prowadzenie pełnej księgowości firm, fundacji i wspólnot mieszkaniowych, a ponadto księgowość uproszczona, wsparcie w zakładaniu i prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej i wiele innych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów oferuje Państwu biuro rachunkowe DUET z Łodzi. Zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę księgową i kadrowo-płacową na bardzo wysokim poziomie, popartą kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy dokładność, niezawodność oraz pełen profesjonalizm. Do współpracy zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa, duże firmy, a także spółki, wspólnoty mieszkaniowe i fundacje. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SIGMA biuro księgowe gorzów wielkopolski »

  Sigma to nazwa, działającego w Gorzowie Wielkopolskim Biura Rachunkowego. To firma z dużym doświadczeniem, jaka gwarantuje profesjonalną obsługę finansową każdym podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, niezależnie od jej formy a także klientom indywidualnym. Sigma to zespół wykwalifikowanych osób, realizujących pełen zakres usług z obszaru księgowości i rachunkowości. Okazały zakres świadczonych usług to atut firmy Sigma, jaka pozwala podmiotom gospodarczym zniwelować koszty utrzymania stanowiska księgowego w firmie. Sigma wyróżnia się rzetelnym wykonaniem obowiązków, utrzymanie dokumentów na najwyższym poziomie prawnym a także profesjonalną i kompleksową obsługą opartą na wysokich kwalifikacjach.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Co robisz, jak chcesz zmienić zawód lub poznać język? Przypadkiem szukasz kursu czy też korepetytora, nabywasz materiały i samodzielnie przyswajasz potrzebną wiedzę lub zgłaszasz się do odpowiedniej szkoły. Dobrze wiesz, iż tylko w ten posób możesz odmienić swoje życie i otworzyć przed sobą kolejne możliwości. Na nieszczęście, nie wszyscy mają taką szansę. Wraz z fundacją Lyoness Child&Family możemy to odmienić.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aktywny Biznes / Pasywny Dochód – RevShare | Tomasz Sojka »

  Cześć, nazywam się Tomasz Sojka, jestem szczęśliwym mężem oraz mężczyzną oczekującym potomstwaOd 2013 r. jestem fascynatem i praktykiem e-biznesu. W dobie XXI wieku widzę niezwykły potencjał w internecie. Moim zdaniem i osób z którymi pracuję jest to najprostszy sposób na zarobienie pieniędzy. Dzisiaj zarabiamy razem na rynku reklamy online który jest warty 2MLD rocznie.DZISIAJ MOGĘ POCHWALIĆ SIĘ3 LATA DZIAŁAM ONLINE40 OSÓB ZARABIA ZE MNĄ5 ŹRÓDEŁ DOCHODUJestem również właścicielem i pomysłodawcą pierwszego na świecie sklepu z narzędziami do biznesów RevShare. Produkty które oferuję sprzedawane są na całym świecie. Pomagają ludziom osiągać coraz to lepsze dochody w biznesach które dzisiaj prowadzą

  Data dodania: 10 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Antresole »

  Potrzebujesz solidnych regałów magazynowych? Firma Rosmar Storage Systems jest w stanie zagwarantować klientom najwyższej jakości regały jezdne, półkowe czy wspornikowe cechujące się najlepszymi parametrami obciążeniowymi. Firma dokonuje montażu regałów u klienta, świadczy też coroczne usługi serwisowe. Klienci mogą również zaopatrzyć się w automatyczne systemy magazynowe (układnice), mogą też kupić regały używane.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA TOMASZEWSKA biura rachunkowe wrocław »

  Biuro rachunkowe Joanna Tomaszewska ma wiele lat doświadczenia w obsługiwaniu księgowości podmiotów rozmaitego typu. Zajmujemy się rozliczaniem osób fizycznych i przedsiębiorstw o różnych rozmiarach oraz zakresach działalności. Nasza współpraca obejmuje także prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych i rozliczenia podatku VAT. Zajmujemy się reprezentacją naszych klientów przed organami skarbowymi. Pomagamy w formalnościach powiązanych z założeniem własnej firmy, poradzimy, jaka forma działalności będzie najkorzystniejsza i jaki sposób opodatkowania wybrać. Po więcej informacji dotyczących naszej oferty zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: