Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »
 • Aktywny Biznes / Pasywny Dochód – RevShare | Tomasz Sojka »

  Cześć, nazywam się Tomasz Sojka, jestem szczęśliwym mężem oraz mężczyzną oczekującym potomstwaOd 2013 r. jestem fascynatem i praktykiem e-biznesu. W dobie XXI wieku widzę niezwykły potencjał w internecie. Moim zdaniem i osób z którymi pracuję jest to najprostszy sposób na zarobienie pieniędzy. Dzisiaj zarabiamy razem na rynku reklamy online który jest warty 2MLD rocznie.DZISIAJ MOGĘ POCHWALIĆ SIĘ3 LATA DZIAŁAM ONLINE40 OSÓB ZARABIA ZE MNĄ5 ŹRÓDEŁ DOCHODUJestem również właścicielem i pomysłodawcą pierwszego na świecie sklepu z narzędziami do biznesów RevShare. Produkty które oferuję sprzedawane są na całym świecie. Pomagają ludziom osiągać coraz to lepsze dochody w biznesach które dzisiaj prowadzą

  Data dodania: 10 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SIGMA biuro księgowe gorzów wielkopolski »

  Sigma to nazwa, działającego w Gorzowie Wielkopolskim Biura Rachunkowego. To firma z dużym doświadczeniem, jaka gwarantuje profesjonalną obsługę finansową każdym podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, niezależnie od jej formy a także klientom indywidualnym. Sigma to zespół wykwalifikowanych osób, realizujących pełen zakres usług z obszaru księgowości i rachunkowości. Okazały zakres świadczonych usług to atut firmy Sigma, jaka pozwala podmiotom gospodarczym zniwelować koszty utrzymania stanowiska księgowego w firmie. Sigma wyróżnia się rzetelnym wykonaniem obowiązków, utrzymanie dokumentów na najwyższym poziomie prawnym a także profesjonalną i kompleksową obsługą opartą na wysokich kwalifikacjach.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA TOMASZEWSKA biura rachunkowe wrocław »

  Biuro rachunkowe Joanna Tomaszewska ma wiele lat doświadczenia w obsługiwaniu księgowości podmiotów rozmaitego typu. Zajmujemy się rozliczaniem osób fizycznych i przedsiębiorstw o różnych rozmiarach oraz zakresach działalności. Nasza współpraca obejmuje także prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych i rozliczenia podatku VAT. Zajmujemy się reprezentacją naszych klientów przed organami skarbowymi. Pomagamy w formalnościach powiązanych z założeniem własnej firmy, poradzimy, jaka forma działalności będzie najkorzystniejsza i jaki sposób opodatkowania wybrać. Po więcej informacji dotyczących naszej oferty zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam firmę »

  Centrum Efektywnego Zarządzania Biznesem to firma, którą interesuje sprzedaż gotowych spółek – oczywiście notarialnie czystych. Dodatkowo zajmuje się również pomocą swoim klientom w rejestracji ich spółek prawa handlowego w Krajowym Rejestrze Sądowym. Serdecznie zachęcamy do współpracy z nią.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Kraków »

  Przeczytaj, w jaki sposób prezentują się sale w przeróżnych uszeregowaniach miejsc. W otoczeniu Krakowa możesz wybrać takie miasta jak Białka Tatrzańska, Janowice czy Poronin. Otwierając wybrany hotel zobaczysz więcej potrzebnych informacji powiązanych z zapleczem konferencyjnym. Jeśli będziesz mieć znaczną ilość gości spoza miasta zapewnij im miejsca noclegowe. Kraków przedkłada gościom istotną liczbę atrakcji, toteż skorzystaj z nich.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Mało trzeba, by to wykonywać. Kij, piłka oraz parę dołków. Jednakże aby uprawiać golf rzeczywiście zawodowo, potrzeba lat ćwiczeń. Na konkursach aranżowanych urządzanych dzięki Lyoness prezentują się mistrzowie, którzy sztukę uderzeń opanowali do doskonałości. I dlatego właśnie ich zmagania są faktycznie ciekawe oraz emocjonujące. Tu można zdrowo oraz spędzić dzień kibicując lub samemu próbując swych sił w tym sporcie.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania opinii pracowników dla biznesu »

  Obawiasz się ryzyka, że Twoi pracownicy podejmą decyzję o zmianie miejsca zatrudnienia? Zleć nam więc koniecznie badania pracownicze, z których wnioski pozwolą Ci zwiększyć wydajność swojej załogi. Realizujemy badania HR już od 15 lat, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość każdego pomiaru. Zapewniamy także wysoki stopień anonimowości badania pracowniczego – dlatego frekwencja jest zawsze bliska maksymalnej. Zaufaj więc naszej wiedzy i doświadczeniu. Badania pracowników pozwolą Twojej firmie uniknąć kryzysu!

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. »

  Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali, śrutowaniu, piaskowaniu oraz malowaniu proszkowym. Od 1995 roku zajmujemy się lakiernictwem proszkowym. Nasz park maszynowy został wyposażony w sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu, bez przeszkód wykonujemy zlecenia dla firm z całej Polski i Europy. Wykonujemy cały cykl produkcyjny, aż po spakowanie detalu i wysyłkę. W naszej lakierni, posiadamy możliwość malowania najróżniejszych detali. Osobiście sprawdzamy rodzaj elementu oraz jego wymiary. Zlecenia wyceniamy indywidualnie, pod konkretnego klienta.

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. »

  Rdza jest największym wrogiem każdego elementu metalowego. Jak przed nią chronić? Jednym z najlepszych rozwiązań jest cynkowanie. Jeśli szukacie Państwo firmy, która wykonuje takie usługi, zapraszamy do nas. Cynkowanie to usługa, którą oferujemy już od lat. Powłoka, która nanoszona jest na metalowy element, zabezpiecza go przed rdzą, jednocześnie nadaje ładny, srebrny wygląd. Powłoka charakteryzuje się dużą trwałością. Wykonujemy cynkowanie elementów o maksymalnej długości 120 centymetrów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wirtualne »

  Zakładanie firmy wiąże się z potrzebą dużej ilości pieniędzy, o czym w szczególności wiedzą właściciele firm. Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy jest skorzystanie z usług naszego wirtualnego biura w Warszawie. Nasze wirtualne biuro w Warszawie znajduje się w samym centrum Warszawy, skąd łatwo dojechać z każdej części miasta. Adres naszego wirtualnego biura znajdującego się w centrum miasta może również powodować, że firma będzie spostrzegana bardziej profesjonalnie i z większym prestiżem. Wirtualne biuro w Warszawie to także dobre rozwiązanie, aby zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy. Kupno biura w centrum Warszawy może kosztować bardzo wiele, dlatego nasze wirtualne biuro ograniczy Twoje koszty związane z wynajmem zwykłego biura.

  Data dodania: 10 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Złoto »

  Warto skorzystać z oferty naszego serwisu internetowego, dzięki któremu można dowiedzieć się znacznie więcej o inwestowaniu pieniędzy w złoto. Możliwości jest sporo. Można zainwestować w złote monety bulionowe, ale można też kupić elementy wykonywane z innych cennych kruszców. Każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie w naszym serwisie.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Teagle.io »

  Skutecznym sposobem na oszczędności flotowe są rozwiązania telematyczne, które pozwalają na optymalizację czasu pracy kierowców jak również ograniczanie pustych i zbędnych przebiegów. Dodatkowo rozwiązania te usprawniają przepływ informacji oraz dokumentacji a także zapewniają terminowość ich dostarczenia.

  Data dodania: 17 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Eco Myjnie Chemia samochodowa »

  ECO Myjnie to jednostka, która zaistniała w dwa tysiące dziewiątym roku i jest jedynym w Polsce, dystrybutorem najbardziej innowacyjnych włoskich myjni. W swojej ofercie posiada najszerszy wybór urządzeń parowych, które są osiągalne na terenie całego kraju. Zdołają być one użytkowane zarówno do użytku pokojowego, jak i industrialnego. Osiągalne rozwiązania są niezwykle funkcjonalne i posiadają najważniejsze parametry, dzięki czemu używanie ich jest samą przyjemnością. Posiadamy wszelkie żądane zezwolenia i działamy zgodnie z przepisami.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa - Laweta Holownie A1 Toruń »

  Pomoc Drogowa Maja to kompleksowe usługi z zakresu holowania i transportu pojazdów. Oferujemy usługi auto-lawetą na terenie całego kraju.Zapewniamy: współpracę z warsztatem 24h, drobne naprawy na miejscu awarii, DARMOWE auto zastępcze na czas naprawy, strzeżony całodobowo parking, miejsca noclegowe w razie konieczności postoju powyżej 6h. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy - 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Drewpłyt - transport Grudziądz »

  Drewpłyt Grudziądz - skład drewna i jednocześnie firma transportowa która może zaoferować po korzystnych cenach transport krajowy. W ofercie sprzedaż drewna i jego wyrobów. W sprzedaży hurtowej i detalicznej: deska, tarcica, drewno konstrukcyjne, podbitka, sklejka, płyty osb, płyty mfp. Skład drewna zaprasza do skorzystania z oferty - także transport Grudziądz.

  Data dodania: 08 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • KRS dla Firm »

  Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników, którzy świadczą usługi dla przedsiębiorstw. Każda spółka z o.o. może rozwijać się znacznie sprawniej dzięki naszej pomocy. Pomagamy bowiem w realizowaniu wielu kwestii prawnych i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Powoduje to, że faktycznie warto wybrać naszą ofertę w swojej sytuacji.

  Data dodania: 09 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • BPX Global - najlepsza produkcja dyskretna »

  Dobre funkcjonowanie firmy jest wyjątkowo istotne, jeżeli pragniemy osiągnąć sukces. Aby to osiągnąć należy stosować najnowsze metody, które uczynią naszą pracę znacznie bardziej efektywną. Business Partners eXcellence jest grupą firm konsultingowych, które wyspecjalizowane w ulepszaniu metod zarządzania, przy zastosowaniu programów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence. W naszej ofercie znajdują się usługi konsultingowe, dotyczące działania systemów informatycznych, wdrożenia programów wspierających zarządzanie a także usługi związane z rozwojem i utrzymaniem tych systemów w działaniu.

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuroinvesto.pl »

  Nasza księgowa z Miechowa jest w stanie zapewnić Państwu fachowe usługi księgowe i rachunkowe. Zapewnia między innymi rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatku VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, jak i również zapewnia inne niezbędne usługi dodatkowe wedle niezbędnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 23 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Income - księgowość »

  Profesjonalizm działania i kompleksowość usług to znak rozpoznawczy Biura Obsługi Księgowej i BHP Income działającego na Śląsku (Bytom i Tarnowskie Góry). Firma zapewnia usługi księgowe i kadrowo-płacowe, a także związanie z bezpieczeństwem i higieną pracy (szkolenia, postepowania powypadkowe, wdrażanie procedur). Duże doświadczenie kadry, ciągłe dokształcanie się i elastyczne podejście gwarantuje satysfakcję klienta, który może liczyć na dyspozycyjność pracowników Income. Biuro świadczy swoje usługi z pełnym zaangażowaniem, dyskrecją i odpowiedzialnością.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poir.opi.org.pl »

  Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy zajmuje się unijnym programem Inteligentny Rozwój. Współpracuje z Ministerstwem, z firmami prywatnymi, urzędnikami samorządowymi, przedstawicielami organizacji pozarządowych i rządowych. Zajmuje się on różnorodnymi aspektami analizowanych zagadnień i twórczo podchodzi do zgłaszanych projektów.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: