Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Getek M. księga przychodów i rozchodów olsztyn »

  Poszukujesz biura rachunkowego, zapoznaj się z naszą stroną internetową. Biuro Rachunkowe Maria Getek mieści się w Olsztynie. Obsługujemy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prawne. Nasza propozycja to zasługi w zakresie: prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr i płac, obsługi ZUS, przesądowej windykacji należności, pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, przygotowywania rozliczeń rocznych, rozliczania dotacji unijnych i wiele innych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Jak reklamować firmę? Mała firma nie zawsze może sobie pozwolić na drogą promocję. Dlatego warto zobaczyć nasz katalog firm. Darmowa reklama i pewny klient dla Twojego biznesu! Wystarczy się zarejestrować i zacząć już dziś promować się w sieci. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne »

  Przy organizacji dużo większej konferencji bardzo dobrze jest zatroszczyć się o rabaty w hotelu konferencyjnym. Organizując konferencje branżowe trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół, również parking. Miejsce, w jakim ma mieć miejsce konferencja musi być dopasowane do tego, którzy uczestnicy przyjadą. Dobrze jest na zakończenie meetingu wykonać rozeznanie, jak się podobało uczestnikom. Bardzo ważne w czasie konferencji branżowej są przerwy kawowe, sprzyjają rozmowom między uczestnikami. Odwiedza a tak, iż prelegenci miewają swoje wymagania odnośnie sprzętu i dobrze o tym dowiedzieć odpowiednio wcześniej. W celu zagwarantowania właściwych warunków realizacji konferencji skontaktuj się z prezentującymi oraz spytaj o ich wymagania.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • FSG - Financial Support Group - Twój zewnętrzny dyrektor finansowy »

  Financial Support Group Sp. z o.o. - Twój zewnętrzny dyrektor finansowy. Proponujemy kompleksowe wsparcie biznesu, dokonujemy oceny wyglądu firmy, jednocześnie pod kątem wewnętrznym oraz zewnętrznym. Oferujemy opiekę dedykowanego doradcy, za którym stoi wiedza zgromadzona przez cały zespół FSG. Posiadamy autorskie narzędzia analityczne, scoringowe i ratingowe. W naszej ofercie znajdują się doradztwo finansowe i kredytowe, kredyty inwestycyjne i obrotowe, optymalizacja kosztów, biznes plany, restrukturyzacje, projekty inwestycyjne, inwestycje, analiza kondycji finansowej, ocena sprawozdań i wiarygodności firm, nadzór nad finansami, tworzenie raportów finansowych, negocjacja warunków współpracy. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MJT Drabiny »

  MJT firma z Warszawy trudni się dystrybucją wszelakiego rodzaju rusztowań. W asortymencie tej firmy znajdują się nowoczesne rusztowania elewacyjne, odznaczające się najwyższą jakością, systemowe, proste i ekspresowe w montażu i demontażu. Firma ta w asortymencie ma także solidne rusztowania aluminiowe jezdne, służące do prac lekkich, posiadające rozmaite szerokości podstawy, przez co nadają się do prac w każdych warunkach. MJT to także trwałe oraz profesjonalne rusztowania warszawskie, używane w wielu pracach murarskich, tynkarskich, konserwatorskich, dekoracyjnych i innych. MJT to nie tylko specjalistyczne rusztowania, to również bogaty wybór drabin, podestów, wciągarek oraz wind budowlanych i ogrodzeń przestawnych. Więcej na stronie:

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • LUCRUM TAX Biuro księgowe szczecin »

  Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe gwarantuje najwyższej jakości usługi księgowe skierowane do wszystkich przedsiębiorców. I naszym celem jest uproszczenie naszym kontrahentom rozwoju własnej firmy bądź działalności gospodarczej, stąd również ponadto usług rachunkowych proponujemy również zaawansowaną obsługę kadrowo-płacową, która z pewnością przyda się w momencie zaangażowania pracowników. Gwarantujemy, iż kooperując z nami w momencie, gdy angażujesz pracownika, to my zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zaangażowaniem nowej osoby bądź osób. Zapraszamy do poznania się z całą propozycją naszego biura na witrynie WWW.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja ISO 22000 »

  Biuro Certyfikacji GEM to renomowana firma w zakresie certyfikacji ISO i innych systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem żywności. Biuro cechuje profesjonalna obsługa, sumienne audyty, bezstronność auditu wdrożonych systemów zarządzania - np. ISO/TS 16949, ISO 3834, ISO 22000 itd. Dysponując kadrą wyrobionych audytorów Firma zapewnia wysoką jakość oferowanych usług audytorskich. Firma prowadzi także szkolenia. Ogromne doświadczenie w tej dziedzinie przekłada się na renomę Firmy, cieszącej się wielkim zaufaniem.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pilarki taśmowe »

  Maszdrew to producent tanich pilarek taśmowych, które służą do całkowitego rozkroju drewna iglastego i liściastego.
  Od początku swojej działalności firma maszdrew specjalizuje się w produkcji maszyn do wstępnej obróbki drewna tj. pilarek tarczowych, dwupił i wielopił.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bulioner pl »

  Inwestycje w kruszce są coraz popularniejsze. Monety złote i srebrne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To właściwie najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie kapitału przed inflacją. Analitycy finansowi ciągle widzą w złocie szansę na zysk i jedyną bezpieczną inwestycję w czasie kryzysu. Polacy coraz odważniej lokują złoto i srebro. Dzięki temu, że monety i sztabki można teraz kupić przez interner, inwestycje mamy właściwie na wyciągnięcie ręki. Ceny złota rosną i wszystko wskazuje na to, że ciągle będą wyższe. Srebro z kolei dla wielu jest zdecydowanie bardziej zyskowne. Dowiedz się o nas więcej i zainwestuj pewnie.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Warszawa »

  Firma Vivendum świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, usługi księgowo-kadrowe, prawne oraz IT. Wykonujemy dla naszych Klientów prace, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Korzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorcy skupić się na bezpiecznym rozwijaniu podstawowego biznesu oraz na maksymalizacji przychodów i zysków

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe z gwarancją jakości usług, Kraków »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi związane z prowadzeniem pełnej księgowości. Tworzymy dla naszych Klientów plan kont, pomagamy przy ustalaniu polityki rachunkowości a także wykonujemy comiesięczne deklaracje i zestawienia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość stowarzyszeń i firm w biurze Petra, miasto Poznań »

  Polecamy biuro rachunkowe Petra. U nas doświadczysz fachowych usług księgowości, kadrowo-płacowych oraz prawno-doradczych. Z naszych porad mogą korzystać zarówno firmy, jak i organizacje pozarządowe. Udzielamy także pomocy online za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.PierwszaBudowa.pl »

  Planujesz w najbliższym czasie mniejszą albo większą budowę na terenie województwa mazowieckiego i potrzebny jest Ludzie specjalistyczny nadzór inwestorski w bardzo atrakcyjnej cenie to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Nasz doświadczony kierownik budowy może zaoferować Państwu przygotowanie szczegółowego kosztorysu praktycznie każdego etapu tworzenia, a ponadto pomoc w wybraniu najlepszych materiałów budowlanych. Służymy Państwu też specjalistycznym wsparciem w wyborze stosownej spółki budowlanej. Specjalistyczny nadzór inwestorski jedynie u Nas.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowo-księgowe »

  Prowadząc własną działalność gospodarczą jesteśmy zmuszeni do prowadzenia księgowości w naszej firmie. Możemy zająć się tym sami lub skorzystać z usług biura rachunkowego. Powierzając naszą księgowość firmie BR TAX mamy pewność że co miesięczne rozliczenia z urzędem skarbowym oraz ksiegi firmy będą zawsze w należytym porządku. Do tego na pewno zaoszczędzimy sporo czasu który będziemy mogli przeznaczyć na dalszy rozwój naszej działalności.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Milanówek »

  Łatwo na początku istnienia firmy można ulec chęciom aby samemu stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość. Przedsiębiorcy zaczynają wtedy poznawać tajniki co można, a czego nie można dodać do ksiąg w koszty prowadzenia firmy. Wiedza chociażby w stopniu minimalnym głównych zasad księgowości opłaca się - zdajesz sobie sprawę wówczas, że nikt z Twoich partnerów Ciebie nie oszuka, czujesz się pewniejszy rozmawiając w urzędach czy z innymi kolegami z Twojej gałęzi biznesu. Gdy Twoja firm eksploduje - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Pruszków, które zatrudnia tylko specjalistów z doświadczeniem jak i znajomościami branży.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lina - EVERLIN.pl »

  Firma Everlin obserwuje rynek oraz w szczególności bada opinie klientów, na podstawie tego przygotowuje asortyment, np. lina do eurobungee lub lina polipropylenowa. Oferowany lina poliamidowa znajdzie zastosowanie jako lina cumownicza oraz holownicza, jak również zmodyfikowana lina do manipulacji z ładunkami. EVERLIN przy produkcji korzysta wyłącznie z surowców pochodzących od renomowanych produktów.

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kafis – drukarka fiskalna Kraków, kasy fiskalne Kraków »

  Długość funkcjonowania sprzętów uzależniona jest po pierwsze od regularnego serwisu, który zagwarantuje konserwację i wcześniejsze wykrycie błędów i zniwelowanie anomalii. Mimo tego popsuć się ma się na przykład drukarka fiskalna. Kraków jest miejscowością, gdzie jest serwisów.Wykorzystanie urządzeń w sposób, który nie jest zgodny z ich funkcjami jest najczęstszym powodem wystąpienia usterki. Tą metodą uszkodzić można urządzenia fiskalne. Kraków to okolica, gdzie codziennie mnóstwo sprzętów dostarczanych jest do naprawy.Czasem naprawa niesprawnego sprzętu nie ma wpływu na czas i szybkość pracy. Problem natomiast jest większy gdy awarii ulegną np kasy fiskalne. Kraków jest miejscowością, gdzie działa niemała olbrzymia ilość różnorakich sklepów.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Accountancy4you.com »

  Osoby zakładające spółkę w Anglii mają obowiązek prowadzenia pełnej księgowości oraz przygotowania jawnych rozliczeń rocznych. Powołanie takiej spółki wymaga dokonania wpisu w brytyjskim rejestrze firm( Companies House). Oczywiście pracownicy Accountancy mogą się tym zająć i w Państwa imieniu dopełnić wszystkich formalności związanych z rejestracją firmy. Oferują szereg usług, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie sprawnie funkcjonować, w księgach rachunkowych nie będzie żadnych błędów, a dokumenty będą na czas przygotowane.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pewny zysk, Własna pralnia »

  Możliwość zakupu na zasadach franczyzy funkcjonującego i dochodowego punktu świadczącego usługi czyszczenia odzieży męskiej i damskiej. Franczyza z Pandą to własny biznes oraz pewny zysk. Gdy nie wiesz w co ulokować pieniądze to mamy dla ciebie dochodowy pewny interes - franczyza z nami to pewna inwestycja. Własna pralnia to idealny i pewny biznes w centrum handlowym - szybki zwrot pieniędzy i dobra lokata pieniędzy (Bezpieczeństwo ulokowanych środków). Zapraszamy ludzi przedsiębiorczych, zapewniamy Know How i gwarantujemy zysk już od pierwszego miesiąca. Gdy nie wiesz w co zainwestować to zajrzyj na naszą stronę - franczyza z nami to pewny biznes.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sweet Home Service Opieka osób starszych »

  Jeżeli poszukujesz fachowej pomocy domowej zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Sweet Home Service. Proponujemy opiekę nad dziećmi, seniorami i domem. istniejemy na terenie Warszawy i okolic. W każdym domu, w jakim wykonujemy zajęcia opiekuńcze, prowadzona będzie karta obowiązków zawierająca listę niezbędnych dla personelu wiadomości i zadań do wykonania. Rejestr zrealizowanych zadań z karty będzie zatwierdzony podpisem opiekuna. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, którzy bezustannie podwyższają swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: