Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Sale konferencyjne »

  Przy organizacji dużo większej konferencji bardzo dobrze jest zatroszczyć się o rabaty w hotelu konferencyjnym. Organizując konferencje branżowe trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół, również parking. Miejsce, w jakim ma mieć miejsce konferencja musi być dopasowane do tego, którzy uczestnicy przyjadą. Dobrze jest na zakończenie meetingu wykonać rozeznanie, jak się podobało uczestnikom. Bardzo ważne w czasie konferencji branżowej są przerwy kawowe, sprzyjają rozmowom między uczestnikami. Odwiedza a tak, iż prelegenci miewają swoje wymagania odnośnie sprzętu i dobrze o tym dowiedzieć odpowiednio wcześniej. W celu zagwarantowania właściwych warunków realizacji konferencji skontaktuj się z prezentującymi oraz spytaj o ich wymagania.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • MJT Drabiny »

  MJT firma z Warszawy trudni się dystrybucją wszelakiego rodzaju rusztowań. W asortymencie tej firmy znajdują się nowoczesne rusztowania elewacyjne, odznaczające się najwyższą jakością, systemowe, proste i ekspresowe w montażu i demontażu. Firma ta w asortymencie ma także solidne rusztowania aluminiowe jezdne, służące do prac lekkich, posiadające rozmaite szerokości podstawy, przez co nadają się do prac w każdych warunkach. MJT to także trwałe oraz profesjonalne rusztowania warszawskie, używane w wielu pracach murarskich, tynkarskich, konserwatorskich, dekoracyjnych i innych. MJT to nie tylko specjalistyczne rusztowania, to również bogaty wybór drabin, podestów, wciągarek oraz wind budowlanych i ogrodzeń przestawnych. Więcej na stronie:

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • LUCRUM TAX Biuro księgowe szczecin »

  Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe gwarantuje najwyższej jakości usługi księgowe skierowane do wszystkich przedsiębiorców. I naszym celem jest uproszczenie naszym kontrahentom rozwoju własnej firmy bądź działalności gospodarczej, stąd również ponadto usług rachunkowych proponujemy również zaawansowaną obsługę kadrowo-płacową, która z pewnością przyda się w momencie zaangażowania pracowników. Gwarantujemy, iż kooperując z nami w momencie, gdy angażujesz pracownika, to my zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zaangażowaniem nowej osoby bądź osób. Zapraszamy do poznania się z całą propozycją naszego biura na witrynie WWW.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady mięsne, wędliny, sklep mięsny, mięso »

  Portal FirmyMiesne.pl ma służyć przede wszystkim właścicielom sklepów mięsnych obecnym oraz przyszłym. Tak aby dzięki informacji o tym jak prowadzić profesjonalny i nowoczesny sklep mięsny zdobyć przewagę konkurencyjną. Produkty mięsne dla handlu i gastronomii to bardzo ważny element.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bulioner pl »

  Inwestycje w kruszce są coraz popularniejsze. Monety złote i srebrne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To właściwie najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie kapitału przed inflacją. Analitycy finansowi ciągle widzą w złocie szansę na zysk i jedyną bezpieczną inwestycję w czasie kryzysu. Polacy coraz odważniej lokują złoto i srebro. Dzięki temu, że monety i sztabki można teraz kupić przez interner, inwestycje mamy właściwie na wyciągnięcie ręki. Ceny złota rosną i wszystko wskazuje na to, że ciągle będą wyższe. Srebro z kolei dla wielu jest zdecydowanie bardziej zyskowne. Dowiedz się o nas więcej i zainwestuj pewnie.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość stowarzyszeń i firm w biurze Petra, miasto Poznań »

  Polecamy biuro rachunkowe Petra. U nas doświadczysz fachowych usług księgowości, kadrowo-płacowych oraz prawno-doradczych. Z naszych porad mogą korzystać zarówno firmy, jak i organizacje pozarządowe. Udzielamy także pomocy online za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pilarki taśmowe »

  Maszdrew to producent tanich pilarek taśmowych, które służą do całkowitego rozkroju drewna iglastego i liściastego.
  Od początku swojej działalności firma maszdrew specjalizuje się w produkcji maszyn do wstępnej obróbki drewna tj. pilarek tarczowych, dwupił i wielopił.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Getek M. księga przychodów i rozchodów olsztyn »

  Poszukujesz biura rachunkowego, zapoznaj się z naszą stroną internetową. Biuro Rachunkowe Maria Getek mieści się w Olsztynie. Obsługujemy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prawne. Nasza propozycja to zasługi w zakresie: prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr i płac, obsługi ZUS, przesądowej windykacji należności, pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, przygotowywania rozliczeń rocznych, rozliczania dotacji unijnych i wiele innych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.PierwszaBudowa.pl »

  Planujesz w najbliższym czasie mniejszą albo większą budowę na terenie województwa mazowieckiego i potrzebny jest Ludzie specjalistyczny nadzór inwestorski w bardzo atrakcyjnej cenie to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Nasz doświadczony kierownik budowy może zaoferować Państwu przygotowanie szczegółowego kosztorysu praktycznie każdego etapu tworzenia, a ponadto pomoc w wybraniu najlepszych materiałów budowlanych. Służymy Państwu też specjalistycznym wsparciem w wyborze stosownej spółki budowlanej. Specjalistyczny nadzór inwestorski jedynie u Nas.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowo-księgowe »

  Prowadząc własną działalność gospodarczą jesteśmy zmuszeni do prowadzenia księgowości w naszej firmie. Możemy zająć się tym sami lub skorzystać z usług biura rachunkowego. Powierzając naszą księgowość firmie BR TAX mamy pewność że co miesięczne rozliczenia z urzędem skarbowym oraz ksiegi firmy będą zawsze w należytym porządku. Do tego na pewno zaoszczędzimy sporo czasu który będziemy mogli przeznaczyć na dalszy rozwój naszej działalności.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Milanówek »

  Łatwo na początku istnienia firmy można ulec chęciom aby samemu stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość. Przedsiębiorcy zaczynają wtedy poznawać tajniki co można, a czego nie można dodać do ksiąg w koszty prowadzenia firmy. Wiedza chociażby w stopniu minimalnym głównych zasad księgowości opłaca się - zdajesz sobie sprawę wówczas, że nikt z Twoich partnerów Ciebie nie oszuka, czujesz się pewniejszy rozmawiając w urzędach czy z innymi kolegami z Twojej gałęzi biznesu. Gdy Twoja firm eksploduje - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Pruszków, które zatrudnia tylko specjalistów z doświadczeniem jak i znajomościami branży.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe z gwarancją jakości usług, Kraków »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi związane z prowadzeniem pełnej księgowości. Tworzymy dla naszych Klientów plan kont, pomagamy przy ustalaniu polityki rachunkowości a także wykonujemy comiesięczne deklaracje i zestawienia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kafis – drukarka fiskalna Kraków, kasy fiskalne Kraków »

  Długość funkcjonowania sprzętów uzależniona jest po pierwsze od regularnego serwisu, który zagwarantuje konserwację i wcześniejsze wykrycie błędów i zniwelowanie anomalii. Mimo tego popsuć się ma się na przykład drukarka fiskalna. Kraków jest miejscowością, gdzie jest serwisów.Wykorzystanie urządzeń w sposób, który nie jest zgodny z ich funkcjami jest najczęstszym powodem wystąpienia usterki. Tą metodą uszkodzić można urządzenia fiskalne. Kraków to okolica, gdzie codziennie mnóstwo sprzętów dostarczanych jest do naprawy.Czasem naprawa niesprawnego sprzętu nie ma wpływu na czas i szybkość pracy. Problem natomiast jest większy gdy awarii ulegną np kasy fiskalne. Kraków jest miejscowością, gdzie działa niemała olbrzymia ilość różnorakich sklepów.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja ISO 22000 »

  Biuro Certyfikacji GEM to renomowana firma w zakresie certyfikacji ISO i innych systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem żywności. Biuro cechuje profesjonalna obsługa, sumienne audyty, bezstronność auditu wdrożonych systemów zarządzania - np. ISO/TS 16949, ISO 3834, ISO 22000 itd. Dysponując kadrą wyrobionych audytorów Firma zapewnia wysoką jakość oferowanych usług audytorskich. Firma prowadzi także szkolenia. Ogromne doświadczenie w tej dziedzinie przekłada się na renomę Firmy, cieszącej się wielkim zaufaniem.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Accountancy4you.com »

  Osoby zakładające spółkę w Anglii mają obowiązek prowadzenia pełnej księgowości oraz przygotowania jawnych rozliczeń rocznych. Powołanie takiej spółki wymaga dokonania wpisu w brytyjskim rejestrze firm( Companies House). Oczywiście pracownicy Accountancy mogą się tym zająć i w Państwa imieniu dopełnić wszystkich formalności związanych z rejestracją firmy. Oferują szereg usług, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie sprawnie funkcjonować, w księgach rachunkowych nie będzie żadnych błędów, a dokumenty będą na czas przygotowane.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biznes tydzień »

  Informacje gospodarcze potrzebne są we wszystkich działach gospodarki, zarówno przemysł, obszerne rolnictwo jak również turystyka nie mogą dobrze funkcjonować bez wiedzy na materiały tematyczne finansowe i gospodarcze. Zarówno rolnik, finansista czy właściciel hotelu powinien znać sytuację na swoim rynku. Oczywiste jest to, że między tymi zawodami są różnice. Rolnik musi wiedzieć i znać cenę skupu i sprzedaży produktów które wytwarza . Nie kupuje i nie sprzedaje codziennie, ale dobrze gdy zna sytuacje rynkową Jednakże gdy ktoś jest graczem giełdowym lub finansistom to magazynowanie informacji z rynków jest to jego praca, która wypełnia każdy jego dzień. Jak Państwo widzą na powyżej podanych przykładach informacje gospodarcze to podstawa jakiejkolwiek działalności.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pewny zysk, Własna pralnia »

  Możliwość zakupu na zasadach franczyzy funkcjonującego i dochodowego punktu świadczącego usługi czyszczenia odzieży męskiej i damskiej. Franczyza z Pandą to własny biznes oraz pewny zysk. Gdy nie wiesz w co ulokować pieniądze to mamy dla ciebie dochodowy pewny interes - franczyza z nami to pewna inwestycja. Własna pralnia to idealny i pewny biznes w centrum handlowym - szybki zwrot pieniędzy i dobra lokata pieniędzy (Bezpieczeństwo ulokowanych środków). Zapraszamy ludzi przedsiębiorczych, zapewniamy Know How i gwarantujemy zysk już od pierwszego miesiąca. Gdy nie wiesz w co zainwestować to zajrzyj na naszą stronę - franczyza z nami to pewny biznes.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abak Biuro rachunkowo-konsultacyjne księgowość łódź »

  Czy znalazłeś już kompetentne biuro rachunkowe, które zajmie się wytrawnie obsługą prawną Twojej firmy i któremu nie będziesz się bał powierzyć tak ważnych spraw swojej firmy? Biuro rachunkowo-konsultacyjne Abak s. c. to grupa osób doświadczonych w obrębie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego i doradztwa podatkowego, niezbędnego przy prowadzeniu firmy. Nasi doradcy mają polisy OC na świadczone usługi, abyś czuł się bezpiecznie. Zajmujemy się dodatkowo spółkami z udziałem kapitału zagranicznego. Oprócz tego kooperujemy z kancelariami adwokatów oraz biegłych rewidentów. Nasi klienci mogą liczyć na wygodny dojazd do biura i miejsca parkingowe w ogrodzonym miejscu.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • NT GROUP audyt bezpieczeństwa »

  Audyt legalności oprogramowania i audyt bezpieczeństwa komputerów na zlecenie klientów realizuje firma NT Group. To firma aktywna w rozlegle rozumianej branży komputerowej. Organizują kursy komputerowe i to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Kształcą na wszystkich poziomach zaawansowania. A co więcej zajmują się tworzeniem stron www, portali,wortali i grafik komputerowych, podejmują się także hostingu stron i poczty. Nie obce jest im kreowanie systemów zarządzania firmą, zarządzania treścią oraz e-businessowe – B2B – B2C – B2E. Można także zwrócić się do nich o pomoc w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, a także w razie jego awarii. Więcej szczegółów dotyczących firmy na stronie:

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektory - slx.pl »

  Tworzone przez firmę SLX.pl systemy audiowizualne są istotnymi detalami jeśli w grę wchodzi przeprowadzenie zgromadzenia biznesowego, mowy czy wizualizacji w miejscach takich jak teatry itd.. Przedstawienie materiałów w formie graficznej to duże ułatwienie dla starannego omówienia tematu. Zastosowanie monitorów, projektorów czy wizualizerów jest koniecznością dla atrakcyjnej prezentacji. Nowoczesne rozwiązania tj. najwyższej jakości projektory stosowane przez firmę SLX.pl wpływają opłacalnie na okazję opisania się w ciekawy sposób wielu jednostek oraz ich artykułów.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: