Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Ofisowo.pl »

  Portal sieciowy Ofisowo.pl zajmuje się agregowaniem najlepszych ofert na zakup materiałów biurowych wszelkiego rodzaju – od artykułów papierniczych na wyposażeniu meblowym i biurowych urządzeniach kończąc. Znajdziesz u nas szybko najkorzystniejsze oferty zakupu wszystkich tych elementów. Przekonaj się, jak to działa!

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Abak Biuro rachunkowo-konsultacyjne księgowość łódź »

  Czy znalazłeś już kompetentne biuro rachunkowe, które zajmie się wytrawnie obsługą prawną Twojej firmy i któremu nie będziesz się bał powierzyć tak ważnych spraw swojej firmy? Biuro rachunkowo-konsultacyjne Abak s. c. to grupa osób doświadczonych w obrębie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego i doradztwa podatkowego, niezbędnego przy prowadzeniu firmy. Nasi doradcy mają polisy OC na świadczone usługi, abyś czuł się bezpiecznie. Zajmujemy się dodatkowo spółkami z udziałem kapitału zagranicznego. Oprócz tego kooperujemy z kancelariami adwokatów oraz biegłych rewidentów. Nasi klienci mogą liczyć na wygodny dojazd do biura i miejsca parkingowe w ogrodzonym miejscu.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • NT GROUP audyt bezpieczeństwa »

  Audyt legalności oprogramowania i audyt bezpieczeństwa komputerów na zlecenie klientów realizuje firma NT Group. To firma aktywna w rozlegle rozumianej branży komputerowej. Organizują kursy komputerowe i to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Kształcą na wszystkich poziomach zaawansowania. A co więcej zajmują się tworzeniem stron www, portali,wortali i grafik komputerowych, podejmują się także hostingu stron i poczty. Nie obce jest im kreowanie systemów zarządzania firmą, zarządzania treścią oraz e-businessowe – B2B – B2C – B2E. Można także zwrócić się do nich o pomoc w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, a także w razie jego awarii. Więcej szczegółów dotyczących firmy na stronie:

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektory - slx.pl »

  Tworzone przez firmę SLX.pl systemy audiowizualne są istotnymi detalami jeśli w grę wchodzi przeprowadzenie zgromadzenia biznesowego, mowy czy wizualizacji w miejscach takich jak teatry itd.. Przedstawienie materiałów w formie graficznej to duże ułatwienie dla starannego omówienia tematu. Zastosowanie monitorów, projektorów czy wizualizerów jest koniecznością dla atrakcyjnej prezentacji. Nowoczesne rozwiązania tj. najwyższej jakości projektory stosowane przez firmę SLX.pl wpływają opłacalnie na okazję opisania się w ciekawy sposób wielu jednostek oraz ich artykułów.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Corporacja Investor Sp. z o.o. ebiuro »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Corporacja inwestor z Katowic. Jest to szeroko pojęte oferowanie usług biurowych, w zależności od wymagań klienta. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a Propozycjawspółdziałania jest dostosowywana do konkretnych wymagań i oczekiwań. Z rozległego obrębu przeprowadzanych przez nas czynności, można wybrać te, które danemu podmiotowi są potrzebne i na tej podstawie tworzone są właściwe pakiety. Obok usług biurowych, proponujemy ponadto usługi księgowe i prawne. Z Corporacją inwestor zmniejszysz koszty wynajmu pomieszczeń, eksploatacji urządzeń oraz angażowania pracowników.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zadośćuczynienie za śmierć »

  Jeśli oczekujesz, że firma ubezpieczeniowa wypłaci odszkodowanie za śmierć matki, to koniecznie pamiętaj o tym, że w Polsce znajdzie się kilka takich przedsiębiorstw, które działają właśnie w tej branży. Skorzystanie z nich może przynieść naprawdę dobre rezultaty, pomagające ci efektywnie poradzić sobie z tematem odszkodowań. Wybierz koniecznie naszą firmę na stronie odszkodowanie448 by móc w efektywny sposób skorzystać z tych niesamowitych propozycji. To właśnie dzięki nim efektywnie poradzisz sobie z doborem najlepszych odszkodowań.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE RACHUNKOWEJ wszelkiego rodzaju firm. Wśród swoich klientów mamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spółki. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej [OC]. Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Powierzacie nam Państwo wszelkie sprawy dotyczące księgowania dokumentów oraz obliczania podatków. Bezpośredni kontakt z klientem ogranicza się do 2 – 3 krótkich spotkań w miesiącu. Pośredniczymy w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS). Na życzenie również dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto Naprawa Czarnecki Naprawa zawieszeń chojnice »

  W firmie Auto Naprawa Czarnecki nastawieni jesteśmy na prędkie oraz skuteczne wsparcie wszystkich osób, których auto nie jest całkowicie sprawne, potrzebuje kontroli czy też naprawy. Profesjonalny serwis, który prowadzimy, oparty jest na szanowaniu ścisłych norm bezpieczeństwa oraz jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pełne przekonanie, że świadczone będą usługi na najlepszym europejskim poziomie. Auto Naprawa Czarnecki mieści się na terenie Chojnic, od wielu lat doskonaląc i rozszerzając swoją ofertę. Zarządzamy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy natychmiastowo i prawidłowo zdiagnozować problem, a także funkcjonalnymi maszynami i narzędziami pozwalającymi go usunąć.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor wymiany walut Warszawa »

  Conti oferuje szeroki zakres usług związany z obrotem dewizowym a także skupem i wymianą walut. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualne kursy walut. Zapraszamy do nawiązania współpracy z kantorem oferującym najkorzystniejsze ceny w Warszawie.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa aranżacja i projektowanie wnętrz »

  Nasza firma działa na rynku realizowania dla naszych klientów wysokiej jakości usług mających na celu zapewnienie przygotowania zgodnych z najnowszymi trendami projektów aranżacji wnętrz Katowice. Gwarantujemy kompleksowe usługi na każdym etapie projektowania oraz realizowania projektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzonyksiegowy.pl »

  Nasz portal kierujemy do wszystkich tych, którzy szukają pomocy z zakresu księgowości. Znajdziesz tu bowiem najlepsze biura rachunkowe w całej Polsce. Sprawdź opinie o księgowych na sprawdzonyksiegowy.pl i wybierz specjalistę, który pod względem jakości, szerokości oraz ceny swoich usług najbardziej przypada Ci do gustu.

  Data dodania: 03 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny Analityk - analizy biznesowe »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z programu Wirtualny Analityk. Jest to internetowa platforma przedstawiająca usługi analityczne. Za jego pomocą wykonywana jest bardzo szybka i zupełna analiza porównawcza KPI, a dodatkowo analizy biznesowe. Informacje o rozwoju realizacji zleceń są umieszczane online. Wirtualny Analityk ułatwia bieżące kontrolowanie systemów w spółce. Jak widzisz wyżej, wskazane jest skorzystać z oferty Wirtualny Analityk. Wirtualny Analityk jest zrobiony i prowadzony za pośrednictwem organizacji Wisdom Consulting, która znajduje się w Krakowie, na ul. Jana Kasprowicza 8a/4. Jesteśmy profesjonalną instytucją, dodatkowo świadczymy usługi w Polsce, jak i na całym świecie.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eksport »

  Firma PHU Miś zajmuje się sprzedażą detaliczną jak i hurtową artykułów spożywczych. Oferta firmy to także eksport towarów wewnątrz państw członkowskich UE. Jesteśmy zarejestrowani, jako płatnik VAT UE. Na wszelki asortyment udzielamy korzystnych promocji do kilku procent. Dzięki współpracy z największymi producentami branży artykułów spożywczych możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny na nasz asortyment. W swoim asortymencie posiadamy między innymi: przetwory, konserwy, słodycze, napoje, bakalie. Po szczegółową ofertę zapraszamy na witrynę www.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje aplikacja »

  Meeting.pl jest pierwszym polskim systemem zakupu usług konferencyjnych. To nowe narzędzie zdecydowanie ułatwia komunikacje między organizującymi spotkania i konferencje, a tymi, którzy posiadają odpowiednie obiekty, w których takie spotkania mogłoby się odbyć. Jest to naprawdę szynka i sprawdzona metoda, dzięki której znalezienie obiektu do przeprowadzenia konferencji będzie naprawdę bardzo proste. Więcej informacji na temat naszej oferty można znaleźć na stronie internetowej naszego systemu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.LombardArtar.com »

  Prowadzący lombard Artar mają świadomość, iż złoto jest znakomitą inwestycją przede wszystkim dla ludzi myślących o przyszłym zysku, dlatego handel kruszcem cieszy się sporym zainteresowaniem. Cena złota nie ma tak chwiejnych tendencji, jak rynek obrotu nieruchomościami, czy inne branże gospodarki, a kurs złota pozostaje tak samo przewidywalny, co kilka lat temu. Jako, że ten cenny kruszec nie jest pierwiastkiem odnawialnym na naszej planecie, skup złota będzie zawsze niósł rosnące korzyści, dlatego że koniecznością stanie się jego odzyskiwanie. Idealne warunki dla szukających środków finansowych stwarza pożyczka pod zastaw, o stałym oprocentowaniu, którą można uzyskać przy pomocy Lombardu Artar.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kraków creative-coworking.pl »

  Nasza firma powstała, aby dawać miejsce pracy osobom posiadającym własną działalność lub będącymi freelancerami. Gwarantujemy różnorodne pakiety w zależności od potrzeb klientów. Strefa Coworking udostępnia biurko będące miejscem wykonywania pracy, dostęp do internetu oraz kuchni, natomiast wirtualne biuro daje adres do rejestracji firmy, dedykowany numer telefonu oraz obsługę korespondencji pocztowej. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Cogito Consulting nazwy dla firm »

  Firmą z Gdańska, świadczącą usługi związane z tworzeniem komunikacji wizerunkowej, jest firma Ergo Cogito. Nasze przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne doradztwo dla firm i przedsiębiorców indywidualnych oraz tworzenie chwytliwych nazw, haseł reklamowych. Dopełniając proces komunikacji wizerunkowej projektujemy również witryny internetowe, wizytówki, papiery firmowe. W związku z jak najlepszą dbałością o naszych klientów, zatrudniamy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników o nieprzeciętnej pomysłowości. Konkurencyjne ceny oraz fachowość przynoszą nam wielu zadowolonych klientów. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montery.ad. Reklama tablice reklamowe śląsk »

  Firma Montery specjalizuje się w wysokonakładowym druku offsetowym, jaki jest zarazem głównym filarem aktywności firmy. W ofercie usług naszej drukarni znajdują się katalogi, książki, foldery, gazetki kupieckie, plakaty, ulotki, teczki ofertowe, bloczki firmowe, kalendarze. Posiadamy współczesne zaplecze techniczne i wykwalifikowanych pracowników, jacy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, a także umiejętności pozwalające na wprawną obróbkę graficzną dokumentów oraz materiałów POS. Wydajemy jednostkowe egzemplarze realizowanych cyfrowo artykułów aż po wysokie nakłady w technikach offsetowych. Szerzej na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atroks biuro rachunkowe warszawa praga »

  Atroks sp. z o.o. z Warszawy to firma, która świadczy kompetentne usługi powiązane z prowadzeniem księgowości. Proponujemy obsługę ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu oraz wystawianie deklaracji VAT, PIT i CIT-2. Tworzymy sprawozdania finansowe, bilans oraz gwarantujemy obsługę prawno-podatkową. Zajmujemy się także obsługą z obszaru kadr i płac, w tym reprezentujemy klienta przed ZUS oraz Urzędem Skarbowym. Usługi Atroks powiązane z pośrednictwem finansowym dotyczą pomocy w udzielaniu kredytów hipotecznych i innych kredytów bankowych. Oferujemy także kompleksową opiekę informatyczną zawierającą wybór sprzętu oraz oprogramowania i stały serwis programów użytkowych.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółki z o.o. »

  Pozyskanie inwestora kapitałowego na modernizację lub restrukturyzację przedsiębiorstwa, podwyższenie kapitału zakładowego i emisję udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością może wymagać sporządzenia wyceny spółki. W zależności od przedmiotu działalności, kondycji finansowej, modelu biznesowego i celu wyceny, wycena spółki może jest realizowana różną techniką przy zastosowania nieraz bardzo różnych metod i założeń, które mają często istotny wpływ na wyniki wyceny. Niewłaściwe podejście do wyceny przedsiębiorstwa, może narazić na wysokie straty właścicieli lub inwestorów, albo stać się powodem rezygnacji z transakcji co także może być ze szkodą dla samej spółki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy wycenie spółki, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 01 11 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: