Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Ogłoszenia praca za granicą »


  Dla ludzi poszukujących pracy za granicą zaprojektowaliśmy nowy portal pracy przeznaczony tylko i wyłącznie tej właśnie problematyce, nieważne zatem czy interesuje cię praca wielka brytania, praca szwajcaria czy też praca grecja, nasz portal obejmuje ogłoszenia pracy z całej Unii Europejskiej, ale i ze świata. Dzięki bardzo dużej odwiedzalności serwisu masz codziennie stały napływ zawsze aktualnych ofert o pracy za granicą. Prosty interfejs i grafika sprawiają natomiast, że najogromniejszy laik poradzi sobie z obsłużeniem tego serwisu, dzięki temu zamieszczanie ofert nie zabiera zbyt dużo czasu.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia i obsługa biura prasowego »

  Biuro Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia, lokalizację i adaptację językową wielojęzycznych stron internetowych. Najnowszym produktem biura tłumaczeń jest prowadzenie i kompleksowa obsługa wielojęzycznego biura prasowego i bloga firmowego. Firma pomaga polskim przedsiębiorcom osiągać sukcesy na zagranicznych rynkach.

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe DK »

  W naszej firmie zapewniamy naszym klientom zarówno usługi księgowe, które wykonujemy w sposób zarówno profesjonalny jak też kompleksowy, jak też usługi doradztwa podatkowe. Wszystkie usługi, które wykonuje nasze biuro rachunkowe realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie lokat w banku »

  Instytucje bankowe co róż wprowadzają zmiany w oprocentowaniu lokat. Jeśli systematycznie wpłacamy pieniądze na depozyt bankowy, to trudno jest nadążyć za tempem zmian i namierzyć najlepsze lokaty bankowe. Z pomocą przychodzi ranking lokat oferowanych przez największe banki. W zestawieniu na naszej stronie porównasz lokaty pod względem poziomu oferowanego oprocentowania. Nie wybieraj depozytu bez porównania go z innymi ofertami - sprawdź ranking.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stan-Mar Warszawa skup złomu tarchomin »

  Stan - Mar to przedsiębiorstwo zajmujące się skupem złomu, metali kolorowych, sprzętu RTV, AGD oraz makulatury. Naszą aktywność prowadzimy od 2004 roku na terenie Warszawy i Jabłonnej. Prowadzimy także demontaż obiektów u klienta. Mamy odpowiedni sprzęt oraz transport specjalistyczny. Nasz skup czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty w godz. 8:00-14:00. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, jacy mają odpowiednie szkolenia. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Katowicach »

  Nasza kadra bardzo dobrze wie jak udzielić fachową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, bowiem z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są bardzo trudne i zawiłe w szczególności dla osób, które po raz pierwszy zakładają firmę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by informacje udzielane przez nasz personel były dla Państwa jasne i czytelne. Jeśli chcesz uzyskać wycenę to wejdź na w naszą stronę internetową, lub przyjdź do nas osobiście i dowiedz się więcej w siedzibie firmy - Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o. o. ul. Żwirki i Wigury 27 40-063 Katowice. Porady można też uzyskać wypełniając dostępny na naszej witrynie internetowej formularz kontaktowy. Zapraszamy Państwa w dni robocze w godzinach otwarcia naszej firmy od 9:00 do 17:00.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy we Włocławku: Budizol S.A. »

  Budizol S.A. - deweloper komercyjny i mieszkaniowy. Inwestyjce w takich miastach jak: Konstancin k. Warszawy, Bydgoszcz, Warszawa, Włocławek, Płock. Wybrane realizacje: Wzorcownia, Konstancin Park, La Perle, Przy Parku, Apartamenty Carmen, Green House New Generation w Warszawie. Firma wykonuje również domy energooszczędne, a także zajmuje się szeroko pojętą produkcją: konstrukcje drewniane, produkcja betonowa, zbrojarnia, aluminium i pcv. Budizol S.A. jest członkiem programu Rzetelna Firma. Od dwudziestu lat spółka dostarcza swoim klientom niebanalne i innowacyjne rozwiązania architektoniczne.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej Aneta »

  Bezpośredni importer odzieży używanej z Anglii, Niemiec i Danii. Oferuje atrakcyjną odzież używaną sortowaną i niesortowaną. Ciągłe dostawy i stale poszerzana oferta oraz możliwość współpracy na zasadach franczyzy. Hurtownia odzieży używanej Aneta to jeden z większych importerów w Polsce. Firma istnieje już ponad 16 lat i może służyć wiedzą dla swoich klientów w zakresie handlu odzieżą używaną i nie tylko.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatek dochodowy od osób fizycznych »

  Nasz nowy portal gospodarczy ukazuje ciekawe arkana, dotyczące tego czym jest spółka partnerska lub prowadzenie własnej firmy, jakie są rodzaje działalności gospodarczej, lub jak zamknąć biznes. Prezentowany przeze mnie portal internetowy napisany jest w sposób rzetelny i obiektywny, a istniejące w nim wiadomości są darmowe.
  Stąd też, jeśli kiedykolwiek mieliście jakieś problemy związane ze znalezieniem właściwej wiedzy omawiającej takie niuanse jak założyć spółkę, lub dotyczącej prowadzenia firmy, nie wahaj się i wpadnij na nasz wortal. Dokształcisz się w moim serwisie ekonomicznym w niezbędne informacje, które pomogą Tobie stać się dobrym przedsiębiorcą i szanowanym człowiekiem sukcesu.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja Poznań »

  Na stronie odkryjesz też przegląd najbliższych konferencji odbywających się w konkretnym mieście. Przy opisie obiektu konferencyjnego zobaczysz również zdjęcia sal konferencyjnych. W Poznaniu odnajdziesz doskonałą bazę hotelową i konferencyjną. Poznań jest miastem, w którym często odbywają się biznesowe oraz istotne konferencje. Jeśli urządzasz wielką konferencję, to postaraj się dopiąć ją na ostatni guzik. Dla każdego ważne jest, aby dobrze sprawiać swe obowiązki firmowe.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółek »

  Firma ReadyMade zajmuje się zakładaniem a następnie sprzedażą gotowych spółek różnego typu. Ponadto zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi ze wsparciem klientów w prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej. Mowa tu między o usługach księgowych i tym podobnych. Po wszystkie niezbędne informacje dotyczące firmy, jej oferty jak i dane kontaktowe zapraszamy na niniejszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • CenCert kwalifikowany podpis »

  Centrum Certyfikacji Kluczy CenCert specjalizuje się w wystawianiu i odnawianiu certyfikatów kwalifikowanych, niezbędnych do uznania prawnej ważności podpisu elektronicznego. Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo również możliwość nabycia znaczników czasu. Wszystkie usługi i produkty w naszej ofercie są zgodne z Ustawą o podpisie elektronicznym, co daje Klientom gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, by posługiwanie się podpisem elektronicznym nie przysparzało zbędnych trudności, toteż z myślą o Państwa wygodzie przygotowaliśmy proste w obsłudze zestawy do podpisu kwalifikowanego. Cencert jako jednostka organizacyjna firmy Enigma SOI świadcząca usługi certyfikacji związane z podpisem elektronicznym opiera swoje rozwiązania na 20-letnim doświadczeniu firmy w bezpieczeństwie teleinformatycznym. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do pakowania - oceanmachines.pl »

  Oferta naszej firmy obejmuje szeroki asortyment urządzeń pakujących. Naszym klientom zapewniamy szybki dostęp do wszystkich maszyn i urządzeń oraz szerokiego asortymentu części zamiennych, dzięki posiadaniu przez naszą firmę lokalnych magazynów. Zapewniamy również nadzór i wsparcie techniczne oraz naprawy pogwarancyjne realizowane przez wykwalifikowany zespół inżynierów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. JABŁOŃSKA książka przychodów i rozchodów »

  W Biurze Rachunkowym „Bilans” z Zielonej Góry oferujemy usługi z zakresu księgowości, rachunkowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz księgi przychodów i rozchodów dla wielu firm, wcześniej opracowując optymalne dla danego przedsiębiorstwa zasady polityki rachunkowości. Nasza oferta obejmuje m. in. tworzenie zapisów w ewidencjach syntetycznych oraz analitycznych, sporządzanie rocznych zeznań, sporządzanie różnego typu sprawozdań finansowych, kontrolowanie należności oraz zobowiązań danej firmy. Każdy z naszych klient może liczyć na indywidualną wyceną usług dostosowaną do zakresu naszych obowiązków. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupabst.pl »

  W ramach oferty naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących badań i analiz. Posiadamy w naszej firmie zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie badań zarówno o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Coaching, szkolenia menadżerów - trener biznesu Tomasz Kalawa »

  Czasem aby poprawić funkcjonowanie firmy trzeba czegoś więcej niż zwykłe szkolenia menadżerskie. Sprawdzonym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług coacha, czyli osoby która nie zajmuje się podaniem nam rozwiązań z podręczników, ale uczy nas rozwijania swoich kompetencji, a także rozwijania niewykorzystywanych na co dzień obszarów osobowości. Coach to osoba, której praca przekłada się nie tylko na rozwiązanie konkretnego problemu, który utrudnia funkcjonowanie firmy (jak w przypadku szkoleń menadżerskich i pracy trenera biznesu), ale także także na poprawę funkcjonowania instytucji, komunikację biznesową oraz rozwój świadomości w naszych codziennych działaniach. Nie każdy trener biznesu jest od razu coachem - ale tak stało się na przykład w przypadku Tomasza Kalawy.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stenogramy24.pl »

  Firma stenogramy24.pl oferuje profesjonalne, rychłe, a co najważniejsze przy rozsądnej opłacie sporządzanie stenogramów. Realizujemy stenogramy na potrzeby sądów, policji, osób prywatnych i innych instytucji, większość zleceń wykonujemy w ciągu jednego dnia. Zlecenia wykonujemy na terenie Warszawy i okolic, ale zlecenia wykonujemy też z całego kraju, materiały możesz przesłać przez internet czy też kurierem. Sprawdź ceny sporządzania stenogramów, a jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery w naszej firmie, sprawdź aktualne oferty pracy przy wykonywaniu stenogramów.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inprosystem kolorowe kserokopiarki katowice »

  Firma Inprosystem sp. z o.o. z Bielska-Białej została założona w 2002 roku i nieustannie poszerza swoją działalność w sferze dystrybucji profesjonalnego sprzętu biurowego. Oferujemy zarówno proste sprzęty, jak również profesjonalne maszyny o dużym poziomie technologicznym, wysokonakładowe oraz wielofunkcyjne. Chcemy przystosować propozycję do potrzeb naszych odbiorców, żeby zagwarantować im całe spectrum wyrobów. Od 2004 roku jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Konica Minolta. Posiadamy w naszej ofercie sprzęty Bizhub, jednocześnie nowe, jak również używane z gwarancją. Proponujemy również bardzo korzystne warunki dzierżawy. Prowadzimy też profesjonalny serwis. Zachęcamy do podjęcia współpracy. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.LombardArtar.eu »

  Kontrolując cennik firm prowadzących skup złota możemy być pewni, że lombard Artar jest konkurencją dla innych z tej branży. Uaktualniany na bieżąco kurs złota ma najwyższy poziom wyłącznie na stronie internetowej LombardArtar.eu gdzie od długiego czasu cena złota ma stale stabilny najwyższy poziom. Warto także sprawdzić, na naszej stronie jak wygląda pożyczka pod zastaw pod kątem odsetek od pożyczki. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług w dziedzinie obrotu złotem a także udzielamy bezpiecznych pożyczek pod zastaw przez sieć, spore doświadczenie w tej działalności powoduje, że warunki są niezwykle atrakcyjne.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inwestomierz »

  Serwis inwestomierz wspiera inwestorów w ich codziennych analizach, pomaga podejmować decyzje na podstawie raportów ilościowych. Darmowa rejestracja pozwala sprawdzić system w działaniu.Przetestuj za darmo narzędzie do analiz giełdowych online. Inwestomierz to sprawdzony i skuteczny system rekomendacji giełdowych. Przyspiesz swoje analizy, podejmuj trafniejsze decyzje, zarabiaj lepiej, więcej i szybciej.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: