Doradca podatkowy Białystok

Doradca podatkowy Białystok

Sprawne, jak również wydajne funkcjonowanie każdej firmy uwarunkowane jest przez wiele czynników zewnętrznych. Jednym z tych aspektów jest bez wątpienia właściwa obsługa strefy fiskalnej - dlatego dobre doradztwo podatkowe np. w mieście Białystok to wymagany czynnik gwarantujący płynność Twojego przedsięwzięcia. Sprawdzone biuro rachunkowe, a tym samym kompetentny doradca księgowy zajmuje się miedzy innymi prowadzeniem ewidencji (obciążenia podatkowe), ksiąg (rachunkowych, rozchodów, a także przychodów), wielowymiarową pomocą (kontakty z organem fiskalnym, sprawy bieżące). Doradztwo fiskalne Jerzego Kuprianowicza to rekomendowane przez zadowolonych klientów rozwiązanie.

Szczegóły strony www.jkdp.pl:

Podlinkuj stronę www.jkdp.pl:

Doradca podatkowy Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Osoby z doświadczeniem zawodowym »

  Pracuj z Human Resources Executive - profesjonalne doradztwo personalne Poznań. Mamy kilkuletnie doświadczenie. Rozwiązania z zakresu zarządzania - szkolenia i rekrutacja pracowników, doradztwo personalne i organizacyjne. Oferty pracy, Baza CV, Praktyka w HRE. Oceny pracownicze, budowanie strategii HR - Zobacz kogo aktualnie poszukujemy. Wsparcie procesu rekrutacji, budowanie lojalności pracowników. Szukasz pracy - znajdź ofertę dla siebie. Osoby z doświadczeniem zawodowym. Szukasz pracy - doradztwo personalne.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektroczny obieg dokumentów »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktową oraz usługową oferowaną przez PrimeSoft Polska Sp. z o.o., która przybliży nasze rozwiązania oraz ukaże, jak pomocne i ważne dla sprawnego funkcjonowania firmy może być integrowanie procedur zarządzania firmą za pomocą systemu V-Desk klasy workflow/DMS.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Jak pracują Twoje pieniądze? Zapewne skutecznie. Niezmienia to jednak faktu, że dobrze jest aby sprawdził to specjalista. Efect Doradztwo Finansowe od 8 lat zajmuje się wyborem odpowiednich produktów finansowych dla klientów. Wybierz doświadczenie, wybierz profesjonalizm. Zapraszamy na strony internetowe Efect.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • OMNI Finanse Pożyczki Bez Bik, Pożyczki gotówkowe »

  Na OMNI Finanse będę regularnie publikować wartościowe artykuły przybliżającego takie zagadnienia, jak kredyty, pożyczki, problemy z BIK czy oszczędzanie. Zamierzam również komentować ważne z mojego punktu widzenia wydarzenia w polskiej i światowej branży finansowej. Do współpracy zamierzam zaprosić doświadczonych finansistów, prawników i specjalistów od marketingu. Mam nadzieję, że wiedza, którą znajdziesz w tym miejscu, pozwoli Ci lepiej zrozumieć nurtujące Cię kwestie … Jeżeli ten cel osiągnę, będę wiedział, że strona OMNI Finanse spełnia swoją rolę.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa księgowa małopolskie »

  Biuro Rachunkowe S.C. Małgorzata Smajek, Małgorzata Helbin jest przyjaznym biurem księgowym w Rudawie, które działa zawsze zgodnie z etyką zawodową, w interesie Klienta. Obsługujemy między innymi małe i średnie firmy, osoby prawne i fizyczne. Doświadczenie oraz zaangażowanie pracowników Biura Rachunkowego z Małopolski to gwarancja satysfakcji Klienta. Z naszych usług korzystają podmioty z Trzebini, Olkusza, Chrzanowa, Zabierzowa, Wieliczki, Krakowa, Krzeszowic i innych okolicznych miast.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa informacji - www.esinstal.pl »

  Zaufaj najlepszym w dziedzinie bezpieczeństwa – ES-instal. Jesteśmy firmą, która kompleksowo dba o bezpieczeństwo swoich klientów od poziomu fizycznego po zabezpieczanie informacji i danych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy naszym klientom oferujemy najlepsze, specjalnie dopasowane systemy bezpieczeństwa połączone ze szkoleniami dają niemal 100% gwarancję bezpiecznej firmy i jej pracowników. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i sprawozdania środowiskowe, ewidencja odpadów »

  Spora liczba korporacji nie zdaje sobie obecnie sprawy z tego, iż funkcjonując zgodnie z przepisami, wiążącymi się z ochroną środowiska, funkcjonują także zgodnie z literą prawa. Nierzadko ignorują tę kwestię, nie zdając sobie sprawy z tego, iż ryzykują wysokimi grzywnami, które niechybnie w końcu będą zmuszone uiścić. Na pomoc tego typu przedsiębiorstwom wychodzi Envinet – skuteczne narzędzie, które rozwiąże sprawy dotyczące ochrony ekosystemu. W prosty sposób wyjaśni, co należy zrobić, aby ustrzec się wszelkich grzywien oraz funkcjonować w zgodzie z ustawami prawnymi.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • 6krokow.pl »

  Portal 6krokow.pl stanowi swoiste kompendium wiedzy w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności. Każde zagadnienie podane jest w formie klarownego artykułu, którego treść jest streszczona także w postaci 6 najistotniejszych dla omawianego tematu kroków. To w dużym stopniu ułatwia ich realizację, a także zapamiętanie, jakie czynności należy wykonać na przykład w związku z otwieraniem własnej firmy. Przyszli przedsiębiorcy mogą zaznajomić się z tym, jak najkorzystniej rozwijać swoją firmę oraz jak zaplanować prowadzenie działalności jeszcze przed jej otwarciem, aby mieć pewność tego, ze będzie zapewniała właściwe dochody.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niższe rachunki za prąd »

  Pomagamy zmienić operatora prądu i wyszukać najlepszą ofertę. Proenergo wyklucza ryzyko dodatkowych opłat czy niejasności w umowie. Dzięki doświadczeniu i niezależności na rynku dopasujemy idealną ofertę również dla Ciebie! Sprawdź nas na naszej stronie i skontaktuj się z Doradcą, by móc zacząć generować oszczędności.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja rekrutacyjna »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalną rekrutacją nowych pracowników jak i zarządzaniem sprzedażą dla małych, średnich jak i międzynarodowych korporacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, będziemy potrafili jak najlepiej wypełnić zlecone nam zadania. Rekrutujemy pracowników między innymi z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Z naszych usług skorzystało wiele firm między innymi ING Bank Śląski.

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »