Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • BIURO LICZYDŁO księgowa warszawa »

  W Warszawie na Sadybie zlokalizowane jest biuro rachunkowe LICZYDŁO. Firma kooperuje zarówno z Odbiorcami indywidualnymi, jak i większymi przedsiębiorstwami. Profil usług przeprowadzanych przez księgowych obejmuje m.in. rozliczanie podatku dochodowego oraz ewidencję środków trwałych. Można nam powierzyć również całościową obsługę kadrowo-płacową. W razie potrzeby, naszych Klientów reprezentujemy także przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy innymi niezbędnymi organami. W celu zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych w biurze księgowym LICZYDŁO zbudowana została strona www firmy.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Otwieranie firmy »

  Poradnik w przyjazny i skrótowy sposób opisze Ci wszystkie zagadnienia związane z założeniem własnej firmy. Poczynając od złożenia formularza EDG-1, przez wizytę w Urzędzie Skarbowym, aż po ZUS. Na stronie znajdują się liczne wskazówki i wyjaśnienia dotyczące najważniejszych kwestii związanych z otwieraniem działalności gospodarczej. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą założyć własną firmę.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje w biznesie »

  Sztuka negocjacji wpływa na osiągnięcie zamierzonego celu. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Tylko sztuka negocjacji, będąca niczym innym, jak procesem komunikowania się w celu rozwiązania konfliktu, pozwoli na osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami. Dzięki nam macie szanse poznać najlepsze techniki negocjacji. Prowadzimy również szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży, komunikacji, zarządzania. Oferowane przez nasz szkolenia wspomagamy Coachingiem oraz poprzez nowoczesne narzędzia t.j. e-learning. Nasza kadra składa się z profesjonalnych trenerów o najwyższych kwalifikacjach. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników powierz nam to zadanie. Prowadzona przez nas rekrutacje dla firm to usługa na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe łódź »

  Szukasz tego biura rachunkowego, które prowadzi własną działalność w Łodzi? Cóż, zatem perfekcyjnym wyborem jest prowadzone przez nas biuro rachunkowe łódź! W końcu fakty są takie, że wykonywane właśnie przez nas usługi księgowe łódź we wszystkich przypadkach charakteryzują się nieprzeciętną jakością. Trzeba po prostu zajrzeć na stronę naszego biura księgowego, przejrzeć opinie jakie zostały nam wystawione, aby zrozumieć, że księgowość łódź w naszym wykonaniu jest strzałem w dziesiątkę. Warto wiedzieć, że biuro księgowe łódź zawsze w sposób profesjonalny traktuje swoich klientów - to znaczy, iż możesz mieć całkowitą pewność, że będziesz niesamowicie zadowolony z jakości naszej księgowości.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski »

  Kancelaria adwokacka z Mińska Mazowieckiego - adwokat Radosław Domalewski - porady prawne, opinie prawne, doradztwo prawne. Dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej - kancelariaminsk.pl. Zapraszamy klientów z Mińska i okolic.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości rachunkowość warszawa »

  Zespół Kognitariat oferuje usługi księgowo-finansowe od roku 1993. Usługi rachunkowe świadczone po niewysokich cenach oraz księgowość świadczona jest naprawdę kompetentnie, według najnowszych rozporządzeń. Rachunkowość warszawa i kruczki podatkowe są dla nas pracą, ale również i predylekcją. Biuro księgowe Kognitariat mieści się w Warszawie (Śródmieście). Nasze biuro księgowe świadczy księgi rachunkowe w siedzibie firmy lub u kontrahenta, dostarczając pomocy właścicielowi czy jego pracownikom. Usługi z zakresu doradztwo podatkowe i księgowość warszawa pomogą Państwa przedsiębiorstwu na bieżąco rozwikłać sporne problemy wynikające z ulegających zmianie przepisów prawa. Sprawdź - profesjonalna księgowość Warszawa!

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na innowacje »

  Firma doradcza Ms - consulting zajmująca się głównie doradztwem z zakresu dotacji unijnych oraz ostatni krzyk mody dotacje na innowacje. Swoją pomoc adresuje głównie do firm już istniejących, pomaga też nowo powstałym firmom. Porady są z zakresu dotacji, certyfikatu ISO oraz jego wdrożenia. Robi także szkolenia.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.resolutio.pl »

  Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie i rozwijanie systemów zarządzania kompetencjami. Szczególny akcent kładziemy na ocenę oraz rozwój kompetencji. Specjalizujemy się w działaniach z wykorzystaniem takich narzędzi, jak ocena 360 stopni, development Centre, ocena predyspozycji psychologicznych z zastosowaniem testów. Zapraszamy do zapoznani się ze szczegółami naszej oferty oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA notariusze sosnowiec »

  Odczytywanie stronom umów i aktów notarialnych czy też spisywanie protokołów to jedne z usług świadczonych przez Kancelarię Notarialną Wojciech Krupiński. Wiedziemy swoją aktywność w województwie śląskim. Każde wykonywane czynności przez naszego notariusza opierają się na zasadach sprawiedliwości oraz słuszności i ściśle z literą aktualnego prawa. Prócz tego notariusz w czasie dopełniania czynności notarialnych dokłada wszelkich starań o kompletne zabezpieczenie interesów Kontrahentów, dla których podjęte działania mogą wywoływać skutki prawne. Szczegółowy zakres usług i dane kontaktowe Kancelarii mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie ornitologiczne Milvus.eco.pl »

  Opinie ornitologiczne to niezbędny element każdej większej inwestycji wiatrowej. W przypadku budowy elektrowni czy jej modernizacji należy zbadać, czy nie będzie ona zagrożeniem dla życia ptaków, które znajdują się w okolicy. Firma Milvus wie, jak wykonać opinie ornitologiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe rybnik »

  Interaktywna Kancelaria – oferujemy dostęp on-line przez 24 godziny na dobę do Państwa ksiąg. Biuro rachunkowe Rybnik - Świadczymy pełne usługi w zakresie ZUS i nie tylko od A do Z także przez Internet.
  W celu zapewnienia na najwyższym poziomie obsługi Państwa Biznesu i zadowolenia z Nas wszystkie trudne przypadki konsultujemy z kancelariami adwokackimi wyspecjalizowanymi w zakresie prawa gospodarczego, prawa bankowego. Pracujemy z wysoce wykwalifikowaną kadrą o długoletnim stażu pracy ściśle wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach, ciągle dokształcających się aby być ciągle przygotowanym do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań zleconych przez Państwa.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy w zakresie ubezpieczeń i kredytów - Natalia Panocha Poznań »

  Nazywam się Natalia Panocha i jestem doradcą finansowym. Oferuję Klientom kompleksową pomoc i obsługę przy szukaniu nowych inwestycji, zdobywaniu kredytów i ubezpieczeń i wiele więcej. Wszystko to dojeżdżając do Klientów. Zapraszam serdecznie do mojego biura doradztwa finansowego i na stronę internetową.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut NLP Coaching - Zostań Master Coachem i Trenerem Life Coaching »

  NLP Coaching - międzynarodowa organizacja, międzynarodowe certyfikaty, coaching w biznesie, coaching prywatny, NLP, Time Line Therapy Profesjonalne światowe standardy. Zdobądź Certyfikat Master Coach i Trener NLP.
  Kompleksowy ośmio-etapowy cykl szkoleń w międzynarodowej organizacji ABNLP, ABH, TLT Association!!

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza wyszukiwarka kont bankowych »

  Jesteśmy wyszukiwarką internetową, która specjalizuje się w porównywaniu i wyszukiwaniu najlepszych kont bankowych. Łatwa obsługa naszej wyszukiwarki pozwala na jak najlepsze i najprostsze znalezienie najlepszego konta bankowego zaczynając od tych dla klientów indywidualnych kończąc na tych dla klientów biznesowych. Nasza wyszukiwarka działa na zasadzie afiliacji w związku z czym jest całkowicie darmowa i dostępna dla każdego.

  Data dodania: 07 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  OMNIBUS jest Kancelarią Doradztwa Podatkowego, funkcjonującą na polskim rynku od 1993 roku. Dysponujemy adekwatnymi uprawnieniami do prowadzenia obsługi ksiąg rachunkowych i doradztwa skarbowego firmom lub osobom prywatnym. Kancelaria usytuowana jest na Pomorzu Zachodnim, z tej przyczyny zwykle działamy na obszarze Szczecina oraz okolic, niemniej jednak także podejmujemy się zdalnego dopełniania księgowości. Poza tym mamy uprawnienia do tworzenia dokumentacji kadrowej i płacowej albo opracowywania sprawozdań finansowych. Na Państwa życzenie mamy możliwość partycypować w kontroli skarbowej przedsiębiorstwa. Więcej informacji o kancelarii OMNIBUS mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy zawodowi »

  Wortal Aktiff jest przeznaczony doradztwu zawodowemu i osobistemu. Adminem i autorem postów tego wortalu jest doradca do spraw kariery i przedsiębiorczości, który od 1997 roku radzi innym jak ulepszyć komunikacje z klientem lub, w którym kierunku rozwijać własną karierę zawodową. Na stronach tego portalu poznacie dzięki ciekawy artykułom co zmienić w relacjach pracownik - szef, w jaki sposób próbować awansować w pracy, jak zaspokoić wymagania postawione wobec swojej osoby, metody i sposoby na interesujący list motywacyjny oraz CV. Doradca zawodowy do Panstwa dyspozycji, gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska-Rosja »

  Sprzedaż, marketing (telemarketing, audyty konkurencji, marketing bezpośredni, zabiegi marketingowe), administrowanie zasobami ludzkimi (Human Resource Management), Public Relations i zaplecze logistyczne, prawne, księgowe - to sfera aktywności SGEE Group. Nakierowanie na rynek rosyjski i ogólnie rynki dawnego bloku sowieckiego pozwala naszej firmie świadczyć kompleksową i w najwyższym stopniu fachową pomoc w zagranicznej aktywności handlowej. Nasze zabiegi przyczyniają się do efektywnego podejmowania wyzwań, jakimi są między innymi handel z Rosją czy eksport na rynek wschodni. Profesjonalne relacje handlowe na linii Rosja Polska stanowią nasz główny cel.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapoznaj się »

  Na najwyższym poziomie doradztwo gospodarcze i doradztwo unijne Warszawa - Berlin Warsaw Consulting - zapraszamy. Doradztwo w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi. Bankowość unijna, finanse unijne i leasing unijny to nasza główna specjalizacja. Kliknij link i zobacz więcej na stronie. Pełna obsługa firm - pożyczki, fundusze unijne, dotacje unijne Warszawa, województwo mazowieckie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce »

  W każdej współczesnej korporacji – przede wszystkim większej – bezpieczeństwo informacji jest sprawą kluczową tym samym pamiętać należy o wszystkich aspektach dotyczących właściwych zachowań mając kontakt z wiadomościami częstokroć poufnymi. W dobrym tonie jest poinformować o tym kontrahenta a zawsze powinno się umożliwić dojście do wartości jakimi się kierujemy czy przykładowo regulaminu. W czasie obrad polskiego Rządu z marca 2008 zostały przyjęte regulacje dotyczące podniesienia efektywności oddziaływania giodo na rynki rodzime. Spośród przyjętych modyfikacji zasadnicze przesłanie dla podniesienia stopnia ochrony danych osobowych miały reformy nowelizacyjne o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatni Bankierzy - konsolidacja kredytów »


  Pośrednictwo finansowe, to główny profil działalności naszej firmy. Zatrudniamy szereg wykwalifikowanych pracowników, mamy duże doświadczenie i zawsze trzymamy rękę na pulsie. Dobrze wiemy, że oferta kredytowa w Polsce często ulega zmianom. Główny wpływ ma na to spora konkurencja. Zadaniem naszej firmy jest znalezienie jak najkorzystniejszych kredytów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla inwestorów. Zgłoś się do nas i sprawdź jak działamy. Gwarantujemy minimum formalności i przejrzyste warunki współpracy.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: