Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Obsługa księgowa małopolskie »

  Biuro Rachunkowe S.C. Małgorzata Smajek, Małgorzata Helbin jest przyjaznym biurem księgowym w Rudawie, które działa zawsze zgodnie z etyką zawodową, w interesie Klienta. Obsługujemy między innymi małe i średnie firmy, osoby prawne i fizyczne. Doświadczenie oraz zaangażowanie pracowników Biura Rachunkowego z Małopolski to gwarancja satysfakcji Klienta. Z naszych usług korzystają podmioty z Trzebini, Olkusza, Chrzanowa, Zabierzowa, Wieliczki, Krakowa, Krzeszowic i innych okolicznych miast.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO LICZYDŁO księgowa warszawa »

  W Warszawie na Sadybie zlokalizowane jest biuro rachunkowe LICZYDŁO. Firma kooperuje zarówno z Odbiorcami indywidualnymi, jak i większymi przedsiębiorstwami. Profil usług przeprowadzanych przez księgowych obejmuje m.in. rozliczanie podatku dochodowego oraz ewidencję środków trwałych. Można nam powierzyć również całościową obsługę kadrowo-płacową. W razie potrzeby, naszych Klientów reprezentujemy także przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy innymi niezbędnymi organami. W celu zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych w biurze księgowym LICZYDŁO zbudowana została strona www firmy.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eksport do Chin »

  Zawsze powtarzamy, że eksport do Chin to nie jednorazowe zamówienie. Warto przygotować się do sprzedaży w Chinach skrupulatnie. Trzeba pamiętać, aby dokonać weryfikacji chińskiego odbiorcę.Wiele osób rozważa jak rozpocząć eksport do Chin?Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach targi organizowane są niemal codziennie. Każda z firm znajdzie poszukiwane firmy z Chin na chińskich targach. Po znalezieniu chińskiej firmy ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są wiarygodnymi firmami, często to oszuści lub po prostu hurtownie zamiast fabryk chińskich.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza wyszukiwarka kont bankowych »

  Jesteśmy wyszukiwarką internetową, która specjalizuje się w porównywaniu i wyszukiwaniu najlepszych kont bankowych. Łatwa obsługa naszej wyszukiwarki pozwala na jak najlepsze i najprostsze znalezienie najlepszego konta bankowego zaczynając od tych dla klientów indywidualnych kończąc na tych dla klientów biznesowych. Nasza wyszukiwarka działa na zasadzie afiliacji w związku z czym jest całkowicie darmowa i dostępna dla każdego.

  Data dodania: 07 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Coaching amp; Consulting Center »

  Coaching to bardzo sprawny i tani sposób rozwijania ludzi. W cc-center coaching to wspieranie innych, słuchanie i pomoc w znalezieniu własnych rozwiązań. To też motywowanie do przeprowadzenia zmian w życiu zawodowym w oparciu o wyznawane przez klienta wartości.Coaching nie jest też rodzajem poradnictwa ani psychoterapią. Jest ograniczonym w czasie kontaktem nastawionym na osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Coaching jest to proces, mający wesprzeć w osiąganiu oczekiwanych wyników działań.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lean manufacturing »

  Leanpassion Sp. z o.o. to zespół doświadczonych i pełnych pasji ludzi z dużą wiedzą merytoryczną prowadzący projekty dla firm w takich branżach jak przemysł i usługi. Pod adresem internetowym leanpassion.pl znajdują się niezbędne informacje o Leanpassion Sp. z o.o., jej zakresie działania, klientach, skuteczności i szkoleniach. Firma wdraża przedsięwzięcia takie jak Lean management, Kultura Lean czy Lean manufacturing, które mają na celu wprowadzenie zmian w procesach biznesowych klienta, a co za tym idzie poniesienie i poprawę wskaźników dających wymierne efekty finansowe firmie.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje w biznesie »

  Sztuka negocjacji wpływa na osiągnięcie zamierzonego celu. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Tylko sztuka negocjacji, będąca niczym innym, jak procesem komunikowania się w celu rozwiązania konfliktu, pozwoli na osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami. Dzięki nam macie szanse poznać najlepsze techniki negocjacji. Prowadzimy również szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży, komunikacji, zarządzania. Oferowane przez nasz szkolenia wspomagamy Coachingiem oraz poprzez nowoczesne narzędzia t.j. e-learning. Nasza kadra składa się z profesjonalnych trenerów o najwyższych kwalifikacjach. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników powierz nam to zadanie. Prowadzona przez nas rekrutacje dla firm to usługa na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe łódź »

  Szukasz tego biura rachunkowego, które prowadzi własną działalność w Łodzi? Cóż, zatem perfekcyjnym wyborem jest prowadzone przez nas biuro rachunkowe łódź! W końcu fakty są takie, że wykonywane właśnie przez nas usługi księgowe łódź we wszystkich przypadkach charakteryzują się nieprzeciętną jakością. Trzeba po prostu zajrzeć na stronę naszego biura księgowego, przejrzeć opinie jakie zostały nam wystawione, aby zrozumieć, że księgowość łódź w naszym wykonaniu jest strzałem w dziesiątkę. Warto wiedzieć, że biuro księgowe łódź zawsze w sposób profesjonalny traktuje swoich klientów - to znaczy, iż możesz mieć całkowitą pewność, że będziesz niesamowicie zadowolony z jakości naszej księgowości.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski »

  Kancelaria adwokacka z Mińska Mazowieckiego - adwokat Radosław Domalewski - porady prawne, opinie prawne, doradztwo prawne. Dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej - kancelariaminsk.pl. Zapraszamy klientów z Mińska i okolic.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe rybnik »

  Interaktywna Kancelaria – oferujemy dostęp on-line przez 24 godziny na dobę do Państwa ksiąg. Biuro rachunkowe Rybnik - Świadczymy pełne usługi w zakresie ZUS i nie tylko od A do Z także przez Internet.
  W celu zapewnienia na najwyższym poziomie obsługi Państwa Biznesu i zadowolenia z Nas wszystkie trudne przypadki konsultujemy z kancelariami adwokackimi wyspecjalizowanymi w zakresie prawa gospodarczego, prawa bankowego. Pracujemy z wysoce wykwalifikowaną kadrą o długoletnim stażu pracy ściśle wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach, ciągle dokształcających się aby być ciągle przygotowanym do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań zleconych przez Państwa.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na innowacje »

  Firma doradcza Ms - consulting zajmująca się głównie doradztwem z zakresu dotacji unijnych oraz ostatni krzyk mody dotacje na innowacje. Swoją pomoc adresuje głównie do firm już istniejących, pomaga też nowo powstałym firmom. Porady są z zakresu dotacji, certyfikatu ISO oraz jego wdrożenia. Robi także szkolenia.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.resolutio.pl »

  Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie i rozwijanie systemów zarządzania kompetencjami. Szczególny akcent kładziemy na ocenę oraz rozwój kompetencji. Specjalizujemy się w działaniach z wykorzystaniem takich narzędzi, jak ocena 360 stopni, development Centre, ocena predyspozycji psychologicznych z zastosowaniem testów. Zapraszamy do zapoznani się ze szczegółami naszej oferty oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA notariusze sosnowiec »

  Odczytywanie stronom umów i aktów notarialnych czy też spisywanie protokołów to jedne z usług świadczonych przez Kancelarię Notarialną Wojciech Krupiński. Wiedziemy swoją aktywność w województwie śląskim. Każde wykonywane czynności przez naszego notariusza opierają się na zasadach sprawiedliwości oraz słuszności i ściśle z literą aktualnego prawa. Prócz tego notariusz w czasie dopełniania czynności notarialnych dokłada wszelkich starań o kompletne zabezpieczenie interesów Kontrahentów, dla których podjęte działania mogą wywoływać skutki prawne. Szczegółowy zakres usług i dane kontaktowe Kancelarii mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy w zakresie ubezpieczeń i kredytów - Natalia Panocha Poznań »

  Nazywam się Natalia Panocha i jestem doradcą finansowym. Oferuję Klientom kompleksową pomoc i obsługę przy szukaniu nowych inwestycji, zdobywaniu kredytów i ubezpieczeń i wiele więcej. Wszystko to dojeżdżając do Klientów. Zapraszam serdecznie do mojego biura doradztwa finansowego i na stronę internetową.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polska-Rosja »

  Sprzedaż, marketing (telemarketing, audyty konkurencji, marketing bezpośredni, zabiegi marketingowe), administrowanie zasobami ludzkimi (Human Resource Management), Public Relations i zaplecze logistyczne, prawne, księgowe - to sfera aktywności SGEE Group. Nakierowanie na rynek rosyjski i ogólnie rynki dawnego bloku sowieckiego pozwala naszej firmie świadczyć kompleksową i w najwyższym stopniu fachową pomoc w zagranicznej aktywności handlowej. Nasze zabiegi przyczyniają się do efektywnego podejmowania wyzwań, jakimi są między innymi handel z Rosją czy eksport na rynek wschodni. Profesjonalne relacje handlowe na linii Rosja Polska stanowią nasz główny cel.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa informacji - www.esinstal.pl »

  Zaufaj najlepszym w dziedzinie bezpieczeństwa – ES-instal. Jesteśmy firmą, która kompleksowo dba o bezpieczeństwo swoich klientów od poziomu fizycznego po zabezpieczanie informacji i danych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy naszym klientom oferujemy najlepsze, specjalnie dopasowane systemy bezpieczeństwa połączone ze szkoleniami dają niemal 100% gwarancję bezpiecznej firmy i jej pracowników. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym e-learning.Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia:-Szkolenie Wirtualny Tuning-Szkolenia Asertywność-Szkolenie Perswazja-Szkolenie dla menadżerów sprzedaży-Szkolenie zarządzanie czasem-Szkolenie budowa wizerunku-Szkolenie prezentacje handlowe-Szkolenie komunikacja z trudnym klientem-Szkolenia sprzedażowe-Szkolenia dla sprzedawcówMisją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia zdalne.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatni Bankierzy - konsolidacja kredytów »


  Pośrednictwo finansowe, to główny profil działalności naszej firmy. Zatrudniamy szereg wykwalifikowanych pracowników, mamy duże doświadczenie i zawsze trzymamy rękę na pulsie. Dobrze wiemy, że oferta kredytowa w Polsce często ulega zmianom. Główny wpływ ma na to spora konkurencja. Zadaniem naszej firmy jest znalezienie jak najkorzystniejszych kredytów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla inwestorów. Zgłoś się do nas i sprawdź jak działamy. Gwarantujemy minimum formalności i przejrzyste warunki współpracy.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  OMNIBUS jest Kancelarią Doradztwa Podatkowego, funkcjonującą na polskim rynku od 1993 roku. Dysponujemy adekwatnymi uprawnieniami do prowadzenia obsługi ksiąg rachunkowych i doradztwa skarbowego firmom lub osobom prywatnym. Kancelaria usytuowana jest na Pomorzu Zachodnim, z tej przyczyny zwykle działamy na obszarze Szczecina oraz okolic, niemniej jednak także podejmujemy się zdalnego dopełniania księgowości. Poza tym mamy uprawnienia do tworzenia dokumentacji kadrowej i płacowej albo opracowywania sprawozdań finansowych. Na Państwa życzenie mamy możliwość partycypować w kontroli skarbowej przedsiębiorstwa. Więcej informacji o kancelarii OMNIBUS mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy zawodowi »

  Wortal Aktiff jest przeznaczony doradztwu zawodowemu i osobistemu. Adminem i autorem postów tego wortalu jest doradca do spraw kariery i przedsiębiorczości, który od 1997 roku radzi innym jak ulepszyć komunikacje z klientem lub, w którym kierunku rozwijać własną karierę zawodową. Na stronach tego portalu poznacie dzięki ciekawy artykułom co zmienić w relacjach pracownik - szef, w jaki sposób próbować awansować w pracy, jak zaspokoić wymagania postawione wobec swojej osoby, metody i sposoby na interesujący list motywacyjny oraz CV. Doradca zawodowy do Panstwa dyspozycji, gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: