Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Zapoznaj się »

  Na najwyższym poziomie doradztwo gospodarcze i doradztwo unijne Warszawa - Berlin Warsaw Consulting - zapraszamy. Doradztwo w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi. Bankowość unijna, finanse unijne i leasing unijny to nasza główna specjalizacja. Kliknij link i zobacz więcej na stronie. Pełna obsługa firm - pożyczki, fundusze unijne, dotacje unijne Warszawa, województwo mazowieckie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce »

  W każdej współczesnej korporacji – przede wszystkim większej – bezpieczeństwo informacji jest sprawą kluczową tym samym pamiętać należy o wszystkich aspektach dotyczących właściwych zachowań mając kontakt z wiadomościami częstokroć poufnymi. W dobrym tonie jest poinformować o tym kontrahenta a zawsze powinno się umożliwić dojście do wartości jakimi się kierujemy czy przykładowo regulaminu. W czasie obrad polskiego Rządu z marca 2008 zostały przyjęte regulacje dotyczące podniesienia efektywności oddziaływania giodo na rynki rodzime. Spośród przyjętych modyfikacji zasadnicze przesłanie dla podniesienia stopnia ochrony danych osobowych miały reformy nowelizacyjne o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Magdalena Grzybowska »

  Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, gospodarczego, procesowego, zamówień publicznych, cywilnego oraz pracy. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem gwarantuję rzetelność, terminowość oraz dostosowanie rozwiązań prawniczych do oczekiwań klientów. Obsługa prawna firm realizowana jest w sposób kompleksowy oraz skuteczny. Oferuję również porady prawne przez Internet. Zapraszam do kancelarii MGLex mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej 5F (dzielnica Mokotów).

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wycena firmy – zapraszamy! »

  Z firmą „Orta Business Consulting” zmniejszą Państwo koszty ponoszone przez przedsiębiorstwo. Wykonujemy audyt finansowy, dzięki któremu możemy przygotować plan restrukturyzacji, który pozwala obniżyć koszty w różnych obszarach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wariograf24.com »

  Jeśli czujesz, że Twój partner Cię zdradza, lub pracownik coś ukrywa, nie wahaj się podjąć poważniejszych kroków. Ze swojej strony proponujemy skuteczne badanie wariografem! W świetnej cenie, w dogodnej lokalizacji proponujemy Ci zweryfikowanie pewnych danych. Pamiętaj! Nie musisz ślepo wierzyć współpracownikowi czy partnerowi, możesz go legalnie sprawdzić! Wykrywacz kłamstw jest już dostępny każdemu! Zachęcamy do spotkania z naszymi specjalistami, do omówienia szczegółów. Wejdź na http://www.wariograf24.com/ i zobacz, co oferujemy.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Mańka - szkolenia otwarte Warszawa »

  Wzmacnianie umiejętności osobistych jest warunkiem do osiągnięcia sukcesu i jeszcze bardziej efektywnej pracy. Któż z nas w swojej karierze zawodowej nie musiał publicznie występować. Czy to przed małą grupą osób czy w większym gronie. Nie dla każdego jest to łatwe zadanie. Często ze stresu i w panice popełniamy kardynalne błędy, które osobom na wysokich stanowiskach nie powinny się przytrafić. Ja nauczę Cię, jak skutecznie i profesjonalnie przeprowadzać takie wystąpienia.

  Data dodania: 22 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • GRAŻYNA ZARZECZNA DORADCA PODATKOWY MYSŁOWICE doradztwo podatkowe mysłowice »

  Z pomocą mysłowickiej firmy Grażyna Zarzeczna Doradca Podatkowy zaspokoisz wszelkie potrzeby w zakresie usług księgowo doradczych, w skład których wchodzą, między innymi: składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, wszelkiego typu doradztwo w obszarze podatków, rozliczenia z ZUS, pomoc przy zakładaniu i kasacji działalności gospodarczej oraz dawanie porad i opinii na temat polskiego prawa podatkowego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, rzetelności, profesjonalizmowi wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników, gwarantujemy usługi najwyższej jakości w przystępnej cenie.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PISAREK ANNA prowadzenie ksiąg rachunkowych świętokrzyskie »

  W Stąporkowie zlokalizowana jest siedziba biura Anny Pisarek, oferującego kompleksowe usługi księgowe. Nasza firma działa na polskim rynku już od 1999 roku. Głównym elementem naszej działalności jest udzielanie porad w obrębie rachunkowości, dowolnych usług księgowych czy kadrowo-płacowych. W większości przypadków nawiązujemy współpracę z Klientami ze Stąporkowa i Końskich, lecz podejmujemy się także świadczenia usług księgowych w dowolnym punkcie na obszarze województwa świętokrzyskiego. Zaufały nam zarówno osoby prywatne, jak i małe bądź średniej wielkości przedsiębiorstwa i innego typu instytucje. Całkowity zakres usług mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Śląsk, płace i kadry »

  Kluczowym aspektem działania biura rachunkowego Śląsk jest doradztwo księgowe i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości. Nasze kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe są skierowane do firm z terenu całego Śląska. Oferta księgowości Tarnowskie Góry obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowej oraz doradztwo przy zakładaniu działalności gospodarczej, pomoc przy wyborze opodatkowania oraz przy wypełnieniu dokumentacji dotyczących dotacji unijnej. Posiadamy certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Szukając partnera w procesie wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań w firmie, nie możecie państwo przeoczyć firmy Apax. Specjaliści pracujący w tej firmie z powodzeniem pomogą przygotować i ostatecznie wdrożyć niezbędne w firmach zmiany, dzięki którym nie tylko wzrośnie efektywność pracowników i rozwiązań, ale również ich satysfakcja z wykonywanej pracy. W firmie Apax pracują młodzi, doskonale wykształceni ludzie, którzy doświadczenie zbierali nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. W ofercie firmy znajdziecie doradztwo strategiczne i operacyjne, interim management oraz inne, więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko Biała »

  INFO TAX - biuro księgowe zajmujące się sprawami firm od strony rachunkowej i ekonomicznej. W naszych usługach znajdziecie Państwo kompetentne działania w zakresie księgowości ZUS-U, Urzędu Skarbowego, działań statystycznych i doradztwa podatkowego. Starym się do każdego klienta podchodzić indywidualnie i z profesjonalizmem. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Bielsko Białej.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sherpaforce Polska »

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Michał Pasterski - motywacja, coaching! »

  Blog Michała Pasterskiego to miejsce, w którym można znaleźć wiele darmowych artykułów w tematyce psychologii, rozwoju osobistego i coachingu. Nauka motywowania, zarządzania czasem, zwiększanie swojej pewności siebie oraz zaznawanie szczęścia przez poznawanie własnego JA. Osiąganie zamierzonych celów, praca ze stresem, rozwiązywanie rozmaitych problemów, tworzenie podstaw do trwałych i zdrowych związków, zmiana nawyków.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe - MTW »

  Spółka Doradztwa Podatkowego „Manugiewicz, Trzaska i Wspólnicy” to firma z wieloletnim stażem na rynku doradztwa podatkowego. Wyspecjalizowaliśmy się w dokonywaniu wykładni przepisów spraw podatkowych, skarg do wojewódzkiego sądu administracyjnego na decyzję dyrektora izby skarbowej. Przeprowadzamy audyty podatkowe, doradztwo w zakresie polityki cen transferowych oraz świadczymy usługi doradztwa podatkowego dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ŁUKASZ SZCZĘSNY notariusze wrocław »

  Kancelaria Notarialna Łukasz Szczęsny to lider w dziedzinie świadczenia usług notarialnych na terenie Wrocławia. Niemniej jednak swoją ofertę adresuje również do potencjalnych klientów spoza miasta. W obliczu tak wysokich standardów wskazane jest bowiem czasem przejechać kilka lub kilkadziesiąt kilometrów. Najistotniejszy nacisk kładzie się tu na maksymalne bezpieczeństwo obrotu prawnego. Nie ulega kwestii, że tego rodzaju usługi postulują właściwego podejścia. Dlatego też pracownicy naszej kancelarii są do Państwa dyspozycji zarówno w siedzibie firmy, jak i nad drodze telefonicznej, mailowej, a nawet sms-owej. Tak innowacyjna propozycja znamionuje o tym, że kancelaria przystosowuje się do aktualnych wymogów rynku. Wysokie standardy obsługi są tu na pierwszym miejscu. Więcej na stronie.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pasaż finansowy »

  Planujesz zakup własnego mieszkania lub samochodu? Nie wiesz czy najlepiej będzie zainwestować swoje oszczędności w program emerytalny, lokatę czy fundusz? A może zastanawiasz się, która z ofert towarzystw ubezpieczeniowych będzie dla Ciebie najbardziej korzystna? Odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania uzyskasz w prosty sposób odwiedzając vortal finansowy Fine Investments, oferujący przystępne informacje na temat finansów osobistych i firmowych. Zapewniamy dokładne opisy produktów finansowych, takich jak kredyty, ubezpieczenia czy programy systematycznego inwestowania. Naszym celem jest także ułatwienie Państwu skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych profesjonalnych doradców bankowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość KONSULTANT Lublin »


  Biuro rachunkowe, które prowadzimy funkcjonuje od przeszło czternastu lat Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Jesteśmy grupą profesjonalistów, z pełnym zaangażowaniem podchodzących do każdego zadania. Nie boimy się wyzwań, nie ma dla Nas trudnych spraw!
  Nasza agencja księgowa zdecydowanie stawia na profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zatem możemy zaproponować Państwu wsparcie oraz doradztwo w zakresie usług takich jak między innymi obsługa kadrowo-płacowa czy podatkowa oraz analizy finansowe.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dedal Consulting - doradztwo personalne, szkolenia »

  Dedal Konsulting - specjalizujemy się w projektach z zakresu zarządzania w przedsiębiorstwach. Główne obszary współpracy z klientami to zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż, wspieranie zmian w organizacji, szkolenia Dedal Konsulting jest firmą doradczą specjalizującą się w projektach z zakresu zarządzania w przedsiębiorstwach. Główne obszary współpracy z klientami to zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż, wspieranie zmian w organizacji, szkolenia. Pomożemy!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. doradztwo podatkowe łódź »

  Biuro rachunkowe z doradztwem podatkowym to firma COMPO SYSTEM Sp. z o.o. z Łodzi. Przedsiębiorstwo od 1994 r. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej małychoraz średnich przedsiębiorstw, ponadto proponuje zarówno konsultacje w zakresie podatków oraz stały nadzór podatkowy. Przedsiębiorstwo COMPO SYSTEM proponuje pełną obsługę kadrowo płacową jednostek a na życzenie Klientów przeprowadza optymalizację podatkową - radzi m.in. formę opodatkowania zależnie od rodzaju oraz zakresu podjętej działalności gospodarczej. Przedsiębiorstwo dba o poufność wszystkich danych i informacji. Po całą propozycję biura rachunkowego zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Michael Ström - Obligacje korporacyjne »

  Na rynku możesz spotkać się z wieloma ofertami domów maklerskich, niemniej jednak prawda jest taka, że wiele z nich świadczy swoje usługi nie mają w zasadzie żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Czy chciałbyś zaufać takim ludziom? Wierzymy, że potrzebujesz prawdziwie merytorycznego wsparcia, dzięki któremu na pewno zaczniesz odnosić sukcesy na rynku. Proponujemy Ci szczegółowe analizy oraz szereg różnych usług związanych z inwestowaniem. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który składa się z samych profesjonalistów, którzy w tych tematach obracają się już wiele lat.

  Data dodania: 03 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: