Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »
 • Projektowanie usług »

  Warsztaty Design Thinking czy Service Design pokazują, jak projektować usługi i produkty, skoncentrowane na użytkowniku. Pomagają liderom i ich zespołom przejść przez proces transformacji, wykorzystać obecne kompetencje firmy, dostrzec szanse dostępne na rynku, szybko wdrażać nowe pomysły, rozwiązywać problemy biznesowe i minimalizować ryzyko. Zdobędziesz kluczową wiedzę o kliencie i jego potrzebach.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników »

  W ramach naszego portalu zapewniamy dostęp do teoretycznej oraz praktycznej wiedzy budowanej przez zespół specjalistów, która związana jest z controllingiem, HR. Zapewniamy artykuły oraz informacje o skutecznych narzędziach HR, które tworzone są przez zespół doświadczonych specjalistów z bogatą praktyką w biznesie. Portal kierujemy zarówno do menedżerów HR, jak też osób, które szukają rzetelnych informacji o HR. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne pomoc prawna białystok »

  Posiadająca swoją siedzibę w Białymstoku Kancelaria Leszek Kudrycki zaprasza do poznania się ze swoja propozycją. Specjalizacją naszej kancelarii jest wszechstronna obsługa prawna w obszarze: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i działania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Dostarczamy funkcjonalnych i realnych rozwiązań prawnych, poszczególnie przystosowanych do Państwa potrzeb. Gwarantujemy swoim Klientom profesjonalną obsługę prawną, gwarantując bezpieczeństwo, tajność i dyskrecję. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość KONSULTANT Lublin »


  Biuro rachunkowe, które prowadzimy funkcjonuje od przeszło czternastu lat Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Jesteśmy grupą profesjonalistów, z pełnym zaangażowaniem podchodzących do każdego zadania. Nie boimy się wyzwań, nie ma dla Nas trudnych spraw!
  Nasza agencja księgowa zdecydowanie stawia na profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zatem możemy zaproponować Państwu wsparcie oraz doradztwo w zakresie usług takich jak między innymi obsługa kadrowo-płacowa czy podatkowa oraz analizy finansowe.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka Bazarkredytowy.pl »

  Bazarkredytowy.pl to miejsce, gdzie znajdą Państwo najatrakcyjniejsze firmy oferujące kredyty, pożyczki i chwilówki online. Bez wychodzenia z domu mogą Państwo znaleźć najbardziej odpowiadającą ofertę dzięki spersonalizowanej wyszukiwarce. Dostosować można kwotę, okres płatności, ratalność czy ocenę. Porównanie ofert prowadzi do wybrania najlepszej. Na forum znajdą Państwo opinie o kredytodawcach. Jeśli potrzebna jest pożyczka bez względu na status bik/krd lub kwota większa niż 10 000 zł również mogą Państwo znaleźć porównanie ofert. Warto zatem przed zaciągnięciem kredytu czy na dowód czy online odwiedzić naszą stronę.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • PIT – samodzielne rozliczenie podatku »

  PIT.Gofin.pl to profesjonalny serwis tematyczny zwierający darmową pomoc specjalistów z zakresu rozliczenia podatku dochodowego. Zawiera informacje m.in. na temat: przychodów i kosztów, wspólnego opodatkowania, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochodów zagranicznych.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. doradztwo podatkowe łódź »

  Biuro rachunkowe z doradztwem podatkowym to firma COMPO SYSTEM Sp. z o.o. z Łodzi. Przedsiębiorstwo od 1994 r. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej małychoraz średnich przedsiębiorstw, ponadto proponuje zarówno konsultacje w zakresie podatków oraz stały nadzór podatkowy. Przedsiębiorstwo COMPO SYSTEM proponuje pełną obsługę kadrowo płacową jednostek a na życzenie Klientów przeprowadza optymalizację podatkową - radzi m.in. formę opodatkowania zależnie od rodzaju oraz zakresu podjętej działalności gospodarczej. Przedsiębiorstwo dba o poufność wszystkich danych i informacji. Po całą propozycję biura rachunkowego zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Start-up »

  Zajmujemy się głównie wyszukiwaniem, przyjmowaniem i umożliwianiem wdrożenia innowacyjnych pomysłów zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Patrzymy w przyszłość przez pryzmat naszego wspólnego sukcesu. Posiadamy ogromne zaplecze i doświadczenie biznesowe.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje – Ekomat, Szczecin »

  Biuro rachunkowe ze Szczecina Ekomat proponuje liczne, profesjonalne usługi z zakresu: księgowość, doradztwo podatkowe, analiza zachowania kosztów, doradztwo finansowe, analiza wskaźników finansowych i wiele innych usług wynikających z obszaru rachunkowości.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Harmony - księgowa piekary, biuro rachunkowe piekary, biuro rachunkowe bytom »

  Nasza wysoce wykwalifikowana księgowa oraz cały nasz zespół to chętni do pomocy fachowcy, dla których podstawą jest zadowolenie klienta. Od początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromną wagę kładziemy na rzetelność i profesjonalizm. Kompetencje, dachowa obsługa i merytoryczne przygotowanie pracowników są naszą wartością. Odpowiednie oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo danych i poprawność prowadzonych przez nas rozliczeń. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres obsługi ksiągowej, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych (sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, akt osobowych) oraz kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP we Wrocławiu - bhpbezpiecznapraca.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa kompleksowa obsługa bhp od a do z, w bardzo atrakcyjnej cenie, to koniecznie zaznajomcie się z propozycją firmy BHP - Bezpieczna Praca. Polecamy także nasz kurs bhp, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych kursantów. Zapewniamy całościowe audyty firm i specjalistyczne doradztwo z zakresu bezpieczeństwa. Pomagamy również naszym klientom w dochodzeniu odszkodowania oraz dokonujemy oceny groźby zawodowego. Cały czas się szkolimy i rozszerzamy naszą wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi na coraz to wyższym poziomie.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że niezbędne do dalszego wzrostu firmy będzie zainwestowanie w biuro księgowe. Decydując się na konkretne biuro rachunkowe należy pomyśleć nad tym, jaka forma współpracy będzie właściwa. Jedną z takich form kooperacji jest popularna pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym etapem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Ceny współpracy z biurem księgowym różnią się, dlatego warto, jest spojrzeć w cennik biura rachunkowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych jest także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, usługi konsultingowe, analiza kosztów firmy.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz B. Dembowska notariusz w krakowie »

  Kancelaria Notarialna Bogny Dembowskiej z siedzibą w Krakowie to jednostka mogąca się pochwalić kilkunastoletnim stażem w zakresie świadczenia wszystkich specjalistycznych usług notarialnych, których zakres wyznacza odpowiednia ustawa. Bogna Dembowska oraz jej partnerzy zajmują się między innymi sporządzaniem aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, obsługą testamentów, spisywaniem protokołów, doręczaniem oświadczeń, odbieraniem na przechowanie dokumentów, wypisywaniem weksli i czeków, a także wykonywaniem wypisów, odpisów i wyciągów z rozmaitych dokumentów.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami informatycznymi z firmą ComBeeNut »

  W firmie Combeenut zdajemy sobie sprawę z wagi i znaczenia rozwiązań i innowacji IT w biznesie, dlatego też stworzyliśmy zespół ekspertów zajmujących się różnymi zagadnieniami z zakresu usprawniania procesów oraz tworzenia dedykowanych systemów informatycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka kwalifikacja naszych pracowników gwarantuje sukces w zarządzaniu infrastrukturą sieci, a także w tworzeniu zamkniętych modułów funkcjonalnych. Specjalnie opracowana do tych celów metodyka FAST Approach gwarantuje stuprocentową satysfakcję naszych klientów.

  Data dodania: 14 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Talenthunters.com.pl »

  Szukanie talentów to przede wszystkim nasza pasja! Znajdź najlepszego pracownika do swojej firmy dzięki pomocy, jaką ma dla Ciebie nasza agencja. Oferujemy nie tylko organizowanie procesu rekrutacji, lecz także usługi w zakresie doradztwa zawodowego, czy przeprowadzania szkoleń. Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami naszej pracy.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akademia LP »

  Lean Passion Akademia to Warszawska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Wchodząc na stronę www akademialp.pl dowiesz się jakie szkolenia oferuje firma, przeczytasz najnowsze wiadomości, oraz w słowniku lean znajdziesz wyjaśnienie takich pojęć jak smed, 5s, mapowanie strumienia wartości itp. Akademia LeanPassion to zespół który tworzą ludzie z pasją i dużymi umiejętnościami trenerskimi. To tu znajdziesz pierwszy w Polsce konfigurator szkoleń, dzięki któremu sam stworzysz plan szkolenia dopasowany do potrzeb twojej firmy. Wejdź na stronę internetową Akademii i sprawdź jej ofertę.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo dla efektywnego rozwoju dzięki doradztwu 4business&people. »

  Odpowiednia atmosfera w pracy i pracownicy zajmujący odpowiednie stanowiska to gwarancja rozwoju i zysków dla Twojej firmy, oraz satysfakcji i spełnienia dla pracowników. Zapraszamy na stronę firmy 4business&people, gdzie dowiesz się jak osiągnąć takie cele.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - obsługa prawna firm Kraków »

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą o nazwie A.M. Jesiołowscy i na co dzień zajmujemy się rozwiązywaniem problemów natury podatkowej oraz prawnej. Zawsze czytelnie rozliczamy koszty za nasze usługi, nigdy nie ma żadnych dopowiedzeń. Jesteśmy profesjonalistami i profesjonalizmu oczekujemy również od naszych klientów. Wtedy współpraca będzie naprawdę komfortowa. Zawsze można się z nami skonsultować i zaczerpnąć opinii prawnych i podatkowych. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Białystok »

  Sprawne, jak również wydajne funkcjonowanie każdej firmy uwarunkowane jest przez wiele czynników zewnętrznych. Jednym z tych aspektów jest bez wątpienia właściwa obsługa strefy fiskalnej - dlatego dobre doradztwo podatkowe np. w mieście Białystok to wymagany czynnik gwarantujący płynność Twojego przedsięwzięcia. Sprawdzone biuro rachunkowe, a tym samym kompetentny doradca księgowy zajmuje się miedzy innymi prowadzeniem ewidencji (obciążenia podatkowe), ksiąg (rachunkowych, rozchodów, a także przychodów), wielowymiarową pomocą (kontakty z organem fiskalnym, sprawy bieżące). Doradztwo fiskalne Jerzego Kuprianowicza to rekomendowane przez zadowolonych klientów rozwiązanie.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Biznesowy »

  Potrzebujesz szybkiej pomocy profesjonalnego doradcy biznesowego? Chciałbyś rozwijać własne pasje, bądź szukasz szkoleń dla własnych pracowników? Marcin Osman to trener biznesu, który pomoże rozwiać wszelkie sugestie związane z funkcjonowaniem biznesu w obecnych czasach. Nasz wysoko wykwalifikowany trener może przeprowadzić w Twojej spółce ciekawe i użyteczne kursy biznesowe, co umożliwi dokształcić się Twoim pracownikom. Jeżeli jesteś osobą próbującą, aby ulepszyć swój biznes, potrzebne jest solidne i zaawansowane wsparcie strategiczne. Marcin Osman to cieszący się autorytetem trener biznesowy, który miał przyjemność współpracy z cieszącymi się renomą firmami na rynku korporacyjnym. Rozwijaj swój biznes w odpowiednim kierunku wraz z najlepszymi.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: