Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Doradcy »

  Serwis Doradcy Finansowi to platforma usługowo-finansowa, która współpracuje z czołowymi bankami oraz instytucjami finansowymi z Polski. Dzięki temu serwisowi można łatwo zapoznać się z konkretnymi aktualnymi ofertami instytucji, w tym w ramach kredytów mieszkaniowych, samochodowych, pożyczek gotówkowych, kont osobistych, lokat. Także dostępna jest oferta dla firm, kursy walut, kantor internetowy. Doradcy czekają na pytania online. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie usług »

  Warsztaty Design Thinking czy Service Design pokazują, jak projektować usługi i produkty, skoncentrowane na użytkowniku. Pomagają liderom i ich zespołom przejść przez proces transformacji, wykorzystać obecne kompetencje firmy, dostrzec szanse dostępne na rynku, szybko wdrażać nowe pomysły, rozwiązywać problemy biznesowe i minimalizować ryzyko. Zdobędziesz kluczową wiedzę o kliencie i jego potrzebach.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników »

  W ramach naszego portalu zapewniamy dostęp do teoretycznej oraz praktycznej wiedzy budowanej przez zespół specjalistów, która związana jest z controllingiem, HR. Zapewniamy artykuły oraz informacje o skutecznych narzędziach HR, które tworzone są przez zespół doświadczonych specjalistów z bogatą praktyką w biznesie. Portal kierujemy zarówno do menedżerów HR, jak też osób, które szukają rzetelnych informacji o HR. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • 6krokow.pl »

  Portal 6krokow.pl stanowi swoiste kompendium wiedzy w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności. Każde zagadnienie podane jest w formie klarownego artykułu, którego treść jest streszczona także w postaci 6 najistotniejszych dla omawianego tematu kroków. To w dużym stopniu ułatwia ich realizację, a także zapamiętanie, jakie czynności należy wykonać na przykład w związku z otwieraniem własnej firmy. Przyszli przedsiębiorcy mogą zaznajomić się z tym, jak najkorzystniej rozwijać swoją firmę oraz jak zaplanować prowadzenie działalności jeszcze przed jej otwarciem, aby mieć pewność tego, ze będzie zapewniała właściwe dochody.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne pomoc prawna białystok »

  Posiadająca swoją siedzibę w Białymstoku Kancelaria Leszek Kudrycki zaprasza do poznania się ze swoja propozycją. Specjalizacją naszej kancelarii jest wszechstronna obsługa prawna w obszarze: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i działania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Dostarczamy funkcjonalnych i realnych rozwiązań prawnych, poszczególnie przystosowanych do Państwa potrzeb. Gwarantujemy swoim Klientom profesjonalną obsługę prawną, gwarantując bezpieczeństwo, tajność i dyskrecję. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP we Wrocławiu - bhpbezpiecznapraca.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa kompleksowa obsługa bhp od a do z, w bardzo atrakcyjnej cenie, to koniecznie zaznajomcie się z propozycją firmy BHP - Bezpieczna Praca. Polecamy także nasz kurs bhp, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych kursantów. Zapewniamy całościowe audyty firm i specjalistyczne doradztwo z zakresu bezpieczeństwa. Pomagamy również naszym klientom w dochodzeniu odszkodowania oraz dokonujemy oceny groźby zawodowego. Cały czas się szkolimy i rozszerzamy naszą wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi na coraz to wyższym poziomie.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Talenthunters.com.pl »

  Szukanie talentów to przede wszystkim nasza pasja! Znajdź najlepszego pracownika do swojej firmy dzięki pomocy, jaką ma dla Ciebie nasza agencja. Oferujemy nie tylko organizowanie procesu rekrutacji, lecz także usługi w zakresie doradztwa zawodowego, czy przeprowadzania szkoleń. Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami naszej pracy.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo dla efektywnego rozwoju dzięki doradztwu 4business&people. »

  Odpowiednia atmosfera w pracy i pracownicy zajmujący odpowiednie stanowiska to gwarancja rozwoju i zysków dla Twojej firmy, oraz satysfakcji i spełnienia dla pracowników. Zapraszamy na stronę firmy 4business&people, gdzie dowiesz się jak osiągnąć takie cele.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że niezbędne do dalszego wzrostu firmy będzie zainwestowanie w biuro księgowe. Decydując się na konkretne biuro rachunkowe należy pomyśleć nad tym, jaka forma współpracy będzie właściwa. Jedną z takich form kooperacji jest popularna pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym etapem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Ceny współpracy z biurem księgowym różnią się, dlatego warto, jest spojrzeć w cennik biura rachunkowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych jest także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, usługi konsultingowe, analiza kosztów firmy.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • PIT – samodzielne rozliczenie podatku »

  PIT.Gofin.pl to profesjonalny serwis tematyczny zwierający darmową pomoc specjalistów z zakresu rozliczenia podatku dochodowego. Zawiera informacje m.in. na temat: przychodów i kosztów, wspólnego opodatkowania, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochodów zagranicznych.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka Bazarkredytowy.pl »

  Bazarkredytowy.pl to miejsce, gdzie znajdą Państwo najatrakcyjniejsze firmy oferujące kredyty, pożyczki i chwilówki online. Bez wychodzenia z domu mogą Państwo znaleźć najbardziej odpowiadającą ofertę dzięki spersonalizowanej wyszukiwarce. Dostosować można kwotę, okres płatności, ratalność czy ocenę. Porównanie ofert prowadzi do wybrania najlepszej. Na forum znajdą Państwo opinie o kredytodawcach. Jeśli potrzebna jest pożyczka bez względu na status bik/krd lub kwota większa niż 10 000 zł również mogą Państwo znaleźć porównanie ofert. Warto zatem przed zaciągnięciem kredytu czy na dowód czy online odwiedzić naszą stronę.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz B. Dembowska notariusz w krakowie »

  Kancelaria Notarialna Bogny Dembowskiej z siedzibą w Krakowie to jednostka mogąca się pochwalić kilkunastoletnim stażem w zakresie świadczenia wszystkich specjalistycznych usług notarialnych, których zakres wyznacza odpowiednia ustawa. Bogna Dembowska oraz jej partnerzy zajmują się między innymi sporządzaniem aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, obsługą testamentów, spisywaniem protokołów, doręczaniem oświadczeń, odbieraniem na przechowanie dokumentów, wypisywaniem weksli i czeków, a także wykonywaniem wypisów, odpisów i wyciągów z rozmaitych dokumentów.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Start-up »

  Zajmujemy się głównie wyszukiwaniem, przyjmowaniem i umożliwianiem wdrożenia innowacyjnych pomysłów zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Patrzymy w przyszłość przez pryzmat naszego wspólnego sukcesu. Posiadamy ogromne zaplecze i doświadczenie biznesowe.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje – Ekomat, Szczecin »

  Biuro rachunkowe ze Szczecina Ekomat proponuje liczne, profesjonalne usługi z zakresu: księgowość, doradztwo podatkowe, analiza zachowania kosztów, doradztwo finansowe, analiza wskaźników finansowych i wiele innych usług wynikających z obszaru rachunkowości.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Harmony - księgowa piekary, biuro rachunkowe piekary, biuro rachunkowe bytom »

  Nasza wysoce wykwalifikowana księgowa oraz cały nasz zespół to chętni do pomocy fachowcy, dla których podstawą jest zadowolenie klienta. Od początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromną wagę kładziemy na rzetelność i profesjonalizm. Kompetencje, dachowa obsługa i merytoryczne przygotowanie pracowników są naszą wartością. Odpowiednie oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo danych i poprawność prowadzonych przez nas rozliczeń. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres obsługi ksiągowej, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych (sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, akt osobowych) oraz kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami informatycznymi z firmą ComBeeNut »

  W firmie Combeenut zdajemy sobie sprawę z wagi i znaczenia rozwiązań i innowacji IT w biznesie, dlatego też stworzyliśmy zespół ekspertów zajmujących się różnymi zagadnieniami z zakresu usprawniania procesów oraz tworzenia dedykowanych systemów informatycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka kwalifikacja naszych pracowników gwarantuje sukces w zarządzaniu infrastrukturą sieci, a także w tworzeniu zamkniętych modułów funkcjonalnych. Specjalnie opracowana do tych celów metodyka FAST Approach gwarantuje stuprocentową satysfakcję naszych klientów.

  Data dodania: 14 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Financial future »

  Naszą specjalnością jest doradztwo finansowe na wysokim poziomie. Zapewniamy dostęp do najwyższej klasy usług w tym zakresie – począwszy od doradztwa inwestycyjnego, w oparciu o wysokiej jakości, zróżnicowane i dopasowane do Ciebie produkty, aż na doradztwie kredytowym kończąc. Pomożemy Ci zbudować przejrzysty system finansów, który pomoże wzmocnić Twoją firmę, czy też finanse domowe. Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku – zapoznaj się ze szczegółową ofertą, odwiedzając naszą witrynę.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia LP »

  Lean Passion Akademia to Warszawska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Wchodząc na stronę www akademialp.pl dowiesz się jakie szkolenia oferuje firma, przeczytasz najnowsze wiadomości, oraz w słowniku lean znajdziesz wyjaśnienie takich pojęć jak smed, 5s, mapowanie strumienia wartości itp. Akademia LeanPassion to zespół który tworzą ludzie z pasją i dużymi umiejętnościami trenerskimi. To tu znajdziesz pierwszy w Polsce konfigurator szkoleń, dzięki któremu sam stworzysz plan szkolenia dopasowany do potrzeb twojej firmy. Wejdź na stronę internetową Akademii i sprawdź jej ofertę.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - obsługa prawna firm Kraków »

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą o nazwie A.M. Jesiołowscy i na co dzień zajmujemy się rozwiązywaniem problemów natury podatkowej oraz prawnej. Zawsze czytelnie rozliczamy koszty za nasze usługi, nigdy nie ma żadnych dopowiedzeń. Jesteśmy profesjonalistami i profesjonalizmu oczekujemy również od naszych klientów. Wtedy współpraca będzie naprawdę komfortowa. Zawsze można się z nami skonsultować i zaczerpnąć opinii prawnych i podatkowych. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Białystok »

  Sprawne, jak również wydajne funkcjonowanie każdej firmy uwarunkowane jest przez wiele czynników zewnętrznych. Jednym z tych aspektów jest bez wątpienia właściwa obsługa strefy fiskalnej - dlatego dobre doradztwo podatkowe np. w mieście Białystok to wymagany czynnik gwarantujący płynność Twojego przedsięwzięcia. Sprawdzone biuro rachunkowe, a tym samym kompetentny doradca księgowy zajmuje się miedzy innymi prowadzeniem ewidencji (obciążenia podatkowe), ksiąg (rachunkowych, rozchodów, a także przychodów), wielowymiarową pomocą (kontakty z organem fiskalnym, sprawy bieżące). Doradztwo fiskalne Jerzego Kuprianowicza to rekomendowane przez zadowolonych klientów rozwiązanie.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: