Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 8
 • Plus Wioletta Wojciech biura rachunkowe katowice »

  Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS realizuje każde wymogi jakie konieczne są do prowadzenia rzetelnego biura rachunkowo - księgowego. Nasza doświadczona kadra fachowców, to personel z szerokim doświadczeniem, a też kierunkowym wyedukowaniem księgowym i skarbowym. Szczególnie przystosowana kadra pracowników zapewnia nam obsługiwanie bardzo różnej grupy klientów począwszy od prostolinijnych aktywności gospodarczych po ogromne spółki z o.o., a także spółki akcyjne notowane na GPW. Zapraszamy do skorzystania z usług rachunkowych naszego biura, a nie będą Państwo zawiedzeni. Całkowite szczegóły naszej oferty przystępne są na stronie WWW naszego biura.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Biznesowy »

  Potrzebujesz szybkiej pomocy profesjonalnego doradcy biznesowego? Chciałbyś rozwijać własne pasje, bądź szukasz szkoleń dla własnych pracowników? Marcin Osman to trener biznesu, który pomoże rozwiać wszelkie sugestie związane z funkcjonowaniem biznesu w obecnych czasach. Nasz wysoko wykwalifikowany trener może przeprowadzić w Twojej spółce ciekawe i użyteczne kursy biznesowe, co umożliwi dokształcić się Twoim pracownikom. Jeżeli jesteś osobą próbującą, aby ulepszyć swój biznes, potrzebne jest solidne i zaawansowane wsparcie strategiczne. Marcin Osman to cieszący się autorytetem trener biznesowy, który miał przyjemność współpracy z cieszącymi się renomą firmami na rynku korporacyjnym. Rozwijaj swój biznes w odpowiednim kierunku wraz z najlepszymi.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Itil – firma Sofrecom. »

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usług doradczych. Pomożemy w zakresie doradztwa biznesowego, teleinformatycznego a także IT. Ponadto nasza firma organizuje szkolenia i symulacje biznesowe. Sorecom Polska zaprasza do nawiązania współpracy!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trio Advisory »

  W prowadzeniu firmy nie jednokrotnie potrzeba pomocy ludzi którzy zajmą się strategią i przygotowaniem przedsiębiorstwa do prowadzenia działań gospodarczych. W tym celu potrzebne jest doradztwo strategiczne, które zajmie się formułowaniem zasad postępowania dyrekcji, doprowadzającego do osiągnięcia zamierzonego przedsięwzięcia.
  Wraz ze strategią należy zaopatrzyć się również w doradztwo prawne. Niestety prawo wraz z jego zawiłym i ciężko zrozumiałym językiem, budzi w większości nas strach. Są jednak ludzie, którzy poświęcili swoje życie zawodowe tej dziedzinie a ich profesjonalizm potrafi doprowadzić do wyjaśnienia problemów, które pojawiają się niestety wszędzie.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Materiały Budowlane Odliczenie Vat »

  Osoba, która się stara o zwrot VAT, powinna wiedzieć, że za materiały budowlane odliczenie vat można dostać tylko na podstawie faktury (rachunki, jak i paragony nie stanowią prawa do odliczenia), oraz musi zadbać także o dokument, potwierdzający tytuł prawny do lokalu, konieczny do zwrotu VAT za materiały budowlane. Materiały budowlane można odliczyć tylko w sytuacji domu lub mieszkania. Osobie starającej się o zwrot VAT na podstawie remontu pomieszczeń przynależnych do lokalu, takich jak garaż czy piwnica nie przysługuje zwrot vat.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pieniądze na usamodzielnienie »

  Usamodzielnienie się dla młodzieży z rodzin zastępczych oraz domów dziecka nie jest łatwe. Jeżeli zatem jesteś taką osobą lub chcesz pomóc takie osobie, to będziesz mógł skorzystać z oferowanej przez nas pomocy. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wiele pytań dotyczących samodzielności. Przygotowaliśmy dla młodzieży specjalny program nazwany Wehikułem Usamodzielnienia. Serdecznie do tego zachęcamy!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • AktywnaTablica.Info.pl - rządowy program cyfryzacji szkół »

  Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety wynikające z zakupu tablic interaktywnych do swojej szkoły, to serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę. Znajdziesz tam ranking produktów i dowiesz się jakie formalności należy spełnić by wziąć udział w programie aktywna tablica. Mamy sporą wiedzę, posiadamy stosowne kwalifikacje i chętnie przejdziemy z Tobą przez wszystkie formalności. W razie pytań czekamy na kontakt.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • MŚP Insider - Blog o praktycznym prowadzeniu małej firmy. »

  Mój blog wszechstronnie omawia prowadzenie niewielkiej firmy i zagadnienia powiązane z własnym biznesem. MŚP Insider śledzi obecne trendy rynkowe. Na blogu odnajdziesz odpowiedzi na pytania, które przychodzą do głowy osobom dopiero otwierającym działalność. Z materiałów opublikowanych na blogu w zakładce "co to jest" dowiesz się czym jest lejek sprzedażowy, co to jest usługa call back, faktoring czy remarketing. Zamieszczamy wartościowe skazówki na temat tego jak sporządzić dobry plan rozwoju firmy. Na MŚP Insider znajdziesz również bieżące wiadomości omówione z perspektywy ich wpływu na prowadzenie własnego biznesu i nasuwające się refleksje. Wskazówki dotyczące networkingu, inspiracje, doświadczenia związane z marketingiem standardowym i e-marketingiem.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Niższe rachunki za prąd »

  Pomagamy zmienić operatora prądu i wyszukać najlepszą ofertę. Proenergo wyklucza ryzyko dodatkowych opłat czy niejasności w umowie. Dzięki doświadczeniu i niezależności na rynku dopasujemy idealną ofertę również dla Ciebie! Sprawdź nas na naszej stronie i skontaktuj się z Doradcą, by móc zacząć generować oszczędności.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Transport z Chin - porównywarka »

  Porównaj ceny transportu towarów z Chin. Zapraszamy do bezpłatnej porównywarki cen transportu morskiego i kolejowego z Chin do Polski i z Polski do Chin. Oferty najlepszych spedytorów znajdują się w jednym miejscu. Aktualne wyceny za transport. Zdecydowana oszczędność czasu. Bez zobowiązań. Po setkach rozmów doszliśmy do wniosku, że jednym z najbardziej irytujących problemów przy imporcie z Chin okazuje się właśnie transport. Dlatego właśnie postanowiliśmy wam to ułatwić.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • APC Instytut »

  Zakres usług które oferuje swoim klientom – firmom z branży farmaceutycznej – spółka APC Instytut, jest bardzo szeroki i obejmuje przeprowadzanie specjalistycznych testów czytelności ulotki, procesu pharmacovigilance, rejestracji leków, ale i dystrybucja produktów leczniczych, outsourcing pracowników biurowych oraz odpowiedzialnych na sprzedaż, przeprowadzanie szkoleń, procesu rekrutacji, administrowanie flotą samochodową, a także usługa payroll, czyli obsługę kadrowo-płacową firmy.

  Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • TQM - BDO HBC BUSINESS IMPROVEMENT Sp. z o.o. »

  Usługi naszej firmy skierowane są przede wszystkim do mniejszych i dużych przedsiębiorców. Dobrze wiemy, że w dobie naszych czasów w wielu branżach panuje spora konkurencja. Wiemy także, że najważniejszym celem jest zdobywanie nowych kontrahentów. Do osiągnięcia sukcesu trzeba jednak włożyć wiele pracy. Jedną z istotnych kwestii jest poprawienie efektywności i prawidłowe zarządzanie całą firmą. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to możemy Ci pomóc. Przeprowadzimy audyt, stworzymy plan działania i postaramy się wyeliminować błędy.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Twój Coach - Anna Andrysiak »

  Szeroką ofertę zajęć z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego proponuje swoim klientom Anna Andrysiak w swoim gabinecie Twój Coach w Zielonej Górze. Jej klientami są zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi oraz pracownicy instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Warto dodać, że gabinet ma w swojej ofercie również liczne zajęcia dla szkół i uczelni oraz dla zakładów penitencjarnych.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE giełda zleceń transportowych »

  Internetowa Giełda Transportowa Teleroute podejmuje się współpracy ze spedytorami dowolnej specjalności a też z mniejszymi przewoźnikami oraz dużymi przedsiębiorstwami logistyczno-transportowymi. Innowacyjne działania przedsiębiorstwa zawierają kierowanie portalu z nieprzebraną liczbą ofert zlecania albo szukania ładunków, co więcej zapewniając natychmiastowe zawarcie współpracy pomiędzy wytwórcą lub eksporterem a spedytorem. Propozycja firmy Teleroute dotyczy przewozów lokalnych i międzynarodowych oraz pomaga sprawnie zminimalizować liczebność pustych przebiegów ciężarówek. Więcej informacji o zakresie usług osiągalnych jest na stronie www.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza wyników badań »

  Promediana to firma doradcza, specjalizująca się w udzielaniu pomocy przy analizowaniu ankiet, tworzenia poprawnych ich opisów oraz opracowań. Z usług firmy skorzystać mogą wszyscy, potrzebujący fachowego wsparcia statystycznego, zarówno przedsiębiorstwa, jak i studenci analizujący wyniki badań ankiet przeprowadzonych na potrzeby pracy dyplomowej.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie eksportu, ryzyko polityczne - East Analytics »

  Chcesz otworzyć nową inwestycje na rynkach wschodnich. Zależy Ci na jej właściwej realizacji. Zdajesz sobie sprawę, że nie jest to łatwa sprawa. Nie z East Analytics, które powstało z myślą o klientach takich jak Ty. Bazujemy na badaniach, które dostarczają wiedzy o możliwej konkurencji, istnieniu partnerów w biznesie, określamy ryzyko polityczne i ogrom innych ważnych czynników na temat, których wiedzę zbieraliśmy przez wiele lat swojej pracy. Nie da się nabyć tej wiedzy z dnia na dzień, dlatego nasze wsparcie jest Ci potrzebne.

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja rekrutacyjna »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalną rekrutacją nowych pracowników jak i zarządzaniem sprzedażą dla małych, średnich jak i międzynarodowych korporacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, będziemy potrafili jak najlepiej wypełnić zlecone nam zadania. Rekrutujemy pracowników między innymi z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Z naszych usług skorzystało wiele firm między innymi ING Bank Śląski.

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • 4Gastro PREMIUM »

  Operator zarządzający, otwarcia restauracji i hoteli, szkolenia, warsztaty, usługi konsultingowe dla branży. Pozyskiwanie dotacji na inwestycje oraz edukację.4Gastro PREMIUM zespół ekspertów w dziedzinie konsultingu gastronomicznego jak i hotelarskiego. Nasza praca jest dla nas jednocześnie pasją. Dążymy do tego aby obiekty, które nam zaufały świadczyły usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dokładamy wszelkich starań do tego aby Polska gastronomia i hotelarstwo dorównywały światowym standardom.W naszym pakiecie usług znajdą Państwo pełny zakres szkoleń dedykowanych dla personelu jak i kadry zarządzającej Państwa obiektu.

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplan »

  Jeżeli planujesz otwarcie własnej działalności to serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą korzystną ofertę i czerpanie z niej bardzo dużego zadowolenia i radości w swojej sytuacji co będzie sprawdzało się naprawdę rewelacyjnie. Kupisz u nas bowiem korzystny biznes plan, który będzie sprawdzał się znakomicie i z którego możliwe będzie czerpanie dużego zadowolenia.

  Data dodania: 11 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kdgkancelaria.pl »

  Uzyskanie z Unii Europejskiej środków na sfinansowanie projektu badawczo-rozwojowego jest prostym zadaniem – jednakże odpowiednie poprowadzenie go wymaga już sporej wiedzy. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź witrynę internetową Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Milczarek i Maciąg S. C. i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 01 12 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: