Logistyka Podkategoria: Logistyka

 • Magazyny na miarę »

  Obecnie rynek magazynowy daje zupełnie nowe szanse poszukującym magazynów. Jeśli Twoja spółka wymaga magazynu, gdzie stosowane technologie wybiegają poza ramy typowych magazynów do wynajęcia, optymalnym wyjściem będzie magazyn na zamówienie. Optymalne magazyny nazywane również magazynami build-to-suit (BTS) są projektowane i konstruowane dla określonego najemcy.Dedykowane magazyny tworzone techniką build2suit mają na względzie wszelkie potrzeby i oczekiwania dzierżawcy, to właśnie klient wybiera lokalizację, metraż inwestycji oraz jego zastosowanie.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie »

  Kurier-online.pl oferuje usługi dostarczania przesyłek ekspresowych na terenie całego kraju. Oferta dla partnerów firmowych i ludzi osobistych. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich, fachową pomoc, terminowość i solidność wykonywanej przez naszą firmę pracy. Staramy się dostarczyć każdą przesyłkę z należytą dbałością o jej zawartość tak aby kontrahent był w pełni zadowolony ze świadczonych przeze mnie usług. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Build2Suit magazyny optymalne »

  Zajmujesz się sytuacją na rynku magazynowym? Z przyjemnością zapraszam wszystkich pasjonatów logistyki na mój blog www.build2suit-magazyny.pl, gdzie analizuję najważniejsze informacje oraz wieści z problematyki magazynów na wynajem. Poza tym na stronie ukazuję także godne zainteresowania moim zdaniem projekty budynków magazynowych i przykłady pracujących już magazynów pod wynajem. Na stronie. Optymalne magazyny będą coraz częściej budowane, aktualnie sporo dystrybutorów i producentów korzysta z udogodnień jakie stwarzają. Jeszcze więcej relacji o charakterze nowoczesnych magazynów można znaleźć na http://www.build2suit-magazyny.pl.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Gdańsk »

  Global Service to firma, która ma swój rodowód w długoletniej tradycji branży przeprowadzkowej. Stworzona z części, które wspólnie formują jedna z najnowocześniejszych i najbardziej profesjonalnych polskich firm.Firma nie została stworzona od początku a na fundamencie porozumienia wspólników, łączy wieloletnie doświadczenie branży przeprowadzkowo-transportowej, zachodni kapitał oraz standard usług i innowacyjne, nowoczesne rozwiązania wnoszone przez młodą i prężna grupę wspólników.Wspólnicy będący doświadczoną kadrą kierowniczą z branży transportu i przeprowadzek wnieśli swoje doświadczenie współpracy oraz funkcjonujące już umowy.Działamy dla: banków, jednostkek budżetowych, firmy sektora prywatnego oraz klientó indywidualnych.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Magazyn poradnik »

  Magazyny na wynajem zlokalizowane są w większości przypadków w sąsiedztwie ważnych szklaków komunikacyjnych, autostrad, do najlepszych miejsc zalicza się węzły autostrad, umożliwia to dogodny dostęp do niemal wszystkich części kraju. Przedsiębiorstwa najchętniej stawiają parki logistyczne w najbardziej zaludnionych miejscach, z najlepiej rozbudowaną infrastrukturą drogową, do tego typu regionów z pewnością można zaliczyć mazowieckie, Śląsk, Wrocław i okolice, czy wielkopolskie. Blog o magazynach http://Wynajem-Magazyn.pl ukazuje najważniejsze informacje odnoszące się do aktualnej sytuacji na rodzimym rynku logistycznym oraz kluczowe inwestycje, projekty i największe magazyny na zamówienie i wynajem.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • MARK SPEDITION SP. Z O.O. usługi logistyczne szczecin »

  Firma Mark SPEDITION Sp. z o.o. jest firmą z kolosalnym doświadczeniem funkcjonującą na rynku usług transportowych oraz ładunkowych w kraju i zagranicą od 1998 roku. Gwarantujemy realizację zupełnego toku logistycznego od momentu otrzymania zlecenia ładunkowego, przez podjęcie ładunku u dostawcy, przeprowadzenie odprawy celnej, magazynowanie, konfekcjonowanie oraz przekazanie ekwipunku do odbiorcy. Zapewniamy także kompetentne doradztwo w obszarze wyboru możliwości przewozu, miejsca odprawy celnej, adekwatnego postępowania przy cleniu produktu lub ustalenia możliwości jego składowania. Przedsiębiorstwa zainteresowane naszą ofertą zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://pytlakprzewozy.pl »

  WitamJesteśmy firmą zajmującą się przewozem osób w kraju i za granicą.Firma z wieloletnim doświadczeniem i współpracująca z dużą ilością firm,szkół jak i osób prywatnych.Nasze pojazdy są zawsze czyste i na bieżąco serwisowane.Posiadamy wszelkie certyfikaty i licencje niezbędne do prowadzenia działalności oraz wymagane ubezpieczenia.Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z należytą starannnością.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • TransExpert – ewidencja czasu pracy »

  Proponujemy Państwu czytelne i klarowne systemy ewidencji czasu pracy. Nasz system jest świetną propozycją dla firm przewozowych, reklamowych, dla kurierów i ludzi zatrudniających przewoźników. Dzięki nam nie tylko fachowo i czytelnie zanotujesz czas pracy kierowcy, ale też masz sposobność jego rozliczenia. Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi systemami wspierającymi prace kierowników, szefów i księgowych. Dzięki naszemu systemowi będziesz miał większą kontrolę nad ludźmi, których zatrudniasz dzięki czemu skrupulatniej będziesz mógł obliczać ich czas pracy. System pomoże więc wyeliminować potencjalne nadużycia ze strony osób zatrudnionych.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Logistyka

Logistyka - nowa strona:

Adres: