Negocjacje w biznesie

Negocjacje w biznesie

Sztuka negocjacji wpływa na osiągnięcie zamierzonego celu. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Tylko sztuka negocjacji, będąca niczym innym, jak procesem komunikowania się w celu rozwiązania konfliktu, pozwoli na osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami. Dzięki nam macie szanse poznać najlepsze techniki negocjacji. Prowadzimy również szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży, komunikacji, zarządzania. Oferowane przez nasz szkolenia wspomagamy Coachingiem oraz poprzez nowoczesne narzędzia t.j. e-learning. Nasza kadra składa się z profesjonalnych trenerów o najwyższych kwalifikacjach. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników powierz nam to zadanie. Prowadzona przez nas rekrutacje dla firm to usługa na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony www.edupharma.pl:

Podlinkuj stronę www.edupharma.pl:

Negocjacje w biznesie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 137

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Faktura vat »

  Do zalet aplikacji należy zaliczyć proste wystawianie faktur, profesjonalny wygląd faktur, szybkość funkcjonowania, oszczędność czasu, łatwe wprowadzanie kosztów, doglądanie finansów przedsiębiorstwa (dzięki raportom podatkowo-księgowym). Aplikacja skierowana jest do każdego, kto w związku z prowadzoną działalnością wystawia faktury za świadczone usługi albo sprzedane wyroby. InFakt działa pod przeglądarkami: Firefox, Safari, Internet Explorer 6.0 i wyżej. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych. Wszystkie dane gromadzone są na dedykowanych serwerach u najwyższej klasy dostawcy firmy ATM S.A. Bezpieczeństwo systemu gwarantowane jest przez nowoczesne zaplecze technologiczne jak również dobór adekwatnego języka programowania. Program do faktur.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa wyceny lokali użytkowych »

  Świadczymy usługi w zakresie wyceny lokali mieszkalnych i użytkowych oraz wyceny gruntów, budynków a także innych nieruchomości. Profesjonalna wycena jest konieczna przy sprzedaży nieruchomości czy też w przypadku zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy a także ustalenia hipotecznej wartości nieruchomości.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytów hipotecznych »

  Kalkulator kredytowy, który oferujemy Państwu, według aktualnych danych ofert banków, wylicza wysokości rat kredytowych w różnych bankach. Oferujemy jednocześnie wyszukiwanie kredytów a także kalkulator rat. Kredytowy kalkulator posiada dużo możliwości przeszukiwania najbardziej optymalnych dla Państwa ofert kredytów dostępnych na rynku. Dbamy aby nasz kalkulator kredytowy był zawsze aktualny. Aktualizacje dodają do kalkulatora systematycznie doradcy kredytowi. Podsumowując macie Państwo sprawdzone informacje dla obiektywnej decyzji kredytowej. Kalkulator działa w oparciu o najtańsze oferty kredytowe czołowych banków i instytucji finansowych.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Wrocław - Tax Advisors Group Sp. z o.o. »

  Tax Advisors Group Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego oferuje Państwu pełen zakres usług doradztwa podatkowego.

  Nasze usługi obejmują obsługę podmiotów gospodarczych, w tym:
  • bieżące doradztwo podatkowe
  • doradztwo strukturalne
  • doradztwo w trackie postępowań podatkowych i skarbowych
  • doradztwo w zakresie cen transferowych
  • przeglądy podatkowe
  • wsparcie w zakresie odzyskiwania podatku VAT ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.

  Świadczymy także usługi na rzecz osób fizycznych.

  Jako jedna z nielicznych spółek doradztwa podatkowego oferujemy także obsługę podatkową podmiotów samorządowych, spółek użyteczności publicznej, szkół wyższych.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Centrum obsługi powypadkowej, odzyskane odszkodowanie po wypadku. Nasza oferta jest skierowana do osób, które odniosły obrażenia lub straciły bliskich w wypadkach. Rzeszów i cała Polska. Skontaktuj się z nami, pomożemy uzyskać dla ciebie, możliwie jak najwyższe odszkodowanie, które ci się należy. Mamy duże doświadczenie w tego typu sprawach odszkodowawczych po wypadkach. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pewny kredyt gotówkowy »

  Szukasz pewnego kredytu ? Nasza Firma www.ekspresowykredyt.pl ułatwia znaleźć pewny kredyt lub pożyczkę z jednej z wielu sprawdzonych firm finansowych oraz banków. Celem firmy jest pośredniczenie między pożyczkobiorcą, a instytucjami finansowymi, tak by jak najlepiej dostosować wariant kredytu, ilość rat, czas kredytowania. Ze wsparciem kompetentnych pracowników uzgodnicie Państwo wygodny sposób kredytowania, aby oferowana pożyczka wypełniała wszelkie potrzeby i warunki gwarantujemy ponadto dogodny sposób sfinalizowania umowy o kredyt. Specjalnością doradców firmy EkspresowyKredyt.pl są ekspresowe kredyty dla osób samotnych i produkty kredytowe bez zgody współmałżonka. Zapraszam do odwiedzenia witryny ekspresowykredyt.pl.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie jakością szkolenia »

  Zarządzanie jakością oraz szkolenia z ISO, które oferuje poznańskie Centrum Coachingu MIND to nowoczesny produkt stworzony na miarę współczesnych czasów, jak również oczekiwań klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas szkolenia wypełniały jakościowe normy a tym samym gwarantowały uczestnikom gruntowne przygotowanie. Zarządzanie jakością to jedynie część naszej bogatej ofert szkoleniowej - Centrum MIND to również business coaching i coaching menadżerski, którego naczelne dyrektywy maja na celu efektywniejszą i bardziej profesjonalną obsługę kwestii powiązanych z funkcjonowaniem firmy.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce »

  W każdej współczesnej korporacji – przede wszystkim większej – bezpieczeństwo informacji jest sprawą kluczową tym samym pamiętać należy o wszystkich aspektach dotyczących właściwych zachowań mając kontakt z wiadomościami częstokroć poufnymi. W dobrym tonie jest poinformować o tym kontrahenta a zawsze powinno się umożliwić dojście do wartości jakimi się kierujemy czy przykładowo regulaminu. W czasie obrad polskiego Rządu z marca 2008 zostały przyjęte regulacje dotyczące podniesienia efektywności oddziaływania giodo na rynki rodzime. Spośród przyjętych modyfikacji zasadnicze przesłanie dla podniesienia stopnia ochrony danych osobowych miały reformy nowelizacyjne o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Start-up »

  Zajmujemy się głównie wyszukiwaniem, przyjmowaniem i umożliwianiem wdrożenia innowacyjnych pomysłów zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Patrzymy w przyszłość przez pryzmat naszego wspólnego sukcesu. Posiadamy ogromne zaplecze i doświadczenie biznesowe.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplan »

  Jeżeli planujesz otwarcie własnej działalności to serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą korzystną ofertę i czerpanie z niej bardzo dużego zadowolenia i radości w swojej sytuacji co będzie sprawdzało się naprawdę rewelacyjnie. Kupisz u nas bowiem korzystny biznes plan, który będzie sprawdzał się znakomicie i z którego możliwe będzie czerpanie dużego zadowolenia.

  Data dodania: 11 11 2018 · szczegóły wpisu »