Pisma prawne - Małgorzata Szatańska

Pisma prawne - Małgorzata Szatańska

Sporządzanie umów i pism zgodnych z przepisami prawa polskiego i unijnego. Pisane umowy zawierają wszystkie niezbędne dla powodzenia Państwa sprawy postanowienia, bez niedozwolonych klauzul. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z zawodowymi kancelariami prawnymi i firmami na polskim rynku.

Szczegóły strony www.pismaprawne.pl:

Podlinkuj stronę www.pismaprawne.pl:

Pisma prawne - Małgorzata Szatańska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 117 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 492

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dochodzenie odszkodowań »

  Na terenie całego kraju pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach. Dochodzenie odszkodowań, odszkodowania komunikacyjne z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy, błędy w sztuce medycznej. Występowanie w charakterze pełnomocnika procesowego w postępowaniu sądowym oraz przed innymi organami orzekającymi i urzędami oraz w stosunku do osób trzecich w sprawach cywilnych.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarai prawna - radca prawny Poznań »

  "Paragraf" to kancelaria prawna Poznań, której domeną jest połączenie 30 letniego doświadczenia w dziedzinie prawa jak i młodego i energicznego zespołu prawników. Daje to bardzo duże możliwości rozpoznania oraz ocenienia każdej sprawy. Dodatkowo zaangażowanie w każdą sprawę oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami w wielu dziedzinach sprawia, że prawnicy kancelarii "Paragraf" są w stanie bardzo profesjonalnie poprowadzić nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Jedną z głównych specjalizacji kancelarii radców prawnych jest stała obsługa prawna przedsiębiorstw oraz obsługa inwestycji finansowych ze środków Unii Europejskiej.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa ma do zaoferowania pełen zestaw usług doradczych, które kierowane są do osób prywatnych, ale również do firm. Adwokat posiada duże doświadczenie w zakresie udzielania porad prawnych, a także przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, żeby obsługiwać wszystkie przedsiębiorstwa, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.
  Szanujemy Klientów i współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji, dlatego za każdym razem informujemy naszych Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy sumiennie oraz fachowo.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe porady prawne »

  E-doradcy.com to profesjonalny serwis oferujący doradztwo z zakresu podatków, rachunkowości, księgowości oraz porady prawne. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę popartą certyfikatami wymaganymi do wykonywania zawodu. Nasza kadra to tylko doradcy podatkowi, radcy prawni i audytorzy. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu kompleksowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług doradztwa na naszej stronie.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gdańsk »

  Kancelaria prawna Gdańsk. Kancelarie prawnicze Grochola & Buczkowski znajdujące się na terenie Gdańska stawiają sobie za cel profesjonalną obsługę klientów zarówno indywidualnych jak i spółek. Kancelaria zapewnia fachowe doradztwo prawne, wsparcie w negocjacjach, przedstawicielstwo w postępowaniach sądowych, jak również opracowanie oraz weryfikację dokumentacji prawnej klientów . Oprócz tego firma intensywnie konsultuje się z doradcą podatkowym i rzecznikiem patentowym, którzy wspierają sprawy związane z przedstawionym zakresem kompetencji. Konkurencyjne wynagrodzenie i duża praktyka adwokata i radcy prawnego to ogromne atuty działającej firmy.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka warszawa »

  Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i prawnych świadczona przez doświadczonego adwokata mającego za sobą wiele udanych spraw. Właśnie w tej kancelarii otrzymać możesz pomoc nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach dotyczących prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego czy windykacji długów, która też jest specjalnością kancelarii. Dodatkowo jeśli nie masz możliwości udania się do adwokata osobiście, możesz skorzystać z opcji zadawania pytań wygodną drogą przez internet. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław sobota »

  Nowoczesna obsługa notarialna – kompleksowo, szybko i w zgodzie z polskim systemem legislacyjnym. Kancelaria Notarialna Andrzej Tkaczyński oferuje pomoc od poniedziałku do soboty, w dogodnych godzinach. Zapewnia realizację wszystkich usług notarialnych i gwarantuje przygotowanie dokumentów w precyzyjny sposób, zgodnie z oczekiwaniami klientów. By poznać szczegóły oferty, warto wejść na stronę internetową Kancelarii, gdzie poznać można pełen zakres usług.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna LexStrada »

  Kancelaria rozpoczęła swoją działalność na terenie miasta Poznania w roku 1998. Działalność tą prowadzi radca prawny Przemysław Dziubak. LexStrada zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych. Ponadto Kancelaria świadczy pomoc prawną dla podmiotów prawa publicznego oraz jednostek organizacyjnych sektora finansów publicznych, w tym administracji rządowej i samorządowej.
  Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA LESŁAW MROŻEK adwokat chorzów »

  Prowadzisz własną firmę, masz kłopoty z prawem, wytoczono przeciwko Twojej firmie sprawę z oskarżenia publicznego - wymagasz wsparcia doświadczonego adwokata, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej biznesmenów. Kancelaria Adwokacka założona przez adwokata Lesława Mrozka funkcjonuje w Chorzowie od 2006 roku i ma wielkie doświadczenie w prowadzeniu różnego typu spraw wytoczonych przeciwko podmiotom z rozlicznych specjalności przemysłu. Kierujemy się etyką zawodową, a wszelkie realizowane przez nas działania są zgodne z imperatywami ustawy. Każdy petent jest traktowany podmiotowo i przyjmowana jest strategia zapewniająca jak najlepsze asekurowanie jego interesów. Więcej o działalności Kancelarii na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawo podatkowe Puławy »

  Kancelaria adwokacka Jarosława Klimonta zaprasza do skorzystania z szerokiego zakresu kompleksowych usług. Specjalizujemy się między innymi w prawie administracyjnym, a w szczególności reprezentowaniem stron na wszystkich etapach postępowania administracyjnego i przed sądami administracyjnymi. Oferujemy również pomoc prawną w zakresie prawa podatkowego, cywilnego, karnego i gospodarczego.

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »