Poltax Toruń

Poltax Toruń

Obsługa operacji finansowych wypełnia niemałą funkcję w każdej firmie . Rozliczenia finansowe związane z podatkami, składkami na rzecz organów Państwa i z działalnością firmy nierzadko przysparzają Państwu wielu kłopotów . Zawiłe normy prawne dodatkowo komplikują Państwa obowiązki . Nasza firma rachunkowa profesjonalnie świadczy usługi dotyczące obsługę księgową .
Z pełnym poświęceniem pasjonujemy się pracą związaną z wykonywaniem usług księgowych, outsourcingiem kadrowo - płacowym, zleceniami kadrowo - płacowymi, doradztwem prawno - podatkowym, badaniem dokumentów pod kątem formalnym.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podatki zagraniczne »

  Kancelaria Podatkowa Bean rozlicza on-line podatki holenderskie i belgijskie. Przygotowuje wnioski do zasilku rodzinnego w Holandii (kinderbijslag), dodatek dla dziecka/dzieci, zwrot za świadczenia zdrowotne itp. Bezplatne konsultacje dot.podatkow i zasilkow rodzinnych. Informacje telefon/email/komunikatory.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Głównym przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego /sp. z o.o., spółek akcyjnych/ Nasza oferta skierowana jest do firm, które potrzebują profesjonalnych usług księgowych. Zakres działania to cały kraj.
  Pełna Księgowość jest prowadzona przez nas zgodnie z najwyższymi standardami przez osoby będącymi fachowcami w odpowiedniej dziedzinie działalności firmy.
  Prowadzimy księgi rachunkowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, przygotowujemy i aktualizujemy Zakładową Politykę Rachunkowości, przygotowujemy miesięczne rozliczenia oraz deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencje na potrzeby podatku VAT, ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Mosina »

  Nasze biuro rachunkowe koło Mosiny może pochwalić się pełnym zaufaniem naszych klientów. Prowadzimy usługi w zakresie księgowości. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających dużą wiedzę i spore doświadczenie w branży. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu najlepszej obsługi administracyjnej oraz rachunkowej. Oferujemy ponadto pomoc w zakładaniu spółek. Zajmujemy się także konsultingiem. Prowadzimy usługi rachunkowe we wszystkich możliwych formach istniejących na rynku. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną do naszych klientów, będącą doskonałą odpowiedzią na ich oczekiwania. Pomożemy Ci w Twojej codziennej pracy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Wirtualne biuro Warszawa jest położone w ścisłym centrum Warszawy tuż przy Dworcu Centralnym i Złotych Tarasach. Udostępniamy adres ul. Złota 61 w Warszawie jako adres do rejestracji firmy, spółki, adres do KRS, działalności gospodarczej. Nasza cena za adres rejestracyjny oraz pełną obsługę poczty to jedynie 75 zł + VAT / miesiąc ! W ofercie szereg usług dodatkowych, jak np. warszawski numer telefonu.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe łódź »

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja deklaracja podatkowa została dobrze wypełniona oraz, że Twoje rejestry handlowe nie zawierają błędów, skorzystaj z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Decydując się na współpracę z kancelarią podatkową KIERAS, masz pewność, że wybierasz prowadzoną na najwyższym poziomie księgowość i profesjonalną obsługę kadrowo-placową. Co istotne, firma KIERAS chętnie podejmie się także reprezentowania swoich klientów w kontaktach z Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Księgowość i podatki są naszą specjalnością. Oferujemy szeroki zakres usług w tym temacie – począwszy od rozliczeń z US i ZUS, przez wszelkiego rodzaju audyty, a także doradztwo w kwestiach ekonomicznych, bankowych i podatkowych i wiele więcej. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody – proponujemy elektroniczne rozliczenia oraz inne tego typu narzędzia komunikacji z klientem. Zapewniamy przystępne ceny oraz dopasowanie oferty do potrzeb Klienta.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE BARBARA PLACZEK rozliczenie podatkowe gliwice »

  Prezentujemy Państwu Biuro Rachunkowe Barbara Placzek. Funkcjonujemy od czerwca 1993 roku na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Absorbujemy się rozliczeniami z tytułu podatku dochodowego, rozliczeniami z tytułu podatku VAT lub obsługą kadrowo- płacową. Nasze biuro zajmuje się całościową obsługą zarówno kontrahentów indywidualnych jak i średnich oraz większych przedsiębiorstw. Na wizytę w jednostce mogą się Państwo umówić drogą telefoniczną czy mailową. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Szczegółowe informacje na temat naszej aktywności znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TaxMentor Katowice »

  Biuro rachunkowe TaxMentor to młodzi i energiczni księgowi z dużym doświadczeniem w biznesie. Oferujemy kompleksową obsługę księgową w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych. Posiadamy wieloletnie, doświadczenie, wiedzę i umiejętności które pozwalają nam na obsługę klientów najwyższym poziomie. Aby móc zagwarantować solidność naszych usług stale podnosimy nasze kompetencje. Naszym klientom udzielamy wsparcia, porad oraz konsultacji z zakresu prowadzonej działalności. Zapewniamy korzystne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biuro rachunkowe w Jaworznie Sykulska.pl »


  Oferta Kancelarii Doradcy Podatkowego prowadzonej przez panią Teresę Sykulską, niewątpliwie zaspokoi wszystkie Państwa wymagania. Zajmujemy się usługami księgowymi, za sprawą czego jesteście w stanie skorzystać z outsourcingu i w związku z tym umożliwić sobie obniżenie liczby pomyłek oraz minimalizację winy za popełnione hipotetyczne wykroczenia. Proponujemy Państwu też pomoc z zakresu czynności powiązanych z doradztwem biznesowym, jak i sporządzanie rozliczeń rocznych na podstawie otrzymanych przez płatników dokumentów źródłowych.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że niezbędne do dalszego wzrostu firmy będzie zainwestowanie w biuro księgowe. Decydując się na konkretne biuro rachunkowe należy pomyśleć nad tym, jaka forma współpracy będzie właściwa. Jedną z takich form kooperacji jest popularna pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym etapem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Ceny współpracy z biurem księgowym różnią się, dlatego warto, jest spojrzeć w cennik biura rachunkowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych jest także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, usługi konsultingowe, analiza kosztów firmy.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »