Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ewakuacyjne Plany Obiektu do instrukcji bezpieczeństwa pożarowego »

  Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze, które opracowują Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego. Wykonujemy przez internet najtaniej plan ewakuacyjny obiektu. Teraz usługa możliwa i dostępna przez internet - zamów i odbierz w 24h. SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE - Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego !

  Data dodania: 20 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy - Favoris »

  Opiekunka osoby starszej do Niemiec pilnie poszukiwana! Legalna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Opieka Niemcy - gwarantowane wysokie zarobki i premie.Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mrovisko.pl - Praca za granicą »

  Aby wyjechać do pracy za granicą trzeba się odpowiednio do tego przygotować. Idealnym miejscem jest portal Mrovisko.pl, który oferuje darmowe poradniki dla swoich czytelników. Każda zainteresowana osoba dowie się w prosty sposób jak znaleźć pracę za granicą, jakich dokumentów potrzebuje w danym kraju, w których państwach zarobki są najwyższe oraz wiele więcej. Nie zwlekaj odwiedź Mrovisko już dziś i podejmij ryzyko na lepsze życie.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pszczyna praca »

  Portal praca-pszczyna.pl powstał jako platforma komunikacyjna pomiędzy pracownikami oraz pracodawcami w Pszczynie właśnie. Pracodawcy mogą tutaj za niewielką opłatą w prosty sposób zamieścić swoje ogłoszenie o pracy, docierając do aż 100 000 potencjalnych pracowników w ciągu miesiąca, zaś przyszli pracownicy – szybko znaleźć ogłoszenie pasujące do ich oczekiwań. Sprawdź szczegóły, wchodząc na praca-pszczyna.pl już teraz!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Work and Travel »

  Szukasz posady za granicą? Jesteś niewesoły z zysków w kraju? Chcesz przeżyć niesamowitą wycieczkę i wyśmienicie spędzić czas w Stanach Zjednoczonych? Jeśli tak to odwiedź naszą witrynę! Nasza oferta powinna wynagrodzić Twoje przewidywania. Potrafisz zlecić nam poszukiwania roboty, możesz również samemu znaleźć pracę w USA jednak pojedziesz tam z nami i będziesz pewny! Te a także wiele odmiennych usług, które oferujemy towarzyszą Twojemu nasyceniu. Zapraszamy! Praca w USA!

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Igor Władyka, profesjonalny fotograf specjalizujący się w fotografii ślubnej. Oferuję wykonanie profesjonalnej sesji fotografii ślubnej wraz z przygotowaniem i zaaranżowaniem sesji plenerowej. Oferuję również wykonanie indywidualnych sesji fotograficznych przy wykorzystaniu najnowszych trendów w fotografii. Fotografię ślubną wykonuję w obrębie Zielonej Góry, Nowej Soli. Na specjalne zlecenie sesja może odbyć się w dowolnym miejscu w Polsce.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. »

  Pracuj legalnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Zatrudnimy opiekunki osób starszych do legalnej pracy w Niemczech! Dla naszych opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Straciłeś pracę i szukasz następnej? Skończyłeś naukę i rozglądasz się za pracą? Może najzwyklej w świecie zakładasz rodzinę i myślisz nad zamianą zajęcia na lepiej płatną? Nie zwlekaj więcej i już dziś skorzystaj z naszej witryny Web, na której odnajdziesz super poręczną wyszukiwarkę ofert pracy! Poza tym na naszej witrynie znajdziesz przeogromny zbiór przykładów jak znaleźć praca za granicą. To nie wszystko!Mało tego… Mało ważne, czy ma to być praca Wrocław, czy w innym miejscu – wszystko to u nas odnajdziesz. Wszystkie ciekawe wiadomości, tłumaczenia ciężkich określeń, możność zapytania fachowca. Podsumowując, na naszej stronie czeka na Ciebie list motywacyjny i znacznie, znacznie więcej! Czekamy!

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ankiety online »

  Wypełnianie ankiet nie należy do zadań nieprzyjemnych, gdy zaś okazuje się, że czeka nas gratyfikacja otrzymana za włożony przez nas trud jest to zadanie całkiem miłe. Osoby, którym wypełnianie ankiet nie sprawia trudności, a które do tego chciałyby nieco zarobić powinny zastanowić się nad możliwościami, jakie stwarzają ankiety internetowe. Ich liczba systematycznie rośnie, a firmy, którym zależy na naszej opinii starają się dodatkowo zmotywować nas do aktywności polecając nam ankiety płatne.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Pracyszukaj.pl to nowoczesny portal dla osób poszukujących nowej pracy jak również dla takich którzy pracę chcą zmienić. Wygodna i poręczna wyszukiwarka pomorze Tobie w łatwy sposób znaleźć interesujące Cię ogłoszenia. Oprócz ofert pracy znajdziesz ważne informacje i porady. Znajdź swoją wymarzoną pracę na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony i zostawienia swojego CV. Daj sobie szanse.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał »

  Specjal-pracadlaniepelnosprawnych.pl jest stroną stworzoną po to, aby pomóc osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności znaleźć pracę. Grupa Kapitałowa Specjał już od 1994 roku daje osobom niepełnosprawnym szansę na rozpoczęcie pracy. Na stronie znajdują się jednak nie tylko oferty pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał, ale także akty prawne o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Na podstronie opinie niepełnosprawnych pracowników Specjał można natomiast zaznajomić się z opinią osób tam zatrudnionych co do warunków pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał. Specjal-pracadlaniepelnosprawnych.pl jest zatem serwisem dla wszystkich osób niepełnosprawnych poszukujących pracy w Specjał.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czechowice-Dziedzice - portal pracy »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem internetowym, na którym czekają na Ciebie oferty pracy w Czechowicach-Dziedzicach, możliwość dodania własnego ogłoszenia oraz cenne opinie, porady i artykuły dotyczące obecnego rynku pracy. Naszą wizytówką jest zaangażowanie, skuteczność, wiarygodność, pełen profesjonalizm oraz najwyższa jakość. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję ze znalezionej pracy. Przekonaj się już dziś, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi niemcy »

  Kursy, w czasie których można zapoznać się z wymogami, jakie stawia przed nami opieka Niemcy coraz częściej organizowane są przez profesjonalne firmy, uczestnictwo w nich może więc okazać się wyjątkowo korzystne. W czasie zajęć dowiadujemy się przede wszystkim tego, na czym polega praca opiekunki osoby starszej, w czasie zajęć możemy jednak również poprawić znajomość języka niemieckiego, co również przyniesie nam bez wątpienia niemałą korzyść w czasie wykonywania pracy.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Szukasz i nie możesz znaleźć pracy w kraju? Popróbuj szczęścia w innym państwie. Na stronie www.pracazagranicaodzaraz.pl są umieszczane zagraniczne ogłoszenia o zatrudnieniu bezpośrednio od agencji i pracodawców. Pokaźny rodzaj ogłoszeń oraz państw, użyteczne porady odnośnie pracy poza Polską – wszystko to na tej stronie! Polscy obywatele niestety już od dawien dawna wyjeżdżają do pracy poza krajem ojczystym. W tej chwili jest to o wiele prostsze niż kiedyś. Co prawda ciągle największe szanse na znalezienie zatrudnienia mają fachowcy z określonym wykwalifikowaniem oraz doświadczeniem w danym zawodzie, ale są zamieszczane oferty i i dla innych.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • System do rekrutacji Talfit.pl »

  Jeśli w Twojej firmie nie ma wystarczająco wielu sumiennych, zmotywowanych pracowników i myślisz o powiększeniu zespołu,możesz wykorzystać skuteczne narzędzie do rekrutacji,jakim jest test badający motywację potencjalnych pracowników oraz ich dopasowanie do stylu Twojej organizacji.W tym celu powinieneś odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących preferowanego przez Ciebie stylu działania i wartości,jakimi się w pracy kierujesz. Oraz poprosić kilku ludzi z Twojego zespołu o wypełnienie podobnej ankiety.To pozwoli na zbadanie, w jaki sposób dopasowali się oni do wyznawanych przez Ciebie wartości i co ich najbardziej motywuje do pracy. A zdobyte w ten sposób informacje pomogą w znalezieniu osób, których profile osobowościowe najbardziej będą zbliżone do Twojego i Twoich najlepszych pracowników.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia praca »

  Stworzyliśmy miejsce przeznaczone to wirtualnej komunikacji pracodawcy oraz kandydata. Cały proces odbywa się przy udziale naszego portalu. Osoba poszukująca pracownika, dodaje w naszym serwisie ogłoszenie pracy, które po szczegółowej weryfikacji pod wieloma względami, zostaje opublikowane na łamach naszej strony. Wówczas potencjalni pracownicy, wykorzystując intuicyjny mechanizm wyszukiwarki aktualnych ofert pracy docierają do wskazanego ogłoszenia po czym komunikują się z jej autorem czyli firmą poszukującej najlepszych kandydatów. Portal niesie ze sobą wiele możliwości, począwszy od specjalnie przygotowanego miejsca przeznaczonego do magazynowania najciekawszych ofert, a skończywszy na czytelności i łatwości w dostępie do wszelkich informacji umieszczonych na stronie.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech - lekarz, pielęgniarka, opiekunka - Promedica24 »

  Promedica24 to firma działająca w sektorze medycznym. Praca dla lekarzy, praca dla opiekunek oraz praca dla pielęgniarek to podstawa naszej działalności. Dlatego szukamy lekarzy o różnych specjalizacjach, doświadczonych pielęgniarek oraz osob, ktore chcą pracować jako opiekunowie osób starszych lub chorych.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hands to Work - praca za granicą »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencja pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca za granicą jest bardzo dobrą formą możliwości pracy tymczasowej, ale wielu pracowników jest związanych z firmą od wielu lat. Praca w Holandii jest oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca.owi.pl »

  Praca, oferty pracy, praca za granicą - ogłoszenia o pracy w portalu pracy owi.pl - ogłoszenia w internecie - ogłoszenia dam pracę, szukam pracy, giełda pracy, ogłoszenia praca, ogłoszenia bez logowania i bez zbędnych rejestracji, dzięki czemu szybko dodasz swoje ogłoszenia praca.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »


  Nowy portal ogłoszeniowy miastopraca.pl oferuje wszystkim użytkownikom najnowsze, zawsze aktualne ogloszenia o pracy. Wszystkie ogłoszenia pracy publikowanie w ramach naszego serwisu są troskliwie posegregowane wedle zawodów, wedle branż a także według regionów, dzięki czemu wyszukiwanie ofert pracy nie zajmie ci zbyt dużo czasu. Innowacyjne rozwiązania techniczne powodują, iż starczy wybrać swój fach, wystarczy wybrać specjalizację, a później wybrać jakiego regionu ma tyczyć się ogłoszenie czy ma to być praca warszawa, czy praca łódź, a może po prostu praca ełk. W naszym serwisie pracy nie ma nieważnych ofert.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca jako specjalista sprzedaży »

  Wśród pojawiających się ofert pracy można zauważyć, że pracodawcom zależy na tym, aby ich przyszły pracownik odznaczał się: wykształceniem średnim (najlepiej ekonomicznym lub wyższym związanym z daną branżą), podstawową znajomością ekonomii, doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji handlowych, znajomością rynku sprzedaży i danej branży, bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (wymóg uzależniony jest przeważnie od wielkości miasta, z którego pochodzi oferta pracy).

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: