Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 6
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą w praca-za-granica.net.pl »


  Dla ludzi poszukujących pracy za granicami zaprojektowaliśmy nowatorski serwis pracy zadedykowany tylko i wyłącznie tej właśnie tematyce, nieważne zatem czy interesuje cię praca anglia, praca Niemcy czy też praca grecja, nasz serwis zawiera oferty pracy z całej Unii Europejskiej, ale i ze wszystkich innych zakątków świata. Dzięki niesłychanie dużej odwiedzalności portalu masz codziennie stały napływ zawsze aktualnych ogłoszeń o pracy za granicą. Łatwy interfejs i szata graficzna sprawią natomiast, że największy laik poradzi sobie z obsłużeniem tego portalu, dzięki temu zamieszczanie ogłoszeń nie zabiera zbyt dużo czasu.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Specjalista ds. Sprzedaży »

  Oto warunki pracy osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży (znajdziesz je w ofertach pracy): miejsce pracy jest biuro w firmie, spotkania z klientami/kontrahentami, jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, lecz pod stałym pod nadzorem. Czas pracy przeważnie nienormowany, specjalista ma duży kontakt z ludźmi. Istnieje możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, kursy, konferencje itd.), szanse na awans wewnętrzny, na np. kierownika ds. sprzedaży.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca doradca finansowy »

  Jeśli znasz już swoją zdolność kredytową, to możesz przystąpić do poważnych pertraktacji z właścicielem upatrzonego mieszkania. Uwieńczeniem tych rozmów powinno być podpisanie umowy przedwstępnej (lub rezerwacyjną). Najlepiej jest, aby w umowie tej zastrzec sobie czas na wypłatę środków z kredytu na np. okres 60 dni. Proces kredytowy od złożenia wniosków do wypłaty zajmuje bankom przeważnie od 4 do 5 tygodni. Występują sytuacje, kiedy proces ten wynosi 2 tygodnie lub mniej, lecz zdarza się to jedynie w przypadkach prostych wniosków kredytowych. W tym samym mniej więcej czasie warto złożyć do kilku banków jednocześnie wnioski kredytowe. Banki po przeanalizowaniu wniosku przekazują decyzję o kredycie.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Injob.com »

  Firma In Job powstała we włoskim mieście, Weronie. Powstała na podstawie amerykańskiego wzorca. Swoim zadaniem ma wyszukiwać specjalistów z danej branży. Naszymi klientami często są międzynarodowe korporacje. Na ich zlecenie szukamy fachowców z różnych branż. Do najbardziej popularnych należą IT, finanse i księgowość, sprzedaż i marketing. Oprócz specjalistów szukamy managerów oraz pracowników niskiego i średniego szczebla. Rekrutujemy osoby, które mają odpowiednie wykształcenie. Zwracamy uwagę na osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradca klienta Warszawa »

  W wielu firmach mających siedzibę w dużych miastach Polski nowo zatrudniony Doradca klienta musi przejść wiele szkoleń (informacja ta jest zazwyczaj podawana w ofercie pracy pojawiającej się np. w portalach pracy). Szkolenia te potrafią trwać nawet kilkanaście tygodni. Doradcy bez doświadczenia muszą się nauczyć i produktów, które będą oferować i tego, jak analizować sytuację finansową klienta indywidualnego. Uczeni są również tego jak należy rozmawiać z klientami.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jobs Plus - Agencja pracy »

  Internetowe pośrednictwo pracy, to forma usługi którą proponuje firma jobsplus.pl. W bazie portalu, poza licznymi ogłoszeniami od pracodawców oraz setek udostępnionych życiorysów osób poszukujących zatrudnienia, można znaleźć profesjonalne porady związane z uskutecznieniem narzędzi niezbędnych w takim procesie. Agencja pracy oferuje zatem nie tylko pośrednictwo, ale także ukazuje, jak napisać wartościowe, schludne i skuteczne CV.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Campamerica.pl »

  Skorzystanie z programu Campamerica dla wielu osób może być jedyną w życiu szansą na to, aby zwiedzić Stany Zjednoczone. Polska niestety jest ograniczona wizami, a doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężko taką wizę otrzymać. Na szczęście powstał program, który zachęca osoby do zgłaszania się, ponieważ organizuje on wycieczki do USA. Aby zostać kandydatem do takiej podróży, wystarczy zgłosić się poprzez stronę internetową, a następnie pozytywnie przejść proces rekrutacyjny. Campamerica to doskonała okazja na to, aby zasmakować cudownej podróży.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • MG Solutions – agencja pracy tymczasowej – praca Niemcy, Francja, Polska »

  Utrzymująca się wysoka stopa bezrobocia jest przyczyną frustracji mieszkańców Polski, którzy pozostają bez źródła dochodów. Przed fatalnym samopoczuciem możne nas uratować praca. Niemcy to kraj, gdzie mnóstwo mieszkańców Polski odnajduje pracę.Dzięki wstąpieniu naszego państwa do Unii Polacy mogą bez problemu poszukiwać pracy we wszystkich krajach unii. Są to oczywiście większe możliwości, lecz nie dla każdego będzie praca. Francja i państwa półwyspu iberyjskiego niezbyt chętnie zatrudniają obcokrajowców. Całkiem inaczej wygląda sytuacja w krajach skandynawskich, tu chętnie zatrudnia się pracowników ze wszystkich państw UE.W znalezieniu zatrudnienia etatu pomóc może również agencja pracy.Nierzadko jednak jedynym rozstrzygnięciem może być praca za granicą.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy »

  Prowadzisz prężnie działającą firmę? Stale się rozwijasz i szukasz pracowników na nowe stanowiska? Chcesz mieć do czynienia z doświadczoną, rzetelną i gotową do podejmowania nowych wyzwań kadrą? Jeżeli szukasz specjalistów lub pracowników niższych szczebli, to skorzystaj z naszych usług. Prowadzimy nowoczesną agencję pracy, mamy sporo do powiedzenia na temat rekrutacji i wiemy o co pytać potencjalnych kandydatów.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bisar.pl »

  Każdy przedsiębiorca pragnący pozyskać wykwalifikowaną kadrę, może skorzystać z usług profesjonalnej agencji pracy. Firma Bisar pomaga w procesie rekrutacji, przejmując na siebie wszelkie obowiązki pracodawcy. To spore ułatwienie dla przedsiębiorców, a zwłaszcza tych, którzy chcą pozyskać wykwalifikowanych pracowników z zagranicy, na przykład Ukraińców. Specjaliści z bisar.pl zdecydowanie spełnią oczekiwania swoich Klientów.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w zakresie legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców | ASR Consulting »

  ASR Outsourcing oferuje usługi doradztwa i pomoc w zakresie zatrudnienia cudzoziemców dla polskich firm.Zajmujemy się -kontrolą pod względem prawnym dokumentów, -pomoc w postępowaniach administracyjnych-konsultacją w sprawach legalizacji pobytuFirma ASR gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tipsport.pl »

  Szukasz nowej pracy? Chcesz zmienić coś w życiu? Na pewno branża sportowa jeżeli kochasz sport będzie dla Ciebie. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji pracy z tej właśnie branży i będziesz w stanie zmienić wszystko w swoim życiu. Na pewno odnajdziesz wymarzoną pracę dla siebie w zawodzie.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Autumn Care - oferty pracy dla opiekunek »

  Poznańska firma o nazwie autumn.care.eu to jakość, profesjonalizm i gwarancja sukcesu. Firma ta zajmuje się wyszukiwaniem ofert pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Jest agencją pracy z dużym doświadczeniem. Jest bardzo ceniona przez wszystkich klientów, którzy polecają ją kolejnym osobom.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pflegemitherzen24.pl »

  Spełnij swoje marzenie o dobrze płatnym zatrudnieniu za granicą i już dziś rozpocznij współpracę z naszym zespołem. Masz gwarancję, że praca w Niemczech w charakterze opiekunki dla osób starszych da Ci satysfakcje i dobre zarobki. Niezależnie od tego, na jakim poziomie językowym jesteś dostosujemy do Ciebie warunki pracy za granicą. Złóż swoją aplikacje za pomocą naszego formularza i już dziś zacznij współpracę z doświadczonym zespołem. Dowiedz się więcej dzięki informacjom zawartym na naszej stronie www.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • ARFA HR - Doradztwo personalne »

  Dla firm, które chcą zwiększyć efektywność i wydajność pracy przygotowaliśmy szkolenia motywacyjne prowadzone przez naszą agencję doradztwa personalnego. Z nami dowiesz się jak w skuteczny sposób motywować pracowników do pracy. Zdobędziesz odpowiednią wiedzę i umiejętności, które przyniosą wiele korzyści w Twojej firmie.

  Data dodania: 22 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poland Work Force »

  Praca międzynarodowego kierowcy jest bardzo obiecującym i poszukiwanym zawodem. Niestety, dzisiaj nasz kraj nie przeżywa najlepszego czasu, niezwykle trudno jest znaleźć stabilną i co najważniejsze wysoko płatną pracę. Dlatego wiele osób korzysta z pomocy firmy jaką jest agencja pracy tymczasowej warszawa. Oferujemy zatrudnienie międzynarodowych kierowców w jednej z największych europejskich firm.

  Data dodania: 11 06 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: