Why Not USA - Work and Travel - Szkoła w USA - Bilety lotnicze

Why Not USA - Work and Travel - Szkoła w USA - Bilety lotnicze

Firma Why Not USA oferuje program Work and Travel (praca wakacyjna dla studentów w USA), program Rok szkolny w USA (Szkoła w USA), bilety lotnicze do USA. Na swojej stronie prezentuje wspomnienia studentów z programy Work and Travel na Alasce w USA, wspomnienia licealistów z liceum w USA. Oferuje również program praktyk studenckich w USA (program Internship), program Au Pair, program H2B, program Holiday Camp, praktyki studenckie w Anglii oraz legalną pracę w Anglii.

Szczegóły strony www.whynotusa.pl:

Podlinkuj stronę www.whynotusa.pl:

Why Not USA - Work and Travel - Szkoła w USA - Bilety lotnicze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 213

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oferty pracy w Holandii »

  Praca w Holandii to intratne przedsięwzięcie. Zobacz u nas na co możesz liczyć. Przedstawiamy warunki, jakie panują w tym kraju dla przyjezdnych cudzoziemców. Sprawdź jakie obowiązki winieneś spełnić, oraz jakie obowiązki ciążą na pracodawcach. Bardzo często koszty zakwaterowania są pokrywane przez pracodawców. Także koszty podróży mogą zostać zwrócone. Zobacz co jeszcze może Tobie przysługiwać. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Szukasz i nie możesz znaleźć pracy w kraju? Popróbuj szczęścia w innym państwie. Na stronie www.pracazagranicaodzaraz.pl są umieszczane zagraniczne ogłoszenia o zatrudnieniu bezpośrednio od agencji i pracodawców. Pokaźny rodzaj ogłoszeń oraz państw, użyteczne porady odnośnie pracy poza Polską – wszystko to na tej stronie! Polscy obywatele niestety już od dawien dawna wyjeżdżają do pracy poza krajem ojczystym. W tej chwili jest to o wiele prostsze niż kiedyś. Co prawda ciągle największe szanse na znalezienie zatrudnienia mają fachowcy z określonym wykwalifikowaniem oraz doświadczeniem w danym zawodzie, ale są zamieszczane oferty i i dla innych.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy niemcy »

  Ta witryna jest przeznaczona dla osób, które szukają zatrudnienia w Niemczech i zapewnia szybsze odszukanie ciekawej propozycji.
  Witryna bowiem udostępnia szeroki wybór propozycji pracy w Niemczech w naprawdę różnych branżach, jak przykładowo praca lekarza, budownictwo, hotelarstwo, lub praca sezonowa, jaka cieszy się szczególną popularnością, dlatego, jeżeli np. oferty pracy w Hamburgu to opcja, jaka interesuje daną osobę, to na tej witrynie z pewnością odszuka oferty, jakie będą dla niej najbardziej satysfakcjonujące. Strona jest klarowna, a wszystkie ogłoszenia są rozdzielone według branż bądź miast, których dotyczą, więc oferty pracy Berlin też można znaleźć bez żadnego problemu.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. »

  Pracuj legalnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Zatrudnimy opiekunki osób starszych do legalnej pracy w Niemczech! Dla naszych opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracodawcy Ustroń »

  Portal internetowy o nazwie Praca Bielsko skierowany jest do wszystkich tych, którzy zamierzają znaleźć pracę na terenie Bielska - Białej oraz okolic. Na naszej stronie www można znaleźć propozycje pracy w takich miejscowości jak: Bielsko - Biała, Żywiec, Cieszyn, Czechowice, Wisła, Szczyrk, Skoczów, Kęty i wiele innych. Dzięki naszemu portalowi stworzysz swoje CV i zwiększysz swoje szanse. Warto korzystać też z porad odnośnie pracy, pracodawców, prawa pracy i tak dalej. Serdecznie zachęcamy!

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o pracodawcach »

  Nasz portal to połączenie portalu pracy z rozbudowaną wyszukiwarką ofert pracy z wszystkich regionów kraju. Serwis kierujemy do osób szukających pracy, którzy chcą skorzystać z wygodnego panelu, który pozwala na szybkie wysłanie ofert do wielu firm, a także sprawdzenia ocen pracodawców, skontrowania się z pracodawcami. Firmom zapewniamy opcje selekcjonowania kandydatów szukających pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca doradca klienta »

  Osoba, która zajmuje stanowisko Mobilnego Doradcy Klienta (w ofertach pracy może być wpisane tylko stanowisko – Doradca Klienta) wykonuje szereg odpowiedzialnych zadań. Do jego głównych obowiązków należy na przykład: analizowanie potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa stałych i nowych klientów, utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami, aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów i usług, raportowanie indywidualnych planów sprzedażowych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Polki znające język niemiecki mają szansę na dobrze płatną, legalną pracę w Niemczech. Miesięczne zarobki wynoszą tam od 4 do 5 tysięcy zł. Niemieckie rodziny poszukują doświadczonych, uczciwych i sumiennych pań do opieki nad swoimi rodzicami lub dziadkami będącymi w podeszłym wieku. Gwarantują każdej opiekunce bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie w zamian za pomoc w codziennych obowiązkach (praca w Niemczech). Minimalny czas wyjazdu do Niemiec wynosi 1 miesiąc. Najczęściej są to wyjazdy w zastępstwo za inne opiekunki będące na urlopie. Dodatkowo płatne są wyjazdy w okresach świątecznych oraz wyjazdy długoterminowe.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tymczasowa nowa przyszłość »

  Agencje pracy tymczasowej zajmują się rekrutacją i selekcją kandydatów do pracy. Dodatkowo agencje pracy mają swoją bazę kandydatów do pracy. Warto skorzystać z usług takich agencji pracy bo oferują pracę zarówno stałą jak i tymczasową. Pomogą napisać cv i znaleźć odpowiednią pracę. Agencje pracy sa też doskonałą pomocą dla firm zwłaszcza tych dużych produkcyjnych, sezonowych, gdy jest spora potrzeba dodatkowych rąk do pracy.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w zakresie legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców | ASR Consulting »

  ASR Outsourcing oferuje usługi doradztwa i pomoc w zakresie zatrudnienia cudzoziemców dla polskich firm.Zajmujemy się -kontrolą pod względem prawnym dokumentów, -pomoc w postępowaniach administracyjnych-konsultacją w sprawach legalizacji pobytuFirma ASR gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »