Windykacja Podkategoria: Windykacja

« poprzednia strona · 2
 • Firma windykacyjna Alex »

  Firma windykacyjna Alex z siedzibą w Łodzi działalność swoją prowadzi na terenie całego kraju w oparciu o sieć przedstawicieli w całej Polsce.
  Zakres działalności Biura obejmuje wszystkie problemy dotyczące należności pieniężnych. Ofertę usług kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do instytucji finansowych i osób prywatnych chcących swoje problemy związane z egzekwowaniem należności rozwiązać w sposób prawny, szybki i skuteczny z jednoczesnym zminimalizowaniem kosztów ich prowadzenia. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o naszych klientów, począwszy od przygotowania bezpiecznych procedur zabezpieczających obrót, szkoleń i doradztwa we wszelkich problemach związanych z windykacją, a na egzekucji komorniczej kończąc.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Windykacja należności długoterminowych. Nasza kancelaria prawnicza charakteryzuje się jednym z najwyższych w kraju odsetkiem ściągalności długów gospodarczych. Prowadzimy dla klientów sprawy od A do Z, monitorujemy dłużników, reprezentujemy wierzycieli przed sądem. Powierzone nam windykacje przeprowadzane są zgodnie z przepisami prawa, tak aby wierzyciel mógł przywrócić własne pieniądze do obiegu gospodarczego.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Firma Money Back jest firmą, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów z nieterminowym rozliczaniem płatności. Działamy na rynku windykacji szybko i sprawnie. A nasz zespół to doskonała i wyspecjalizowana kadra prawników i ekonomistów. Współpraca z agencjami detektywistycznymi z całej Polski jest gwarancją skutecznej egzekucji długów. Firma windykacyjna to szeroki wachlarz usług, poczynając od egzekucji należności a kończąc na pomocy prawnej dla firm czy pomocy w zawieraniu umów. Prowadzimy szkolenia w zakresie prawa gospodarczego, a w ramach usług proponujemy klinetom wszelkiego rodzaju porady prawne. Firma działa zgodnie z prawem i etyką zawodową a naszym klientom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – firma świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań. Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia. Nie pobieramy opłat wstępnych – rozliczenie następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Specjalistyczny serwis windykacyjny prowadzony w formie codziennie aktualizowanego bloga. Autorem jest doświadczony windykator który, będąc wspomaganym przez prawników oraz zaprzyjaźnionych komorników, doradza wierzycielom oraz dłużnikom. Opisuje faktyczne sprawy windykacyjne prowadzone na etapie windykacji przedsądowej i sądowej oraz na etapie komorniczych postępowań egzekucyjnych. Wyjaśniane są niuanse egzekucji z rachunków bankowych, innych wierzytelności, ruchomości oraz nieruchomości.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Firma Primus zajmuje się całościową obsługą wierzytelności niewielkich i dużych instytucji oraz podmiotów jednostkowych ukierunkowaną na zlecenie interesanta. Bogata oferta tyczy się w szczególności takich zagadnień jak windykacja Warszawa, monitoring płatności również mediacje. Primus zapewnia sprawną windykację przy wykorzystaniu rozmaitych zgodnych z prawem narzędzi prawnych oraz nowoczesne metody negocjacji. Zobowiązania wyceniane są poszczególnie, dodatkowo bez żadnych należności wstępnych a prowizja precyzowana w porozumieniu ze zleceniodawcą. Lojalnym interesantom proponowane są zasadne zniżki.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów Kraków »

  Firma windykacyjna Wexel specjalizuje się w odzyskiwaniu niespłaconych wierzytelności w stosunku do firm. Posiadamy wiele form, za pośrednictwem których jesteśmy wstanie zadziałać na zobowiązanego aby oddał dług wobec Państwa. Odzyskiwanie należności jest naszą specjalizacją. Na początku sięgamy po sposoby delikatne jak np. windykacja polubowna. Im bardziej problematyczny dłużnik, tym mocniejsze kroki stosujemy. Skuteczna windykacja jest naszą dewizą. Posiadamy wyspecjalizowaną grupę specjalistów potrafiących negocjować nawet z najcięższymi dłużnikami. Nasza firma zajmuje się również odkupowaniem długów. Odzyskiwanie długów Kraków - nie jest dla nas problemem.

  Data dodania: 01 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Słysząc nazwę faktoring właściciele małych i średnich przedsiębiorstw często reagują negatywnie i nie chca w ogóle rozmawiać na ten temat. Z pewnością wynika to z faktu, iż do tej pory faktoring był mało popularnym sposobem na odzyskiwanie zadłużeń i co najważniejsze, mało kto dokładnie wiedział, co to jest faktoring i na czym polega. Mówiąc najprościej, faktoring jest to rodzaj współpracy z podmiotem gospodarczym oraz firmą faktoringową, np. M-Faktor, w ramach której faktorant może od razu odzyskać wszystkie należności ze strony partnerów i klientów, a także uzyskać dodatkowe środki na bieżącą działalność. Firma faktoringowa M-Faktor od wielu lat zajmuje się skupem długów oraz cesją wierzytelności. M-Faktor przejmuje wszystkie czynności związane z windykacją długu.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN KAŹMIERCZYK licytacja nieruchomości kraków »

  Komornik Sądowy Marcin Kaźmierczyk zajmuje się między innymi przeprowadzaniem zasądzonych przez odpowiedni sąd licytacji nieruchomości albo mienia ruchomego. Przygotowuje także orzeczenia sądowe w sprawach egzekucyjnych i o zabezpieczenie roszczeń jeszcze zanim rozpocznie się odpowiednie postępowanie sądowe. Na prośbę wierzyciela poszukuje także majątku dłużnika oraz ustala jego wysokość, co znacznie ułatwia dochodzenie prawa do spłaty należności. Kancelaria komornicza Marcin Kaźmierczyk znajduje się przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie. Jednak na prośbę wierzyciela z dowolnej części kraju, komornik funkcjonuje poza wyznaczonym rewirem komorniczym.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu komornik sądowy bolesławiec »

  Anna Kuźmicka-Dudek piastuje funkcję komornika przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu. Jej obszar komorniczy pokrywa się z okręgiem jurysdykcji sądu, innymi słowy obejmuje teren miasta Bolesławiec oraz gmin Gromadka, Osiecznica, Nowogrodziec i Warta Bolesławiecka. Na tym obszarze kancelaria komornicza Anny Kuźmickiej-Dudek wykonuje licytacje ruchomości i nieruchomości, a także prowadzi działania o egzekucję majątku oraz o poszukiwanie majątku. Na portalu internetowym kancelarii dostępne są wszystkie dane kontaktowe, a także wzory przydatnych formularzy do pobrania. To oraz wiele innych ważnych informacji, znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris »

  Nasza firma zajmuje sie odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Długi »

  EGB Investments - firma windykacyjna, od 1995 roku wspomagamy banki, instytucje finansowe oraz korporacje w zarządzaniu nieregulowanymi wierzytelnościami. Oferujemy takie usługi jak: windykacja na zlecenie, cesja wierzytelności, sekurytyzacja. Naszą markę doceniają Klienci zarówno z kraju jak i zza granicy – największe krajowe firmy i instytucje finansowe, korporacje z sektora telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego. Naszym kluczem do sukcesu jest długoletnie doświadczenie w obsłudze różnego typu wierzytelności, zarówno konsumenckich, jak też gospodarczych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akordinkaso.pl - firma windykacyjna »

  Męczy Cię problem z dłużnikami? Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas firmy Akord Inkaso. Nasza firma windykacyjna realizuje szereg różnych zadań, które sprawiają, że odzyskanie pieniędzy od osób będących nam winnych pieniądze staje się o wiele prostsze. Windykacja należności to rzecz, którą wykonujemy na wysokim poziomie. Współpracowanie z naszą firmą pozwala każdemu otrzymać należności od swoich dłużników. Zapewniamy atrakcyjne ceny współpracy z naszą firmą, doświadczenie naszych specjalistów oraz indywidualne podejście do wszystkich klientów. Windykacja Warszawa to rzecz, którą jesteśmy w stanie zagwarantować nawet najbardziej wymagającym osobom. Jesteśmy firmą z ogromnymi umiejętnościami oraz dużym zakresem usług.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zakup »

  Zachęcamy do korzystania z pomocy na kupno długów, profesjonalna windykacja, znakomity wykup wierzytelności, sprzedaż wierzytelności, doskonale przygotowane opcje typu zakup wierzytelności jak i również faktoring z regresem, odwrotny. Wszystko to znajdziecie przy pomocy profesjonalistów, wykonanie przez firmę Pragma

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Sensor »

  Strona internetowa, której operatorem jest firma windykacyjna, zawiera wiadomości o działalności polegającej na odzyskiwaniu wierzytelności. Na stronie zostały przedstawione z detalami świadczone przez firmę usługi, między innymi takie jak: windykacja przedsądowa, pomoc w postępowaniu egzekucyjnym czy pieczęć prewencyjna. W serwisie przeczytać można też dane kontaktowe firmy. Dziś, gdy coraz większa liczba przedsiębiorców nie płaci w terminie swoich faktur, firma windykacyjna wydaje się być właściwym rozwiązaniem.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup-dlugow.pl »

  Twój kontrahent po raz kolejny nie zapłacił faktury? Taka sytuacja ma miejsce nie po raz pierwszy? Jeżeli chcesz raz na dobre odzyskać swoje pieniądze, to nie czekaj dłużej, tylko już teraz wejdź na stronę skup-dlugow.pl, wypełnij dostępny tam formularz kontaktowy i na własnej skórze przekonaj się, że w szybki, prosty i profesjonalny sposób odzyskamy Twój dług. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Debet System - gdy najemca nie płaci czynszu »

  Co zrobić, gdy najemca nie płaci a zaległości za czynsz rosną w zastraszającym tempie? Sprzedaj swój dług korzystając z giełdy należności czynszowych firmy Debet System. Nasz portal umożliwia wystawienie na sprzedaż należności z tytułu niezapłaconego czynszu. Dłużnik którego dane zostają upublicznione w internecie traci wiarygodność dla innych osób lub instytucji finansowych i mając tego świadomość szybciej spłaca swoje zobowiązanie. Jeżeli nie dług może nabyć profesjonalna firma windykacyjna która wyegzekwuje go we własnym zakresie płacąc od ręki ustaloną kwotę (będąca częścią wartości długu). Nie zwlekaj i odzyskaj swoje pieniądze wystawiając należność na sprzedaż!

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: