Zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem

Firma FranklinCovey to globalny lider na rynku rozwiązań, których głównym tematem są: podnoszenie efektywności, narzędzia i techniki wspomagające wzrost wydajności. Usługi doradztwa i konsultacje biznesowe, szkolenia i warsztaty koncentrują wszystkie wysiłki pracowników, kadrę kierowniczą, menadżerów, na najważniejszych zadaniach, czyniąc realizację kluczowych zadań największym priorytetem. Nacisk jest położony na zdobycie praktycznych umiejętności umożliwiających realizację zadań, które muszą zostać wykonane w szybkim tempie Szkolenie "Focus.Najpierw rzeczy najważniejsze ?" pozwala rozwijać sprawdzone umiejętności z zakresu zarządzania czasem na podstawie funkcjonalnych systemów planowania, tak aby przede wszystkim zostały wykonane rzeczy najważniejsze.

Szczegóły strony www.franklincovey.pl:

Podlinkuj stronę www.franklincovey.pl:

Zarządzanie czasem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo Strategiczne, Fuzje i Przejęcia, Consulting »

  Augeo Ventures to spółka oferująca usługi doradztwa transakcyjnego, w tym: fuzje i przejęcia (w tym transakcje prywatyzacyjne, MBO, LBO) oraz pozyskanie finansowania (private equity, giełda, venture capital) jak i doradztwo strategiczne takie jak: budowanie strategii, zarządzanie sprzedażą, optymalizacje procesów biznesowych, wdrożenie rekomendacji.

  Naszym celem zawsze było i jest budowanie długotermi- nowych relacji z Klientem opartych na wzajemnym zaufaniu.
  Wierzymy, że tylko w ten sposób możliwe jest osią- gnięcie celów Klienta, a sukces Klienta staje się naszym sukcesem. Dlatego też postanowiliśmy, aby nasza nazwa oddawała naszą misję wobec naszych Klientów.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona internetowa Kancelarii Adwokackiej proponująca swoim klientom całościowe usługi doradztwa prawnego. Kancelaria świadczy usługi dla właścicieli firm oraz podmiotów jednostkowych na obszarze całego kraju. W kwestię doradztwa prawnego zalicza się między innymi: prawo karne, prawo karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawo administracyjne. Prawnik Warszawa proponuje także pomoc prawna w postaci udzielania opinii prawnych mówionych jak i utrwalonych na piśmie. Klientom gwarantowana jest kompetentna pomoc prawna oraz obsługa na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktura vat »

  Do zalet aplikacji należy zaliczyć proste wystawianie faktur, profesjonalny wygląd faktur, szybkość funkcjonowania, oszczędność czasu, łatwe wprowadzanie kosztów, doglądanie finansów przedsiębiorstwa (dzięki raportom podatkowo-księgowym). Aplikacja skierowana jest do każdego, kto w związku z prowadzoną działalnością wystawia faktury za świadczone usługi albo sprzedane wyroby. InFakt działa pod przeglądarkami: Firefox, Safari, Internet Explorer 6.0 i wyżej. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych. Wszystkie dane gromadzone są na dedykowanych serwerach u najwyższej klasy dostawcy firmy ATM S.A. Bezpieczeństwo systemu gwarantowane jest przez nowoczesne zaplecze technologiczne jak również dobór adekwatnego języka programowania. Program do faktur.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut NLP Coaching - Zostań Master Coachem i Trenerem Life Coaching »

  NLP Coaching - międzynarodowa organizacja, międzynarodowe certyfikaty, coaching w biznesie, coaching prywatny, NLP, Time Line Therapy Profesjonalne światowe standardy. Zdobądź Certyfikat Master Coach i Trener NLP.
  Kompleksowy ośmio-etapowy cykl szkoleń w międzynarodowej organizacji ABNLP, ABH, TLT Association!!

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pewny kredyt gotówkowy »

  Szukasz pewnego kredytu ? Nasza Firma www.ekspresowykredyt.pl ułatwia znaleźć pewny kredyt lub pożyczkę z jednej z wielu sprawdzonych firm finansowych oraz banków. Celem firmy jest pośredniczenie między pożyczkobiorcą, a instytucjami finansowymi, tak by jak najlepiej dostosować wariant kredytu, ilość rat, czas kredytowania. Ze wsparciem kompetentnych pracowników uzgodnicie Państwo wygodny sposób kredytowania, aby oferowana pożyczka wypełniała wszelkie potrzeby i warunki gwarantujemy ponadto dogodny sposób sfinalizowania umowy o kredyt. Specjalnością doradców firmy EkspresowyKredyt.pl są ekspresowe kredyty dla osób samotnych i produkty kredytowe bez zgody współmałżonka. Zapraszam do odwiedzenia witryny ekspresowykredyt.pl.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym e-learning.Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia:-Szkolenie Wirtualny Tuning-Szkolenia Asertywność-Szkolenie Perswazja-Szkolenie dla menadżerów sprzedaży-Szkolenie zarządzanie czasem-Szkolenie budowa wizerunku-Szkolenie prezentacje handlowe-Szkolenie komunikacja z trudnym klientem-Szkolenia sprzedażowe-Szkolenia dla sprzedawcówMisją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia zdalne.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lean manufacturing »

  Leanpassion Sp. z o.o. to zespół doświadczonych i pełnych pasji ludzi z dużą wiedzą merytoryczną prowadzący projekty dla firm w takich branżach jak przemysł i usługi. Pod adresem internetowym leanpassion.pl znajdują się niezbędne informacje o Leanpassion Sp. z o.o., jej zakresie działania, klientach, skuteczności i szkoleniach. Firma wdraża przedsięwzięcia takie jak Lean management, Kultura Lean czy Lean manufacturing, które mają na celu wprowadzenie zmian w procesach biznesowych klienta, a co za tym idzie poniesienie i poprawę wskaźników dających wymierne efekty finansowe firmie.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRAŻYNA ZARZECZNA DORADCA PODATKOWY MYSŁOWICE doradztwo podatkowe mysłowice »

  Z pomocą mysłowickiej firmy Grażyna Zarzeczna Doradca Podatkowy zaspokoisz wszelkie potrzeby w zakresie usług księgowo doradczych, w skład których wchodzą, między innymi: składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, wszelkiego typu doradztwo w obszarze podatków, rozliczenia z ZUS, pomoc przy zakładaniu i kasacji działalności gospodarczej oraz dawanie porad i opinii na temat polskiego prawa podatkowego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, rzetelności, profesjonalizmowi wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników, gwarantujemy usługi najwyższej jakości w przystępnej cenie.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PISAREK ANNA prowadzenie ksiąg rachunkowych świętokrzyskie »

  W Stąporkowie zlokalizowana jest siedziba biura Anny Pisarek, oferującego kompleksowe usługi księgowe. Nasza firma działa na polskim rynku już od 1999 roku. Głównym elementem naszej działalności jest udzielanie porad w obrębie rachunkowości, dowolnych usług księgowych czy kadrowo-płacowych. W większości przypadków nawiązujemy współpracę z Klientami ze Stąporkowa i Końskich, lecz podejmujemy się także świadczenia usług księgowych w dowolnym punkcie na obszarze województwa świętokrzyskiego. Zaufały nam zarówno osoby prywatne, jak i małe bądź średniej wielkości przedsiębiorstwa i innego typu instytucje. Całkowity zakres usług mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza wyników badań »

  Promediana to firma doradcza, specjalizująca się w udzielaniu pomocy przy analizowaniu ankiet, tworzenia poprawnych ich opisów oraz opracowań. Z usług firmy skorzystać mogą wszyscy, potrzebujący fachowego wsparcia statystycznego, zarówno przedsiębiorstwa, jak i studenci analizujący wyniki badań ankiet przeprowadzonych na potrzeby pracy dyplomowej.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »