Dachy Podkategoria: Dachy

« poprzednia strona · 3
 • Izolacja natryskowa, ocieplanie domu, poddasza Chojnice Puck, Kartuzy »

  Izolacja natryskowa, ocieplanie domu, poddasza Chojnice Puck, Kartuzy to metody ociepleniowe, które są wspaniałą odpowiedzią na coraz to większe wymagania, które stawiają nam budowlańcy tworzący współczesne budownictwo. Izolacja natryskowa, ocieplanie domu, poddasza Chojnice Puck, Kartuzy realizować kilka ważnych celów, takich jak izolacja i ocieplenie domu.

  Data dodania: 18 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Bauder Polska papa termozgrzewalna »

  Przedsiębiorstwo Bauder proponuje produkty do skonstruowania dachów płaskich, które stawiają wysokie wymagania systemom termoizolacyjnym i hydroizolacji. Nasza jednostka jako jedyny europejski producent pap bitumicznych, folii z tworzyw sztucznych oraz systemów termoizolacji z poliuretanu, proponuje budowlańcom oraz wykonawcom niedostępną nigdzie indziej paletę zaawansowanych technologicznie rozwiązań systemowych i technologicznych. Dzięki temu mogą powstać prawie idealne konstrukcje dachów, dokładnie dobrane do konkretnych wymagań oraz budżetów. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość produktów. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę WWW.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fallklandy – produkcja bębnów kablowych »

  Specjalność naszej firmy to bębny kablowe drewniane, które wykonujemy zgodnie z PN. Możemy je wykonać według indywidualnych wymagań i potrzeb naszych Klientów. Poza bębnami kablowymi w naszej ofercie znajduje się: tarcica, krawędziak, a poza tym palety specjalne, elementy więźby dachowej, kantówki a także fryzy bukowe.Przykładamy ogromną wagę aby cały nasz asortyment, w tym bębny kablowe drewniane były jak najlepszej jakości.Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płynne membrany hydroizolacyjne »

  Twój dach potrzebuje renowacji? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą specjalizującą się w hydroizolacji dachów płynną membraną, która wykazuje dużą wytrzymałość oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Zapraszamy

  Data dodania: 22 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Daszki na murki »

  Zapraszamy do firmy Formabet. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich potrzebujących odpowiedniego rodzaju daszka na murki czy daszka na słupki. Posiadamy modele własnego autorstwa, jakie bazują w głównej mierze na wytrzymałości najlepszych gatunkowo surowców, które są zastosowane podczas ich procesu produkcyjnego. Wszelkie modele naszych systemów nakryw odznaczają się prostymi, równymi krawędziami oraz gładkością.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gonty papowe »

  Nowoczesne budownictwo, to przede wszystkim wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz materiałów. My idziemy z duchem czasu i jesteśmy prawdziwymi ekspertami w dziedzinie poszyć dachowych. Jeśli szukasz więc firmy, która nie tylko doradzi Ci jaki rodzaj poszycia wybrać, ale także zapewni dostawę iko gonty oraz ich montaż, to Rajbit jest najlepszym wyborem!

  Data dodania: 04 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • BEKERFARB - Farby na dach »

  Bekerfarb to lider w Polsce, jeśli chodzi o sprzedaż artykułów do pokryć dachowych takich jak farby do dachów oraz impregnaty do kostki brukowej. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą tych środków już od 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz skupienie na potrzebach klienta owocuje produktami najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdziemy min. farby do betonu oraz impregnaty do betonu, farby do kostki brukowej oraz impregnaty do kostki brukowej, farby do ceramiki, farby do dachówki oraz farby do blachy ocynkowanej. Bekerfarb działa w myśl idei zrównoważonego rozwoju, czyli łączy ekologiczne podejście z rozwojem firmy i stałym ulepszaniem oferty.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

Dachy - nowa strona:

Adres: