Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

« poprzednia strona · 3
 • Projektowanie klimatyzacji łódź »

  Profesjonalne projektowanie klimatyzacji Łódź, jak również projektowanie systemów wentylacyjnych i wiele innych usług związanych z klimatyzatorami i wentylacją realizuje nasza firma. Na polu branży HVAC jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem – zapewnimy Ci fachową obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy swoje wsparcie zarówno na polu sprzedaży, jak i montażu oraz serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych i znacznie więcej. Poznaj naszą ofertę dokładniej, odwiedzając nasz serwis online!

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • ALGOR »

  Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.

  Data dodania: 26 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • STERNAL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z O.O. systemy nawilżania »

  Regulację poziomu wilgotności powietrza i instalację systemów przeciwwybuchowych proponuje międzynarodowa firma STERNAL INTERNATIONAL. Nasza siedziba znajduje się co prawda w Szczecinie, jednak z zapałem podejmujemy się współpracy z przedsiębiorstwami w dowolnej pozycji na terenie naszego kraju. Dostarczane poprzez nas technologie zostały docenione przez wiele firm czy instytucji, w szczególności muzeum de Louvre w Paryżu i Operę Królewską w Sztokholmie. Wyedukowani i doświadczeni zawodowcy potrafią dokonać perfekcyjnego montażu sprawdzonych instalacji nawilżających poszczególne pomieszczenia, a nawet samoloty. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie internetowej STERNAL INTERNATIONAL.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PEFRA rury spiro »

  Osprzęt do klimatyzacji to jeden z obszarów aktywności wrocławskiej Hurtowni Wentylacyjnej Pefra. Każde usługi, dzięki profesjonalizmowi pracowników, współpracy z największymi wytwórcami z specjalności wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, oraz prywatnemu warsztatowi produkującemu elementy instalacji, świadczymy z należytą sumiennością.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLIMA-VENTA SP.J. wentylacja przemysłowa »

  Miło nam zaprezentować Państwu firmę KLIMA-VENTA z Wrocławia, zajmującą się montażem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, sanitarnych, technologicznych. Jesteśmy wykonawcą wyżej wymienionych instalacji w obiektach przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych, gastronomicznych, hotelowych lub konferencyjnych. Zapewniamy szeroki zakres usług - od doradztwa technicznego poprzez nadzór projektowy oraz wykonanie inwestycji po serwis zainstalowanych urządzeń. Wszystkie zlecone nam usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów i dużą liczbę nowych zadań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Amco Invest Warszawa klimatyzatory biurowe »

  W ofercie firmy Amco Invest Sp. z o.o. znajdą Państwo pełną propozycję klimatyzatorów, pomp ciepła i kolektorów słonecznych. Pompa ciepła jest urządzeniem wykorzystującym energię odnawialną nagromadzoną w gruncie, powietrzu, wodach podziemnych oraz powierzchniowych, do wytworzenia energii cieplnej. Kolektory słoneczne to urządzenia do absorbcji promieniowania słonecznego i stosowania jego energii do podgrzewania nośnika ciepła. Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzatorów. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami nabywcy. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzatorów Kraków - Konkret »

  Szybka i profesjonalna realizacja inwestycji w zakresie instalacji i montażu klimatyzatorów ściennych na terenie Krakowa. Montujemy klimatyzatory takich marek jak Fujitsu, Samsung, LG, Panasonic. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i do kontaktu z nami. Zadzwoń, przyjedziemy na pomiar i ustalimy koszty montażu.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klima-sort.pl »

  Musisz wybrać odpowiednia klimatyzację do własnego domu? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która miło cię zaskoczy. Posiadamy zaawansowane usługi takich produktów jakimi jest klimatyzacja, ale także promienniki elektryczne, z których to będziecie bez wątpienia zadowoleni! Nie czekaj więc tylko sprawdź takie oferty!

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Wrocław »

  VACUUM Inżynieria Chłodnicza zapewnia profesjonalne systemy wentylacyjne do domów, mieszkań, biur, restauracji oraz magazynów. Urządzenie na których pracujemy są wydajne, trwale i doskonale spisują się w różnych pomieszczeniach. NA swoje usługi dajemy gwarancję orz zapewniamy pełen serwis oraz czyszczenie. Jeśli zastanawiasz się jaki system wentylacyjny sprawdzi się u ciebie najlepiej zgłoś się do nas. Zapraszamy na naszą www, do obejrzenia zakładek O Firmie, Kontakt oraz http://www.vacuum.net.pl/oferta/serwis/.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Daikin, MultiSplit LG »

  Bardzo dobra klimatyzacja tanio - Kapema - główna działalność to wentylacja, budynki inteligentne i klimatyzacja Split (system MultiSplit LG, system Daikin). Dystrybutor LG, dystrybutor Daikin i Mitsubishi zaprasza - klimatyzacja mieszkanie, dom, biuro - dobra klimatyzacja Warszawa, Piaseczno oraz inne miasta. Kliknij i sprawdź co polecamy na naszej stronie www - wentylacja i klima dom - dystrybutor LG, dystrybutor Daikin. Serdecznie zapraszamy do nas.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klim-spaw-zabrze.pl »

  Jeśli chcesz mieć do czynienia z funkcjonalną klimatyzacją i jeśli szukasz osób, które zajmują się montażem takich urządzeń w firmach, to prezentujemy Ci naszą wizytówkę. Od lat działamy na rynku, mamy spore doświadczenie i dobrze wiemy jakie są oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na sprawdzonych producentów, wybieramy tylko markowe produkty i znamy się na ich obsłudze oraz montażu. Wszystkim naszym klientom oferujemy także wieloletni serwis naszych urządzeń.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja, wentylatory »

  Najważniejszym elementem instalacji wentylator do okapu Warszawa jest rekuperator, który odzyskuje energię zawartą w wywiewanym powietrzu. Dzięki takiemu systemowi dystrybucji powietrza, zapewniona jest skuteczna wentylacja obiektu dzięki wentylator do okapu – rekuperacja Warszawa przy jednoczesnym odzysku energii. Rekuperacja generuje bardzo duże oszczędności w obrębie zapotrzebowania na energię cieplną budynku oraz poprawia komfort życia. Inwestując w zabezpieczenia przeciwpożarowe Warszawa, klapy przeciwpożarowe Warszawa oraz system rekuperacja Warszawa inwestuje się w komfort, bowiem stała wymiana powietrza gwarantuje świeże powietrze o odpowiedniej temperaturze, a tym samym poprawę samopoczucia i komfortu domowników czy użytkowników obiektu.

  Data dodania: 27 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oxycom - Wentylacja Przemysłowa »

  Zaletą wentylacji przemysłowej jest dostosowanie się jej do warunków panujących na zewnątrz, dzięki czemu wie ona, kiedy musi ogrzewać, jak jest chłodno i chłodzić jak jest upalnie. To także ogromna oszczędność pieniędzy w porównaniu z innymi mechanizmami, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: