Angielski Katowice | Korepetycje, gramatyka, konwersacje, egzaminy,

Angielski Katowice | Korepetycje, gramatyka, konwersacje, egzaminy,

Angielski dla młodzieży i dorosłych - konwersacje, zajęcia doskonalące warsztat gramatyczny i pisarski oraz przygotowanie do bieżących zajęć lekcyjnych w szkole. Korepetycje z angielskiego jako pomoc dodatkowa w związku z trudnościami w szkole - wyjaśniamy zagadnienia niezrozumiałe, opracowujemy bieżący materiał, by w niedługim czasie poszerzać zdolności językowe i poczuć się komfortowo stosując język angielski w praktyce. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych - wykorzystując materiały OKE oraz PERON, wewnętrznych egzaminów językowych na uczelniach wyższych oraz przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, TOEFL.

Dojazd w obrębie Katowic oraz pierwsze zajęcia w formie skróconej - Gratis!

Szczegóły strony www.angielski-inspiruje.pl:

Podlinkuj stronę www.angielski-inspiruje.pl:

Angielski Katowice | Korepetycje, gramatyka, konwersacje, egzaminy,

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 599

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje Wrocław Neocenter matematyka fizyka »

  Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
  W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Łódź »

  Strona przedstawiająca bogatą propozycję tyczącą się korepetycji ze wszystkich przedmiotów nauczania na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Korepetycje odbywają się w małych grupach, są także realizowane jednostkowo przez wykwalifikowanych i doświadczonych korepetytorów. Naczelnym zamierzeniem jest w szczególności sprawna nauka, uzupełnianie braków oraz powtórzenie materiału do sprawdzianów. Platu korepetycje oferuje innowacyjne metody w zakresie zachęcania do edukacji.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego w Legnicy - kursy - szkolenia - korepetycje »

  Witamy w szkole języka angielskiego w Legnicy. Oferujemy szeroki zestaw kursów, szkoleń i korepetycji z tego języka.
  Przygotowujemy do egzaminów:
  - gimnazjalnego,
  - matury,
  - FCE,
  - CAE,
  - innych.
  Prowadzimy szkolenia dla firm. Zakres materiału do nauki jest ustalany indywidualnie w każdym wypadku. Często zawiera elementy specjalistycznego słownictwa (Business English).
  W okresie wakacji prowadzimy wakacyjne kursy językowe.
  Szkoła prowadzi również korepetycje i konwersacje.
  Ofertę uzupełniają tłumaczenia językowe.
  Na stronie naszej szkoły znajdą Państwo materiały przydatne w nauce języka angielskiego. Zamieściliśmy tam np. angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.
  Zapraszamy do naszej szkoły angielskiego.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  Warsztat wiedzy maturalnej skierowany ku osobom podchodzących do egzaminu maturalnego 2011. Kursy dostarczają wiedzy na temat norm, zasad oraz innych elementów edukacyjnych dotyczących matury. Matura, składa się z szeregu egzaminów z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych, przeprowadzanych na określonych zasadach, które rzeczowe zostały opisane w Naszych poradach. Z materiałów, do dyspozycji uczniów przeznaczamy prezentacje maturalne + konspekty prac oraz projekty multimedialnych prezentacji wykonanych przy pomocy programu Power Point. Dużą uwagę przywiązujemy do sposobu dostarczania wiedzy uczniom. Dlatego wszystkie porady oraz inne materiały zostały skonstruowane w sposób zrozumiały dla abiturientów o niskim, średnim oraz wysokim poziomie nabytej wiedzy.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyk - korepetycje Poznań »

  Korepetycje w Poznaniu, to serwis ogłoszeniowy, którego podstawowym zajęciem jest dobieranie korepetytorów z osobami poszukującymi korepetycji, przygotowującymi się do matury, klasówki czy innego testu. Serwis zakresem obejmuje wyłącznie Poznań i najbliższe okolice, jednakże udostępnia użytkownikom niemalże każde kategorie przedmiotów. W serwisie można znaleźć ogłoszenia z takich przedmiotów jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka historia jak i języków zagranicznych, angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego jak również wielu, wielu innych.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Wrocław »

  Wrocławski Bank Korepetycji, to serwis ogłoszeniowy, którego fundamentalnym zadaniem jest łączenie korepetytorów z osobami poszukującymi korepetycji, przygotowującymi się do matury, klasówki czy różnego sprawdzianu. Serwis obszarem obejmuje wyłącznie Wrocław i najbliższe strefy, ale udostępnia użytkownikom niemalże wszystkie kategorie przedmiotów. W serwisie można znajdować ogłoszenia z takich przedmiotów jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka historia jak i języków obcych, angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego a także wielu, wielu innych.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Repetytorium matura »

  Nasz serwis wychodzi vis-a-vis wszystkim uczniom liceum tudzież opiera swoją działanie na zagadnieniach typu repetytorium matura. Mamy w swojej ofercie liczne kursy przygotowujące podobnie jak do egzaminów gimnazjalnych podczas gdy natomiast i posiadamy repetytorium matura. Dzięki temu jederman słuchacz będzie w stanie się przegotować na odpowiednim poziomie aż do u dołu materialny egzamin. Naszą kierunek zajmuje się bardzo wyspecjalizowana w tym kierunku kadra której wszelkie działania oparte są na wymogach oraz standardach oświatowych. Ponieważ jederman kogo czeka tego rodzaju test wie, iż wymaga owo krocie przygotowań. W tym dopiero co celu naprzeciw gimnazjalistom a maturzystom wychodzi nasze repetytorium matura.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stargard Szcz. - kursy i korepetycje dla uczniów »

  Masz kłopoty w szkole? Nie satysfakcjonują Cię oceny? Zmień to! Zajrzyj do Edun w Stargardzie Szczecińskim i zapisz się na korepetycje i kursy prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli. Oferta edukacyjna skierowana jest do uczniów uczęszczających do szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej i przyjaznej atmosferze - z nami polubisz naukę! W naszym centrum czeka na Ciebie darmowa lekcja próbna! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Poznań - Oddział Edun »

  Edun Korepetycje oferuje unikalne podejście do uczniów oraz profesjonalne programy nauczania. Dewizą placówki edukacyjnej jest "nauka może być ciekawa". Mocnymi stronami Edun Korepetycja jest młoda i zdolna kadra oraz nowoczesne metody nauczania. W ofercie znajdują się zarówno korepetycje, kursy dla maturzystów, gimnazjalistów i szóstoklaistów, jak i kursy SAT, TSA i BMAT. Organizowane są również półkolonie zimowe oraz letnie. Na dobry początek proponowana jest darmowa lekcja!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje chemia »

  Korepetycje z zakresu chemii oferuje doświadczony nauczyciel i zarazem pedagog z Warszawy. Od ponad 8 lat współpracuję z dziećmi, młodzieżą oraz studentami, zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem Internetu, przy pomocy skype'a. Proponuję również rozwiązywanie zadań na zamówienie - podaję wówczas czytelne rozwiązania krok po kroku.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »