Edukacja ekologiczna w przedszkolu

Edukacja ekologiczna w przedszkolu

Centrum Działań Ekologicznych KONAR zajmuje się prowadzeniem warsztatów ekologiczno-przyrodniczych w celu propagowania wiedzy ekologicznej. Zajęcia ekologiczne składają się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych. Ich efektem jest zdobycie przez uczestników wiedzy z zakresu ochrony środowiska.

Szczegóły strony www.konar.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.konar.edu.pl:

Edukacja ekologiczna w przedszkolu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 173

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Warszawa »

  Magic Fish to prywatne przedszkole językowe o profilu artystycznym, które otwarte jest dla pociech w wieku od 2,5 do 6 lat w Warszawie w osiedlu Mokotów. Kształcimy Wasze dzieci po przez zabawę wykorzystując do edukacji język angielski oraz rozwijamy dziecięce talenty artystyczne.

  Alternatywne formy nauki i zabawy to podstawa działania placówki Magic Fish - Przedszkole Mokotów. Używając programów z zastosowaniem interesujących form zabawy nauką, uczymy dzieci przeżywania emocji, wyrazu artystycznego oraz talentów językowych.

  Staramy się aby Wasze pociechy nie musiały się kuć języka obcego w przyszłości na siłę dlatego w Magic Fish język obcy używany jest każdego dnia aby dzieci mogły go w naturalny sposób przyswoić.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Brwinów »

  Wysłanie dziecka do żłobka lub przedszkola to bardzo istotny moment w życiu każdego małego człowieka jak i bardzo ważny wybór dla rodziców dziecka. Jeżeli chcemy, aby żłobek lub przedszkole realizował wszystkie nasze wymagania powinniśmy starannie przyglądnąć się niektórym aspektom związanym z rozplanowaniem dnia dla maluchów oraz programem, jaki proponuje przedszkole lub żłobek. Jeżeli chodzi o program, to musi on być jak najbardziej przejrzysty i zgodny z naszymi przekonaniami. Zwróćmy uwagę na to czy przedszkole lub żłobek proponuje wyżywienie, dobrą kadrę opiekunów oraz kontakt z rodzicami. Sporo ośrodków proponuje również naukę języków tak jak w przypadku Akademii Malucha „Mała Panda”.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci Bielsko »

  CCentrum Wspierania Rozwoju Dzieci ELFIK to mini przedszkole w Bielsku-Białej, gdzie każde dziecko poprzez zabawę i odpowiednio dobrane zajęcia będzie rozwijało swój potencjał oraz talent. Mamy wykwalifikowaną kadrę typu psycholog, pedagog, logopeda, prowadzimy też zajęcia dla dzieci Bielsko specjalistyczne w postaci rehabilitacji (dogoterapia) oraz warsztaty dla rodziców. Zapraszamy do złożenia wizyty w naszym przedszkolu.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec jest kameralnym miejscem, gdzie w domowej atmosferze Wasze Dzieci będą czuły się bezpiecznie. Maluszkami opiekuje się zawsze uśmiechnięty, pełny ciepła, wykształcony pedagogicznie personel. Zapewnia on naszym podopiecznym odpowiedni poziom rozwoju dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. Bogata i różnorodna oferta zajęć nie pozwoli na rutynę.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki - najlepsze w sieci, pobierz na swój komputer, 2011 »

  Kolorowanki są ciekawą formą spędzania wolnego czasu dla szerokiego grona dzieci. Chyba każde dziecko miało do czynienia z kolorowankami. Dają one wiele zabawy i pomagają dziecku przenieść się w świat bajek i beztroski, gdyż każde dziecko lubi kolorować swoje ulubione postacie z bajek, a może nawet chce zobaczyć je w innych barwach, na co pozwalają właśnie kolorowanki. Malowanki znajdujące się na naszej stronie są całkowicie bezpieczne dla naszych pociech, gdyż nie zawierają żadnej przemocy, na którą dziecko może się natknąć oglądając telewizję. Oferujemy też ubieranki, które dają wiele rozrywki. Ubieranie krasnala czy jakiegoś bajkowego króla jest dla dziecka frajdą a nawet i wyzwaniem.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wałbrzych »

  "Koniczynka" to placówki przedszkoli i żłobków mieszczących się w Walbrzychu oraz Świebodzicach. Zapraszamy wszystkich rodziców, których pociechy są w wieku żłobkowym lub przedszkolnym do zapisów do naszych placówek. Przedszkola i żłobki "Koniczynka" cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród rodziców naszych podopiecznych, a to dla nas najlepsze referencje. Zapraszamy na nasze strony internetowe gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat placówek, kadry, dane kontaktowe i więcej.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkolaizlobki.pl »

  Założyliśmy serwis www.przedszkolaizlobki.pl w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów-Rodziców, którzy zmagają się z nie łatwym dla nich zadaniem wyboru odpowiedniego przedszkola czy żłobka, do którego zapiszą dziecko. Na naszej stronie pomagamy dokonać tego wyboru, porównując i oceniając razem z innymi rodzicami placówki najbliżej Ciebie. Ponadto znajdziesz u nas porady i artykuły na tematy związanymi z dylematami przedszkolaka i rodzica. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra: Józefosław, Piaseczno i Raszyn »

  Polsko-angielskie Przedszkole Muzyczne Zebra, to miejsce do którego chciałby przyjść każdy przedszkolak. W naszych placówkach w sposób umiejętny łączymy naukę z zabawą. Specjalnie dla Waszych pociech został stworzony idealny plan zajęć prowadzony w dwóch językach. Stworzyliśmy miejsce o jasnych, kolorowych i przestronnych salach. Zatrudniliśmy także najlepszych nauczycieli i przedszkolanki, które dbają o dzieci podczas nieobecność rodziców. Zapraszamy !

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bajeczna Kraina | Żłobek w Tarchominie »

  Bajeczna Kraina to tarchomiński żłobek, gdzie maluchy są pod stałą opieką wyspecjalizowanej kadry pedagogów i psychologów. Na oficjalnej stronie ośrodka znajdują się informacje dotyczące zapisów, cennika, dostępnych karnetów, a także dane kontaktowe placówki. W ramach harmonogramu prowadzone są zajęcia z plastyki, rytmiki oraz języka obcego. Jest również czas na relaks i swobodną zabawę z innymi dziećmi. W ramach działalności Bajecznej Krainy organizowane są także zajęcia dodatkowe i pobyty weekendowe lub wieczorne.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek - KidsWorld »

  Żłobek KidsWorld prowadzony jest przez zespół nauczycieli, który posiadają doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Zajęcia prowadzone są w sposób radosny i wesoły. Podczas nich dzieci poprzez zabawę uczą się treści programowych oraz rozwijają swoje zdolności kreatywne. Poprzez takie podejście dzieci nie tylko się rozwijają, ale także przystosowują do przejścia na kolejny etap edukacji w przedszkolu. Zajęcia prowadzone w żłobku obejmują także specjalne plany na imprezy okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty czy Świąt Bożego Narodzenia.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »