Edukacja Przedszkolna Konstancin-Jeziorna

Edukacja Przedszkolna Konstancin-Jeziorna

Przedszkole Wyspa Marzeń w Konstancinie stanowi miejsce, w którym dbamy o prawidłowy oraz wszechstronny rozwój dzieci. Dbamy również o bezpieczeństwo i dobrą zabawę naszych podopiecznych. Nasza praca opiera się na autorskiej metodzie, która została sprawdzona na przestrzeni lat jej stosowania. Najważniejsze jej założenia, to indywidualne podejście do każdego dziecka, rozległy rozwój, czas na własną zabawę, zajęcia plastyczne, możliwość pracy z dziećmi w różnym wieku i współpraca z rodzicami. Nasze przedszkole oferuje: przestronną salę ogólną, salę edukacyjną, salę plastyczno-muzyczną, kuchnię z jadalnią i ogród dostosowany do zabaw dzieci na powietrzu. Dbamy również o właściwy rozwój dzieci, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu: logopedii, psychologii, stomatologii.

Szczegóły strony www.wyspamarzen.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.wyspamarzen.edu.pl:

Edukacja Przedszkolna Konstancin-Jeziorna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 315

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niepubliczne przedszkole prywatne - KidsAcademy.com.pl »

  Kid's Academy to nowoczesne przedszkole prywatne, zarazem przedszkole językowe, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Przedszkole niepubliczne Kid's Academy to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe, w tym ceramikę, jogę, karate, dramę, naukę tańca nowoczesnego i indyjskiego, naukę gry w szachy.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wałbrzych »

  "Koniczynka" to placówki przedszkoli i żłobków mieszczących się w Walbrzychu oraz Świebodzicach. Zapraszamy wszystkich rodziców, których pociechy są w wieku żłobkowym lub przedszkolnym do zapisów do naszych placówek. Przedszkola i żłobki "Koniczynka" cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród rodziców naszych podopiecznych, a to dla nas najlepsze referencje. Zapraszamy na nasze strony internetowe gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat placówek, kadry, dane kontaktowe i więcej.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Białystok »

  Przedszkole na Zielonej Górce to prywatne przedszkole znajdujące w Białymstoku. Atrakcyjne położenie przedszkola wśród terenów zielonych umożliwia dzieciom kontakt z naturą. Pragniemy, aby uczęszczające do naszego przedszkola dzieci wyrosły na świadomych i odpowiedzialnych za otaczające je środowisko ludzi. Od najmłodszych lat pragniemy uczyć je postaw proekologicznych oraz respektowania praw przyrody. W zależności od deklaracji rodziców w przedszkolu dostępna jest dieta ogólna, bezmleczna i hipoalergiczna. Niepubliczne przedszkole Białystok objęte jest nadzorem sprawowanym przez Kuratorium Oświaty. Kadrę przedszkola stanowią wykwalifikowani nauczyciele i wychowawcy. Dzieciom uczęszczającym do naszego przedszkola zapewniamy szeroką gamę zajęć dodatkowych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol jest poznańskim, prywatnym żłobkiem, który powstał z zamysłem rzetelnej, solidnej opieki nad dziećmi. Zapraszamy dzieci z dzielnicy Wilda oraz Centrum, Rataje, Górczyn i pozostałych obszarów Poznania. Oferujemy bogate w atrakcje zajęcia, śpiew, taniec, muzyka, rytmika. Gwarantujemy najwyższe normy w tym zakresie, nasz personel jest bardzo dobrze przygotowany do pracy z maluszkami. Zaczarowany Parasol - prywatny żłobek w Poznaniu prowadzą osoby z dużym doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Niepublicznych Żłobków - Warszawa »

  Żłobek na terenie Warszawy, oferujący bardzo bogate usługi w zakresie opieki nad dziećmi od 6 miesiąca życia do 4. roku życia. Małe Misie to kadra doświadczonych specjalistów – pedagogów dziecięcych i specjalnych oraz psychologów, interesujące zajęcia rozwojowo – edukacyjne, w tym j. angielski, zajęcia rytmiczne, logopedyczne i wiele więcej, przyjazne wnętrza i kadra oraz dostosowanie opieki do indywidualnych potrzeb dziecka z troską o jego rozwój.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe bemowo »

  Przedszkole "Mały europejczyk" jest doskonałym rozwiązaniem dla naszych dzieci. Bogata oferta edukacyjna sprawia, że coraz więcej rodziców wybiera właśnie nas. Mieścimy się na ul. Okrętowej 57/59, więcej informacji mogą Państwo wyczytać na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole BubaLuba.edu.pl »

  Niepubliczne przedszkole Babaluba działa od 1 stycznia 2014 roku, jednakże od 2010 roku funkcjonowało jako Niepubliczny Punkt Przedszkolny. Swoją ofertę kieruje do rodziców, którzy chcą oddać swoje dziecko w ręce starannie wyselekcjonowanych pedagogów, którzy będą czuwali nie tylko nad bezpieczeństwem dziecka, ale też i zapewniali mu naukę poprzez zabawę. Główny nacisk w przedszkolu kładziony jest na wszechstronną edukację dzieci, jednocześnie przy zachowaniu jego indywidualnych potrzeb oraz tempa rozwoju.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.Pierwszekroczki.edu.pl »

  Wybór żłobka, to niełatwa decyzja. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo, rozwijanie kreatywności dziecka, zapoznanie z językiem obcym a także możliwość spędzania czasu na dworze. W naszym żłobku Pierwsze Kroczki to możliwe. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o naszym żłobku, ramowy plan zajęć, dni otwarte. Zajęcia plastyczne, zajęcia sensoryczne, spotkania z psychologiem k rehabilitantem. Żłobek jest jednym z najlepiej urządzonych, z ciekawymi zajęciami. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne »

  Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola językowego znajdującego się w Warszawie. Oferujemy zajęcia muzyczne, plastyczne oraz wiele innych, które sprawią, że każde dziecko otworzy się na sztukę i muzykę. Zapewniamy zadowolenie każdego dziecka.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://przedszkolekrakow.pl »

  Twoje dziecko ma już trzy latka? Uznałeś, że czas najwyższy na edukację przedszkolną? Jeżeli szukasz dobrej placówki, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przedszkole Pyza i Ja bardzo chętnie przedstawi Ci szczegółowe warunki współpracy i zaprezentuje swój nowocześnie wyposażony budynek. Czekamy na kontakt i mamy nadzieję, że wybierzesz naszą ofertę.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »