ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

Zapraszamy na kurs prawa jazdy w Gdyni. Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne dla kategorii A, A1, B. Szkolenie praktyczne z doświadczonymi instruktorami, na tych samych modelach samochodów co egzamin. Prawo jazdy z nami - to czysta przyjemność. Zapisz się już dziś i skorzystaj z ofert promocyjnych.

Szczegóły strony elcargdynia.pl:

Podlinkuj stronę elcargdynia.pl:

ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Egzamin na prawo jazdy w Anglii »

  Strona poświęcona nauce prawa jazdy w Anglii. Najistotniejsze informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w Anglii. Na stronie można znaleźć cennik egzaminu na prawo jazdy w UK oraz szereg cennych informacji związanych z techniką jazdy oraz instruktorami prawa jazdy na wyspach brytyjskich. Z nami nauczysz się prowadzić auto po brytyjskich drogach, poznasz przepisy ruchu drogowego i zdasz bez problemów egzamin na prawo jazdy w UK.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielskie prawo jazdy po polsku »

  Jeśli chcesz zdać prawo jazdy w Anglii, wystarczy zakupić kurs na CD. Firma Emano udostępnia kursy dla osób szkolących się na prawo jazdy. Dzięki nim nauka będzie prosta i przyjemna.
  Kursy Emano pozwolą dokładnie przyswoić wiedzę i zdać egzamin bez problemów. Są one dostępne przez Internet, zatem można łatwo je zakupić. Ponadto, można również nabyć od firmy Emano kodeks drogowy oraz poradniki zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, autobusów i autokarów.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słupsk jazdy doszkalające »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" organizuje kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B. Szkolimy szybko i skutecznie. Czas i terminy szkolenia są dopasowane do czasu wolnego kursanta. Podczas szkolenia staramy się przekazać maksymalną ilość informacji i uwrażliwić przyszłego kierowcę na terminy z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, jak również za cel stawiamy sobie jak najlepsze przygotowanie przyszłego kierowcy do złożenia egzaminu na prawo jazdy i zakończenia go z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Dodatkowo oferujemy ]jazdy doszkalające,które pomogą osobom o mniejszych umiejętnościach podnieść ich wyniki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Elbląg »

  Szkoła Jazdy SchoolCar.pl z Elbląga - nauka przygotowywująca kursantów do egzaminu prawa jazdy oraz kursy pozwalające doskonalić technikę jazdy . Godziny jazd kursowych dostosowywanie są do kursantów i prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Ośrodek zapewnia bogato wyposażone zaplecze edukacyjne, oferuje dodatkowe godziny zajęć teoretycznych, a płatność za kurs może być realizowana w ratach.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin - Fortuna OSK »

  Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest absolutnie niezbędne, przeważająca większość młodych ludzi nie potrafi sobie dać radę bez niego. Proponujemy profesjonalną naukę jazdy w dobrej atmosferze. Jako jedni z niewielu w Polsce umożliwiamy zdobywania umiejętności na wszechstronnym symulatorze jazdy, nauczysz się więc łatwo ruszać i poruszać się na rondach. Profesjonalna nauka jazdy w mieście Szczecin tylko z nami.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Zapraszam na jazdy doszkalające i kursy doszkalania w Warszawie na których przekonasz się jak łatwo i na spokojnie można opanować samochód. Skoda Fabia 1.2 tsi z silnikiem benzynowym zapozna Cię z ciekawymi miejscami w okolicy ośrodka egzaminowania. Jej instruktor wskaże tzw. "haczyki" egzaminacyjne, przez które najczęściej nie zdają egzaminowani. Zanim przystąpisz do egzaminu przemyśl i przeanalizuj trasę i nie stwarzaj pretekstu egzaminatorowi aby Cię przesadził! Nowa Skoda Fabia II potrafi podszkolić Cię na łuku, zlokalizowanym w pobliżu WORD Odlewnicza. Po za tym, że Skoda Fabia jest młoda to wcale nie jest taka skromna, możesz się jej śmiało przyjrzeć i zajrzeć. Nie ma problemów z podniesieniem maski, czy przełącznikami świateł. Wszystko można dotknąć i zobaczyć.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. W ofercie posiada: B+E - samochody osobowe lub ciężarowe (DMC do 3,5 tony)z przyczepą. Posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ miasta stołecznego Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, oraz nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych. Nauka jazdy MDK to najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość kierowcy.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • LadyCar - ośrodek szkoleniowy prawa jazdy »

  Jeśli szukasz profesjonalnego ośrodka nauki jazdy w Poznaniu, zapoznaj się z tą stroną. Firma Lady-Car oferuje nam kursy po najniższej w Poznaniu cenie prowadzone naturalnie przez instruktorów o stosownym przygotowaniu pedagogicznym. Ośrodek umożliwia nam odbycie jazd samochodami marki Renault Clio, czyli takimi, które wykorzystywane są również w trakcie egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • AUTO-BEST »

  Oferta gdyńskiego Ośrodka Szkoleniowego Kierowców Auto Best Kursy to kursy prawa jazdy kategorii A, AM, A1, A2, BB+E, C, C+E, D, kursy na wózki widłowe, kursy przewoźników - szkolenia okresowe oraz kwalifikacje wstępne, przyśpieszone i uzupełniające, kursy na wszystkie kategorie Urządzeń Transportu Bliskiego, a także kursy dla głuchoniemych osób. Ośrodek zapewnia naukę jazdy na wysokim poziomie, prowadzoną przez wykwalifikowanych instruktorów, w samochodach sukcesywnie wymienianych na nowe, o markach takich samych, jak przewidziane w trakcie egzaminów praktycznych. Auto Best dopuszcza opłaty za kurs w ratach oraz umożliwia na miejscu przeprowadzenie obowiązkowych badań lekarskich.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy - testy »

  Dzięki stronie istnieje możliwość dobrego przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Zawiera ona pytania pobrane ze stron Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, dzięki czemu można trafić na pytania, które faktycznie pojawiają się na prawdziwym egzaminie.

  Data dodania: 06 05 2017 · szczegóły wpisu »