Fachowe konferencje w całej Polsce

Fachowe konferencje w całej Polsce

Posiadamy również, fachowy zbiór obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. U nas znajdą Państwo przodujące sale nad morzem i w górach. Oferujemy miejsca takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. Strona MojeKonferencje.pl to największe kompendium wiedzy w Polsce,obejmujące informacje na temat profesjonalnych miejsc szkoleniowych oraz konferencyjnych w kraju.MojeKonferencje.pl to błyskawiczny sposób na znalezienie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach.

Szczegóły strony www.mojekonferencje.pl:

Podlinkuj stronę www.mojekonferencje.pl:

Fachowe konferencje w całej Polsce

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 116

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ciekawe szkolenie Kraków, szkolenia kadr »

  Czy wiesz że inni pracownicy korzystają ze szkolenia kadr ? W dzisiejszych czasach pracodawcy potrzebują pracowników bogatych w praktyczne umiejętności. Nie zwlekaj zatem - szkolenie Kraków z AVENHANSEN. Prowadzimy szkolenia, kursy dla pracowników np. z marketingu, negocjacji, finansów. Obierz kurs na Kraków i nabierz praktycznych umiejętności z nami.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • JDS Consulting - ochrona danych osobowych »

  W propozycji firmy JDS Consulting przedstawione są kompleksowe usługi doradcze oraz wysokospecjalistyczne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, jakimi są wiadomości powiązane z takim tematem jak: ochrona danych osobowych. Firma zatrudnia specjalistów z wielorakich zakresów bezpieczeństwa i innych gałęzi równoległych. Firma posiada olbrzymie doświadczenie w udzielaniu usług doradczych dla instytucji, firm handlowych i innych. Mając na uwadze klienta JDS Consulting z niezwykłą starannością dobiera lokalizację realizacji szkoleń. Firma gwarantuje najwyższy poziom usług, czego potwierdzeniem jest współpraca z placówkami państwowymi oraz współpracownikami spoza kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego centrum języków obcych Atrius. Jest to szkoła, która powstała z myślą o osobach dorosłych chcących uczyć się języków obcych. Oprócz kursów popularnych języków ( angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski) proponujemy także naukę tych mniej rozpowszechnionych, np. chiński, węgierski, norweski czy japoński. Zajęcia odbywają się w ekskluzywnie wyposażonych salach, w małych kilkuosobowych grupach. Prowadzone są przez lektorów wykwalifikowanych w nauczaniu osób dorosłych. Możliwe są także kursy indywidualne. Poziom i tematyka każdych zajęć dopasowana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Poza zwykłymi kursami językowym proponujemy także kursy przygotowujące do egzaminów.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odeka Simp FF. Wojciechowski A. uprawnienia sep »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP. Jesteśmy obecni na rynku już od wielu lat. Siedziba placówki znajduje się w Bydgoszczy. SIMP to dobrowolna i demokratyczna organizacja przeznaczona do użyteczności społecznej. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kursów zawodowych przeróżnych specjalizacji. Od początku naszej działalności udało nam się przekształcić około 70 tysięcy inżynierów plus techników i ekspertów innych zawodów pokrewnych. Naszą propozycją pragniemy zaciekawić również jednostki oraz instytucje. Zachęcamy do podjęcia z nami kooperacji drogą mailową bądź telefoniczną. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii szkolenie wypełniacze »

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej powstał parę lat temu z uwagą o kształceniu i rozwijaniu najnowszych kompetencji oraz obsługi nowoczesnych technologii z obszaru medycyny estetycznej, jaka jest zgodna ze światowymi i europejskimi standardami. Nadrzędnym celem naszego Instytutu jest dzielenie się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami z naszymi słuchaczami, którzy w przyszłości będą prowadzić albo prowadzą salony kosmetyczne czy salony odnowy biologicznej. Ponadto przygotowujemy lekarzy plastyków, do rozpoczęcia realizowania fachowych zabiegów estetycznych. Dokładne informacje o usługach oraz terminy szkoleń pod adresem WWW.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Snatch Szkoła języków obcych kursy językowe w anglii »

  Snatch to kompetentna szkoła języków obcych, jaka od wielu lat funkcjonuje w Legnicy. Powstaliśmy po to, by skutecznie uczyć naszych klientów języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Jesteśmy w stanie dobrać najlepszą metodę nauki dopasowaną do potrzeb i preferencji klienta, jaka zapewni najlepsze efekty w relatywnie krótkim czasie. Pracownicy naszej szkoły dbają o to, by nauka nie była przykrym obowiązkiem tylko czystą przyjemnością. Proponujemy skorzystanie z ogólnych kursów językowych, nauki języka biznesowego, a dodatkowo co należałoby podkreślić przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów. Dzięki współpracy z Camus School International organizujemy wyjazdy do Wielkiej Brytanii. Więcej informacji odnajdziecie na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • AEROTEKA - nauka latania »

  Latające reklamy, podróże po kraju i zagranicę, nauka latania i wiele innych podniebnych usług znajdziecie Państwo w ofercie „Aeroteki”. Jesteśmy firmą, która od 2004 roku z powodzeniem promuje najlżejsze lotnictwo (UL i LSA) jako formie osobistego latania. Już od 699 zł miesięcznie nauczysz się jak pilotować samolot i dowiesz się czym jest prawdziwa wolność. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na www.aeroteka.pl.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Maturalna »

  Poszukujesz sprawdzonych metod na odpowiednie przygotowanie się do matury? www.gieldamaturalna.pl to platforma internetowa stworzona przez firmę Operon, przeznaczona do gruntownych powtórek do nadchodzącej matury. W materiałach zamieszczonych na GieldaMaturalna.pl znajdują się materiały diagnostyczne dla wszystkich przedmiotów maturalnych, zadania, arkusze maturalne oraz inne materiały naukowe, które pomogą w przygotowaniach do matury. Wpisz kod i zaloguj się, aby sprawdzić najnowszą platformę edukacyjną na www.gieldamaturalna.pl!

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP-LEX »

  Zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest szkolenie pracowników i pracodawców w zakresie BHP i P.POŻ. organizujemy szkolenia wstępne i okresowe. Dajemy ogólny instruktaż, ale specjalizujemy się także w opracowywaniu instrukcji na konkretne stanowiska. Naszym zadaniem jest ocena ryzyka, sprawdzenie funkcjonalności maszyn i przeszkolenie pracowników z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lex Labor Opole- specjalistyczna obsługa BHP dla firm »

  Lex Labor, firma mająca swą siedzibę w Opolu oferuje usługi z zakresu prawa pracy, bhp i przepisów przeciwpożarowych dużym, małym i średnim firmom. W ramach prowadzonej działalności oferują tworzenie dokumentacji powypadkowej, ocenę ryzyka zawodowego, analizę stanu bhp zakładu pracy, organizacje badań czynników szkodliwych, a także opiniowanie nowoutworzonych miejsc pracy pod kątem przepisów bhp. Ponadto Lex Labor oferuje tez stałą służbę bhp, w ramach której doradza, wspomaga i monitoruje poizom bhp w firmie swoich klientów, tak by w razie wystąpienia jakiś niezgodności szybko usnąć powstałe aberracje.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »