Instytut Wspomagania Oświaty

Instytut Wspomagania Oświaty

Portal z gotową dokumentacją dla dyrektorów placówek oświatowych. Dokumentacja, narzędzia i procedury dla placówek oświatowych do pobrania, porady prawne, terminarz oraz aktualności oświatowe.Nadzór pedagogiczny, ewaluacja, dokumentacja organizacyjna, awans zawodowy, sprawy kadrowe, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kontrola zarządcza i ochrona danych osobowych. www.iwspo.pl

Szczegóły strony www.iwspo.pl:

Podlinkuj stronę www.iwspo.pl:

Instytut Wspomagania Oświaty

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 125

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Infrastruktura komunalna »

  Wyższa Szkoła Środowiska Bydgoszcz - rekrutacja na studia podyplomowe, inżynierskie, magisterskie, licencjackie i stacjonarne na kierunku ochrona środowiska. Podnoszenie kwalifikacji - studia podyplomowe dofinansowane z EFS dla pracowników przedsiębiorstw tj. Zarządzanie w ochronie środowiska, monitoring środowiska, infrastruktura komunalna, gospodarka odpadami oraz odnawialne źródła energii. Szkoła wyższa w Bydgoszczy zaprasza - Ochrona dóbr kultury, Lotnictwo i kosmonautyka. Profesjonalni ludzie, nowoczesna gospodarka, zapraszamy na rok akademicki - czekamy na Twoje zgłoszenie. Bezpłatny kurs pielęgancja zieleni i melioracja.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w Gdyni »

  Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach związanych z finansami, zarządzaniem, informatyką i logistyką. Interesują Cię studia w Gdyni? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, logistyka, ekonomika, marketing, organizacja sprzedaży. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w Bydgoszczy »

  Interesują Cię studia w Bydgoszczy? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych kierunkach i specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, logistyka, zarządzanie, administracja. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Radom »

  Zachęcamy do skorzystania z zasobów naszej bazy, w której znajdują się uczelnie i szkoły pomaturalne w kraju oraz studia za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami wymienionych ośrodków akademickich wszystkich tych, którzy nie są pewni jakie studia rozpocząć. Oprócz wykazu uczelni i kierunków w kraju, posiadamy także bazę praktyk i staży polecanych przez zagraniczne placówki oświatowe. Zapewniamy stałą aktualizację naszej bazy i ofert,zapewniamy tym samym najpewniejsze dane. Zapraszamy do skorzystania z naszej naszej wyszukiwarki uczelni.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Wyższe Łódź »

  Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. J. Chechlińskiego w Łodzi z oddziałem w Kaliszu to uczelnia o czynnej polityce edukacyjnej, promującej sposoby nowoczesnego nauczania, kształcąca według wymogów tutejszego rynku pracy. Podejmuje dodatkowo projekty innowacyjne przez przeprowadzanie badań pilotażowych i określenie europejskich standardów edukowania i zaimplementowania ich do procesu dydaktycznego. Umożliwia to na ukierunkowanie studenta na sukces, a po uwieńczeniu studiów, na jego integrację z lokalnymi strukturami biznesowymi. Programy studiów w WSFI w Łodzi z oddziałem w Kaliszu dopełniają wszelkie wymagania wyznaczone w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 lipca 2007 r. w sprawie standardów kształcenia dla poszczególnych kierunków oraz poziomów kształcenia.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni »

  Wyższa szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni im Eugeniusza Kwiatkowskiego. Uczelnia wyróżnia się wysokim poziomem kształcenia, znakomitą kadrą akademicką. Położona jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W budynku znajduje się siedziba władz Uczelni, dziekanat, aula, sale wykładowe i ćwiczeniowe, laboratoria komputerowe, biblioteka wraz z czytelnią oraz punkt ksero.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kadry Dla Europy. Wyższa szkoła zawodowa filologia poznań »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie jedynie imponująca kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale również jedyny w swoim rodzaju klimat akademicki, który ukierunkowany jest na rozwój własnych umiejętności. Nasi studenci to ludzie, którzy dobrze wiedzą, które kwalifikacje przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym, a my umożliwiamy im własny rozwój oraz pogłębianie pasji i właściwą wiedzę. Z myślą o studentach dbamy o to, ażeby wyedukować ludzi, jacy potrafią wybić się nad przeciętność. Nieustanny rozkwit własnej świadomości w powiązaniu z wszechstronną wiedzą i praktyką wyłącznie w KDE. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • StudiaWyzsze.pl - Polska baza uczelni »

  Prowadzimy stronę internetową, gdzie zamieściliśmy bazę wyższych uczelni działających na terenie Polski. Zapewniamy możliwość uzyskania szczegółowych informacji o poszczególnych instytucjach. Dysponujemy danymi kontaktowymi, adresem strony, systemem nauczania, aktualną ofertą kierunków oraz rodzajami sposobów studiowania. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie WWW.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dietl Dietetyka studia »

  Kosmetologia to bardzo ciekawy i współczesny kierunek urzeczywistniany w MWSZ, który przygotowuje absolwentów mających wysokie kwalifikacje w zakresie fachowej pielęgnacji ciała, dbałości o zdrowie i urodę. Prowadzącymi kwestiami podczas studiów są wykłady z kosmetologii codziennej i pielęgnacyjnej. MWSZ Dietl w Krakowie wprowadził nowe kierunki: fizjoterapia i turystyka.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Administracja studia Warszawa »

  Uczelnie Warszawa - Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Różnorodna oferta programowa - studia licencjackie, studia magisterskie i studia podyplomowe Warszawa. Oferujemy szeroki zakres edukacyjny: administracja studia, bezpieczeństwo wewnętrzne studia, filologia angielska, filologia hiszpańska, finanse i rachunkowość, budownictwo, pedagogika studia Warszawa. W ofercie także studia dla cudzoziemców oraz studia podyplomowe dla nauczycieli. Uczelnie wyższe - dobra uczelnia zaprasza.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »