Język polski Podkategoria: Język polski

 • Wypracowanie.net »

  Szukając inspiracji przy pisaniu pracy warto skorzystać z napisanego już wcześniej na ten temat wypracowania. Nie chodzi tu tylko o oszczędność czasu, lecz raczej o porównanie własnych przemyśleń z pomysłami kogoś innego. Na naszej stronie znajdziesz tylko materiały o wysokim poziomie merytorycznym. Prezentujemy prace pisemne z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Zakres prezentowanych treści zamyka się w pięciu kategoriach: Język polski, Historia sztuki, Filozofia, Język angielski i Historia.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Pisanie prac maturalnych jest cenną umiejętnością w klasie maturalnej. Należy podjeść solidnie do pisania pracy, ponieważ m.in. od tego zależy wynik naszego egzaminu. Na egzaminie każdy maturzysta chciałby zaprezentować się jak najlepiej. Jest oczywiste, iż przygotowana i zaprezentowana przez maturzystę prezentacja maturalna pokazuje jaką wiedzę, a także umiejętności nabył on podczas kilku lat nauki w liceum.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik Synonimów »

  Oddajemy dla Państwa internetowy słownik bliskoznaczników. Niniejszy słownik jest niezwyczajowo praktyczny w użyciu. Nie trzeba już wertować wielu woluminów grubych książek w poszukiwaniu konkretnego wyrazu, jego bliskoznaczniku. U nas wystarczy wpisać słowo w wyszukiwarkę i znaleźć adekwatną publikację. Słownik synonimów, który nie tylko dokumentuje bogactwo języka polskiego, ale przede wszystkim jest niezastąpioną pomocą w pracach pisemnych oraz rozwiązywaniu krzyżówek. Pomoże on Państwu poszerzyć zasób słownictwa, ale również uniknąć zbędnych powtórzeń i niezręczności stylistycznych.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Do matury pozostało naprawdę niewiele czasu. Czy Twoja prezentacja maturalna jest już gotowa ? Jeśli tak, to świetnie, możesz pozwolić sobie na spokojny sen. Jeśli jednak Twoja praca maturalna istnieje póki co tylko w planach również nie trać głowy tylko skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Gdzie ich znaleźć ? Oczywiście w naszym serwisie Matura2008.blogspot.com, stronie o unikalnej formie bloga, dzięki czemu nie tylko będziesz mógł skorzystać z naszej oferty ale również z wielu cennych wskazówek na temat pisania prac zawartych na stronie. Jeśli więc zależy Ci aby Twoja prezentacja maturalna zdobyła maksymalną liczbę punktów nie zwlekaj tylko jeszcze dziś skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowania z języka polskiego »

  Każdy z was zapewne miał problem z przygotowaniem wypracowania bądź też innego rodzaju pracy, która musiała być gotowa na następny dzień. Z portalem przygotowany.pl wasze wypracowania z języka polskiego zawsze będą ocenione bardzo pozytywnie. W serwisie umieszczamy wyłącznie autorskie treści przygotowane przez specjalistów. Tym sposobem macie pewność, że ocena pracy będzie wysoka, a wy nie musicie się obawiać tego, że wiele innych osób wykorzysta tą samą pracę.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur Szkolny Zeszyt »

  Serwis przedstawia rzetelne opracowania lektur szkolnych oraz analizę i interpretację wierszy dla szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Materiały doskonale przydadzą się do powtórki przed maturą. Oprócz typowych omówień tematów i streszczeń Szkolny Zeszyt, rozumiejąc zapotrzebowanie uczniów, prezentuje przykładowe wypracowania nie tylko na jezyk polski,ale także na wos, p.o. czy religię. Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prezentacje maturalne »

  Wzory prezentacji maturalnych dla maturzystów szukających informacji na temat tego, jak poprawnie napisać własne prace. Nasze gotowe prezentacje spełniają wszystkie normy nakładane na tego typu opracowania. Każda z nich zawiera tekst pracy, bibliografię, ramowy plan wypowiedzi i jeśli temat tego wymaga również kartę z cytatami. Wykonamy również dla Ciebie materiał dodatkowy w postaci prezentacji multimedialnej, dzięki czemu Twoja praca maturalna zyska jeszcze bardziej na wartości. Dlatego nie zastanawiaj się tylko wejdź na Wzorki.net i znajdź wzór pracy matualnej jakiego szukasz !

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Streszczenie Lalki »

  "Lalka" jest jedną z najpopularniejszych polskich powieści obyczajowych a przy tym największym dziełem Bolesława Prusa. "Lalka" jest także obowiązkową lekturą szkoły średniej, dlatego każdy uczeń powinien ją przeczytać lub chociaż sięgnąć po dobre i szczegółowe streszczenie.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Już piąty rok pomagamy maturzystom w pisaniu prezentacji maturalnych. Tworząc stronę nie zdawaliśmy sobie sprawy, iż tak wielu maturzystów skorzysta z naszych usług. Dzięki nam wielu maturzystów zdało maturę ustną z języka polskiego na najwyższy z możliwych wyników. Jeśli zdajesz w tym roku maturę, możesz poprosić nas o pomoc w przygotowaniu pracy. Jak już wspominaliśmy na początku zajmujemy się tym już od kilku dobrych lat, więc jesteśmy gwarancją wysokiej jakości. Z nami Wasza prezentacja maturalna będzie na naprawdę wysokim poziomie.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski dla początkujących »

  Czy można stwierdzić, że polski dla obcokrajowców jest rzeczą możliwą? Oczywiście – przy pomocy dobrych narzędzi pokroju nauki języka polskiego przez internet przestaje być jakimkolwiek wyzwaniem. Wystarczy odrobina samozaparcia, a efekty prędzej czy później stają się w pełni zadowalające.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • 20 punktów - prezentacje maturalne dla najlepszych! »

  Najważniejsze na maturze to dobrze przygotowana prezentacja maturalna. Zarówno bibliografia, jak i ramowy plan muszą być znane zdającemu, ponieważ komisja może odnieść się do nich w pytaniach zadawanych po wygłoszeniu prezentacji maturalnej. W serwisie 20punktow.pl znajdziesz gotowe wzory prezentacji ocenionych przez komisję najwyżej.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Didakta.pl - multimedialne programy edukacyjne »

  Najnowszym projektem naszej firmy o nazwie Silcom Multimedia Polska jest program Didakta, który przeznaczony jest zarówno do szkół jak i do domów. Korzystają z niego zarówno dzieci ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum. Programy edukacyjne dotyczą różnych przedmiotów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Szkoły mogą wykupić abonament bez limitu jak również abonament miesięczny. Z programów można korzystać niezależnie od systemu operacyjnego, dlatego tym bardziej warto się zainteresować.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Język polski

Język polski - nowa strona:

Adres: