Kolorowanki - najlepsze w sieci, pobierz na swój komputer, 2011

Kolorowanki - najlepsze w sieci, pobierz na swój komputer, 2011

Kolorowanki są ciekawą formą spędzania wolnego czasu dla szerokiego grona dzieci. Chyba każde dziecko miało do czynienia z kolorowankami. Dają one wiele zabawy i pomagają dziecku przenieść się w świat bajek i beztroski, gdyż każde dziecko lubi kolorować swoje ulubione postacie z bajek, a może nawet chce zobaczyć je w innych barwach, na co pozwalają właśnie kolorowanki. Malowanki znajdujące się na naszej stronie są całkowicie bezpieczne dla naszych pociech, gdyż nie zawierają żadnej przemocy, na którą dziecko może się natknąć oglądając telewizję. Oferujemy też ubieranki, które dają wiele rozrywki. Ubieranie krasnala czy jakiegoś bajkowego króla jest dla dziecka frajdą a nawet i wyzwaniem.

Szczegóły strony kolorowanki.co:

Podlinkuj stronę kolorowanki.co:

Kolorowanki - najlepsze w sieci, pobierz na swój komputer, 2011

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 410

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec jest kameralnym miejscem, gdzie w domowej atmosferze Wasze Dzieci będą czuły się bezpiecznie. Maluszkami opiekuje się zawsze uśmiechnięty, pełny ciepła, wykształcony pedagogicznie personel. Zapewnia on naszym podopiecznym odpowiedni poziom rozwoju dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. Bogata i różnorodna oferta zajęć nie pozwoli na rutynę.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BRZDĄC Niepubliczne Przedszkole i Żłobek w Piasecznie Piaseczno - Aktualności »

  BRZDĄC Niepubliczne Przedszkole i Żłobek w Piasecznie oferuje kompleksowe usługi w zakresie opieki nad dziećmi. Piaseczno to główny teren Naszego działania ale zapraszamy też dzieci z okolic Piaseczna. Do Naszej placówki przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Bielsko - Biała »

  Przedszkole Jonatan. W naszym przedszkolu zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z poszczególnych dziedzin. Oferujemy szeroki wybór ciekawych zajęć dodatkowych min. język angielski, zajęcia plastyczne, gimnastykę korekcyjną, krainę Smaków i zapachów i inne. Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym przy ul. Wyspiańskiego 29. Pastelowe, przyjazne kolory nadają wnętrzom przedszkola ciepły i domowy klimat. Dysponujemy również kameralnym, bezpiecznym ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wałbrzych »

  "Koniczynka" to placówki przedszkoli i żłobków mieszczących się w Walbrzychu oraz Świebodzicach. Zapraszamy wszystkich rodziców, których pociechy są w wieku żłobkowym lub przedszkolnym do zapisów do naszych placówek. Przedszkola i żłobki "Koniczynka" cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród rodziców naszych podopiecznych, a to dla nas najlepsze referencje. Zapraszamy na nasze strony internetowe gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat placówek, kadry, dane kontaktowe i więcej.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol jest poznańskim, prywatnym żłobkiem, który powstał z zamysłem rzetelnej, solidnej opieki nad dziećmi. Zapraszamy dzieci z dzielnicy Wilda oraz Centrum, Rataje, Górczyn i pozostałych obszarów Poznania. Oferujemy bogate w atrakcje zajęcia, śpiew, taniec, muzyka, rytmika. Gwarantujemy najwyższe normy w tym zakresie, nasz personel jest bardzo dobrze przygotowany do pracy z maluszkami. Zaczarowany Parasol - prywatny żłobek w Poznaniu prowadzą osoby z dużym doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ELFIK prywatny żłobek sosnowiec »

  W Prywatnym Centrum Zabawy i Rozwoju Elfik w Sosnowcu troszczymy się o każdy szczegół, by zapewnić dzieciom nie tylko bezpieczeństwo, lecz także zdrowy rozwój i zabawę. W żłobku i przedszkolu Elfik maluchy otrzymują smaczne i zdrowe posiłki, także dostosowane do dzieci z alergią. Jest także możliwość zorganizowania niezwykłych i niezapomnianych urodzin w placówce lub w domu. Oferujemy wiele zajęć dodatkowych, w których mogą uczestniczyć dzieci popołudniami i w weekendy. Możemy również zorganizować dla Państwa dziecka bajeczne urodziny w naszej placówce bądź w domu, zaś Państwo mają możliwość wybrać dla dziecka wspaniały kostium z naszej wypożyczalni. Więcej detali na stronie:

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w mieście Opole, Kangurek 24 »

  Zapraszamy do naszego żłobka- Kangurek 24! Przyjmujemy dzieci w wieku 5 m-cy do 3 lat. Każdemu maluchowi, którym się opiekujemy, stwarzamy szansę rozwoju i nauki przy dobrej zabawie i bez żadnej presji. Naszym głównym celem jest pomoc dzieciom w usamodzielnieniu podstawowych czynności. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Niepublicznych Żłobków - Warszawa »

  Żłobek na terenie Warszawy, oferujący bardzo bogate usługi w zakresie opieki nad dziećmi od 6 miesiąca życia do 4. roku życia. Małe Misie to kadra doświadczonych specjalistów – pedagogów dziecięcych i specjalnych oraz psychologów, interesujące zajęcia rozwojowo – edukacyjne, w tym j. angielski, zajęcia rytmiczne, logopedyczne i wiele więcej, przyjazne wnętrza i kadra oraz dostosowanie opieki do indywidualnych potrzeb dziecka z troską o jego rozwój.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Wspomagania Oświaty »

  Portal z gotową dokumentacją dla dyrektorów placówek oświatowych. Dokumentacja, narzędzia i procedury dla placówek oświatowych do pobrania, porady prawne, terminarz oraz aktualności oświatowe.Nadzór pedagogiczny, ewaluacja, dokumentacja organizacyjna, awans zawodowy, sprawy kadrowe, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kontrola zarządcza i ochrona danych osobowych. www.iwspo.pl

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek - KidsWorld »

  Żłobek KidsWorld prowadzony jest przez zespół nauczycieli, który posiadają doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Zajęcia prowadzone są w sposób radosny i wesoły. Podczas nich dzieci poprzez zabawę uczą się treści programowych oraz rozwijają swoje zdolności kreatywne. Poprzez takie podejście dzieci nie tylko się rozwijają, ale także przystosowują do przejścia na kolejny etap edukacji w przedszkolu. Zajęcia prowadzone w żłobku obejmują także specjalne plany na imprezy okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty czy Świąt Bożego Narodzenia.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »