Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

« poprzednia strona · 2
 • Audyt energetyczny »

  Profesjonalna i doświadczona firma od lat zajmująca się organizacją kompleksowych szkoleń z zakresu między innymi certyfikacji energetycznej i audytu energetycznego pragnie zachęcić do odwiedzenia swojej strony i zapoznania się ze swoją ofertą. Gwarantujemy kompletna wiedzę z zakresu przeprowadzania audytu.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ESzkola.pl - wypracowania, streszczenia i opracowania »

  Serwis eszkola.pl to największa baza przygotowanych wypracowań, streszczeń najważniejszych lektur a poza tym opracowania ciekawych tematów z przedmiotów takich jak fizyka, chemia, matematyka, biologia, wiedza o społeczeństwie oraz historia. Wypracowania napisane są na każdym możliwym poziomie, w takim razie coś dla siebie znajdzie uczeń szkoły podstawowej, gimnazjalista i licealista. Serwis eszkol.pl to nie tylko wypracowania i streszczenia, ale również najważniejsze nowinki edukacyjne, które każdy użytkownik może odnaleźć w dziale newsy. Dział Życiorysy - to wypracowania dotyczące kluczowych osobistości, biografie pisarzy, głów państwa itp. Pragniesz przeczytać lekturę w oryginale, to również dostaniesz w serwisie eszkola.pl. Treści istotnych lektur już tam oczekują.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje - ogłoszenia »

  Baza ogłoszeń korepetytorów z całej Polski. Przy każdej ofercie wyszczególniona jest informacja na temat stażu nauczyciela oraz jego płci i wykształcenia. Oferenci to zazwyczaj zawodowi lektorzy szkół i uczelni, ale zdarzają się także studenci, których to oferty są najczęściej bardziej przystępne finansowo. Korzystanie z naszej bazy ogłoszeń jest całkowicie darmowe. Strona istnieje w internecie od 2006 roku.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Korepetycje - ogólnopolska baza ogłoszeń korepetycji. Jeżeli szukasz pomocy w nauce zajrzyj do nas! Tylko aktualne ogłoszenia korepetycji. Ponad 40 najważniejszych przedmiotów, korepetycje angielski, niemiecki i inne. Przedmioty ścisłe jak korepetycje matematyka, chemia, fizyka czy informatyka. Ogłoszenia z dużych miast (Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Gdańśk, Poznań) i małych miasteczek (Zgierz, Wejherowo, Grudziądz, Włodawa). Specjalny dział dla maturzystów korepetycje matura z ofertami pomocy w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości. Dla nauczycieli i korepetytorów chcących się zareklamować darmowa rejestracja i możliwość dodawania ogłoszeń korepetycji. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Matematyk - korepetycje Poznań »

  Korepetycje w Poznaniu, to serwis ogłoszeniowy, którego podstawowym zajęciem jest dobieranie korepetytorów z osobami poszukującymi korepetycji, przygotowującymi się do matury, klasówki czy innego testu. Serwis zakresem obejmuje wyłącznie Poznań i najbliższe okolice, jednakże udostępnia użytkownikom niemalże każde kategorie przedmiotów. W serwisie można znaleźć ogłoszenia z takich przedmiotów jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka historia jak i języków zagranicznych, angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego jak również wielu, wielu innych.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Łódź »

  Strona przedstawiająca bogatą propozycję tyczącą się korepetycji ze wszystkich przedmiotów nauczania na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Korepetycje odbywają się w małych grupach, są także realizowane jednostkowo przez wykwalifikowanych i doświadczonych korepetytorów. Naczelnym zamierzeniem jest w szczególności sprawna nauka, uzupełnianie braków oraz powtórzenie materiału do sprawdzianów. Platu korepetycje oferuje innowacyjne metody w zakresie zachęcania do edukacji.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawyrosyjskiego.pl - nauka rosyjskiego za darmo »

  Podstawy rosyjskiego to strona internetowa na której zupełnie za darmo, nauczysz się języka rosyjskiego. Udostępniliśmy dla Ciebie kurs dla początkujących. Uzupełnieniem lekcji z kursu głównego jest słownik tematyczny jak i sekcja gramatyki. To pierwszy tak rozbudowany kurs rosyjskiego w Polsce! Przed nami wiele zmian, dodatkowych materiałów oraz setek uczniów! Zapraszamy serdecznie na stronę podstawyrosyjskiego.pl!

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stargard Szcz. - kursy i korepetycje dla uczniów »

  Masz kłopoty w szkole? Nie satysfakcjonują Cię oceny? Zmień to! Zajrzyj do Edun w Stargardzie Szczecińskim i zapisz się na korepetycje i kursy prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli. Oferta edukacyjna skierowana jest do uczniów uczęszczających do szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej i przyjaznej atmosferze - z nami polubisz naukę! W naszym centrum czeka na Ciebie darmowa lekcja próbna! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski, matematyka Łódź »


  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne w grupach 5 - osobowych. Organizujemy kursy językowe dla firm z niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne – legal english, medical english oraz business english.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Twoje dziecko potrzebuje korepetycji? Widzisz, ze trzeba mu pomóc w opanowaniu bieżącego lub zaległego materiału? Na naszej stronie internetowej znajdziesz oferty wielu doświadczonych korepetytorów z wielu dziedzin nauki. Nie wahaj się, wybrałeś doskonały sposób na poprawienie wyników w nauce Twojego dziecka.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie. Nauka śpiewu. Warszawa. »

  Każdego, bez względu na wiek, zapraszamy na zajęcia z nauki gry na tym wspaniałym instrumencie. Spotkasz u nas cierpliwych i kompetentnych pedagogów, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoją muzyczną pasję. Wszystkie zajęcia są prowadzone w trybie indywidualnym, na lekcji jest tylko nauczyciel i uczeń. Dla najlepszych-udział w występach. Prowadzimy również lekcje śpiewu. Uczniowie mogą wybrać pomiędzy nauką śpiewu operowego a lekcjami śpiewu rozrywkowego. Wszystkie zajęcia wokalne prowadzone są przez znakomitych muzyków. Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) zapraszamy na próby chóru. Chór pracuje nad repertuarem klasycznym(śpiewamy na głosy). Kilka razy do roku chór występuje publicznie. Zapraszamy na zajęcia aktorskie, umożliwiające pracę nad techniką aktorską i prawidłową wymową.link text

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje chemia »

  Korepetycje z zakresu chemii oferuje doświadczony nauczyciel i zarazem pedagog z Warszawy. Od ponad 8 lat współpracuję z dziećmi, młodzieżą oraz studentami, zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem Internetu, przy pomocy skype'a. Proponuję również rozwiązywanie zadań na zamówienie - podaję wówczas czytelne rozwiązania krok po kroku.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mentes Szkola Jezykowa Bielsko Biala »

  Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych do Szkoły MENTES w Bielsku-Białej. Od września oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Małe grupy 4-7 prowadzone w kameralnych warunkach. Przygotowujemy kursantów również do matury, FCE-CAE-CPE-KET-PET i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z doświadczonymi i akredytowanymi wydawnictwami. Przyjdź i poznaj nasz zespół metodyków i nauczycieli. Z chęcią zaoferujemy Ci zniżki i rabaty na najbliższy semestr nauki. Sprawdź równiez nasz cennik. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Historia wojen polsko szwedzich »

  Zygmunt III Waza na wolnej elekcji mimo trzech kontrkandydatów został wybrany królem Polski w 1587r.. Sytuacja była dość trudna, doszło nawet do wojny domowej, ale w czasie jej trwania Zygmunt III Waza zdołał dotrzeć do Polski do Krakowa i koronował się. W ten sposób doszło do połączenia dwóch zupełnie obcych sobie państw pod względem narodowościowym, religijnym i ustrojowym.

  Na genezę wojny polsko-szweckiej złożyły się skutki unii dyplomatycznej i personalnej polsko-szweckiej. Szwedzi kilka lat po elekcji króla Zygmunta III Wazy obawiali się rekatolizacji kraju i ogłosili detronizację Zygmunta III Wazy, jednocześnie powołując na tron szwecki jego stryja Karola IX Sudermańskiego.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycjegdynia - korepetycje gdynia opinie »

  Korepetycje z chemii czy fizyki w Trójmieście? Z serwisem korepetycjegdynia.pl to usługa, która czeka na uczniów. Jesteśmy ukierunkowani zarówno na uczniów, którzy nie radzą Sobie z zagadnieniami w szkole lub przygotowują się do olimpiady oraz egzaminu maturalnego i pragną pogłębiać Swoją wiedzę. Dzięki rożnym technikom nauczania jesteśmy tak lubiani przez uczniów.

  Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Profesjonalny serwis edukacyjny który oferuje setki bezpłatnych ogłoszeń związanych z edukacją oraz techniką. Najpopularniejsze ogłoszenia na stronie to oczywiście pisanie prac, korepetycje oraz tłumaczenia. W naszej rozbudowanej bazie stron znajdziecie Państwo również ogłoszenia szkół językowych, a także ośrodków szkoleniowych. Jak wspomniałem ogłoszenia można dodawać za darmo, niemniej aby dodać ogłoszenie trzeba się zarejestrować. Zapraszam do korzystania z naszego serwisu.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • FORBERG - kursy maturalne, gimnazjalne, językowe »

  Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne dla dorosłych jak i młodzieży tworząc oddzielne grupy dla uczniów szkół średnich i dla osób starszych dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość kształcenia. Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla wszystkich grup. Dla młodzieży oferujemy kursy gimnazjalne jak i językowe. Szczególną i wartą uwagi ofertę szkoleń językowych przygotowaliśmy dla firm i dla instytucji. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń dokumentów i ustnych skierowane są zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do osób prywatnych - klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami innych osób, które już skorzystały z naszych usług i zechciały je ocenić.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Poznań - Oddział Edun »

  Edun Korepetycje oferuje unikalne podejście do uczniów oraz profesjonalne programy nauczania. Dewizą placówki edukacyjnej jest "nauka może być ciekawa". Mocnymi stronami Edun Korepetycja jest młoda i zdolna kadra oraz nowoczesne metody nauczania. W ofercie znajdują się zarówno korepetycje, kursy dla maturzystów, gimnazjalistów i szóstoklaistów, jak i kursy SAT, TSA i BMAT. Organizowane są również półkolonie zimowe oraz letnie. Na dobry początek proponowana jest darmowa lekcja!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: