Kurs jazdy Wrocław

Kurs jazdy Wrocław

Wrocławski Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut zaprasza na kursy i prawo jazdy we Wrocławiu. Nasza nauka jazdy i kursy prawa jazdy to gwarancja, że szybko otrzymasz prawo jazdy. Kurs prawa jazdy Wrocław.Szkoła jazdy Atut została stworzona dla najbardziej wymagających, dla osób, które podobnie jak my, nie uznają kompromisu i zdecydowanie dążą do wyznaczonego celu. Nasza oferta kierowana jest wyłącznie do ludzi, którzy ambitnie, z pełnym przekonaniem i zapałem chcą osiągnąć zamierzony cel. Zapraszamy na stronę : www.atut1.pl

Szczegóły strony www.atut1.pl:

Podlinkuj stronę www.atut1.pl:

Kurs jazdy Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 157

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze szkoły jazdy »

  Jeśli wybierasz się na kurs prawa jazdy i chcesz zdać prawko za pierwszym razem, wybrać najlepszy ośrodek szkoleniowy w Twoim mieście. Szkoły jazdy z Warszawy, Krakowa, Kielc znajdziesz w naszym serwisie. Oprócz spisu szkół zobaczysz ich ranking, poznasz każdego instruktora. Podczas kursu można zasięgnąć informacji od naszego eksperta instruktora jazdy w kategoriach A, B oraz C. Do dyspozycji wszystkich zalogowanych użytkowników jest również nasze forum, gdzie można wypowiadać się na tematy związane z nauką jazdy oraz problemami napotkanymi podczas kursów.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks ruchu drogowego Anglia »

  Bezdyskusyjnie podstawowym warunkiem pozytywnego przejścia przez egzamin prawa jazdy w UK tak jak w każdym kraju jest znajomość przepisów ruchu drogowego na Wyspach Brytyjskich. Prezentowana tutaj strona powstała w celu wskazania każdemu kto chce uzyskać prawo jazdy w Anglii najprostszej drogi do przyswojenia podstawowej wiedzy w zakresie zasad poruszania się po brytyjskich drogach. Tłumaczenie pełnego tekstu kodeksu drogowego wraz ze specjalnymi objaśnieniami pomagającymi dostrzec i zrozumieć polakom różnice w przepisach ruchu drogowego różniące Polskę i Wielką Brytanię.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Prawo Jazdy Kraków - Ośrodek nauki Autosalwator - szkoła jazdy w małych grupach, oferta to nauka jazdy Kraków w pobliżu pętli komunikacji miejskiej. Ośrodek szkoleniowy - bezstresowe szkolenia w Krakowie. Kategoria A i B - ośrodek szkoli kandydatów na kierowców kategorii ABCD C+E. Nauka jazdy Kraków - zapraszamy. Wysokiej jakości materiały dydaktyczne, bezpłatny egzamin wewnętrzny, bezpłatne badania lekarskie - gwarantujemy wysoką zdawalność. Szkolimy w komfortowych warunkach, wysoka jakość świadczonych usług - na krakowskim Salwatorze rzetelne oraz bezstresowe szkolenia. Profesjonalny kurs w krótkim terminie i na nowoczesnym sprzęcie - Toyota Yaris.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK Optimum Kraków - Nauka jazdy »

  Ośrodek specjalizuje się w kursach na prawo jazdy kat. B. Prowadzimy ciekawe, multimedialne zajęcia teoretyczne. Zapewniamy naukę jazdy na nowej Toyocie Yaris z doświadczonym,cierpliwym i miłym instruktorem. Z nim zdobędziecie Państwo umiejętności bezpiecznego kierowania samochodem, zachowania w ruchu ulicznym, kultury jazdy i upragnione prawo jazdy.
  Nasze zaangażowanie procentuje wysoką zdawalnością kursantów. Dołącz do ich grona!

  Zapraszamy na doszkalające jazdy osoby, które nie czują się pewnie "za kierownicą".
  Wykłady przeprowadzamy w małych grupach i indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie.
  Nasz zawód to pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia oferty znanego ośrodka szkolenia kierowców "pablo" w Lublinie. Nasze przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na jakość nauczania więc szkolimy tylko na sprawdzonych samochodach oraz zatrudniamy tylko najlepszych instruktorów. Poza tym jako jedni z nielicznych oferujemy kursantom możliwość szlifowania swoich umiejętności przy pomocy komputerowego symulatora jazdy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa »

  AUTEK to pokojowa szkoła jazdy dla każdego. Proponujemy kursy na kategorię A, A1, B oraz warsztaty instruktorski. Dysponujemy wykwalifikowaną i życzliwą kadrę nauczycieli prawa jazdy. Gwarantujemy nie drogie kursy, przyjemną i bezstresową aurę oraz dajemy gwarancję, iż po naszym kursie osiągniesz najpotrzebniejsze umiejętności do prowadzenia auta. Dla osób uczęszczających na kurs podstawowy użyczamy, GRATIS- gokarty.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Zdanie egzaminu na prawo jazdy nie jest wcale takie proste. Naszym celem jest przede wszystkim pomoc, aby sama nauka jazdy była jak najmniej stresująca i skuteczna. Szkoła jazdy Kraków Wilkar gwarantuje przede wszystkim doskonałe przygotowanie merytoryczne. Szkolenie kierowców obejmuje przede wszystkim wykłady z przepisów ruchu drogowego przy zastosowaniu najnowocześniejszych programów multimedialnych oraz zajęcia praktyczne w ruchu miejskim. Z nami prawo jazdy nie jest tylko marzeniem. Profesjonalni instruktorzy nauki jazdy pomogą zrozumieć nie tylko zasady poruszania się po drogach, ale także zasady bezpiecznej jazdy. Ośrodek szkolenia kierowców zaprasza na kurs prawa jazdy w Krakowie.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kat b »

  Piotr Kotowski - Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B - oferta na stronie. Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Bolszewo, Luzino, Reda, Rumia. Z nami zrobisz prawo jazdy kat b. Serdecznie zapraszamy - Możliwość telefonicznej rezerwacji. Kliknij w link i zobacz dalej.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy w Gdyni. Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne dla kategorii A, A1, B. Szkolenie praktyczne z doświadczonymi instruktorami, na tych samych modelach samochodów co egzamin. Prawo jazdy z nami - to czysta przyjemność. Zapisz się już dziś i skorzystaj z ofert promocyjnych.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANEWR S.C. WROCŁAW wrocław prawo jazdy »

  Znakomitym wyborem podczas decydowania się na przystosowany dla siebie Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrocławiu, jest uczestnictwo w jednym z zestawu kursów w firmie MANEWR. Nasi instruktorzy i szkoleniowcy posiadają wybitnie bogate rozeznanie w przygotowywaniu z zakresu kategorii A - B - C - D lub E. Ciągłe wznoszenie swoich kwalifikacji i pozyskiwanie pożytecznych zdolności znacząco zdoła wspomóc na rynku pracy. W ośrodku MANEWR mogą Państwo uczestniczyć również we wszelkiego rodzaju szkoleniach dla zawodowych kierowców czy też szkoleniach okresowych koniecznych w niektórych przypadkach. Detaliczny obręb usług zamieszczono na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »