Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odeka Simp FF. Wojciechowski A. uprawnienia sep »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP. Jesteśmy obecni na rynku już od wielu lat. Siedziba placówki znajduje się w Bydgoszczy. SIMP to dobrowolna i demokratyczna organizacja przeznaczona do użyteczności społecznej. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kursów zawodowych przeróżnych specjalizacji. Od początku naszej działalności udało nam się przekształcić około 70 tysięcy inżynierów plus techników i ekspertów innych zawodów pokrewnych. Naszą propozycją pragniemy zaciekawić również jednostki oraz instytucje. Zachęcamy do podjęcia z nami kooperacji drogą mailową bądź telefoniczną. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Polskich Energetyków szkolenia bhp radom »

  Stowarzyszenie Polskich Energetyków powstało w Radomiu w 1996 roku. Wstępnie reprezentowało interesy tylko radomskich energetyków. W wyniku ogólnopolskiego zainteresowania szybko rozszerzyło swoją aktywność. Obecnie organizacja posiada 17 oddziałów w takich miastach jak: Kraków, Zamość, Warszawa oraz Katowice. Nasze stowarzyszenie organizuje szkolenia w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zajmujemy się również organizacją specjalistycznych kursów. Do współpracy zapraszamy także ekspertów działających w branżach pokrewnych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla bezrobotnych Rybnik »

  Przedsięwzięcie „Rozwiń skrzydła – mierz wysoko. Kampania promocyjno – informacyjna na rzecz idei podnoszenia predyspozycji zawodowych” przeznaczony jest do mieszkańców miasta Rybnika i powiatu rybnickiego w wieku 25-34 lat, a jego postanowieniem jest promocja idei podnoszenia zdolności zawodowych i propagowanie uczenia się przez całe życie.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Współczesna propozycja moteli gwarantuje wszystko co przydatne jest do zorganizowania zawodowej konferencji biznesowej. W naszej bazie wyszukasz obiekty szkoleniowe, najlepsze z całej Polski, wynajem sal konferencyjnych doskonale zaopatrzonych w drukarka i zestaw DVD. Organizatorzy konferencji mają do dyspozycji różne propozycje dopasowane do przeprowadzenia przeróżnego rodzaju spotkań od kameralnych spotkań biznesowych po kilkuset osobowe szkolenia, dysponując salami konferencyjnymi. Aktualne obiekty konferencyjne urządzają spotkania integracyjne, zapewniając tym samym sprzęt multimedialny oraz wyposażenie auli konferencyjnej.http://www.salekonferencyjne.pl

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Florystyka dla każdego - Akademia Florystyki »

  Kwiaty pojawiają się obecnie w naszym życiu przy różnych okazjach. Niełatwo wyobrazić sobie bez nich uroczystości takie jak imieniny, zawarcie sakramentu małżeństwa, rocznice i komunie. Dajemy je również bez bez powodu, tylko dlatego, iż są urokliwą dekoracją, cieszącą oko. Praca florysty to mimo wszystko nie sama umiejętność tworzenia dekoracyjnej aranżacji roślin. To ponadto wiedza z tematyki profesjonalnej sztuki układania roślin. Idealne przygotowanie do zawodu zapewnia z całą pewnością AkademiaFlorystyki.pl, która przygotowuje kursy florystki prawie w każdym zakątku Polski i robi wszystko, aby uczniowie wyszli z niej pełni nowo nabytej wiedzy i praktycznych umiejętności.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Bielsko »

  Wszystkie obowiązkowe szkolenia bhp w bielsku. Oferta dla całej Polski. Dla małych i dużych przedsiębiorstw. Szkolenia wstępne i okresowe również w języku angielskim lub włoskim. Specjalistyczne szkolenia z zakresu pracy na wysokościach, pracy z azbestem lub w polu elektromagnetycznym. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowości »

  Kończąc kurs doskonalenia zawodowego, organizowany przez Centrum Doskonalenia Zawodowego CEDOZ, mieszczącego się w Warszawie, otrzymują Państwo specjalny certyfikat, który uprawnia Was do pracy na określonych stanowiskach. Oferta szkoleniowa obejmuje m. in. takie kursy, jak kurs komputerowy, kurs finansowo – księgowy i kurs kadrowo – płacowy. Specjalne propozycje stworzono też z myślą o potrzebach osób bezrobotnych.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mistrz Motywacji - jak się motywować »

  Szukasz sprawdzonego sposobu na to jak więcej zarabiać? Nie wiesz gdzie trafić na specjalistów znających się na motywacji? Przedstawiam Ci swoją ofertę i mam nadzieję, że na prezentowanym blogu znajdziesz wiele rzetelnych wskazówek. Mam sporą wiedzę, wiem jak się motywować i chętnie mówię o tym innym.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP warszawa »

  Szkolenia BHP Warszawa. Firma BHP Consulting od 10 lat specjalizuje się w jednej dziedzinie – szkolenia BHP, obsługa BHP, dlatego praca wykonywana przez nich jest naprawdę na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają szkolenia w wybranych przez Państwo miejscach – siedziba Waszej firmy lub ośrodki szkoleniowe BHP Consulting. BHP Consulting wciąż udoskonala swoją ofertę dotyczącą szkoleń BHP i obsługi BHP.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia analytics »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy profesjonalne szkolenia z Google Analitycs, które prowadzone są przez certyfikowanych specjalistów. Nasi trenerzy mają duże doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń na rzecz firm oraz osób prywatnych. Szkolenia naszej firmy zapewniają możliwość uzyskania profesjonalnej wiedzy oraz certyfikatów ukończenia szkoleń Google Analitycs. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grywalizacja »

  Prezentując Ci ofertę naszej firmy, w pierwszej kolejności pragniemy zwrócić Twoją uwagę na wysokiej jakości usługi. Cenimy sobie każdego klienta, dbamy o jego czas i każdego dnia wkładamy wiele starań w to, żeby stanąć na wysokości zadania. Tworzymy zgrany zespół pracowników, działamy w profesjonalny sposób i korzystamy z innowacyjnych rozwiązań. Można śmiało powiedzieć, że w doradzaniu i szkoleniu związanym z zarządzaniem i obsługą klienta jesteśmy ekspertami. Mamy wieloletnie doświadczenie, przez cały udoskonalmy swoje umiejętności, i uwielbiamy gdy ktoś podnosi nam poprzeczkę. Chcesz się dowiedzieć czym dokładnie się zajmujemy? Spieszymy Ci donieść, że nasza oferta składa się między innymi ze szkoleń menadżerskich.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Weekendowy kurs przedmałżeński »

  Dla osób, które nie mają w tygodniu czasu na kursy przedmałżeńskie stworzono specjalny weekendowy kurs przedmałżeński. W ciągu zaledwie jednego weekendu można odbyć cały kurs dla narzeczonych, dzięki któremu bez przeszkód można przystąpić do sakramentu. Więcej przydatnych informacji na stronie internetowej narzeczeni.kursfilip.pl.
  Jeżeli poszukujecie dobrego miejsca na nauki przedmałżeńskie, to bezspornie powinniście zdecydować się na Kurs Filip. Bardzo miła atmosfera jak również brak jakiejkolwiek presji sprawiają, że kurs przedmałżeński będzie czymś niezmiernie pomocnym jak i przyjemnym dla każdej pary młodej.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alex - angielski dla dzieci Warszawa, szkoła języków obcych Warszawa »

  Firma „Alex” to wyjątkowa szkoła języków obcych. Warszawa to siedziba firmy, szkoła prowadzi natomiast dalszą działalność na terenie całej Polski. Proponuje spory wybór kursów dostosowanych dla ludzi dorosłych, jak i dla dzieci. Zatrudnieni są najlepsi lektorzy, dzięki którym wykładany jest język angielski dla dzieci. Warszawa to siedziba wielu przedsiębiorstw, właśnie dla ich pracowników Alex oferuje zajęcia z: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego oraz dodatkowo hiszpańskiego.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podrywanie kobiet »

  Nie ma nic bardziej cenniejszego niż czarujący mężczyzna można usłyszeć z ust wielu samotnych kobiet. Lecz co zrobić gdy jesteś mężczyzną i Twój czar nie do końca działa na kobiety? Rozwiązanie jest dość oczywiste. Poprostu musisz dowiedzieć się jak uaktywnić swóją osobowość. Może kluczem jest mowa ciała, a może chodzi o fakt, że nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną, którą pragniesz lepiej poznać. Powodów może być wiele, na większość z nich rozwiązanie znajdziesz na portalu MeskieZasady.pl. Autor w sposób wysmakowany rozpisuje się na temat szczegółów, w których tkwi diabeł w interakcji między kobietami i mężczyznami.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online, konwersacje »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi kursami online. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy takie jak: angielski online czy kursy ćwiczące konwersacje, które pozwolą aby w szybki i efektywny sposób poszerzyć swoją wiedzę z różnych języków, a w szczególności z języka angielskiego. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stornie internetowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • UnitiveCoaching.pl »

  W ofercie firmy Unitive Coaching znajdziesz sesje business coaching, sprawiając, że rozwiążesz swoje wyzwania związane z obszarem zawodowym i life coaching, z którym uwolnisz się od ograniczeń z obszaru prywatnego. Szkolenia dla firm: komunikacja, wyznaczanie celów, budowanie relacji oraz wystąpienia publiczne. Nową usługą jest personal branding, dzięki niej wypromujesz siebie, markę firmową lub produkt w dowolnych mediach.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro System wdrażanie systemów zarządzania »

  Biuro „SYSTEM” Sp. J. to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących szerokiego wsparcia w obszarze wdrażania systemów zarządzania i szkoleń i kursów zawodowych. Funkcjonując na terenie całego kraju i zapewniając wsparcie w bogatych obszarach, takich jak między innymi ochrona przeciwpożarowa, BHP, ochrona środowiska lub energetyka, prezentuje kompleksową ofertę, satysfakcjonującą nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotowanie jej stało się realne dzięki współpracy ze znawcami z rozmaitych dziedzin, pozwalającymi na uzyskanie pomocy osobom zainteresowanym działalnością w rozmaitych branżach. Solidność oraz sumienność pracowników Biuro „SYSTEM” Sp. J. stanowią dodatkowo gwarancję terminowej i solidnej obsługi.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Warszawa, Łódź - program »

  KAkademia Dietetyki - placówka oświatowa, zaświadczenia MEN ważne w UE, egzaminy, książki, materiały szkoleniowe. Dietetyka szkolenia i kursy dietetyczne. Zapraszamy - dietetyka szkolenia Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Gdańsk, Katowice, Szczecin i Łódź. Dietetyk program - dowiedz się czym jest dietetyka kliniczna oraz dieta antyhistaminowa. Atrakcyjna cena na kurs dietetyczny - ksylitol, mirakulina, serwatka właściwości

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe »

  ElitePC - kursy informatyczne i szkolenia komputerowe oraz korepetycje - Warszawa Bemowo. Dobra efektywność - organizujemy nabór na zajęcia na rok 2011. Bogata oferta i różne poziomy - kursy informatyczne, szkolenia microsoft. Elastyczne terminy zajęć. M.in. kursy Microsoft Windows, Office, Mac, Apple, Photoshop, Windows server, After Effects, Java, C++, Tworzenie WWW, obsługa komputera. Zapraszamy na indywidualne szkolenia It, informatyczny kurs komputerowy.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITWIN Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce »

  Organizowane przez portal naukowy PITWIN – Portal Naukowego Transferu Wiedzy w Nauce konferencje naukowe każdego roku przyciągają szerokie grono naukowców, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą, zainteresowaniami oraz badaniami. Uczestnicy konferencji naukowych zgłaszają artykuły naukowe, które po pozytywnej recenzji publikowane są monografii konferencyjnej oraz na portalu edukacyjnym PITWIN.
  Współpracownicy portalu edukacyjnego PITWIN mogą zgłaszać propozycje kursów e-learning, z których bezpłatnie mogą korzystać użytkownicy, którzy zarejestrują się na stronie portalu. Portal naukowy PITWIN oferuje swoim użytkownikom wiele bezpłatnych funkcjonalności m.in. zestawienia bibliograficzne, artykuły naukowe czy wspomniane wcześniej kursy e-learning.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: