Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Co pomaga w nauce? »

  Czy kofeina faktycznie pomaga w nauce? Jakie znaczenia ma wysokość temperatury panującej w mieszkaniu? Co pomaga, a co przeszkadza podczas nauki? Zapewne nie raz zadawałeś sobie to pytanie. Niezależnie czy było to podyktowane zwykłą ciekawością, czy też poszukiwałeś odpowiedzi, aby ułatwić sobie przyswajanie wiedzy - zajrzyj na stronę Ja się uczyć.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP-LEX »

  Zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest szkolenie pracowników i pracodawców w zakresie BHP i P.POŻ. organizujemy szkolenia wstępne i okresowe. Dajemy ogólny instruktaż, ale specjalizujemy się także w opracowywaniu instrukcji na konkretne stanowiska. Naszym zadaniem jest ocena ryzyka, sprawdzenie funkcjonalności maszyn i przeszkolenie pracowników z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wybór studiów po maturze »

  Nowa matura zmusza do nazbierania kolosalnej ilości materiałów próbnych. Lata szkolne rychło upływają, za licealistą pozostają pierwsze przyjaźnie, sukcesy i porażki. Zaufaj sprawdzonym wskazówkom, zalicz z łatwością maturę i dostań się na wymarzone kierunki ! Myślisz, iż wiesz już wszystko o czekającym Cię teście, to wejdź na stronę. Potrzebujesz wypatrzyć wszelkie przydatne dane w jednym miejscu, to portal jest dla Ciebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś pozyskał indeks najlepszej szkoły wyższej, trzeba jedynie przygotować się odpowiednio do matury.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • OGNIWO SZKOLENIA KIEROWCÓW Szkoła nauki jazdy gorzów »

  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Ogniwo. Siedziba naszego Ośrodka mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Kierujemy kursy, które przygotowują do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Oferujemy kursy kategorii: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, miłą oraz profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Posiadamy nowe samochody, skuter, motocykle, własny plac manewrowy, salę komputerową i pracownię wykładową. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków| AsAtuBHP »

  Krakowska firma, która zajmuje się outsourcingiem, ma przyjemność zaoferować Państwu szkolenia bhp Kraków w rewelacyjnych cenach. Wspieramy przede wszystkim pracodawców, oferując tak kursy początkowe, jak i specjalizacyjne, przeznaczone dla pracowników na różnych szczeblach zawodowych. Cechują nas oprócz korzystnych cen przede wszystkim zrozumiałe zajęcia, ciekawe lekcje i również dogodne terminy dla naszych klientów. Bardzo chętnie podejmiemy dłuższą współpracę z pracodawcami, oferując ogólne wsparcie bhp, specjalistyczną wiedzę oraz pomóc w realizowaniu przepisów. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz na warunki współpracy.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Driver Academy - Szkolenie techniki jazdy »

  Szukasz kursu doskonalenia techniki jazdy na ternie Warszawy? Co powiesz na ofertę doświadczonej, wielokrotnie nagradzanej szkoły jazdy driveracademy? Zatrudniamy tylko zawodowych kierowców, którzy testowali swoje umiejętności w ryzykownych dla życia sytuacjach. Zapraszamy serdecznie na stronę driveracademy.pl

  Data dodania: 14 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Vedic Art »

  Vedic Art prowadzi do rozwoju i uszlachetnienia człowieka poprzez synchronizację półkul mózgowych oraz ich większe wykorzystanie. Uświadamia nam, że nasza moc tworzenia jest siłą napędową dającą możliwość nieograniczonej kreatywności we wszystkich dziedzinach życia. Rysowanie jest tylko jednym ze sposobów, aby to w sobie dostrzec i doświadczyć na głębokim poziomie.Vedic Art to metoda budzenia kreatywności poprzez malowanie intuicyjne.Na podstawie mojego doświadczenia a także z obserwacji i relacji uczestników warsztatów mogę śmiało rzec, że w Vedic Art każdy znajdzie coś dla siebie. Coś, czego akurat potrzebuje lub pragnie wypróbować.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ISO 9001 »

  Szkolenie audytor ISO 9001 istotnie podnosi kwalifikacje pracownika. Niezależnie czy chcesz je zrobić sam czy może interesuje Cię podniesienie kwalifikacji Twoich pracowników musisz wybrać odpowiednią firmę. Aby to ułatwić stworzyliśmy porównywarkę firm szkoleniowych, którą znajdziesz na https://centrum.jakosci.pl/.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria i realizacja dźwięku, postprodukcja »

  Stereosound.pl oferuje szkolenia z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania, a ponadto masteringu. Co więcej w ramach studia zajmujemy się także miksowaniem, a ponadto masteringiem utworów. Możliwa jest także postprodukcja. Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj fachowcom. Funkcjonujemy w branży od wielu lat, mamy duże praktykę w realizacji dźwięku. Powiedz nam czego potrzebujesz, my to dla Ciebie wykonamy. Zapraszamy na stronę www po więcej szczegółów! Sprawdź jaką propozycję przygotowaliśmy dla Ciebie!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • DCB Spółka Akcyjna fałszywe banknoty »

  Firma DCB S.A. z siedzibą w Olsztynie to ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów. Co więcej, niezależnie od wytwórczości oprzyrządowania do ujawniania podrabianych banknotów, przedsiębiorstwo DCB S.A. zajmuje się też urządzaniem szkoleń z zakresu operowania podobnymi urządzeniami. Produkowane przez nas lampy do sprawdzania pieniędzy tudzież dokumentów są najwyższej jakości, a wytrwali instruktorzy prowadzący szkolenia są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytanie. Odporność naszych urządzeń przyzna wysoka ilość usatysfakcjonowanych Klientów. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wrocław »

  Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości szkolenia mające na celu poszerzenie kompetencji i umiejętności osobistych a także wiedzy z zakresu finansów, księgowości, podatków i innych. Uczestnikom szkoleń zapewniamy materiały szkoleniowe i zaświadczenia.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia - Atest »

  Atest jest ośrodkiem położony w Warszawie. Ośrodek prowadzi szkolenia zawodowe dla pracowników. Szkolenia oferowane w ośrodku obejmują kursy na wózki widłowe, szkolenia obsługi żurawie wieżowych, szkolenia BHP oraz kursy ADR, obejmujące tematykę dystrybucji substancji niebezpiecznych oraz ich bezpiecznego załadunku.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • AEROTEKA - nauka latania »

  Latające reklamy, podróże po kraju i zagranicę, nauka latania i wiele innych podniebnych usług znajdziecie Państwo w ofercie „Aeroteki”. Jesteśmy firmą, która od 2004 roku z powodzeniem promuje najlżejsze lotnictwo (UL i LSA) jako formie osobistego latania. Już od 699 zł miesięcznie nauczysz się jak pilotować samolot i dowiesz się czym jest prawdziwa wolność. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na www.aeroteka.pl.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia GIODO Warszawa »

  Na stronie quality.waw.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze o standardzie ISO 9001, jak i również szeregu innych elementów wpływających na jakość w danej firmie. Dodatkowo udostępniamy szczegółowy spis szkoleń w zakresie podnoszenia jakości do najwyższych, panujących w Unii standardów.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Calculatic - Narzędzie do nauki Excela »

  Calculatic to grupa ludzi, która stworzyła calculatic.pl. jedyna taka aplikacja na świecie, która kompletnie wspomaga codzienne wykorzystanie i naukę programu MS Excel. Kolejną ważną gałęzią naszej działalności jest przeprowadzanie treningów u klienta dotyczących użytkowania programu MS Excel i całego pakietu Office.

  Data dodania: 31 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • KursProgramowania.edu.pl »

  Propozycje, które dla Was mamy to nowoczesne kursy kodowania, które zostały przyrządzone tak, że będą odpowiednio klarowne dla każdego kto będzie chciał z nich skorzystać. Jeżeli jesteście laikami to na pewno docenicie, że nasze kursy przez programowanie prowadzą krok po kroku, dlatego nauczycie się wszystkiego od podstaw i potem zdecydowanie łatwiej będzie zająć się pisaniem bardziej karkołomnych aplikacji. Niezależnie od tego czy dobrze znacie się na programowaniu i chcecie poprawić swoje umiejętności czy jesteście dopiero początkujący w tym temacie u nas coś interesującego na pewno odnajdziecie, co powiększy Wasze zdolności.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia analytics - Orangejuice.pl »

  Orange Juice to firma, która stawia na profesjonalizm, skuteczność, wieloletnie doświadczenie, rzetelność oraz dobry kontakt z klientem. W swojej bogatej ofercie posiada szkolenia grupowe, takie jak: szkolenie Google Analytics, szkolenia Google Adwords czy też Business Partners Meeting. W ofercie Orange Juice znajdują się również Reklama w Google oraz Analityka Internetowa. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zapoznania się z całą ofertą firmy, zapraszamy na stronę internetową Orange Juice.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studio-prezentacji.pl - Tworzenie prezentacji »

  Firma Studio Prezentacji specjalizuje się w szkoleniach dotyczących tworzenia prezentacji. Każde przygotowane przez nią szkolenie z programu PowerPoint jest perfekcyjne i ma ogromną wartość merytoryczną. Szkolenia prowadzone są w ciekawej formie, są niezwykle atrakcyjne dla odbiorców. Wpływa na to na ilość zapamiętanych na szkoleniu informacji. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających ogromną wiedzę teoretyczną i bogate doświadczenie praktyczne. Szkolenia z tworzenia prezentacji organizowane przez Studio Prezentacji to naprawdę dobry wybór.

  Data dodania: 19 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Bezowijania.com - Firma szkoleniowa »

  Coraz więcej firm decyduje się szkolić swoich pracowników. To właśnie naprzeciw nim wychodzi firma szkoleniowa "bez owijania", która wyróżnia się na rynku usług szkoleniowych naprawdę bogatą ofertą. W jej ofercie znaleźć można między innymi szkolenie z ochrony danych osobowych. Wśród poruszanych zagadnień znajduje się także kontrola zarządcza. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, którym poruszana tematyka jest doskonale znana. Dbają oni o to, aby szkolenia miały naprawdę wysoki poziom merytoryczny.

  Data dodania: 27 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Prowadzisz księgowość w swojej firmie? Musisz być na bieżąco? Nie wiesz jak interpretować nowe przepisy? Pozwól, że podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i damy Ci kilka cennych wskazówek. Zapisując się na nasze szkolenia możesz liczyć na pełen profesjonalizm, atrakcyjne ceny, dogodne terminy i przede wszystkim na przyjazną atmosferę. U nas zanika dystans pomiędzy wykładowcą, a kursantem. Chętnie rozmawiamy z naszymi uczniami i wdajemy się z nimi w polemikę.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: