Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 01 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • BHP w Warszawie »

  Aktyw BHP w Warszawie to placówka oferująca pomoc w realizacji nakazów organów kontrolnych. Głównym zadaniem i specjalizacją firmy Aktyw BHP w Warszawie są szkolenia BHP, ocena i analiza ryzyka zawodowego, opracowanie instrukcji do maszyn i urządzeń. W ofercie firmy znajduje się także pełen nadzór, doradztwo, pierwsza pomoc. Aktyw BHP w Warszawie zaprasza na kursy, szkolenia bhp, szkolenie ppoż - szkolenia dla firm pracowników firm.

  Data dodania: 26 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na instruktora nauki jazdy »

  OSK Bemot ma do zaoferowania rozległy wachlarz kursów instruktażowych zaczynając od kursów na prawo jazdy w każdej kategorii, poprzez kwalifikacje wstępne dla kierowców zawodowych, a na kursach dla przyszłych instruktorów kończąc. Nasi instruktorzy i wykładowcy posiadają krajowe i zagraniczne certyfikaty. Mamy własny plac manewrowy, klimatyzowaną salę wykładową wyposażoną m.in. w rzutnik multimedialny i komputery oraz klimatyzowane auta. Nasza ofertę z z pomiędzy wielu wyróżniają konkurencyjne ceny kursów oraz wyjątkowe podejście do kursantów. Zapoznaj się z nasza ofertą na witrynie internetowej bemot.pl, bądź odwiedź jeden z 2 naszych ośrodków w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rewolucja Umysłów - szkolenia »

  Firma Rewolucja Umysłów zaprasza na cykl szkoleń poświęconych rachunkowości, prowadzeniu ksiąg usługowych, podatkom vat, szkoleniom zus i też odmiennych szkoleń biznesowych.
  Zawiłe zasady vatu wymagają innowacyjnego przedstawienia kwestii jaką są podatki.
  Szkolenia prowadzone są z takich tematów jak podatki vat, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów.
  Szkolenia podatkowe odbywają się w przestronnych i również wspaniale oświetlonych salach, mamy wspaniałe miejsce do zaparkowania a także pozytywnie wyposażone i przeszkolone sale wykładowe.
  Szkolenia vat prowadzone są w mieście Łódź przy ul. Sienkiewicza.
  Poznajmy podatki dlatego że tanim kosztem możemy zwiększyć dzięki temu dochód firmy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN technik sterylizacji »

  Dental Service to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. Jednostka powstała w 1993 roku i teraz może pochwalić się posiadaniem uprawnień szkoły publicznej. Oznacza to, że świadectwa oraz certyfikaty zdobyte w naszej szkole będą honorowane na równi z uprawnieniami, nabywanymi w szkołach publicznych. W ofercie placówki znajdują się przeróżne kursy doszkalające dla przedstawicieli specjalności medycznej oraz farmaceutycznej. Naszym słuchaczom umożliwiamy nauczanie w kierunku uzyskania tytułu technika farmacji, stomatologii, asystenta stomatologicznego czy też higienisty stomatologicznego. Zapewniamy również uczestnictwo w stosownych praktykach. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia MS Project »

  Strona internetowa firmy zajmującej się szkoleniami i warsztatami z zakresu IT. Szkolenia obejmują MS Project, pakiet MS Office, posługiwanie się systemem Windows, bazy danych czy też PHP oraz HTML. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy, za pomocą którego można zadać pytanie. Istnieje również możliwość zapisania się na warsztaty online. Wszystko odbywa się w siedzibie spółki lub ewentualnie w drodze e-learningowej. Dzięki partnerstwu z firmą Microsoft jest możliwość korzystania z systemu Enterprises Project Manager.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs java, język Java dla każdego od podstaw »

  Kurs java, który masz okazję zobaczyć jest przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, ale nie oznacza to, że jeżeli już coś potrafisz to nie będzie tutaj nic dla ciebie. JavaStart pomoże ci zainstalować i skonfigurować środowisko java development kit, napisać pierwszą aplikację konsolową, a także zoptymalizować kod. Jeżeli jesteś studentem, lub przygotowujesz się do certyfikatu SCJP, to zwróć uwagę na serię SCJP, zamieszczane są tam pułapki i zaawansowane mechanizmy języka, których poznanie jest niezbędne, aby pisać kod wolny od błędów. Kurs jest w pełni darmowy, a ja jako autor gwarantuję, że w razie problemów nie pozostawię Twojego pytania bez odpowiedzi.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikowane szkolenia CAD »

  Firma GEO-GROUP oroganizuje autoryzowane szkolenia CAD dotyczące oprogramowania CAD firmy Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical, Autodesk Vault Manufacturing, AutoCAD Civil 3D i podobne). Szkolenia odbywają się w małych grupach osobowych, posiadają formę wykładów oraz prezentacji i ćwiczeń. Szkolenia umożliwiają zdobycie międzynorodowego certyfikatu firmy Autodesk w języku angielskim.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Języka Chińskiego w Warszawie »

  Nauka Chińskiego, Chiński Warszawa, Kursy języka Chinskiego, Akademia Henhao zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami Chiński nie będzie tak trydny jak Ci się wydaje, prowadzimy kursy o bardzo różnym poziomie zaangażowania. Przyjdź do nas na darmową lekcję pokazową języka chińskiego.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia to jedno z ważniejszych zagadnień w każdej większej firmie lub korporacji. Od pewnego momentu pracownik sam już nie jest w stanie się tak szybko rozwijać. Wtedy z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju szkolenia, czy to przeprowadzane na terenie zakładu pracy, czy też poza. Istnieją różnego rodzaju szkolenia np.: szkolenia z samorozwoju, szkolenia z kontaktu z klientem, czy też nawet szkolenia ze szkoleń – czyli jak prowadzić dobre szkolenia. Szkolenia mogą być prowadzone zarówno przez osoby z zewnątrz jak i przez współpracowników. Z reguły każdy ma coś od siebie ciekawego do powiedzenia. Dlatego warto zainteresować się tym tematem i przeprowadzać w firmie regularne szkolenia.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Event manger »

  Od wielu lat wśród dużych firm oraz mikroprzedsiębiorstw obserwuje się coraz większe zaciekawienie przygotowaniem eventów czy wyjazdów integracyjnych. Działanie takie powoduje poszukiwanie przez organizatorów, event managerów, którzy dzięki zdobytemu przeszkoleniu oraz doskonałej znajomości branży są w stanie zorganizować najbardziej wyszukane gry, budujące relację i współpracę pomiędzy znajomymi z pracy, zmieniając ich w zgrany team.
  Z inicjatywą szkoleń dla event managera wychodzi Agencja DM, gwarantując pełne przygotowanie do późniejszego zawodu.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków Grupa Jezierski bhpjezierski.pl »

  Prowadzisz firmę lub dopiero rozkręcasz interes? My wiemy na jakie elementy należy zwrócić uwagę, aby było bezpiecznie. Grupa Jezierski Tomasz Jezierski już od wielu lat oferuje usługi nastawione na bezpieczeństwo pracy oraz działanie przedsiębiorstw zgodne z aktualnymi przepisami bhp, ppoż. Skorzystaj zatem z nadzoru BHP i kompleksowego wsparcia bhp dla firm. Możesz również skorzystać z oferty szkoleniowej. Szkolenia BHP Kraków dostępne są dla wszystkich pracowników. W ofercie szkolenia wstępne i okresowe bhp, kursy pierwszej pomocy oraz ppoż.

  BHP Kraków z Grupa Jezierski Tomasz Jezierski to najlepszy wybór dla Twojej firmy. Zobacz stronę internetową i skontaktuj się z biurem usług BHP.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Francuski Opole »

  Le Reve oferuje profesjonalne kursy językowe we Wrocławiu, Opolu i Poznaniu. U nas nauczą się Państwo języka francuskiego szybko, sprawnie i w sposób dopasowany do swoich umiejętności. Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich zainteresowanych nauka języka miłości!

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • TCBN »

  Trinity Capital Business Network (TCBN) jest inicjatywą dzięki której będzie miało miejsce ponad 70 prestiżowych konferencji których podstawowym tematem jest pozyskiwanie finansowania oraz także prywatnych inwestycjach. Każdy z uczestników ma możliwość do rozmowy z profesjonalistami i także nabycia praktycznych informacji. TCBN to także ponad 50 dwudniowych warsztatów przeprowadzanych dla młodych ludzi mających miejsce w wielu miastach na terenie całego kraju. Cykl warsztatów Trinity Capital Business Network prowadzą najbardziej kompetentni zawodowcy.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eventy »

  Nowoczesna i kreatywna firma, łącząc w zakresie swoich działań kompleksowe usługi na polu prowadzenia profesjonalnych szkoleń dla różnych branż, doradztwa biznesowego, prac związanych z organizacją eventów i budowania wizerunku na rynku, a także usług promocyjno – marketingowych. Współpracując z nami, zapewniasz sobie dostęp do wszystkiego, co najlepsze i dajesz szansę na osiągnięcie pełnego sukcesu w każdym calu. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować – zajrzyj już teraz na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie czasem »

  Nasza firma działa na rynku szkoleń dla biznesu już od 12 lat. W tym czasie zbudowaliśmy zespół doświadczonych i uznanych trenerów oraz zdobyliśmy cenne doświadczenie. W ramach naszej oferty zapewniamy dostęp do wysokiej jakości merytorycznej oraz wyjątkowych na rynku szkoleń z zakresu zarządzania, rozwoju osobistego, przywództwa. Nasi trenerzy to osoby z bogatą praktyką na różnych szczeblach kierowniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Szkoła Jazdy Słoneczna ul. Żytnia 8/4b to miejsce dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się dobrze jeździć. A uczyć będą najlepsi instruktorzy w Kielcach. Wszyscy doświadczeni. Każdy kursant będzie miał możliwość jazdy z instruktorem, który odbył szkolenie dla egzaminatorów! Przyjdź, bo naprawdę warto. Ponadto oferujemy niskie ceny i liczne promocje i zniżki. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca »

  Szkoła nauki tańca zaprasza już teraz do skorzystania ze swojej oferty! W niej między innymi kursy solo i dla par, kursy dla nowożeńców i obozy taneczne. Możesz znaleźć także u nas kursy jednego tańca, na przykład salsy, swinga czy tanga argentino. Zawsze przeprowadzamy kursy profesjonalnie, w czym mam doświadczenie już od 1985 roku. Zapewniamy także atrakcyjne ceny kursów. Zapisy prowadzone są u nas przez cały rok szkolny. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy masażu »

  Jesteśmy instytucją szkoleniową, zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursów z rozmaitych dziedzin związanych z masażem oraz fizjoterapią. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny gdzie zapoznacie się Państwo z informacjami i zdjęciami dotyczącymi dziedziny jaką są kursy masażu. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów lekarzy i fizjoterapeutów.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Jogi "SADHANA" Kraków »

  Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi w centrum Starego Miasta, prowadzimy zajęcia  wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe. Około 50 grup tygodniowo w tym joga w dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna, dynamiczna.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Development Center Inspira »

  Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czujesz, że potrzebujesz większej wiedzy z tego zakresu? Jeśli tak, warto abyś zapoznał się z naszą stroną. Znajdziesz tutaj pomocne porady, które pomogą w codziennym prowadzeniu biznesu. Znajdziemy tam także świetną ofertę, która na pewno pomoże w profesjonalnym prowadzeniu własnej firmy. Warto zapoznać się z opiniami i rekomendacjami zadowolonych klientów, które także znajdziemy na stronie www firmy. Jeżeli choć odrobinę jesteś zainteresowany tego typu tematyką - wejdź na stronę i przejrzyj ofertę, bądź skontaktuj się z pracownikami firmy Inspira - to z pewnością się opłaci!

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: