Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 13 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 13 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 13 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadr firm sprzedażowe wrocław »

  Greylime jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową. Przez wiele lat pracowaliśmy dla różnych organizacji, skąd czerpaliśmy dobre praktyki zawodowe. Współpracujemy z trenerami biznesu, którzy swoje umiejętności zdobyli poprzez doświadczenie. W swojej ofercie prezentujemy szkolenia dla firm, kadr oraz sprzedażowe. Indywidualne podejście do uczestników szkolenia to priorytet. Stawiamy na wysoką jakoś świadczonych przez nas usług. Proponujemy cykl szkoleń dla kadry zarządzającej.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków Grupa Jezierski bhpjezierski.pl »

  Prowadzisz firmę lub dopiero rozkręcasz interes? My wiemy na jakie elementy należy zwrócić uwagę, aby było bezpiecznie. Grupa Jezierski Tomasz Jezierski już od wielu lat oferuje usługi nastawione na bezpieczeństwo pracy oraz działanie przedsiębiorstw zgodne z aktualnymi przepisami bhp, ppoż. Skorzystaj zatem z nadzoru BHP i kompleksowego wsparcia bhp dla firm. Możesz również skorzystać z oferty szkoleniowej. Szkolenia BHP Kraków dostępne są dla wszystkich pracowników. W ofercie szkolenia wstępne i okresowe bhp, kursy pierwszej pomocy oraz ppoż.

  BHP Kraków z Grupa Jezierski Tomasz Jezierski to najlepszy wybór dla Twojej firmy. Zobacz stronę internetową i skontaktuj się z biurem usług BHP.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikowane szkolenia CAD »

  Firma GEO-GROUP oroganizuje autoryzowane szkolenia CAD dotyczące oprogramowania CAD firmy Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical, Autodesk Vault Manufacturing, AutoCAD Civil 3D i podobne). Szkolenia odbywają się w małych grupach osobowych, posiadają formę wykładów oraz prezentacji i ćwiczeń. Szkolenia umożliwiają zdobycie międzynorodowego certyfikatu firmy Autodesk w języku angielskim.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Szkolenia dla firm i szkolenia otwarte w Midwest. Poznaj techniki sprzedaży – zapisz się na szkolenie otwarte do wiodącej firmy szkoleniowej w Polsce! : Zapisz się na szkolenia dla firm z Midwest. Jesteśmy wiodącą firmą szkoleniową w Polsce, specjalistami w profesjonalnej edukacji dorosłych z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta, umiejętności kierowniczych i osobistych oraz marketingu. Szkolenia dla firm z Midwest przepustką do kariery!

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia rzemiosła i rękodzieła artystycznego Poznań zajęcia dla dzieci poznań »

  Akademia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia od początku swojego istnienia jest niepubliczną placówką edukacji artystycznej zlokalizowaną na terenie Poznania. Nasz niesamowity charakter sprawia, iż entuzjastycznie uczestniczą w naszych zajęciach osoby dorosłe, ludzie młodzi, a także dzieci. Już od ponad 8 lat działamy na rzecz rozwoju artystycznego naszych uczniów. Szczegółowo opracowany program szkoleń gwarantuje odkrycie kultury, sztuki i rzemiosła artystycznego. Nasi wykładowcy starają się dowieść, iż sztuka może być świetnym sposobem na obnażenie własnych emocji. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi działaniami to zapraszamy na witrynę WWW.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • TCBN »

  Trinity Capital Business Network (TCBN) jest inicjatywą dzięki której będzie miało miejsce ponad 70 prestiżowych konferencji których podstawowym tematem jest pozyskiwanie finansowania oraz także prywatnych inwestycjach. Każdy z uczestników ma możliwość do rozmowy z profesjonalistami i także nabycia praktycznych informacji. TCBN to także ponad 50 dwudniowych warsztatów przeprowadzanych dla młodych ludzi mających miejsce w wielu miastach na terenie całego kraju. Cykl warsztatów Trinity Capital Business Network prowadzą najbardziej kompetentni zawodowcy.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na instruktora nauki jazdy »

  OSK Bemot ma do zaoferowania rozległy wachlarz kursów instruktażowych zaczynając od kursów na prawo jazdy w każdej kategorii, poprzez kwalifikacje wstępne dla kierowców zawodowych, a na kursach dla przyszłych instruktorów kończąc. Nasi instruktorzy i wykładowcy posiadają krajowe i zagraniczne certyfikaty. Mamy własny plac manewrowy, klimatyzowaną salę wykładową wyposażoną m.in. w rzutnik multimedialny i komputery oraz klimatyzowane auta. Nasza ofertę z z pomiędzy wielu wyróżniają konkurencyjne ceny kursów oraz wyjątkowe podejście do kursantów. Zapoznaj się z nasza ofertą na witrynie internetowej bemot.pl, bądź odwiedź jeden z 2 naszych ośrodków w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Szkoła Jazdy Słoneczna ul. Żytnia 8/4b to miejsce dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się dobrze jeździć. A uczyć będą najlepsi instruktorzy w Kielcach. Wszyscy doświadczeni. Każdy kursant będzie miał możliwość jazdy z instruktorem, który odbył szkolenie dla egzaminatorów! Przyjdź, bo naprawdę warto. Ponadto oferujemy niskie ceny i liczne promocje i zniżki. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eventy »

  Nowoczesna i kreatywna firma, łącząc w zakresie swoich działań kompleksowe usługi na polu prowadzenia profesjonalnych szkoleń dla różnych branż, doradztwa biznesowego, prac związanych z organizacją eventów i budowania wizerunku na rynku, a także usług promocyjno – marketingowych. Współpracując z nami, zapewniasz sobie dostęp do wszystkiego, co najlepsze i dajesz szansę na osiągnięcie pełnego sukcesu w każdym calu. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować – zajrzyj już teraz na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca »

  Szkoła nauki tańca zaprasza już teraz do skorzystania ze swojej oferty! W niej między innymi kursy solo i dla par, kursy dla nowożeńców i obozy taneczne. Możesz znaleźć także u nas kursy jednego tańca, na przykład salsy, swinga czy tanga argentino. Zawsze przeprowadzamy kursy profesjonalnie, w czym mam doświadczenie już od 1985 roku. Zapewniamy także atrakcyjne ceny kursów. Zapisy prowadzone są u nas przez cały rok szkolny. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski Opole »

  Le Reve oferuje profesjonalne kursy językowe we Wrocławiu, Opolu i Poznaniu. U nas nauczą się Państwo języka francuskiego szybko, sprawnie i w sposób dopasowany do swoich umiejętności. Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich zainteresowanych nauka języka miłości!

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Jogi "SADHANA" Kraków »

  Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi w centrum Starego Miasta, prowadzimy zajęcia  wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe. Około 50 grup tygodniowo w tym joga w dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna, dynamiczna.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia MS Project »

  Strona internetowa firmy zajmującej się szkoleniami i warsztatami z zakresu IT. Szkolenia obejmują MS Project, pakiet MS Office, posługiwanie się systemem Windows, bazy danych czy też PHP oraz HTML. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy, za pomocą którego można zadać pytanie. Istnieje również możliwość zapisania się na warsztaty online. Wszystko odbywa się w siedzibie spółki lub ewentualnie w drodze e-learningowej. Dzięki partnerstwu z firmą Microsoft jest możliwość korzystania z systemu Enterprises Project Manager.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Decoupage »

  Inspirello.pl to serwis internetowy poświęcony tworzeniu rękodzieła na wszystkich etapach tworzenia. Poprzez proste tutoriale video, pokazujemy od czego zacząć, jakie narzędzia i materiały należy zgromadzić w poszczególnych technikach. Pokazujemy między innymi jak w technice decoupage krok po kroku ozdabiać różne domowe przedmioty. Dzięki nam nauczysz się tworzyć w metodach: decoupage, sutasz, quilling, filcowanie, wire wrapping, scrapboking, masa solna i inne. Zapraszamy do wspólnego tworzenia.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics. »

  Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome, hds. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej.Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu. Kursy prowadzimy także w siedzibie klienta, zdobyte uprawnienia możesz potwierdzić egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne i przedsiębiorców.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  Profesjonalna i doświadczona firma od lat zajmująca się organizacją kompleksowych szkoleń z zakresu między innymi certyfikacji energetycznej i audytu energetycznego pragnie zachęcić do odwiedzenia swojej strony i zapoznania się ze swoją ofertą. Gwarantujemy kompletna wiedzę z zakresu przeprowadzania audytu.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Event manger »

  Od wielu lat wśród dużych firm oraz mikroprzedsiębiorstw obserwuje się coraz większe zaciekawienie przygotowaniem eventów czy wyjazdów integracyjnych. Działanie takie powoduje poszukiwanie przez organizatorów, event managerów, którzy dzięki zdobytemu przeszkoleniu oraz doskonałej znajomości branży są w stanie zorganizować najbardziej wyszukane gry, budujące relację i współpracę pomiędzy znajomymi z pracy, zmieniając ich w zgrany team.
  Z inicjatywą szkoleń dla event managera wychodzi Agencja DM, gwarantując pełne przygotowanie do późniejszego zawodu.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Development Center Inspira »

  Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czujesz, że potrzebujesz większej wiedzy z tego zakresu? Jeśli tak, warto abyś zapoznał się z naszą stroną. Znajdziesz tutaj pomocne porady, które pomogą w codziennym prowadzeniu biznesu. Znajdziemy tam także świetną ofertę, która na pewno pomoże w profesjonalnym prowadzeniu własnej firmy. Warto zapoznać się z opiniami i rekomendacjami zadowolonych klientów, które także znajdziemy na stronie www firmy. Jeżeli choć odrobinę jesteś zainteresowany tego typu tematyką - wejdź na stronę i przejrzyj ofertę, bądź skontaktuj się z pracownikami firmy Inspira - to z pewnością się opłaci!

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut szkoleniowy BERLIN - praca opiekunki »

  Instytut Szkoleniowy Berlin organizuje kursy językowe dla pracowników medycznych oraz kursy, warsztaty i szkolenia przygotowujące do pracy w charakterze opiekunki osób starszych lub niepełnosprawnych. Uczestnicy naszych kursów nie tylko poprawia swój język i poznają niezbędne do wykonywania swojej pracy słownictwo specjalistyczne ale również zdobędą cenne umiejętności praktyczne przydatne podczas opieki nad osobami starszymi. Po zakończeniu kursu pomagamy uczestnikom znaleźć pracę oraz zapewniamy pełne wsparcie podczas trwania kontraktu. Posiadamy bogatą ofertę ofert pracy dla pielęgniarek z językiem niemieckim oraz dla opiekunów w Niemczech. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: