Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Gaśnice i hydranty - przegląd Kraków - konserwacja i legalizacja »

  Wykonujemy w sposób kompleksowy zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w podręczny sprzęt gaśniczy, tj. gaśnice, hydranty, agregaty gaśnicze oraz znaki ewakuacyjne (piktogramy). Działalność obejmuje rejon Krakowa i okolic. W Krakowie dojazd do klienta oczywiście gratis. Działamy również na terenie Małopolski (krakowskie) jednak w szczególności na terenie miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy z zakresu ochrony przeciwpożarowej !

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy gaśnic i hydrantów. Legalizacja. Śląsk, Katowice »

  Najtańsze usługi ppoż. Na śląsku działamy od 25 lat. Sprawdź nasze ceny i jakość pomiarów wydajności hydrantów i urządzeń przeciwpożarowych. Nasze usługi od lat są doceniane przez setki firm na śląsku: Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Bytom i Sosnowiec. U nas również najtańsze gaśnice - przegląd i legalizacja. Firma GAS-CZOP ceni sobie szybką i merytoryczną współpracę.

  Data dodania: 01 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • BHP w Warszawie »

  Aktyw BHP w Warszawie to placówka oferująca pomoc w realizacji nakazów organów kontrolnych. Głównym zadaniem i specjalizacją firmy Aktyw BHP w Warszawie są szkolenia BHP, ocena i analiza ryzyka zawodowego, opracowanie instrukcji do maszyn i urządzeń. W ofercie firmy znajduje się także pełen nadzór, doradztwo, pierwsza pomoc. Aktyw BHP w Warszawie zaprasza na kursy, szkolenia bhp, szkolenie ppoż - szkolenia dla firm pracowników firm.

  Data dodania: 26 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy - ochronapracy.com »

  Zapewniamy najwyższej jakości usługi związane bezpieczeństwem i higieną pracy, a także prawną ochroną pracy. Dbamy o wszelkie kwestie związane ze szkoleniami oraz oceną ryzyka zawodowego. Pomagamy również w sporządzaniu odpowiedniej dokumentacji w tym zakresie. Zatrudniamy profesjonalną kadrę wykwalifikowanych wykładowców oraz posiadamy System Zarządzania Jakością. Oferujemy także pełną oraz profesjonalną obsługę postępowań powypadkowych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO W ZAKRESIE BHP GRĄDZIEL ALEKSANDRA OPOLE doradztwo bhp opolskie »

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej z Opola „Doradztwo BHP”. Jest to firma z bogatym doświadczeniem w branży, posiadająca załogę wykwalifikowanych instruktorów. Obszerna wiedza oraz zaangażowanie są jej głównymi atutami. Zakres jej usług zawiera: doradztwo bhp, szkolenia bhp, ocenę ryzyka zawodowego, szkolenia przeciwpożarowe, a także zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz inne zagadnienia powiązane z bezpieczeństwem oraz higieną w pracy. „Doradztwo BHP” prowadzi swe działania na obszarze całego województwa opolskiego i we Wrocławiu. By poznać szczegóły zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja szkoleniowa Skills Up »

  Każda firma w pewnym momencie swojej działalności staje przed obliczem konieczności bądź chęci - co jest dużo przyjemniejsze; zorganizowania szkolenia Kraków lub imprezy (np. imprezy firmowe, imprezy integracyjne Kraków, bankiety, konferencje) dla swych podwładnych lub klientów. Pojawia się wtedy odwieczny problem i zadajemy sobie wtedy pytanie czy zorganizować to własnymi siłami czy zlecić profesjonalnej firmie.rzy współpracy z klientem opcja wiodącego tematu szkolenia pod kątem zbieżności z aktualnymi celami klienta, efektywności wykorzystania jej przez media i aktualnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek kultury w Ksawerowie »

  Prowadzony przez nas Dom Kultury to miejsce spotkań wszystkich mieszkańców niezależnie od wieku. To tak naprawdę miejsce rozrywki w idealny sposób zorganizowane i prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników. Szereg zajęć dydaktycznych ale także artystycznych pomaga zapomnieć o codziennych troskach i kłopotach. Liczne sekcje prowadzone w obrębie Domu Kultury a także biblioteka sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każdy będzie mógł realizować się w tym co jest dla niego prawdziwą pasją.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lex Labor Opole- specjalistyczna obsługa BHP dla firm »

  Lex Labor, firma mająca swą siedzibę w Opolu oferuje usługi z zakresu prawa pracy, bhp i przepisów przeciwpożarowych dużym, małym i średnim firmom. W ramach prowadzonej działalności oferują tworzenie dokumentacji powypadkowej, ocenę ryzyka zawodowego, analizę stanu bhp zakładu pracy, organizacje badań czynników szkodliwych, a także opiniowanie nowoutworzonych miejsc pracy pod kątem przepisów bhp. Ponadto Lex Labor oferuje tez stałą służbę bhp, w ramach której doradza, wspomaga i monitoruje poizom bhp w firmie swoich klientów, tak by w razie wystąpienia jakiś niezgodności szybko usnąć powstałe aberracje.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Manka-academy.com »

  Inwestowanie w siebie jest najlepszą inwestycją, jaką można poczynić, szczególnie w perspektywie możliwości w biznesie, jakie rozciągają się przed każdym, kto tylko zechce po nie sięgnąć. Rozwój osobisty można ćwiczyć w Warszawie, najlepiej w Akademii Komunikacji i Rozwoju specjalisty i prezentera radiowo-telewizyjnego, Marcina Mańki. W swoich szkoleniach Mańka stawia przede wszystkim na ustalenie oraz utrwalenie w człowieku poczucia własnej wartości, które jest absolutną bazą wszystkich działań i poczynań – również tych na polu zawodowym. Jasny i klarowny obraz własnej osoby jest również niezbędny do stworzenia spójnego i jasnego wizerunku firmy, którą się jest oraz którą się reprezentuje.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opracowanie opinii i ekspertyz »

  Pełny outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner bhp, pierwsza pomoc. Profesjonalna obsługa postępowań powypadkowych, sporządzanie dokumentacji bhp, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, dokonywanie przeglądów obiektów. Pomoc w dostosowaniu budynków, terenów oraz obiektów. Profesjonalne Opracowanie opinii i ekspertyz. Oferujemy pomoc w realizacji zadań: Opracowywania i uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu pokoju i wojny, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń. Doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt. Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe konferencje w całej Polsce »

  Posiadamy również, fachowy zbiór obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. U nas znajdą Państwo przodujące sale nad morzem i w górach. Oferujemy miejsca takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. Strona MojeKonferencje.pl to największe kompendium wiedzy w Polsce,obejmujące informacje na temat profesjonalnych miejsc szkoleniowych oraz konferencyjnych w kraju.MojeKonferencje.pl to błyskawiczny sposób na znalezienie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Strona opisująca kurs angielskiego eTutor zintegrowany z systemem nauczania angielskiego przez internet.
  Metoda nauczania angielskiego eTutor została specjalnie zaprojektowana dla wymagań użytkowników zapisujących się na kurs angielskiego on-line. Etutor to najbardziej prestiżowy kurs angielskiego wykorzystujący interaktywne techniki wspomagające zapamiętywanie wiedzy. Angielski, a szczególnie gramatyka angielska jest trudna, dlatego w systemie eTutor prowadzony został specjalny program powtarzania dopasowujący się do potrzeb użytkownika.
  Nauka języka angielskiego jest dzisiaj jednym z najistotniejszych celów edukacji pozaszkolnej. Angielski jest językiem otwierającym znacznie szersze możliwości rozwoju zawodowego każdego człowieka.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z obsługi klienta, reklamacji »

  Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta, konsultacje, rekrutacje do działów handlowych,biur obsługi klienta, recepcji,sekretariatów. Szkolenie: gwarancja i rękojmia. Trudny klient – sposoby postępowania. Reakcja na reklamację, skargę, zażalenie.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART Rzeszów warsztaty wizażu rzeszów »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art dopomaga uczniom w czasie trwania nauki skompletować osobisty kufer wizażysty, a na dodatek zapewniamy zniżki na nabycie kosmetyków profesjonalnych. Na zajęciach gwarantujemy kosmetyki najlepszych, wiodących firm fachowych takich jak: Glazel, Kryolan, Make Up Atelier Paris, Maestro, Stage Color Cosmetics, Beauty Farm. Poza tym organizujemy praktyki na wysepce Glazel w Galerii Rzeszów, gdzie nasi słuchacze będą ćwiczyć makijaże na klientkach indywidualnych. Wychowankowie Szkoły Wizażu Maquillage Art otrzymują DYPLOM zawodowego WIZAŻYSTY, jaki umożliwia pracę podczas sesji zdjęciowych lub też pokazów mody. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hintmine.pl »

  Jeśli myślisz o poszerzeniu swoich umiejętności z zakresu obsługi komputera lub też planujesz ubiegać się o pracę, w której mile widziane są pewne zdolności, to warto abyś wziął udział w szkoleniach organizowanych przez firmę HintMine z siedzibą w Krakowie. Gwarantuje ona zdobycie praktycznej wiedzy oraz organizuje szkolenia, wypełnione ćwiczeniami rozwiązującymi praktyczne problemy. Szkolenia dotyczą między innymi programowania, tworzenia stron internetowych, zarządzania bazami danych i programami Microsoft.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podstawyrosyjskiego.pl - nauka rosyjskiego za darmo »

  Podstawy rosyjskiego to strona internetowa na której zupełnie za darmo, nauczysz się języka rosyjskiego. Udostępniliśmy dla Ciebie kurs dla początkujących. Uzupełnieniem lekcji z kursu głównego jest słownik tematyczny jak i sekcja gramatyki. To pierwszy tak rozbudowany kurs rosyjskiego w Polsce! Przed nami wiele zmian, dodatkowych materiałów oraz setek uczniów! Zapraszamy serdecznie na stronę podstawyrosyjskiego.pl!

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • HSE BHP SECURITY MAXBUD »

  Nauczania z zakresu przepisów przeciwpożarowych oraz BHP oraz ochrony środowiska czy kursy pierwszej pomocy to zasadnicze elementy urzeczywistniane w ramach działalności nowatorskiego i jednocześnie solidnego oraz odpowiedzialnego przedsiębiorstwa „HSE BHP SECURITY”. Stała, odpowiedzialna i rzetelna obsługa BHP np. w czasie budowy inwestycji czy stała współpraca przy obsłudze wypadkowej także dostępna jest przy użyciu naszej jednostki. Akcesoryjne informacje o przyjaznych normach współpracy dowolnych przedsiębiorstw z obszaru całej Polski ze zlokalizowaną w Płocku firmą „HSE BHP SECURITY” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matura z geografii »

  Geomatura.pl to serwis, który przeznaczony jest do każdego, kto interesuje się geografią, jednakże szczególnie pomocny okaże się on maturzystom. W serwisie umieszczono cały materiał z geografii obowiązujący w szkole średniej. Poszczególne lekcje uzupełnione są o rozszerzone informacje. Na stronie geomatura.pl znajdziesz także liczne artykuły geograficzne, krótkie opracowania poszczególnych zagadnień, mapy konturowe, testy online, a także wiele innych pomocy geograficznych.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentalmentor.pl »

  Nowoczesna platforma edukacyjna dla stomatologów, stworzona w oparciu o najwyższe standardy – oto, co możemy Ci zaoferować już dzisiaj. Gwarantujemy dostęp do najnowszych metod i technik, profesjonalne i multimedialne materiały edukacyjne, możliwość konsultacji ze specjalistami, a także nieustanne aktualizacje materiałów szkoleniowych, co pozwala poszerzyć kwalifikacje każdemu stomatologowi. Ukończ nasz kurs i uzyskaj 108 punktów edukacyjnych!

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online »

  Nasz portal internetowy oferuje możliwość zamówienia oraz skorzystania ze szkoleń przez internet, co czyni je ogólnodostępnymi. Głównymi tematami naszych szkoleń jest rozwój kompetencji osobistych oraz biznesowych – zdolności sprzedaży, negocjacji i zarządzania. Dzięki naszej platformie e-learningowej będziesz miał kompletną kontrolę nad postępami w przyswajaniu wiedzy przez każdego ze swoich pracowników.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Częstochowa »

  Zapraszamy do College w Częstochowie, gdzie od 2004 roku zajmujemy się nauczaniem języków obcych: niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Zapewniamy najwyższą jakość nauki, dopasowaną do potrzeb klientów, w najkorzystniejszych cenach. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Starnet Mazurek W. kurs aranżacji wnętrz »

  Ewa Romanow-Głowacka specjalizuje się w uniwersalnej organizacji profesjonalnych szkoleń z obrębu architektury wnętrz i malarstwa. Architekt wnętrz posiada wszechstronne kompetencje również w projektowaniu architektury wnętrz mieszkalnych lub obiektów użyteczności społecznej. Na swoim koncie ma liczne projekty prywatnych domów oraz mieszkań nie jedynie na terenie Polski, lecz również za granicą. Oprócz tego do swoich sukcesów zalicza i przygotowywanie ekspozycji mnóstwa charakterystycznych sklepów bądź prestiżowych restauracji oraz zagospodarowanie terenu naokoło rozmaitych budynków. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym charakterem usług zamieszczonym na stronie internetowej eksperta.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe szkolenie Kraków, szkolenia kadr »

  Czy wiesz że inni pracownicy korzystają ze szkolenia kadr ? W dzisiejszych czasach pracodawcy potrzebują pracowników bogatych w praktyczne umiejętności. Nie zwlekaj zatem - szkolenie Kraków z AVENHANSEN. Prowadzimy szkolenia, kursy dla pracowników np. z marketingu, negocjacji, finansów. Obierz kurs na Kraków i nabierz praktycznych umiejętności z nami.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: