Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Hydranty i gaśnice - tani przegląd, remont, legalizacja, konserwacja ! »

  Już od dwudziestu pięciu lat zapewniamy kompleksową ochronę przeciwpożarową dla firm i instytucji. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi zapewniając bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Naszą specjalnością są hydranty i gaśnice - pełny serwis: naprawy, remonty, próby ciśnienia, próby wydajności, konserwacja i legalizacja podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

  Data dodania: 13 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manka-academy.com »

  Inwestowanie w siebie jest najlepszą inwestycją, jaką można poczynić, szczególnie w perspektywie możliwości w biznesie, jakie rozciągają się przed każdym, kto tylko zechce po nie sięgnąć. Rozwój osobisty można ćwiczyć w Warszawie, najlepiej w Akademii Komunikacji i Rozwoju specjalisty i prezentera radiowo-telewizyjnego, Marcina Mańki. W swoich szkoleniach Mańka stawia przede wszystkim na ustalenie oraz utrwalenie w człowieku poczucia własnej wartości, które jest absolutną bazą wszystkich działań i poczynań – również tych na polu zawodowym. Jasny i klarowny obraz własnej osoby jest również niezbędny do stworzenia spójnego i jasnego wizerunku firmy, którą się jest oraz którą się reprezentuje.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opracowanie opinii i ekspertyz »

  Pełny outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner bhp, pierwsza pomoc. Profesjonalna obsługa postępowań powypadkowych, sporządzanie dokumentacji bhp, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, dokonywanie przeglądów obiektów. Pomoc w dostosowaniu budynków, terenów oraz obiektów. Profesjonalne Opracowanie opinii i ekspertyz. Oferujemy pomoc w realizacji zadań: Opracowywania i uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu pokoju i wojny, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń. Doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt. Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z obsługi klienta, reklamacji »

  Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta, konsultacje, rekrutacje do działów handlowych,biur obsługi klienta, recepcji,sekretariatów. Szkolenie: gwarancja i rękojmia. Trudny klient – sposoby postępowania. Reakcja na reklamację, skargę, zażalenie.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy fce »

  Zapraszamy do Champions Academy- szkoły języków obcych w Warszawie. Zajmujemy się nauczaniem francuskiego, włoskiego, angielskiego, oraz hiszpańskiego. Nauczanie języków to nasza pasja, dlatego tez zapewniamy najwyższą jakość usług w najlepszych cenach.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podstawyrosyjskiego.pl - nauka rosyjskiego za darmo »

  Podstawy rosyjskiego to strona internetowa na której zupełnie za darmo, nauczysz się języka rosyjskiego. Udostępniliśmy dla Ciebie kurs dla początkujących. Uzupełnieniem lekcji z kursu głównego jest słownik tematyczny jak i sekcja gramatyki. To pierwszy tak rozbudowany kurs rosyjskiego w Polsce! Przed nami wiele zmian, dodatkowych materiałów oraz setek uczniów! Zapraszamy serdecznie na stronę podstawyrosyjskiego.pl!

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe konferencje w całej Polsce »

  Posiadamy również, fachowy zbiór obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. U nas znajdą Państwo przodujące sale nad morzem i w górach. Oferujemy miejsca takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. Strona MojeKonferencje.pl to największe kompendium wiedzy w Polsce,obejmujące informacje na temat profesjonalnych miejsc szkoleniowych oraz konferencyjnych w kraju.MojeKonferencje.pl to błyskawiczny sposób na znalezienie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy masażu »

  Jesteśmy instytucją szkoleniową, zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursów z rozmaitych dziedzin związanych z masażem oraz fizjoterapią. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny gdzie zapoznacie się Państwo z informacjami i zdjęciami dotyczącymi dziedziny jaką są kursy masażu. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów lekarzy i fizjoterapeutów.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • HSE BHP SECURITY MAXBUD »

  Nauczania z zakresu przepisów przeciwpożarowych oraz BHP oraz ochrony środowiska czy kursy pierwszej pomocy to zasadnicze elementy urzeczywistniane w ramach działalności nowatorskiego i jednocześnie solidnego oraz odpowiedzialnego przedsiębiorstwa „HSE BHP SECURITY”. Stała, odpowiedzialna i rzetelna obsługa BHP np. w czasie budowy inwestycji czy stała współpraca przy obsłudze wypadkowej także dostępna jest przy użyciu naszej jednostki. Akcesoryjne informacje o przyjaznych normach współpracy dowolnych przedsiębiorstw z obszaru całej Polski ze zlokalizowaną w Płocku firmą „HSE BHP SECURITY” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online »

  Nasz portal internetowy oferuje możliwość zamówienia oraz skorzystania ze szkoleń przez internet, co czyni je ogólnodostępnymi. Głównymi tematami naszych szkoleń jest rozwój kompetencji osobistych oraz biznesowych – zdolności sprzedaży, negocjacji i zarządzania. Dzięki naszej platformie e-learningowej będziesz miał kompletną kontrolę nad postępami w przyswajaniu wiedzy przez każdego ze swoich pracowników.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Starnet Mazurek W. kurs aranżacji wnętrz »

  Ewa Romanow-Głowacka specjalizuje się w uniwersalnej organizacji profesjonalnych szkoleń z obrębu architektury wnętrz i malarstwa. Architekt wnętrz posiada wszechstronne kompetencje również w projektowaniu architektury wnętrz mieszkalnych lub obiektów użyteczności społecznej. Na swoim koncie ma liczne projekty prywatnych domów oraz mieszkań nie jedynie na terenie Polski, lecz również za granicą. Oprócz tego do swoich sukcesów zalicza i przygotowywanie ekspozycji mnóstwa charakterystycznych sklepów bądź prestiżowych restauracji oraz zagospodarowanie terenu naokoło rozmaitych budynków. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym charakterem usług zamieszczonym na stronie internetowej eksperta.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hintmine.pl »

  Jeśli myślisz o poszerzeniu swoich umiejętności z zakresu obsługi komputera lub też planujesz ubiegać się o pracę, w której mile widziane są pewne zdolności, to warto abyś wziął udział w szkoleniach organizowanych przez firmę HintMine z siedzibą w Krakowie. Gwarantuje ona zdobycie praktycznej wiedzy oraz organizuje szkolenia, wypełnione ćwiczeniami rozwiązującymi praktyczne problemy. Szkolenia dotyczą między innymi programowania, tworzenia stron internetowych, zarządzania bazami danych i programami Microsoft.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe szkolenie Kraków, szkolenia kadr »

  Czy wiesz że inni pracownicy korzystają ze szkolenia kadr ? W dzisiejszych czasach pracodawcy potrzebują pracowników bogatych w praktyczne umiejętności. Nie zwlekaj zatem - szkolenie Kraków z AVENHANSEN. Prowadzimy szkolenia, kursy dla pracowników np. z marketingu, negocjacji, finansów. Obierz kurs na Kraków i nabierz praktycznych umiejętności z nami.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura z geografii »

  Geomatura.pl to serwis, który przeznaczony jest do każdego, kto interesuje się geografią, jednakże szczególnie pomocny okaże się on maturzystom. W serwisie umieszczono cały materiał z geografii obowiązujący w szkole średniej. Poszczególne lekcje uzupełnione są o rozszerzone informacje. Na stronie geomatura.pl znajdziesz także liczne artykuły geograficzne, krótkie opracowania poszczególnych zagadnień, mapy konturowe, testy online, a także wiele innych pomocy geograficznych.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka francuskiego Łódź »

  Szukasz dobrego lektora języka francuskiego, który pomoże Ci szybko i sprawnie opanować wybraną partię materiału. Proponujemy zapoznać się z ofertą firmy Vis-a-Vis. To doświadczona szkoła językowa prowadząca kursy języka francuskiego w mieście Łódź. Wszystkie przygotowywane zajęcia dopasowane są indywidualnie pod każdego studenta. Kursy prowadzone są we wszystkich poziomach zaawansowania jak również w kilku specjalnościach takich jak francuski ogólny, biznesowy czy techniczny. Po więcej informacji odsyłamy na www.vis-a-vis.edu.pl.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Częstochowa »

  Zapraszamy do College w Częstochowie, gdzie od 2004 roku zajmujemy się nauczaniem języków obcych: niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Zapewniamy najwyższą jakość nauki, dopasowaną do potrzeb klientów, w najkorzystniejszych cenach. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Maturalna »

  Poszukujesz sprawdzonych metod na odpowiednie przygotowanie się do matury? www.gieldamaturalna.pl to platforma internetowa stworzona przez firmę Operon, przeznaczona do gruntownych powtórek do nadchodzącej matury. W materiałach zamieszczonych na GieldaMaturalna.pl znajdują się materiały diagnostyczne dla wszystkich przedmiotów maturalnych, zadania, arkusze maturalne oraz inne materiały naukowe, które pomogą w przygotowaniach do matury. Wpisz kod i zaloguj się, aby sprawdzić najnowszą platformę edukacyjną na www.gieldamaturalna.pl!

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin do koła łowieckiego »

  Serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą zostać myśliwym. Aby zostać myśliwym należy przejść cały zestaw egzaminów. Jest to niezbędnik egzaminacyjny z odpowiedziami, który skutecznie przygotowuje do egzaminu na myśliwego. Ułatwią Państwu to nasze odpowiedzi dzięki którym przejdziecie pozytywnie cały etap testów. Wyróżniamy się tym że nasze testy są zawsze aktualizowane, a sklep oceniany jest bardzo wysoko przez korzystających z naszych materiałów

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentalmentor.pl »

  Nowoczesna platforma edukacyjna dla stomatologów, stworzona w oparciu o najwyższe standardy – oto, co możemy Ci zaoferować już dzisiaj. Gwarantujemy dostęp do najnowszych metod i technik, profesjonalne i multimedialne materiały edukacyjne, możliwość konsultacji ze specjalistami, a także nieustanne aktualizacje materiałów szkoleniowych, co pozwala poszerzyć kwalifikacje każdemu stomatologowi. Ukończ nasz kurs i uzyskaj 108 punktów edukacyjnych!

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Wielu z nas zdaje sobie sprawę, jak znaczące w naszych czasach jest zrobienie prawa jazdy. Nie mówiąc o niewątpliwej użyteczności, nader często staje się to koniecznym wymogiem w toku ubiegania się o zatrudnienie. Niestety sprawdzian praktyczny zakończyć pozytywnie jest niezwykle ciężko, chyba, że lekcje odbywaliśmy w faktycznie renomowanym ośrodku. Auto Szkoła Oes oferuje szereg kursów, zarówno podstawowych jak również specjalistycznych, prowadzonych za pośrednictwem w pełni profesjonalnych nauczycieli. Prócz zawodowstwa konkurencję deklasujemy również cenami a także wspaniałymi promocjami. Nie zwlekaj, zacznij swoją przygodę z kierownicą z nami!

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART Rzeszów warsztaty wizażu rzeszów »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art dopomaga uczniom w czasie trwania nauki skompletować osobisty kufer wizażysty, a na dodatek zapewniamy zniżki na nabycie kosmetyków profesjonalnych. Na zajęciach gwarantujemy kosmetyki najlepszych, wiodących firm fachowych takich jak: Glazel, Kryolan, Make Up Atelier Paris, Maestro, Stage Color Cosmetics, Beauty Farm. Poza tym organizujemy praktyki na wysepce Glazel w Galerii Rzeszów, gdzie nasi słuchacze będą ćwiczyć makijaże na klientkach indywidualnych. Wychowankowie Szkoły Wizażu Maquillage Art otrzymują DYPLOM zawodowego WIZAŻYSTY, jaki umożliwia pracę podczas sesji zdjęciowych lub też pokazów mody. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: