Matematyka Podkategoria: Matematyka

 • Nowoczesne tłumaczenie matematyki online »

  Matematyka sprawia Ci wielką trudność? Masz dość rozwiązywania zadań z potęgami, dowodzenia twierdzeń i rozwiązywania arkuszy przygotowawczych do matury i egzaminu gimnazjalnego z matematyki? To tylko nieliczne działy matematyczne, z którymi przyjdzie Ci się uporać. Nie martw się - jest Matfiz24.pl. Znajdziesz tutaj odpowiedź do wielu zadań obowiązujących w szkole średniej i gimnazjum. Co więcej? Znajdziesz tu świetne tłumaczenia do zadań w postaci wideo i unikalne artykuły na stronie zawarte w jednym miejscu. Matematyk Marek Duda dostępny jest także na YouTube, Google+, Facebooku i Twitterze - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Matfiz24.pl.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matematykaportal.pl - Portal edukacyjny Nr.1 »

  Z nami matematyka nie sprawi Ci żadnych problemów, w końcu matematyka nie jest tylko dla orłów. Portal edukacyjny dla zdających egzamin z matematyki i interesujących się matematyką.
  W portalu jest wiele zadań z matematyki wraz z rozwiązaniami.
  Na stronie ją wzory matematyczne oraz wykaz szkół. jest również wielotematyczne forum.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Statystyczne obliczenia »

  Wpisując powyższe słowo kluczowe otrzymujemy nawet 1500 możliwych stron internetowych, które o tym mówią. Na naszej stronie nie tylko znajdują się te informacje ale również piszemy o tym jak wykonać pracę magisterską, jak zająć się statystyką do niej czy jak pozycjonować w wyszukiwarkach swoje strony. Statystyka to po prostu bardzo szeroka dyscyplina wymagająca od studenta pracowitości, systematyczności i czasu. My możemy w tym zakresie pomóc. Zapraszamy do składania zleceń.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki »

  Ciekawe metody nauki, krótki filmy edukacyjne, korepetycje z matematyki przez internet, setki rozwiązanych zadań, mnóstwo teorii z dziesięciu kategorii szkolnych tak naprawdę wszystko czego potrzebuje uczeń szkolny nie ważne czy to gimnazjum czy szkoła średnia matematyka video to z pewnością serwis dzięki któremu każdemu uczniowi nauką pójdzie dużo lepiej i dzięki filmom zawartym w tym serwisie matematyka będzie zrozumiała

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka zadania »

  Portal e-zadania.pl jest miejscem, w którym każdy uczący się matematyki znajdzie materiały pomocne przy rozwiązywaniu zadań i testów matematycznych. Pomagamy Wam rozwiązywać zadania z matematyki w sposób bezbłędny oraz prosty do zrozumienia. Jeśli matematyka i zadania sprawiają Ci poważne trudności, powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nie męcz się sam z zadaniami matematycznymi, zajrzyj na e-zadania.pl.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przygotowanie do matury »

  Obawiasz się nadchodzącej matury z matematyki? Szukasz materiałów dydaktycznych i pomocy naukowych? Jeśli tak, to zapraszamy na strone www Akademii Matematycznej TORUS. Oferujemy kompleksowy kurs przygotowawczy do nowej matury z tego przedmiotu. Kursy prowadzone są w centrum stolicy odbywają się w nielicznych grupach lub indywidualnie przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. U nikogo innego kurs internetowy gratis.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferta statystyki medycznej dla nauki i biznesu »

  Prezentujemy Państwu ofertę analiz statystycznych w obszarze nauk medycznych oraz farmacji. Nasz doświadczony zespół ekspertów wesprze Państwa na każdym etapie realizacji analiz – począwszy od projektowania badań, gromadzenia danych w systemie elektronicznym, konsultacjach analitycznych, a skończywszy na przygotowaniu czytelnego raportu z wnioskami. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do odwiedzenia portalu!

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Matematyka

Matematyka - nowa strona:

Adres: