Niepubliczne przedszkole prywatne - KidsAcademy.com.pl

Niepubliczne przedszkole prywatne - KidsAcademy.com.pl

Kid's Academy to nowoczesne przedszkole prywatne, zarazem przedszkole językowe, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Przedszkole niepubliczne Kid's Academy to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe, w tym ceramikę, jogę, karate, dramę, naukę tańca nowoczesnego i indyjskiego, naukę gry w szachy.

Szczegóły strony www.kidsacademy.com.pl:

Podlinkuj stronę www.kidsacademy.com.pl:

Niepubliczne przedszkole prywatne - KidsAcademy.com.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 157

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Edukacja ekologiczna w przedszkolu »

  Centrum Działań Ekologicznych KONAR zajmuje się prowadzeniem warsztatów ekologiczno-przyrodniczych w celu propagowania wiedzy ekologicznej. Zajęcia ekologiczne składają się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych. Ich efektem jest zdobycie przez uczestników wiedzy z zakresu ochrony środowiska.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa Ursynów jest świetnym miejscem dla Twojego dziecka. Oferujemy żłobek dla najmłodszych i przedszkole dla starszych dzieci. Nasz żłobek położony jest w dużym domu o powierzchni 350 m2. Do dyspozycji dzieci przeznaczone zostały dwie duże sale edukacyjne, a poza tym mogą one korzystać z bawialni, sali odpoczynku i pokoju spotkań z logopedą. Nasza placówka posiada też duży ogród wraz z placem zabaw. W naszym klubie malucha prowadzimy również przedszkole. Realizujemy w nim autorskie programy nauczania, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności oraz samodzielności dzieci. Naszym malcom w ramach atrakcji przedszkola, oferujemy interesujące wyprawy do rezerwatów przyrody i gospodarstw agroturystycznych, koncerty, przedstawienia teatralne.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja Przedszkolna Konstancin-Jeziorna »

  Przedszkole Wyspa Marzeń w Konstancinie stanowi miejsce, w którym dbamy o prawidłowy oraz wszechstronny rozwój dzieci. Dbamy również o bezpieczeństwo i dobrą zabawę naszych podopiecznych. Nasza praca opiera się na autorskiej metodzie, która została sprawdzona na przestrzeni lat jej stosowania. Najważniejsze jej założenia, to indywidualne podejście do każdego dziecka, rozległy rozwój, czas na własną zabawę, zajęcia plastyczne, możliwość pracy z dziećmi w różnym wieku i współpraca z rodzicami. Nasze przedszkole oferuje: przestronną salę ogólną, salę edukacyjną, salę plastyczno-muzyczną, kuchnię z jadalnią i ogród dostosowany do zabaw dzieci na powietrzu. Dbamy również o właściwy rozwój dzieci, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu: logopedii, psychologii, stomatologii.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” działa na podstawie Ustawy o systemie oświaty, wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, Statutu Przedszkola Niepublicznego „Promyczek”. Przedszkole realizuje: „Postawę Programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego” oraz programy wychowania przedszkolnego dopuszczone do użytku na podstawie rozporządzenia MEN. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Wszyscy nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Do grona naszych przedszkolaków zapraszamy Dzieci z roczników 2005-2009.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wałbrzych »

  Zapraszamy do przedszkola "Jedyneczka" wszystkich rodziców, którzy planują zgłosić swoje dziecko do przedszkola lub żłobka. Zapisy w naszym przedszkolu już trwają, a my aby usprawnić proces zgłoszenia umożliwiliśmy Państwu wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie www do czego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Białystok »

  Przedszkole na Zielonej Górce to prywatne przedszkole znajdujące w Białymstoku. Atrakcyjne położenie przedszkola wśród terenów zielonych umożliwia dzieciom kontakt z naturą. Pragniemy, aby uczęszczające do naszego przedszkola dzieci wyrosły na świadomych i odpowiedzialnych za otaczające je środowisko ludzi. Od najmłodszych lat pragniemy uczyć je postaw proekologicznych oraz respektowania praw przyrody. W zależności od deklaracji rodziców w przedszkolu dostępna jest dieta ogólna, bezmleczna i hipoalergiczna. Niepubliczne przedszkole Białystok objęte jest nadzorem sprawowanym przez Kuratorium Oświaty. Kadrę przedszkola stanowią wykwalifikowani nauczyciele i wychowawcy. Dzieciom uczęszczającym do naszego przedszkola zapewniamy szeroką gamę zajęć dodatkowych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole warszawa »

  Nasze międzynarodowe przedszkole prowadzi naukę dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Prowadzimy programy nauczania zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zapewniamy doskonałe warunki do nauki i zabawy w specjalnie przygotowanym do tego celu budynku w Józefosławiu w jakim stworzone są 4 duże sale edukacyjne z kącikami do tematycznymi do nauki i zabawy. Naukę prowadzoną doświadczeni nauczyciele z Polski oraz krajów anglosaskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w mieście Opole, Kangurek 24 »

  Zapraszamy do naszego żłobka- Kangurek 24! Przyjmujemy dzieci w wieku 5 m-cy do 3 lat. Każdemu maluchowi, którym się opiekujemy, stwarzamy szansę rozwoju i nauki przy dobrej zabawie i bez żadnej presji. Naszym głównym celem jest pomoc dzieciom w usamodzielnieniu podstawowych czynności. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra: Józefosław, Piaseczno i Raszyn »

  Polsko-angielskie Przedszkole Muzyczne Zebra, to miejsce do którego chciałby przyjść każdy przedszkolak. W naszych placówkach w sposób umiejętny łączymy naukę z zabawą. Specjalnie dla Waszych pociech został stworzony idealny plan zajęć prowadzony w dwóch językach. Stworzyliśmy miejsce o jasnych, kolorowych i przestronnych salach. Zatrudniliśmy także najlepszych nauczycieli i przedszkolanki, które dbają o dzieci podczas nieobecność rodziców. Zapraszamy !

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Warszawa Mokotów - Chatka Małolatka »

  Chatka Małolatka, przedszkole niepubliczne w Warszawie na Mokotowie doskonale nadaje się na rozpoczęcie edukacji Twojego brzdąca. W bardzo prosty sposób każdy Rodzic może się o tym przekonać osobiście. Wystarczy przyjść ze swoją pociechą na dostępne w przedszkolu bezpłatne zajęcia adaptacyjne. Pozwalają one zarówno Rodzicom jak i Dzieciom na wcześniejsze poznanie Chatki Małolatka, prowadzonych zajęć, pracowników przedszkola oraz innych maluchów. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich Rodziców, którzy obawiają się pozostawić swoją pociechę w nowym, nieznanym miejscu. Przyjdź ze swoim dzieckiem na bezpłatne zajęcia adaptacyjne do przedszkola niepublicznego na warszawskim Mokotowie i przekonaj się, że będzie się tutaj dobrze czuło oraz miało zapewnioną fachową opiekę.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »