Ośrodek kultury w Ksawerowie

Ośrodek kultury w Ksawerowie

Prowadzony przez nas Dom Kultury to miejsce spotkań wszystkich mieszkańców niezależnie od wieku. To tak naprawdę miejsce rozrywki w idealny sposób zorganizowane i prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników. Szereg zajęć dydaktycznych ale także artystycznych pomaga zapomnieć o codziennych troskach i kłopotach. Liczne sekcje prowadzone w obrębie Domu Kultury a także biblioteka sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każdy będzie mógł realizować się w tym co jest dla niego prawdziwą pasją.

Szczegóły strony kultura-ksawerow.pl:

Podlinkuj stronę kultura-ksawerow.pl:

Ośrodek kultury w Ksawerowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 88

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MEMOkarty »

  Zapraszamy gimnazjalistów i maturzystów do nauki z naszymi materiałami edukacyjnymi.Strona Memokarty.pl to przygotowanie do testu gimnazjalnego dzięki użyciu fiszek, czyli kartek na których znajdują się informacje, np słówka z angielskiego. Dzięki odwracaniu karteczek mamy możliwość sprawdzenia czy znaliśmy poprawną odpowiedź. Nauką to metodą nie tylko jest skuteczna, ale również zabawna.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budżetowanie - Controlling »

  Strona informacyjna warszawskiej firmy prowadzącej controlling personalny przedsiębiorstw o różnych profilach, a także szkolenia w tej tematyce. Oferta skierowana jest głównie dla firm, którym zależy na szybkich przyszłościowych analizach i planach strategicznych. Firma oferuje liczne wdrożenia do firm w zakresie budżetowania, co daje natychmiastowe efekty w planowaniu przepływów pieniężnych i raportowania wszelkich finansów. W celu uzyskania większej ilości informacji, proszę zajrzeć na stronę firmy.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku »

  Pracownia Rysunku i Malarstwa Artystyczny Pasaż oferuje lekcje przygotowujące do egzaminów na wydziały architektury jak i inne uczelnie związane ze sztuką, a także zajęcia dla hobbystów.
  Jeżeli pragniesz studiować architekturę lub inny pokrewny kierunek – nasz Kurs Rysunku i Malarstwa zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do egzaminów wstępnych. Program kursu jest złożony z zajęć praktycznych takich jak rysunek, malarstwo i teoretycznych: historia sztuki, geometria wykreślna. Nasze lekcje prowadzą wykwalifikowani architekci i plastycy z dodatkowym wykształceniem pedagogicznym. Zajęcia mają charakter indywidualny, dzięki czemu istnieje możliwość rozpoczęcia nauki nawet w trakcie trwania kursu.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na instruktora nauki jazdy »

  OSK Bemot ma do zaoferowania rozległy wachlarz kursów instruktażowych zaczynając od kursów na prawo jazdy w każdej kategorii, poprzez kwalifikacje wstępne dla kierowców zawodowych, a na kursach dla przyszłych instruktorów kończąc. Nasi instruktorzy i wykładowcy posiadają krajowe i zagraniczne certyfikaty. Mamy własny plac manewrowy, klimatyzowaną salę wykładową wyposażoną m.in. w rzutnik multimedialny i komputery oraz klimatyzowane auta. Nasza ofertę z z pomiędzy wielu wyróżniają konkurencyjne ceny kursów oraz wyjątkowe podejście do kursantów. Zapoznaj się z nasza ofertą na witrynie internetowej bemot.pl, bądź odwiedź jeden z 2 naszych ośrodków w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Aktualne kursy z dziedziny księgowości i marketingu w Polsce. Planujesz założyć biznes ? Warto doedukować się w danej dyscyplinie. Skorzystaj z naszej szybkiej w obsłudze strony, która pomoże Ci łatwo wyszukać najodpowiedniejsze dla Ciebie szkolenia. Kursy podwyższaja wiedzę i poprawiają kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Łodzi »

  Kurs językowy w Akademickim Ośrodku Kształcenia sprawi, że rozwiniesz najważniejsze umiejętności językowe, które ułatwią Ci swobodną komunikację i nieskrępowaną wymianę doświadczeń. Nasi lektorzy to profesjonaliści i pasjonaci, którzy wykorzystują najskuteczniejsze metody komunikatywne opierające się na założeniu, że język służy przede wszystkim komunikacji. W naszej szkole uczestnicy równolegle rozwijają umiejętność mówienia, słuchania, pisania oraz rozumienia tekstu mówionego oraz pisanego. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Treningi »

  Chcesz nauczyć się makijażu oraz stylizacji? Będziesz miał możliwość bez najmniejszego problemu to zrealizować, oczywiście dzięki naszej witrynie internetowej. Będziesz miał możliwość znalezienia na niej również innych kursów, które będą w stanie z całą pewnością Cię również znacznie zainteresować. Jeżeli zaś prowadzisz szkolenia i chciałbyś zamieścić własną ofertą w naszym serwisie, to również Cię do tego serdecznie zachęcamy. Tylko u nas można znaleźć adresy najlepszych placówek szkoleniowych w naszym kraju.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART Rzeszów warsztaty wizażu rzeszów »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art dopomaga uczniom w czasie trwania nauki skompletować osobisty kufer wizażysty, a na dodatek zapewniamy zniżki na nabycie kosmetyków profesjonalnych. Na zajęciach gwarantujemy kosmetyki najlepszych, wiodących firm fachowych takich jak: Glazel, Kryolan, Make Up Atelier Paris, Maestro, Stage Color Cosmetics, Beauty Farm. Poza tym organizujemy praktyki na wysepce Glazel w Galerii Rzeszów, gdzie nasi słuchacze będą ćwiczyć makijaże na klientkach indywidualnych. Wychowankowie Szkoły Wizażu Maquillage Art otrzymują DYPLOM zawodowego WIZAŻYSTY, jaki umożliwia pracę podczas sesji zdjęciowych lub też pokazów mody. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Nasza firma została założona w celu pomagania w rozwoju innym przedsiębiorstwom. Naszą specjalnością jest prowadzenie profesjonalnych szkoleń językowych. Posiadamy szeroko rozwiniętą ofertą skierowaną zarówno do małych i średnich firm jak i olbrzymich korporacji. Zajmujemy się prowadzeniem kursów języka angielskiego na poziomie biznesowym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut szkoleniowy BERLIN - praca opiekunki »

  Instytut Szkoleniowy Berlin organizuje kursy językowe dla pracowników medycznych oraz kursy, warsztaty i szkolenia przygotowujące do pracy w charakterze opiekunki osób starszych lub niepełnosprawnych. Uczestnicy naszych kursów nie tylko poprawia swój język i poznają niezbędne do wykonywania swojej pracy słownictwo specjalistyczne ale również zdobędą cenne umiejętności praktyczne przydatne podczas opieki nad osobami starszymi. Po zakończeniu kursu pomagamy uczestnikom znaleźć pracę oraz zapewniamy pełne wsparcie podczas trwania kontraktu. Posiadamy bogatą ofertę ofert pracy dla pielęgniarek z językiem niemieckim oraz dla opiekunów w Niemczech. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »