Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Nauka jazdy Szczecin - Fortuna OSK »

  Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest absolutnie niezbędne, przeważająca większość młodych ludzi nie potrafi sobie dać radę bez niego. Proponujemy profesjonalną naukę jazdy w dobrej atmosferze. Jako jedni z niewielu w Polsce umożliwiamy zdobywania umiejętności na wszechstronnym symulatorze jazdy, nauczysz się więc łatwo ruszać i poruszać się na rondach. Profesjonalna nauka jazdy w mieście Szczecin tylko z nami.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Tarnowskie Góry »

  Nasza Szkoła Jazdy w Tarnowskich Górach zapewnia profesjonalne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Oprócz kursów na prawo jazdy w naszej znajdują się jazdy dodatkowe, które zwiększą Twoje zdolności kierowania pojazdami, proponujemy je także osobom pragnącym podnieść swoje kwalifikacje a także wszystkim przed egzaminem państwowym. Ośrodek Szkolenia kierowców Eldrive znajduje się w centrum miasta Tarnowskie Góry, zapraszamy także osoby z takich miast jak Bytom czy Miasteczko Śląskie.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSKAR - Nauka Jazdy Brzesko. »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Oskar w Brzesku prowadzi kursy prawa jazdy jaki i dodatkowe kursy m.in.: Kurs przygotowujący do egzaminu sprawdzającego kwalifikacje na stanowisku eksploatacji - Grupa I, Szkolenia BHP i inne. Wykładowcy naszej firmy są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wykształceniem adekwatnym do prowadzonych szkoleń. Dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną w skład której wchodzą: sala audiowizualna, symulator jazdy, przepisowy plac manewrowy, nowoczesne wózki jezdniowe różnych typów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów z kategorii prawo jazdy Brzesko.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na kat. A kraków »

  Nauka jazdy na motor, kurs motocyklowy, kat a Kraków. Dobrze wyszkoleni motocykliści - Małopolska Szkoła Motocyklowa zaprasza na szkolenia motorowerowe i kursy motocyklowe w Krakowie. Prawo jazdy na motor, kat a Kraków. W ofercie kursy podstawowe - prawo jazdy kat. A, A1, AM (kursy motorowerowe). Dla wszystkich, chcących doskonalić swoje umiejętności podstawowe i techniczne. Grupa instruktorów zaprasza - zdobądź uprawnienia na motor. Prawo jazdy A1, kurs prawa jazdy na motocyklu, kursy motocyklowe Kraków, kat a w Krakowie, woj. małopolskie,

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy - testy »

  Dzięki stronie istnieje możliwość dobrego przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Zawiera ona pytania pobrane ze stron Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, dzięki czemu można trafić na pytania, które faktycznie pojawiają się na prawdziwym egzaminie.

  Data dodania: 06 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Lublin »

  Prawo jazdy, nauka jazdy w Lublinie. Nasza szkoła przygotowuje przyszłych kierwoców od ponad 10 lat. Ośrodek został założony przez instruktora z ponad 25 letnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców. Uczestnicy kursu mogą liczyć na profesjonalną naukę z indywidualnym podejściem do każdego początkującego kierowcy. Zajęcia odbywają się pod fachową i miłą opieką instruktorów, którzy dostosowywują się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji psychicznych uczestników kursu.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kraków »

  Szkoła Nauki Jazdy Racing Kraków organizuję profesjonalny kurs prawo jazdy, kursy dodatkowe oraz jazdy doszkalające.
  Kadra szkoleniowa Szkoły Jazdy Racing Kraków, każdy instruktor nauki jazdy, to wyselekcjonowany zespół specjalistów i pasjonatów branży motoryzacyjnej. Cechujemy się cierpliwością, umiejętnością stwarzania korzystnej atmosfery do nauki jazdy, a także skutecznym i nowoczesnym sposobem prowadzenia kursu prawa jazdy.
  Szkoła Jazdy Racing Kraków ma do zaproponowania klientom, którzy mają duże oczekiwania wobec osk, atrakcyjne ceny na jazdy doszkalające kraków.
  Nauka jazdy kat b odbywa się w sposób sprawny, nie powodujemy sztucznych ograniczeń w częstotliwości poszczególnych zajęć praktycznych nauki jazdy.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Jazda defensywna to innowacyjna forma prowadzenia samochodu która jest czymś więcej niż nauka najważniejszych zasad ruchu drogowego oraz manualnymi umiejętnościami kierowania samochodem. Celem kursów z jazdy defensywnej jest obniżenie poziomu ryzyka wypadku poprzez techniki przewidywania potencjalnieniebezpiecznych zdrzeń wywoływanych przez niedogodne warunki drogowe oraz nieostrożność pozostałych kierowców.Kurs obejmuje trzy etapy:- jazda w warunkach miejskich z instruktorem jazdy, tzw. audyt bezpieczeństwa,

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Angielskie prawo jazdy po polsku »

  Jeśli chcesz zdać prawo jazdy w Anglii, wystarczy zakupić kurs na CD. Firma Emano udostępnia kursy dla osób szkolących się na prawo jazdy. Dzięki nim nauka będzie prosta i przyjemna.
  Kursy Emano pozwolą dokładnie przyswoić wiedzę i zdać egzamin bez problemów. Są one dostępne przez Internet, zatem można łatwo je zakupić. Ponadto, można również nabyć od firmy Emano kodeks drogowy oraz poradniki zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, autobusów i autokarów.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • AUTO-BEST »

  Oferta gdyńskiego Ośrodka Szkoleniowego Kierowców Auto Best Kursy to kursy prawa jazdy kategorii A, AM, A1, A2, BB+E, C, C+E, D, kursy na wózki widłowe, kursy przewoźników - szkolenia okresowe oraz kwalifikacje wstępne, przyśpieszone i uzupełniające, kursy na wszystkie kategorie Urządzeń Transportu Bliskiego, a także kursy dla głuchoniemych osób. Ośrodek zapewnia naukę jazdy na wysokim poziomie, prowadzoną przez wykwalifikowanych instruktorów, w samochodach sukcesywnie wymienianych na nowe, o markach takich samych, jak przewidziane w trakcie egzaminów praktycznych. Auto Best dopuszcza opłaty za kurs w ratach oraz umożliwia na miejscu przeprowadzenie obowiązkowych badań lekarskich.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szkoły jazdy »

  Jeśli wybierasz się na kurs prawa jazdy i chcesz zdać prawko za pierwszym razem, wybrać najlepszy ośrodek szkoleniowy w Twoim mieście. Szkoły jazdy z Warszawy, Krakowa, Kielc znajdziesz w naszym serwisie. Oprócz spisu szkół zobaczysz ich ranking, poznasz każdego instruktora. Podczas kursu można zasięgnąć informacji od naszego eksperta instruktora jazdy w kategoriach A, B oraz C. Do dyspozycji wszystkich zalogowanych użytkowników jest również nasze forum, gdzie można wypowiadać się na tematy związane z nauką jazdy oraz problemami napotkanymi podczas kursów.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawko kategorii B1 Warszawa »

  Chcemy zaprosić na kursy jazdy w szkole prawa jazdy JAR w Warszawie. O nas kursy jazdy można odbyć w kilku systemach, tak by każdy z kursantów mógł wybrać najlepiej odpowiadające mu dni i godziny. Dużą frekwencją cieszą się kursy nauki jazdy w Warszawie w trybie weekendowym i wakacyjnym. Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów z Warszawy najlepsze są wakacyjne kursy prawa jazdy. Osoby zatrudnione z reguły uczęszczają na tradycyjne kursy prawa jazdy w godzinach popołudniowych czy też weekendowe kursy jazdy.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • AutoVIP Nauka Jazdy Prawo Jazdy Szkoła Jazdy Wrocławiu »

  Rzecz nie w tym, aby robić jak najwięcej, tylko by zadbać o jakość. Nauka Jazdy we Wrocławiu. Prowadzimy kursy na prawo jazdy we Wrocławiu. tel. 71/342-48-28 Jesteśmy do dyspozycji przy ul. Traugutta 67.Nasza szkoła nauki jazdy Wrocław istnieje od 2006 roku. Przez ten czas nabraliśmy dużego doświadczenia w szkoleniu naszych kursantów. Zatrudniamy doświadczoną kadrę instruktorów, dzięki której nasze kursy na prawo jazdy Wrocław stoją na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Bydgoszcz »

  Szkoła jazdy Bydgoszczy która nazywa się Mistrzowie Kierownicy zaprasza wszystkich którzy nie mogą zdecydować się wsiąść do samochodu do zapisania się do naszej szkoły. Z naszymi instruktorami jeżdżenie autem nie jest trudne oraz uzyskać prawo jazdy Bydgoszcz. Nauka jazdy Bydgoszcz to jedynie same plusy i musisz sam się o tym przekonać. Szkoła jazdy Bydgoszcz doskonale uczy swoich kursantów do egzaminu na prawo jazdy. Z naszą pomocą będziesz miał tylko przygodę, ale też fajnie spędzisz godziny za kółkiem.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Zapraszamy na jazdy doszkalające na terenie Warszawy. Zajęcia są prowadzone przez naszych najlepszych instruktorów. Na jazdy umawiamy się w dogodnym dla Państwa miejscu na terenie Warszawy. Jeździmy nowymi samochodami typu SKODA FABIA HB STYLE 1.2 TSI - rocznik 2011! Już od marca egzaminy na prawo jazdy będą przeprowadzane właśnie na takich samochodach. Zamów pakiet godzin już dziś, oszczędzaj i ucz się jazdy na nowych samochodach. Nasze profesjonalne podejście do kursantów i bezstresowa atmosfera podczas nauki z pewnością zwiększą pewnośc siebie przyszłym kierowcom. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Pamiętaj, jeśli jazdy doszkalające Skoda to tylko z nami!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy w Anglii »

  Strona poświęcona nauce prawa jazdy w Anglii. Najistotniejsze informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w Anglii. Na stronie można znaleźć cennik egzaminu na prawo jazdy w UK oraz szereg cennych informacji związanych z techniką jazdy oraz instruktorami prawa jazdy na wyspach brytyjskich. Z nami nauczysz się prowadzić auto po brytyjskich drogach, poznasz przepisy ruchu drogowego i zdasz bez problemów egzamin na prawo jazdy w UK.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto-Car Nauka jazdy Gdańsk »

  Auto Car to szkoła nauki jazdy z Gdańska. Dzięki 25 latom w branży może zaoferować swoim kursantom najwyższą jakość szkoleń teoretycznych i praktycznych. 30 godzin jazd z instruktorami, mającymi co najmniej 15 lat doświadczenia gwarantuje doskonałe poznanie miasta, zapoznanie się z trasami egzaminacyjnymi i rozpracowanie wszystkim miejsc z potencjalnymi zasadzkami egzaminatora. Dzięki temu szkoła może poszczycić się wysoką zdawalnością i dziesiątkami zadowolonych klientów.
  Ponadto Auto Car oferuje możliwość odbycia kursu teoretycznego przez internet, dzięki czemu kursant może przyswajać wiedzę teoretyczną w najwygodniejszym dla niego miejscu i czasie.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Prawo Jazdy Kraków - Ośrodek nauki Autosalwator - szkoła jazdy w małych grupach, oferta to nauka jazdy Kraków w pobliżu pętli komunikacji miejskiej. Ośrodek szkoleniowy - bezstresowe szkolenia w Krakowie. Kategoria A i B - ośrodek szkoli kandydatów na kierowców kategorii ABCD C+E. Nauka jazdy Kraków - zapraszamy. Wysokiej jakości materiały dydaktyczne, bezpłatny egzamin wewnętrzny, bezpłatne badania lekarskie - gwarantujemy wysoką zdawalność. Szkolimy w komfortowych warunkach, wysoka jakość świadczonych usług - na krakowskim Salwatorze rzetelne oraz bezstresowe szkolenia. Profesjonalny kurs w krótkim terminie i na nowoczesnym sprzęcie - Toyota Yaris.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Radarowa - Warszawa »

  Kursy nauki jazdy kategorii A B, szkolimy na nowych sześciobiegowych samochodach Toyota YARIS (silniki benzynowe jak w samochodach egzaminacyjnych), szkolenie praktyczne tylko po trasach egzaminacyjnych. Posiadamy wzorcowe place manewrowe: Pruszków (ul. Targowa), Bemowo (przy ośrodku egzaminowania na ulicy Powstańców Śląskich), Ochota (przy ośrodku egzaminowania Okęcie na ulicy Hynka – Radarowa). Kontakt: Sebastian: (+48) 728-111-444

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin Auto Test - Przyszłych kandydatów na kierowców uczymy od 1991 roku. Organizujemy kursy na kategorię: A1, A i B w 3 punktach Szczecina, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Mamy pojazdy Renault Clio, Yamaha SR 125 SR 250 i YBR 250, (takie jak na egzaminie państwowym). Nasi szkoleniowcy to doświadczeni instruktorzy, którzy w bezstresowej atmosferze zapoznają Cię z tajnikami bezpiecznego poruszania się po ulicach. Z nimi nie musisz się bać żadnego egzaminu. Nauka jazdy Szczecin Auto Test w latach 2006, 2007 i 2008 osiągnęła najlepszą zdawalność w mieście!

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres: