Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

« poprzednia strona · 3
 • Prawo jazdy Anglia »

  Ta strona powstała po to, aby pomóc każdemu zdobyć prawo jazdy w UK każdej kategorii bez znajomości języka angielskiego. Publikujemy tutaj najważniejsze informacje na temat procedury uzyskiwania prawa jazdy w UK, materiały szkoleniowe, oraz różnice w angielskim i polskim ruchu drogowym. Witryna zawiera porady, których nie ma w innych serwisach. Angielskie prawo jazdy bez znajomości angielskiego.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy 2012 »

  Prawo jazdy jest dokumentem, który został wprowadzony i po raz pierwszy wymagany przez Francuzów na terenie Paryżna w 1893 roku, a już po sześciu latach rozpowszechnił się na całą Francję. Są one dokumentem, który jest wymagany niemal w każdym zakątku tego świata. Testy na prawo jazdy 2012, będą bardziej wymagające niż dotychczasowe, które w tej chwili możemy spotkać na egzaminie. Ważnym aspektem jest to iż wzrośnie baza pytań, więc pretendent będzie musiał włożyć więcej nakładu pracy.Zniknie możliwość powrotu do pytań poprzednich, na udzielenie każdej odpowiedzi z osobna będzie ściśle określona liczba sekund. Sprawi to, iż nauka jazdy stanie się bardziej wymagająca niż było to dotychcza

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks ruchu drogowego Anglia »

  Bezdyskusyjnie podstawowym warunkiem pozytywnego przejścia przez egzamin prawa jazdy w UK tak jak w każdym kraju jest znajomość przepisów ruchu drogowego na Wyspach Brytyjskich. Prezentowana tutaj strona powstała w celu wskazania każdemu kto chce uzyskać prawo jazdy w Anglii najprostszej drogi do przyswojenia podstawowej wiedzy w zakresie zasad poruszania się po brytyjskich drogach. Tłumaczenie pełnego tekstu kodeksu drogowego wraz ze specjalnymi objaśnieniami pomagającymi dostrzec i zrozumieć polakom różnice w przepisach ruchu drogowego różniące Polskę i Wielką Brytanię.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK Optimum Kraków - Nauka jazdy »

  Ośrodek specjalizuje się w kursach na prawo jazdy kat. B. Prowadzimy ciekawe, multimedialne zajęcia teoretyczne. Zapewniamy naukę jazdy na nowej Toyocie Yaris z doświadczonym,cierpliwym i miłym instruktorem. Z nim zdobędziecie Państwo umiejętności bezpiecznego kierowania samochodem, zachowania w ruchu ulicznym, kultury jazdy i upragnione prawo jazdy.
  Nasze zaangażowanie procentuje wysoką zdawalnością kursantów. Dołącz do ich grona!

  Zapraszamy na doszkalające jazdy osoby, które nie czują się pewnie "za kierownicą".
  Wykłady przeprowadzamy w małych grupach i indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie.
  Nasz zawód to pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kat b »

  Piotr Kotowski - Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B - oferta na stronie. Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Bolszewo, Luzino, Reda, Rumia. Z nami zrobisz prawo jazdy kat b. Serdecznie zapraszamy - Możliwość telefonicznej rezerwacji. Kliknij w link i zobacz dalej.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - OSK ELita »

  OSK Elita oferuje kurs na prawo jazdy w Warszawie i okolicach. Zapewniamy wysoki poziom szkolenia.
  Nasza firma gwarantuje Ci pełnie przygotowanie do egzaminu prawa jazdy. Jesteśmy na rynku od wielu lat, wyszkoliliśmy tysiące świetnych kierowców. Dysponujemy nowoczesną bazą samochodową oraz profesjonalnie przygotowaną kadrą o dużych umiejętnościach pedagogicznych. Przystępne ceny to kolejna z naszych zalet. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MANEWR S.C. WROCŁAW wrocław prawo jazdy »

  Znakomitym wyborem podczas decydowania się na przystosowany dla siebie Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrocławiu, jest uczestnictwo w jednym z zestawu kursów w firmie MANEWR. Nasi instruktorzy i szkoleniowcy posiadają wybitnie bogate rozeznanie w przygotowywaniu z zakresu kategorii A - B - C - D lub E. Ciągłe wznoszenie swoich kwalifikacji i pozyskiwanie pożytecznych zdolności znacząco zdoła wspomóc na rynku pracy. W ośrodku MANEWR mogą Państwo uczestniczyć również we wszelkiego rodzaju szkoleniach dla zawodowych kierowców czy też szkoleniach okresowych koniecznych w niektórych przypadkach. Detaliczny obręb usług zamieszczono na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LadyCar - ośrodek szkoleniowy prawa jazdy »

  Jeśli szukasz profesjonalnego ośrodka nauki jazdy w Poznaniu, zapoznaj się z tą stroną. Firma Lady-Car oferuje nam kursy po najniższej w Poznaniu cenie prowadzone naturalnie przez instruktorów o stosownym przygotowaniu pedagogicznym. Ośrodek umożliwia nam odbycie jazd samochodami marki Renault Clio, czyli takimi, które wykorzystywane są również w trakcie egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto Szkoła Łódź - DRIVER »

  Driver - Najlepsza auto-szkoła w Łodzi wg. rankingów WORD (Wojewódzi Ośrodek Ruchu Drogowego) w Łodzi. Prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminu na prawo jazdy na samochody osobowe (B) i motocykle (A). Uczymy dobrze jeździć, a nie tylko zdać egzamin, dzięki temu nasi kursanci po zdaniu egzaminu nie boją się wsiąść w auto i ruszyć w trasę. Oferujemy również kursy przyśpieszone na prawo jazdy dla osób, które straciły prawko za punkty karne. Zapraszamy na naukę jazdy w auto szkole DRIVER!

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. W ofercie posiada: B+E - samochody osobowe lub ciężarowe (DMC do 3,5 tony)z przyczepą. Posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ miasta stołecznego Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, oraz nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych. Nauka jazdy MDK to najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość kierowcy.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Łódź - Moto Drom »

  W ramach oferty naszej szkoły zapewniamy profesjonalną oraz bezstresową naukę jazdy. W naszej szkole pracują doświadczeni instruktorzy, którzy zapewnią Państwu możliwość szybkiego nauczenia się jazdy samochodem. Nasza szkoła posiada wysokie oceny. Jesteśmy jedną z najlepszych szkół na terenie Łodzi. Oferujemy konkurencyjne ceny, systemy płatności ratalnych. Zapewniamy elastyczne godziny nauki, gdyż działamy 7 dni w tygodniu od 7 do 22. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Zielona Góra »

  Dobra szkoła która przygotowuje do testu na prawa jazdy. Zapraszamy do indywidualnej siedziby w Zielonej Górze. Nauczamy szybko i sprawnie.Bardzo dobre przygotowania do zdania testu na prawo jazdy. W ośroduku znajduje się nowoczesna sala do nauki testów na naukę jazdy.W mojej szkole nauka jazdy jest łatwa właściwie każdy uczeń niezależnie od wieku i dotychczasowych umiejętności zdobędzie odpowiednio dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy. Czas, który zostanie przeznaczony młodemu kierowcy jest całkowicie zastosowany, dzięki czemu młody kierowca wie jak się zachować w czasie jazdy.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Opolu »

  Witryna szkoły nauki jazdy w Opolu, pełniąca także rolę portalu z informacjami dla wszystkichktórzy chcą nauczyć się jazdy samochodem. Znajdziesz tutaj przydatne informacje o procedurze wydawania prawa jazdy oraz linki do stron z testami online. Witryna jest w takim razie przydatna dla osób robiących szkolenia w innych firmach a także osób dopiero planujących zrobienie kursu.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławskie szkoły nauki jazdy »

  Wrocław jest miastem wielkich możliwości. Istnieje tu wiele firm zajmujących się szkoleniem kierowców. Duża konkurencja implikuje silne zaangażowanie szkół jazdy, które aby przetrwać na rynku muszą gwarantować usługi najwyższej jakości. Przez najwyższą jakość rozumie się: wieloletnie doświadczenie instruktorów, perfekcyjną umiejętność interpretacji zachowań na drodze oraz umiejętności dydaktyczne. Nauka jazdy pod okiem wytrawnego szkoleniowca, nie dość, że jest przyjemna to stwarza szanse na szybkie zdobycie prawa jazdy.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Profesjonalne kursy prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Just Drive to atrakcyjne ceny – od 1000 złotych za kursy przyspieszone, wykwalifikowana kadra oraz wysoka zdawalność! Przygotowujemy do egzaminów na kursy prawa jazdy kategorii B, oferujemy dodatkowo kursy doszkalające w zakresie praktyki i teorii, jazdy uzupełniające oraz szkolenia dla kierowców. Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę – zapraszamy serdecznie do zapisów!

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny kurs prawo jazdy w Krakowie. »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców OES organizuje profesjonalny kurs prawa jazdy w zakresie wszystkich kategorii. W naszej ofercie znajdują się jazdy doszkalające, które pomogą osobom o mniejszych umiejętnościach podnieść ich wyniki. U nas istnieje również możliwość zdobycia certyfikatu kompetencji zawodowych. Czas i terminy szkolenia są dopasowane do czasu wolnego kursanta. Polecamy naszą Szkołę i zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres: