Prywatny żłobek Poznań

Prywatny żłobek Poznań

Zaczarowany Parasol jest poznańskim, prywatnym żłobkiem, który powstał z zamysłem rzetelnej, solidnej opieki nad dziećmi. Zapraszamy dzieci z dzielnicy Wilda oraz Centrum, Rataje, Górczyn i pozostałych obszarów Poznania. Oferujemy bogate w atrakcje zajęcia, śpiew, taniec, muzyka, rytmika. Gwarantujemy najwyższe normy w tym zakresie, nasz personel jest bardzo dobrze przygotowany do pracy z maluszkami. Zaczarowany Parasol - prywatny żłobek w Poznaniu prowadzą osoby z dużym doświadczeniem zawodowym.

Szczegóły strony www.zaczarowany-parasol.pl:

Podlinkuj stronę www.zaczarowany-parasol.pl:

Prywatny żłobek Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Warszawa »

  Akademia Przedszkolaka „ SMYK” to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 5 lat. Proponujemy SMYKOM twórcze spędzanie czasu ( dodatkowo płatne). Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy budynek wolnostojący o pow. 300 m, położony w przepięknej i cichej okolicy domków jednorodzinnych wraz placem zabaw.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa Ursynów jest świetnym miejscem dla Twojego dziecka. Oferujemy żłobek dla najmłodszych i przedszkole dla starszych dzieci. Nasz żłobek położony jest w dużym domu o powierzchni 350 m2. Do dyspozycji dzieci przeznaczone zostały dwie duże sale edukacyjne, a poza tym mogą one korzystać z bawialni, sali odpoczynku i pokoju spotkań z logopedą. Nasza placówka posiada też duży ogród wraz z placem zabaw. W naszym klubie malucha prowadzimy również przedszkole. Realizujemy w nim autorskie programy nauczania, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności oraz samodzielności dzieci. Naszym malcom w ramach atrakcji przedszkola, oferujemy interesujące wyprawy do rezerwatów przyrody i gospodarstw agroturystycznych, koncerty, przedstawienia teatralne.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja urodzin dla dzieci, sala zabaw magicworld.pl »

  Sala zabaw dla dzieci Magic World pozwoli Wam urządzić wspaniałe i niepowtarzalne przyjęcie. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane u nas "kid's party warszawa" było spełnieniem marzeń dziecka. Dlatego też temat imprezy urodzinowej starannie dobieramy do wieku oraz upodobań małego człowieka.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole prywatne - KidsAcademy.com.pl »

  Kid's Academy to nowoczesne przedszkole prywatne, zarazem przedszkole językowe, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Przedszkole niepubliczne Kid's Academy to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe, w tym ceramikę, jogę, karate, dramę, naukę tańca nowoczesnego i indyjskiego, naukę gry w szachy.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola niepubliczne kraków »

  Czy potrzebujesz naprawdę fachowego przedszkola w Krakowie, dzięki któremu Twoje dziecko mogłoby nie tylko bezpiecznie spędzać czas, ale i dbać o swoje pasje? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest zatem dla Ciebie idealnym miejscem. Nasza działalność opiera się głównie na wychowywaniu najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony z nami nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni po prostu dobrze się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców oraz ich pociechy!.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” działa na podstawie Ustawy o systemie oświaty, wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, Statutu Przedszkola Niepublicznego „Promyczek”. Przedszkole realizuje: „Postawę Programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego” oraz programy wychowania przedszkolnego dopuszczone do użytku na podstawie rozporządzenia MEN. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Wszyscy nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Do grona naszych przedszkolaków zapraszamy Dzieci z roczników 2005-2009.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec jest kameralnym miejscem, gdzie w domowej atmosferze Wasze Dzieci będą czuły się bezpiecznie. Maluszkami opiekuje się zawsze uśmiechnięty, pełny ciepła, wykształcony pedagogicznie personel. Zapewnia on naszym podopiecznym odpowiedni poziom rozwoju dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. Bogata i różnorodna oferta zajęć nie pozwoli na rutynę.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Urodzinowy Madagaskar - organizacja imprez dla dzieci »

  Klub Urodzinowy Madagaskar organizuje urodziny, imprezy i atrakcje dla dzieci oraz zabawy i przyjęcia dla najmłodszych. Urodziny z Klubem Madagaskar to wspaniała zabawa, ciekawe scenariusze zabaw i profesjonalni animatorzy. Gwarantujemy zadowolenie Jubilata, komfort dla jego gości i rodziców. Organizacja imprez dla dzieci w plenerze to nasza oferta dla tych wszystkich, którzy cenią sobie ruch i zabawy na świeżym powietrzu. Organizujemy ciekawe imprezy dla dzieci podczas chrzcin, komunii, uroczystości rodzinnych. Organizujemy niezapomniane andrzejki, mikołajki, spotkania świąteczne.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole warszawa »

  Nasze międzynarodowe przedszkole prowadzi naukę dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Prowadzimy programy nauczania zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zapewniamy doskonałe warunki do nauki i zabawy w specjalnie przygotowanym do tego celu budynku w Józefosławiu w jakim stworzone są 4 duże sale edukacyjne z kącikami do tematycznymi do nauki i zabawy. Naukę prowadzoną doświadczeni nauczyciele z Polski oraz krajów anglosaskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek niepubliczny Poznań »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Niuestanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »