Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Klub Urodzinowy Madagaskar - organizacja imprez dla dzieci »

  Klub Urodzinowy Madagaskar organizuje urodziny, imprezy i atrakcje dla dzieci oraz zabawy i przyjęcia dla najmłodszych. Urodziny z Klubem Madagaskar to wspaniała zabawa, ciekawe scenariusze zabaw i profesjonalni animatorzy. Gwarantujemy zadowolenie Jubilata, komfort dla jego gości i rodziców. Organizacja imprez dla dzieci w plenerze to nasza oferta dla tych wszystkich, którzy cenią sobie ruch i zabawy na świeżym powietrzu. Organizujemy ciekawe imprezy dla dzieci podczas chrzcin, komunii, uroczystości rodzinnych. Organizujemy niezapomniane andrzejki, mikołajki, spotkania świąteczne.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Wieliczce »

  Posiadasz małe pociechy, a chciałabyś wrócić do zawodu? Nie musisz już mieć zastrzeżeń w tej kwestii. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zadba o Twoje pociechy. W naszym ośrodku jest ogromnie radosna atmosfera, maleństwo zatem będzie miewało się jak u siebie. Stawiamy duży akcent na bezpieczeństwo maluchów, nic zatem im w tym miejscu nie zagraża. Troszczymy się także o ich rozwijanie, będą zatem dobrze przystosowane do pójścia do podstawówki. To prywatne przedszkole proponuje najróżniejsze lekcje kształcące, przykładowo lekcje taneczne czy nauczanie języka obcego. Zarejestruj swe dziecko do nas.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra: Józefosław, Piaseczno i Raszyn »

  Polsko-angielskie Przedszkole Muzyczne Zebra, to miejsce do którego chciałby przyjść każdy przedszkolak. W naszych placówkach w sposób umiejętny łączymy naukę z zabawą. Specjalnie dla Waszych pociech został stworzony idealny plan zajęć prowadzony w dwóch językach. Stworzyliśmy miejsce o jasnych, kolorowych i przestronnych salach. Zatrudniliśmy także najlepszych nauczycieli i przedszkolanki, które dbają o dzieci podczas nieobecność rodziców. Zapraszamy !

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne »

  Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola językowego znajdującego się w Warszawie. Oferujemy zajęcia muzyczne, plastyczne oraz wiele innych, które sprawią, że każde dziecko otworzy się na sztukę i muzykę. Zapewniamy zadowolenie każdego dziecka.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w mieście Opole, Kangurek 24 »

  Zapraszamy do naszego żłobka- Kangurek 24! Przyjmujemy dzieci w wieku 5 m-cy do 3 lat. Każdemu maluchowi, którym się opiekujemy, stwarzamy szansę rozwoju i nauki przy dobrej zabawie i bez żadnej presji. Naszym głównym celem jest pomoc dzieciom w usamodzielnieniu podstawowych czynności. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://przedszkolekrakow.pl »

  Twoje dziecko ma już trzy latka? Uznałeś, że czas najwyższy na edukację przedszkolną? Jeżeli szukasz dobrej placówki, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przedszkole Pyza i Ja bardzo chętnie przedstawi Ci szczegółowe warunki współpracy i zaprezentuje swój nowocześnie wyposażony budynek. Czekamy na kontakt i mamy nadzieję, że wybierzesz naszą ofertę.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Babydream-plock.pl »

  Zapewnij dziecku najlepszą edukację od najmłodszych lat. Prywatny żłobek Baby Dream realizuje zadania opiekuńczo-wychowawcze oraz edukacyjne w oparciu o autorskie programy. Jeżeli jesteś rodzicem dziecka do lat 2,5 wybierz nasz żłobek. Żłobek prywatny kompleksowo wspiera rozwój dziecka. Organizuje oddziały dla dzieci zbliżonych wiekowo uwzględniając sugestie rodziców oraz indywidualne predyspozycje rozwojowe maluszka. Prywatne przedszkole z j. angielskim to pomoc rodzicom w rozpoznawaniu możliwości oraz potrzeb rozwojowych swoich dzieci. Przedszkola w Płocku uczą rodziców jak wzmacniać więzi emocjonalne z dziećmi. Służą konsultacjami pracy z dzieckiem na prośbę rodziców i skutecznie nauczą, jak wykorzystywać pomoce dydaktyczne w codziennej pracy z dzieckiem.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe bemowo »

  Przedszkole "Mały europejczyk" jest doskonałym rozwiązaniem dla naszych dzieci. Bogata oferta edukacyjna sprawia, że coraz więcej rodziców wybiera właśnie nas. Mieścimy się na ul. Okrętowej 57/59, więcej informacji mogą Państwo wyczytać na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole warszawa »

  Nasze międzynarodowe przedszkole prowadzi naukę dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Prowadzimy programy nauczania zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zapewniamy doskonałe warunki do nauki i zabawy w specjalnie przygotowanym do tego celu budynku w Józefosławiu w jakim stworzone są 4 duże sale edukacyjne z kącikami do tematycznymi do nauki i zabawy. Naukę prowadzoną doświadczeni nauczyciele z Polski oraz krajów anglosaskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wałbrzych »

  "Koniczynka" to placówki przedszkoli i żłobków mieszczących się w Walbrzychu oraz Świebodzicach. Zapraszamy wszystkich rodziców, których pociechy są w wieku żłobkowym lub przedszkolnym do zapisów do naszych placówek. Przedszkola i żłobki "Koniczynka" cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród rodziców naszych podopiecznych, a to dla nas najlepsze referencje. Zapraszamy na nasze strony internetowe gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat placówek, kadry, dane kontaktowe i więcej.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Morelove - Żłobek Białołęka »

  Żłobek Morelove to miejsce idealne dla każdego malucha. Staramy się zapewnić domową atmosferę, dzięki której dzieci mogą się rozwijać w zgodnie z własnym rytmem i uczą się od najmłodszych lat tolerancji oraz życia w społeczeństwie. Żłobek posiada bardzo dobre warunki, a do tego jest prowadzony w godzinach dogodnych dla rodziców.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Zgagula »

  Zgagula to warszawski klub malucha oferujący atrakcyjne zajęcia ruchowe, ruchowo-muzyczne, logopedyczne i przygotowawcze dla dzieci w wieku 1, 5 -4 lata. Nasze zajęcia prowadzimy w małych, kameralnych grupach, ponieważ wiemy, że przynosi to lepsze efekty i pozwala nam lepiej wsłuchać się w indywidualne potrzeby najmłodszych. Nasze zajęcia pomogą nawiązać relacje społeczne oraz zdobyć wiele przydatnych umiejętności, które ułatwią im start w przedszkolu. Zapraszamy

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Smyk Oświęcim - Babice »

  Przedszkole Smyk w Oświęcimiu - Babice oferuje:
  Wszechstronny, bezpieczny, indywidualny rozwój wszystkim przedszkolakom. Możliwość samorealizacji, współpracy z rówieśnikami, kreatywnego myślenia, twórczego działania, uczestniczenia w ciekawych zajęciach.
  W Smyku dziecko: Czuje się bezpiecznie. W życzliwej, miłej atmosferze znajduje możliwość indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, obcuje ze sztuką, uczy języka angielskiego.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek niepubliczny Poznań »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Niuestanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe, żłobek prywatny – Warszawa »

  Jeśli planują Państwo powrót do pracy i poszukują Państwo odpowiedniego żłobka dla swojego maluszka to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie Warszawy i oferujemy szeroką ofertę dydaktyczną jak i cztery ekologiczne posiłki w ciągu dnia.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.Pierwszekroczki.edu.pl »

  Wybór żłobka, to niełatwa decyzja. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo, rozwijanie kreatywności dziecka, zapoznanie z językiem obcym a także możliwość spędzania czasu na dworze. W naszym żłobku Pierwsze Kroczki to możliwe. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o naszym żłobku, ramowy plan zajęć, dni otwarte. Zajęcia plastyczne, zajęcia sensoryczne, spotkania z psychologiem k rehabilitantem. Żłobek jest jednym z najlepiej urządzonych, z ciekawymi zajęciami. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja urodzin dla dzieci, sala zabaw magicworld.pl »

  Sala zabaw dla dzieci Magic World pozwoli Wam urządzić wspaniałe i niepowtarzalne przyjęcie. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane u nas "kid's party warszawa" było spełnieniem marzeń dziecka. Dlatego też temat imprezy urodzinowej starannie dobieramy do wieku oraz upodobań małego człowieka.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec jest kameralnym miejscem, gdzie w domowej atmosferze Wasze Dzieci będą czuły się bezpiecznie. Maluszkami opiekuje się zawsze uśmiechnięty, pełny ciepła, wykształcony pedagogicznie personel. Zapewnia on naszym podopiecznym odpowiedni poziom rozwoju dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. Bogata i różnorodna oferta zajęć nie pozwoli na rutynę.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Samorządowe w Białymstoku »

  Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku - przedszkole przyjazne dziecku, stwarzamy warunki do kształtowania samodzielności, kreatywności i budowania pozytywnego obrazu własnej osoby oraz do akceptacji różnic pomiędzy ludźmi. Zapraszamy na naszą wizytówke w sieci.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole prywatne - KidsAcademy.com.pl »

  Kid's Academy to nowoczesne przedszkole prywatne, zarazem przedszkole językowe, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Przedszkole niepubliczne Kid's Academy to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe, w tym ceramikę, jogę, karate, dramę, naukę tańca nowoczesnego i indyjskiego, naukę gry w szachy.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 's party Warszawa', 'warszawa', 'żłobek dla dzieci', 'żłobek warszawa', 'prze' at line 1