Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

« poprzednia strona · 3
 • CENTRUM OPIEKI NAD MAŁYM DZIECKIEM TĘCZOWA »

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Centrum Opieki Nad Małym Dzieckiem Tęczowa Kraina, Prywatne Przedszkole i Żłobek z siedzibą w Wołominie oraz Kobyłce. Pracujemy według programu wychowania przedszkolnego MOJE PRZEDSZKOLE- Wydawnictwo "MAC" Edukacja S.A. Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko uzyskało stosowne wsparcie w zdobywaniu wiadomości i umiejętności niezbędnych do prawidłowego kształtowania osobowości jak także funkcjonowania w środowisku. Gwarantujemy znakomite przygotowanie do wymagań edukacji w szkole. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową, gdzie znajduje się całkowita propozycja firmy.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek - KidsWorld »

  Żłobek KidsWorld prowadzony jest przez zespół nauczycieli, który posiadają doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Zajęcia prowadzone są w sposób radosny i wesoły. Podczas nich dzieci poprzez zabawę uczą się treści programowych oraz rozwijają swoje zdolności kreatywne. Poprzez takie podejście dzieci nie tylko się rozwijają, ale także przystosowują do przejścia na kolejny etap edukacji w przedszkolu. Zajęcia prowadzone w żłobku obejmują także specjalne plany na imprezy okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty czy Świąt Bożego Narodzenia.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Łodzi »

  Wszystkich rodziców, którym zależy na zapewnieniu swojemu dziecku najlepszego startu w dorosłość, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola Albercik. Jest to przedszkole Łódź Widzew, istniejące już od pięciu lat. Doskonale sprawdza się ono jako placówka wychowawcza, kształcąca i opiekuńcza.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bajeczna Kraina | Żłobek w Tarchominie »

  Bajeczna Kraina to tarchomiński żłobek, gdzie maluchy są pod stałą opieką wyspecjalizowanej kadry pedagogów i psychologów. Na oficjalnej stronie ośrodka znajdują się informacje dotyczące zapisów, cennika, dostępnych karnetów, a także dane kontaktowe placówki. W ramach harmonogramu prowadzone są zajęcia z plastyki, rytmiki oraz języka obcego. Jest również czas na relaks i swobodną zabawę z innymi dziećmi. W ramach działalności Bajecznej Krainy organizowane są także zajęcia dodatkowe i pobyty weekendowe lub wieczorne.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkolaizlobki.pl »

  Założyliśmy serwis www.przedszkolaizlobki.pl w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów-Rodziców, którzy zmagają się z nie łatwym dla nich zadaniem wyboru odpowiedniego przedszkola czy żłobka, do którego zapiszą dziecko. Na naszej stronie pomagamy dokonać tego wyboru, porównując i oceniając razem z innymi rodzicami placówki najbliżej Ciebie. Ponadto znajdziesz u nas porady i artykuły na tematy związanymi z dylematami przedszkolaka i rodzica. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Warszawa Mokotów - Chatka Małolatka »

  Chatka Małolatka, przedszkole niepubliczne w Warszawie na Mokotowie doskonale nadaje się na rozpoczęcie edukacji Twojego brzdąca. W bardzo prosty sposób każdy Rodzic może się o tym przekonać osobiście. Wystarczy przyjść ze swoją pociechą na dostępne w przedszkolu bezpłatne zajęcia adaptacyjne. Pozwalają one zarówno Rodzicom jak i Dzieciom na wcześniejsze poznanie Chatki Małolatka, prowadzonych zajęć, pracowników przedszkola oraz innych maluchów. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich Rodziców, którzy obawiają się pozostawić swoją pociechę w nowym, nieznanym miejscu. Przyjdź ze swoim dzieckiem na bezpłatne zajęcia adaptacyjne do przedszkola niepublicznego na warszawskim Mokotowie i przekonaj się, że będzie się tutaj dobrze czuło oraz miało zapewnioną fachową opiekę.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Babydream-plock.pl »

  Zapewnij dziecku najlepszą edukację od najmłodszych lat. Prywatny żłobek Baby Dream realizuje zadania opiekuńczo-wychowawcze oraz edukacyjne w oparciu o autorskie programy. Jeżeli jesteś rodzicem dziecka do lat 2,5 wybierz nasz żłobek. Żłobek prywatny kompleksowo wspiera rozwój dziecka. Organizuje oddziały dla dzieci zbliżonych wiekowo uwzględniając sugestie rodziców oraz indywidualne predyspozycje rozwojowe maluszka. Prywatne przedszkole z j. angielskim to pomoc rodzicom w rozpoznawaniu możliwości oraz potrzeb rozwojowych swoich dzieci. Przedszkola w Płocku uczą rodziców jak wzmacniać więzi emocjonalne z dziećmi. Służą konsultacjami pracy z dzieckiem na prośbę rodziców i skutecznie nauczą, jak wykorzystywać pomoce dydaktyczne w codziennej pracy z dzieckiem.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: