Przedszkole Bielsko - Biała

Przedszkole Bielsko - Biała

Przedszkole Jonatan. W naszym przedszkolu zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z poszczególnych dziedzin. Oferujemy szeroki wybór ciekawych zajęć dodatkowych min. język angielski, zajęcia plastyczne, gimnastykę korekcyjną, krainę Smaków i zapachów i inne. Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym przy ul. Wyspiańskiego 29. Pastelowe, przyjazne kolory nadają wnętrzom przedszkola ciepły i domowy klimat. Dysponujemy również kameralnym, bezpiecznym ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony przedszkolejonatan.pl:

Podlinkuj stronę przedszkolejonatan.pl:

Przedszkole Bielsko - Biała

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Ursynów »

  Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa Ursynów jest świetnym miejscem dla Twojego dziecka. Oferujemy żłobek dla najmłodszych i przedszkole dla starszych dzieci. Nasz żłobek położony jest w dużym domu o powierzchni 350 m2. Do dyspozycji dzieci przeznaczone zostały dwie duże sale edukacyjne, a poza tym mogą one korzystać z bawialni, sali odpoczynku i pokoju spotkań z logopedą. Nasza placówka posiada też duży ogród wraz z placem zabaw. W naszym klubie malucha prowadzimy również przedszkole. Realizujemy w nim autorskie programy nauczania, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności oraz samodzielności dzieci. Naszym malcom w ramach atrakcji przedszkola, oferujemy interesujące wyprawy do rezerwatów przyrody i gospodarstw agroturystycznych, koncerty, przedstawienia teatralne.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja urodzin dla dzieci, sala zabaw magicworld.pl »

  Sala zabaw dla dzieci Magic World pozwoli Wam urządzić wspaniałe i niepowtarzalne przyjęcie. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane u nas "kid's party warszawa" było spełnieniem marzeń dziecka. Dlatego też temat imprezy urodzinowej starannie dobieramy do wieku oraz upodobań małego człowieka.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola niepubliczne kraków »

  Czy potrzebujesz naprawdę fachowego przedszkola w Krakowie, dzięki któremu Twoje dziecko mogłoby nie tylko bezpiecznie spędzać czas, ale i dbać o swoje pasje? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest zatem dla Ciebie idealnym miejscem. Nasza działalność opiera się głównie na wychowywaniu najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony z nami nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni po prostu dobrze się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców oraz ich pociechy!.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki - najlepsze w sieci, pobierz na swój komputer, 2011 »

  Kolorowanki są ciekawą formą spędzania wolnego czasu dla szerokiego grona dzieci. Chyba każde dziecko miało do czynienia z kolorowankami. Dają one wiele zabawy i pomagają dziecku przenieść się w świat bajek i beztroski, gdyż każde dziecko lubi kolorować swoje ulubione postacie z bajek, a może nawet chce zobaczyć je w innych barwach, na co pozwalają właśnie kolorowanki. Malowanki znajdujące się na naszej stronie są całkowicie bezpieczne dla naszych pociech, gdyż nie zawierają żadnej przemocy, na którą dziecko może się natknąć oglądając telewizję. Oferujemy też ubieranki, które dają wiele rozrywki. Ubieranie krasnala czy jakiegoś bajkowego króla jest dla dziecka frajdą a nawet i wyzwaniem.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Misiowy Ogródek »

  Dziecko jest najważniejsze dla swoich rodziców. Nie dziwi zatem fakt, że chcą mu oni zapewnić najlepsze warunki rozwoju. Dlatego też szukają miejsca, które zagwarantuje ich pociechom odpowiedni standard. Taka właśnie jest prowadzona przez nas placówka. Jesteśmy dumni z tego, że nasz żłobek ma tak wielka renomę i cieszy się uznaniem zarówno dzieci jak i ich rodziców. Najważniejsze przecież jest aby dobrze czuły się w nim dzieci. I to właśnie udaje się nam osiągnąć. Dzięki profesjonalizmowi, który nas cechuje, udaje nam się odegrać dużą rolę w rozwoju naszych podopiecznych.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w mieście Opole, Kangurek 24 »

  Zapraszamy do naszego żłobka- Kangurek 24! Przyjmujemy dzieci w wieku 5 m-cy do 3 lat. Każdemu maluchowi, którym się opiekujemy, stwarzamy szansę rozwoju i nauki przy dobrej zabawie i bez żadnej presji. Naszym głównym celem jest pomoc dzieciom w usamodzielnieniu podstawowych czynności. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek niepubliczny Poznań »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Niuestanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Łodzi »

  Wszystkich rodziców, którym zależy na zapewnieniu swojemu dziecku najlepszego startu w dorosłość, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola Albercik. Jest to przedszkole Łódź Widzew, istniejące już od pięciu lat. Doskonale sprawdza się ono jako placówka wychowawcza, kształcąca i opiekuńcza.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek - KidsWorld »

  Żłobek KidsWorld prowadzony jest przez zespół nauczycieli, który posiadają doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Zajęcia prowadzone są w sposób radosny i wesoły. Podczas nich dzieci poprzez zabawę uczą się treści programowych oraz rozwijają swoje zdolności kreatywne. Poprzez takie podejście dzieci nie tylko się rozwijają, ale także przystosowują do przejścia na kolejny etap edukacji w przedszkolu. Zajęcia prowadzone w żłobku obejmują także specjalne plany na imprezy okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty czy Świąt Bożego Narodzenia.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://przedszkolekrakow.pl »

  Twoje dziecko ma już trzy latka? Uznałeś, że czas najwyższy na edukację przedszkolną? Jeżeli szukasz dobrej placówki, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przedszkole Pyza i Ja bardzo chętnie przedstawi Ci szczegółowe warunki współpracy i zaprezentuje swój nowocześnie wyposażony budynek. Czekamy na kontakt i mamy nadzieję, że wybierzesz naszą ofertę.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »