Przedszkole Warszawa

Przedszkole Warszawa

Magic Fish to prywatne przedszkole językowe o profilu artystycznym, które otwarte jest dla pociech w wieku od 2,5 do 6 lat w Warszawie w osiedlu Mokotów. Kształcimy Wasze dzieci po przez zabawę wykorzystując do edukacji język angielski oraz rozwijamy dziecięce talenty artystyczne.

Alternatywne formy nauki i zabawy to podstawa działania placówki Magic Fish - Przedszkole Mokotów. Używając programów z zastosowaniem interesujących form zabawy nauką, uczymy dzieci przeżywania emocji, wyrazu artystycznego oraz talentów językowych.

Staramy się aby Wasze pociechy nie musiały się kuć języka obcego w przyszłości na siłę dlatego w Magic Fish język obcy używany jest każdego dnia aby dzieci mogły go w naturalny sposób przyswoić.

Szczegóły strony www.magicfish.pl:

Podlinkuj stronę www.magicfish.pl:

Przedszkole Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 156 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 186

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Samorządowe w Białymstoku »

  Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku - przedszkole przyjazne dziecku, stwarzamy warunki do kształtowania samodzielności, kreatywności i budowania pozytywnego obrazu własnej osoby oraz do akceptacji różnic pomiędzy ludźmi. Zapraszamy na naszą wizytówke w sieci.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci Bielsko »

  CCentrum Wspierania Rozwoju Dzieci ELFIK to mini przedszkole w Bielsku-Białej, gdzie każde dziecko poprzez zabawę i odpowiednio dobrane zajęcia będzie rozwijało swój potencjał oraz talent. Mamy wykwalifikowaną kadrę typu psycholog, pedagog, logopeda, prowadzimy też zajęcia dla dzieci Bielsko specjalistyczne w postaci rehabilitacji (dogoterapia) oraz warsztaty dla rodziców. Zapraszamy do złożenia wizyty w naszym przedszkolu.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec jest kameralnym miejscem, gdzie w domowej atmosferze Wasze Dzieci będą czuły się bezpiecznie. Maluszkami opiekuje się zawsze uśmiechnięty, pełny ciepła, wykształcony pedagogicznie personel. Zapewnia on naszym podopiecznym odpowiedni poziom rozwoju dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. Bogata i różnorodna oferta zajęć nie pozwoli na rutynę.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wałbrzych »

  Zapraszamy do przedszkola "Jedyneczka" wszystkich rodziców, którzy planują zgłosić swoje dziecko do przedszkola lub żłobka. Zapisy w naszym przedszkolu już trwają, a my aby usprawnić proces zgłoszenia umożliwiliśmy Państwu wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie www do czego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ELFIK prywatny żłobek sosnowiec »

  W Prywatnym Centrum Zabawy i Rozwoju Elfik w Sosnowcu troszczymy się o każdy szczegół, by zapewnić dzieciom nie tylko bezpieczeństwo, lecz także zdrowy rozwój i zabawę. W żłobku i przedszkolu Elfik maluchy otrzymują smaczne i zdrowe posiłki, także dostosowane do dzieci z alergią. Jest także możliwość zorganizowania niezwykłych i niezapomnianych urodzin w placówce lub w domu. Oferujemy wiele zajęć dodatkowych, w których mogą uczestniczyć dzieci popołudniami i w weekendy. Możemy również zorganizować dla Państwa dziecka bajeczne urodziny w naszej placówce bądź w domu, zaś Państwo mają możliwość wybrać dla dziecka wspaniały kostium z naszej wypożyczalni. Więcej detali na stronie:

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkolaizlobki.pl »

  Założyliśmy serwis www.przedszkolaizlobki.pl w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów-Rodziców, którzy zmagają się z nie łatwym dla nich zadaniem wyboru odpowiedniego przedszkola czy żłobka, do którego zapiszą dziecko. Na naszej stronie pomagamy dokonać tego wyboru, porównując i oceniając razem z innymi rodzicami placówki najbliżej Ciebie. Ponadto znajdziesz u nas porady i artykuły na tematy związanymi z dylematami przedszkolaka i rodzica. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra: Józefosław, Piaseczno i Raszyn »

  Polsko-angielskie Przedszkole Muzyczne Zebra, to miejsce do którego chciałby przyjść każdy przedszkolak. W naszych placówkach w sposób umiejętny łączymy naukę z zabawą. Specjalnie dla Waszych pociech został stworzony idealny plan zajęć prowadzony w dwóch językach. Stworzyliśmy miejsce o jasnych, kolorowych i przestronnych salach. Zatrudniliśmy także najlepszych nauczycieli i przedszkolanki, które dbają o dzieci podczas nieobecność rodziców. Zapraszamy !

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek niepubliczny Poznań »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Niuestanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bajeczna Kraina | Żłobek w Tarchominie »

  Bajeczna Kraina to tarchomiński żłobek, gdzie maluchy są pod stałą opieką wyspecjalizowanej kadry pedagogów i psychologów. Na oficjalnej stronie ośrodka znajdują się informacje dotyczące zapisów, cennika, dostępnych karnetów, a także dane kontaktowe placówki. W ramach harmonogramu prowadzone są zajęcia z plastyki, rytmiki oraz języka obcego. Jest również czas na relaks i swobodną zabawę z innymi dziećmi. W ramach działalności Bajecznej Krainy organizowane są także zajęcia dodatkowe i pobyty weekendowe lub wieczorne.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek - KidsWorld »

  Żłobek KidsWorld prowadzony jest przez zespół nauczycieli, który posiadają doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Zajęcia prowadzone są w sposób radosny i wesoły. Podczas nich dzieci poprzez zabawę uczą się treści programowych oraz rozwijają swoje zdolności kreatywne. Poprzez takie podejście dzieci nie tylko się rozwijają, ale także przystosowują do przejścia na kolejny etap edukacji w przedszkolu. Zajęcia prowadzone w żłobku obejmują także specjalne plany na imprezy okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty czy Świąt Bożego Narodzenia.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »