Skuteczny kurs prawo jazdy w Krakowie.

Skuteczny kurs prawo jazdy w Krakowie.

Ośrodek Szkolenia Kierowców OES organizuje profesjonalny kurs prawa jazdy w zakresie wszystkich kategorii. W naszej ofercie znajdują się jazdy doszkalające, które pomogą osobom o mniejszych umiejętnościach podnieść ich wyniki. U nas istnieje również możliwość zdobycia certyfikatu kompetencji zawodowych. Czas i terminy szkolenia są dopasowane do czasu wolnego kursanta. Polecamy naszą Szkołę i zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.oes.com.pl:

Podlinkuj stronę www.oes.com.pl:

Skuteczny kurs prawo jazdy w Krakowie.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Warszawa - OSK ELita »

  OSK Elita oferuje kurs na prawo jazdy w Warszawie i okolicach. Zapewniamy wysoki poziom szkolenia.
  Nasza firma gwarantuje Ci pełnie przygotowanie do egzaminu prawa jazdy. Jesteśmy na rynku od wielu lat, wyszkoliliśmy tysiące świetnych kierowców. Dysponujemy nowoczesną bazą samochodową oraz profesjonalnie przygotowaną kadrą o dużych umiejętnościach pedagogicznych. Przystępne ceny to kolejna z naszych zalet. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Tarnowskie Góry »

  Nasza Szkoła Jazdy w Tarnowskich Górach zapewnia profesjonalne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Oprócz kursów na prawo jazdy w naszej znajdują się jazdy dodatkowe, które zwiększą Twoje zdolności kierowania pojazdami, proponujemy je także osobom pragnącym podnieść swoje kwalifikacje a także wszystkim przed egzaminem państwowym. Ośrodek Szkolenia kierowców Eldrive znajduje się w centrum miasta Tarnowskie Góry, zapraszamy także osoby z takich miast jak Bytom czy Miasteczko Śląskie.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawojazdy, nauka jazdy - Największy portal dla szkół nauki jazdy. »

  Problemy szkół jazdy, tematyka z nimi związana, wszelkie sprawy związane z prawem jazdy, egzaminami w WORD, szkoleniem kierowców na wszystkie kategorie. To wszystko znajdziesz na naszej stronie. Portal nauki jazdy to miejsce w sieci dla branży ośrodków szkolenia kierowców, kursantów i egzaminatorów, a także dla tych, dla których bezpieczeństwo na drogach jest ważną sprawą.

  Codziennie najświeższe informacje o prawie jazdy, zmianach w przepisach i o nowinkach w szkoleniu kierowców. Na portalu znajdziesz także porady ekspertów i codzienny przegląd prasy branżowej. Spostrzeżeniami i pytaniami nasi czytelnicy mogą podzielić się na naszym forum.

  Portal posiada wsparcie znanej na rynku firmy z akcesoriami i materiałami dla szkół jazdy Studio Promocyjno – Handlowe Credo.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawko kategorii A »

  Auto szkoła Delta Łódź prowadzi rewelacyjne kursy nauki jazdy kategorii A, A1 oraz B. Posiadamy w stu procentach profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę do wykładów a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzyka to przejdź kurs prawa jazdy w naszej auto szkole. Tutaj będziesz spokojny o jakość szkolenia, a oficjalny egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Plac manewrowy mieści się na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawko kategorii B1 Warszawa »

  Chcemy zaprosić na kursy jazdy w szkole prawa jazdy JAR w Warszawie. O nas kursy jazdy można odbyć w kilku systemach, tak by każdy z kursantów mógł wybrać najlepiej odpowiadające mu dni i godziny. Dużą frekwencją cieszą się kursy nauki jazdy w Warszawie w trybie weekendowym i wakacyjnym. Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów z Warszawy najlepsze są wakacyjne kursy prawa jazdy. Osoby zatrudnione z reguły uczęszczają na tradycyjne kursy prawa jazdy w godzinach popołudniowych czy też weekendowe kursy jazdy.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Zielona Góra »

  Dobra szkoła która przygotowuje do testu na prawa jazdy. Zapraszamy do indywidualnej siedziby w Zielonej Górze. Nauczamy szybko i sprawnie.Bardzo dobre przygotowania do zdania testu na prawo jazdy. W ośroduku znajduje się nowoczesna sala do nauki testów na naukę jazdy.W mojej szkole nauka jazdy jest łatwa właściwie każdy uczeń niezależnie od wieku i dotychczasowych umiejętności zdobędzie odpowiednio dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy. Czas, który zostanie przeznaczony młodemu kierowcy jest całkowicie zastosowany, dzięki czemu młody kierowca wie jak się zachować w czasie jazdy.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Elbląg »

  Szkoła Jazdy SchoolCar.pl z Elbląga - nauka przygotowywująca kursantów do egzaminu prawa jazdy oraz kursy pozwalające doskonalić technikę jazdy . Godziny jazd kursowych dostosowywanie są do kursantów i prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Ośrodek zapewnia bogato wyposażone zaplecze edukacyjne, oferuje dodatkowe godziny zajęć teoretycznych, a płatność za kurs może być realizowana w ratach.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kraków »

  Szkoła Nauki Jazdy Racing Kraków organizuję profesjonalny kurs prawo jazdy, kursy dodatkowe oraz jazdy doszkalające.
  Kadra szkoleniowa Szkoły Jazdy Racing Kraków, każdy instruktor nauki jazdy, to wyselekcjonowany zespół specjalistów i pasjonatów branży motoryzacyjnej. Cechujemy się cierpliwością, umiejętnością stwarzania korzystnej atmosfery do nauki jazdy, a także skutecznym i nowoczesnym sposobem prowadzenia kursu prawa jazdy.
  Szkoła Jazdy Racing Kraków ma do zaproponowania klientom, którzy mają duże oczekiwania wobec osk, atrakcyjne ceny na jazdy doszkalające kraków.
  Nauka jazdy kat b odbywa się w sposób sprawny, nie powodujemy sztucznych ograniczeń w częstotliwości poszczególnych zajęć praktycznych nauki jazdy.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy w Gdyni. Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne dla kategorii A, A1, B. Szkolenie praktyczne z doświadczonymi instruktorami, na tych samych modelach samochodów co egzamin. Prawo jazdy z nami - to czysta przyjemność. Zapisz się już dziś i skorzystaj z ofert promocyjnych.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANEWR S.C. WROCŁAW wrocław prawo jazdy »

  Znakomitym wyborem podczas decydowania się na przystosowany dla siebie Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrocławiu, jest uczestnictwo w jednym z zestawu kursów w firmie MANEWR. Nasi instruktorzy i szkoleniowcy posiadają wybitnie bogate rozeznanie w przygotowywaniu z zakresu kategorii A - B - C - D lub E. Ciągłe wznoszenie swoich kwalifikacji i pozyskiwanie pożytecznych zdolności znacząco zdoła wspomóc na rynku pracy. W ośrodku MANEWR mogą Państwo uczestniczyć również we wszelkiego rodzaju szkoleniach dla zawodowych kierowców czy też szkoleniach okresowych koniecznych w niektórych przypadkach. Detaliczny obręb usług zamieszczono na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »