Studia licencjackie Wrocław

Studia licencjackie Wrocław

Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje na temat wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Oprócz tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Strona stanowi źródło bieżących informacji o procesie rekrutacji. Pozostałe działy serwisu poświęcone są prezentacji sylwetek pracowników, bibliotece. Na stronie znajdują się również przydatne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego.

Szczegóły strony www.handlowa.eu:

Podlinkuj stronę www.handlowa.eu:

Studia licencjackie Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 147

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej Szczecin »

  Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie od ponad 10 lat zgodnie z europejskimi standardami organizuje studia dzienne, zaoczne, stacjonarne i niestacjonarne, jak i studia podyplomowe i licencjackie. Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie jest uczelnią aktywną, a badania atrakcyjności studiowania na uczelniach prywatnych od lat plasują nas w pierwszej trójce najatrakcyjniejszych uczelni Pomorza Zachodniego.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Poznań »

  Wybierając Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu wybierasz nie tylko najlepszą kadrę naukowo-dydaktyczną, ciekawe kierunki studiów, takie jak - zarządzanie, turystyka i rekreacja oraz bezpieczeństwo narodowe, ale także - dogodne warunki do nauki i rozwoju. Sprawdź koniecznie - już dziś.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Politechniki państwowe cieszą się Dobrą reputacją. Nie troskaj się, z nami wybór szkoły wyższej to błahostka. Przyszedł czas, żeby wyłonić odpowiednią dla Ciebie politechnikę.
  Zdarza się, iż szkoły niepaństwowe mają więcej zajęć praktycznych i kształcą kapitalnych fachowców. Studia psychologiczne są jednym z najbardziej obleganych kierunków. Nie martw się, z nami wybór akademii to błahostka. Potrzebujesz szybkiego kursu w zakresie zarządzania, wybierz idealną uczelnię. Politechniki państwowe cieszą się renomą. Fizyka w Toruniu, zarządzanie w Bydgoszczy czyli kulturoznawstwo w Zielonej Górze ?

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Wyższe Łódź »

  Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. J. Chechlińskiego w Łodzi z oddziałem w Kaliszu to uczelnia o czynnej polityce edukacyjnej, promującej sposoby nowoczesnego nauczania, kształcąca według wymogów tutejszego rynku pracy. Podejmuje dodatkowo projekty innowacyjne przez przeprowadzanie badań pilotażowych i określenie europejskich standardów edukowania i zaimplementowania ich do procesu dydaktycznego. Umożliwia to na ukierunkowanie studenta na sukces, a po uwieńczeniu studiów, na jego integrację z lokalnymi strukturami biznesowymi. Programy studiów w WSFI w Łodzi z oddziałem w Kaliszu dopełniają wszelkie wymagania wyznaczone w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 lipca 2007 r. w sprawie standardów kształcenia dla poszczególnych kierunków oraz poziomów kształcenia.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze akademie »

  Strona internetowa poświęcona całkowicie polskim uczelniom. Gdy w najbliższym czasie chcesz wybrać się na studia i nie wiesz, co wybrać, my pomożemy ci w tym! Nasza strona została tak przygotowana, aby natychmiastowo wyszukać na niej potrzebne informacje. Możesz dowiedzieć się, jaka jest pełna oferta edukacyjna każdej polskiej uczelni publicznej i niepublicznej, kiedy organizuje ona swoje dni otwarte, jakie są na niej zasady rekrutacji. Także gdy szukasz najlepszych rozwiązań, sprawdź u nas rankingi. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Kraków »

  Uczelnie leżące w Krakowie są niewątpliwie jednymi z najlepszych w całej Polsce. To właśnie tutaj młodzi ludzie zdecydowanie najchętniej chcę mieszkać czy studiować. Aby zapisać się na wymarzony przez siebie kierunek studiów czy też interesującą specjalność należy w pierwszej kolejności zajrzeć na specjalną stronę www, która umożliwi nam dokonanie odpowiedniego wyboru uczelni wyższej. Dzięki informacjom zamieszczanym na takiej stronie z powodzeniem znajdzimy uczelnię odpowiednią dla siebie. Nie zwlekaj, zapisz się na studia w Krakowie już dzisiaj! Małopolska czeka na zdolnych ludzi, którzy pragną się rozwijać. Studia w Krakowie sprawią, że będziesz usatysfakcjonowany i bardzo szczęśliwy.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • StudiaWyzsze.pl - Polska baza uczelni »

  Prowadzimy stronę internetową, gdzie zamieściliśmy bazę wyższych uczelni działających na terenie Polski. Zapewniamy możliwość uzyskania szczegółowych informacji o poszczególnych instytucjach. Dysponujemy danymi kontaktowymi, adresem strony, systemem nauczania, aktualną ofertą kierunków oraz rodzajami sposobów studiowania. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie WWW.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.napiszeciprace.pl »

  Przed Tobą skraj semestru i niedobór pracy zaliczeniowej? Nie wpadaj w histerię! Pomożemy Ci! Zakres naszych służb obejmuje rzeczywiście dowolne prace literackie i zaliczeniowe, których pragniesz! Poziom szkół średnich i wyższych, kilkadziesiąt przedmiotów, coraz więcej kierunków. Nie wierzysz? Zapraszamy na krajową stronę internetową http://www.napiszeciprace.pl, gdzie zapoznasz się z naszymi inicjatywami. Napiszemy wszystko w czasie, w dobrej właściwości! Uwierzyło nam już kilkudziesięciu klientów, Ty bądź następny.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.Sposobna5.pl »

  Praca licencjacka za pasem? Rozprawka na ubiegły dzień? Dla nas to nie problem! W przeciągu kilku dni istniejemy w stanie skreślić dla Ciebie rewelacyjną pracę! Naszym zamysłem jest niesienie asysty licealistom i pisanie wzorców niemal na dowolny temat. Zapewniajmy nie wyłącznie satysfakcję, ale dodatkowo nieszablonowość. Na pytania klientów odpowiadamy niemal przez całą dobę, istniejemy dodatkowo czynni drogą telefoniczną. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, magistrów i doktorów. Do każdej pracy podchodzimy jednostkowo. Jeżeli pragniesz pomocy w jakieś pracy naukowej, napisz!

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smart Prospects - studia magisterskie w Anglii »

  W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem na rzecz naszych klientów usług związanych z podejmowaniem nauki na uczelniach brytyjskich. Posiadamy doświadczonych doradców edukacyjnych zajmujących się brytyjskim rynkiem edukacyjnym. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »