.:: Studio Tańca Swing Sway ::..

.:: Studio Tańca Swing Sway ::..

Swing & Sway jest pierwszym i jedynym studiem tańca w Krakowie specjalizującym się wyłącznie w technikach swingowych, mającym na celu rozpowszechnienie szeroko pojętej idei tańców swingowych oraz poszerzanie ogólnej wiedzy na ich temat. Propagujemy tańce swingowe (authentic jazz, boogie woogie, lindy hop, rock and roll, west coast swing) i ich socjalny aspekt oparty na prowadzeniu, improwizacji, porozumieniu między partnerami, nieograniczonych możliwościach interpretacyjnych.
Prowadzimy stałe kursy z różnych technik swingowych, regularne warsztaty weekendowe, również zajęcia indywidualne dla tych, którzy wolą naukę w bardziej kameralnym gronie.
Jesteśmy organizatorem Swing Era Festival.

Szczegóły strony www.swingnsway.pl:

Podlinkuj stronę www.swingnsway.pl:

.:: Studio Tańca Swing Sway ::..

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 231

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Aktualności »

  Skuteczna nauka tańca: standardowe, latynoamerykańskie, nowoczesne. Dzieci od 5-go roku życia, młodzież, dorośli. Gwarancja dobrej zabawy i prostych kręgosłupów. Nasze kursy tańca prowadzą doświadczeni profesjonaliści. Każdego kursanta otaczamy fachową opieką i dbamy, by mógł rozwijać swoje umiejętności. Nauka w miłej, przyjaznej atmosferze sprawia, że taniec staje się coraz większą przyjemnością.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ishanghri-seva Odissi Dance Studio »

  Strona Odissi Dance Studio w Szczecinie.
  Studio oferuje zajęcia z tańca indyjskiego odissi, bollywood i tańca orientalnego.
  Organizuje ciekawe wydarzenia i warsztaty związane z kulturą wschodu, w szczególności z Indiami.
  Założycielem jest Ishanghri-seva, tancerka odissi, bolly i tańca orientalnego, prekursor tańca odissi w Polsce.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Strona opisująca kurs angielskiego eTutor zintegrowany z systemem nauczania angielskiego przez internet.
  Metoda nauczania angielskiego eTutor została specjalnie zaprojektowana dla wymagań użytkowników zapisujących się na kurs angielskiego on-line. Etutor to najbardziej prestiżowy kurs angielskiego wykorzystujący interaktywne techniki wspomagające zapamiętywanie wiedzy. Angielski, a szczególnie gramatyka angielska jest trudna, dlatego w systemie eTutor prowadzony został specjalny program powtarzania dopasowujący się do potrzeb użytkownika.
  Nauka języka angielskiego jest dzisiaj jednym z najistotniejszych celów edukacji pozaszkolnej. Angielski jest językiem otwierającym znacznie szersze możliwości rozwoju zawodowego każdego człowieka.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs język angielskiego »

  Serwis skierowany jest do osób początkujących i zaawansowanych których celem jest głębsze poznanie pisowni i gramatyki języka angielskiego. Dicti.eu dostarcza informacji o czasach, składni i innych elementach gramatycznych występujących w języku angielskim. Serwis może jest dobrą opcja na solidne przygotowanie się do pisemnej i ustnej matury z języka angielskiego dzięki czemu polecamy go wszystkim uczniom szkół ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca wrocław »

  Szkoła tańca StarDance Michała Skawińskiego, znanego m.in. z Tańca z Gwiazdami i Big Brothera tancerza międzynarodowej klasy. W programie nauka tańca indywidualnie i zbiorowo, zajęcia w przystosowanej sali z instruktorami najwyższej światowej klasy. Kursy salsy, tańca towarzyskiego, zajęcia taneczne we Wrocławiu, również pokazy tańca.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca magisterska »

  Serwis e-pisanie.pl świadczy usługi w tworzeniu opracowań naukowych. Serwis oferuje profesjonalną pomoc w przygotowaniu materiałów pomocnych przy tworzeniu opracowań takich jak: prace magisterskie, prace doktorskie, referaty, prace licencjackie, prezentacje maturalne i wiele innych. Opracowania typu praca magisterska, oraz wszelkiego typu analizy i inne teksty, które zostały zlecone są oryginalne i zrealizowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Serwis zapewnia całkowitą dyskrecję oraz anonimowość. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą serwisu.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Pisanie prac maturalnych jest cenną umiejętnością w klasie maturalnej. Należy podjeść solidnie do pisania pracy, ponieważ m.in. od tego zależy wynik naszego egzaminu. Na egzaminie każdy maturzysta chciałby zaprezentować się jak najlepiej. Jest oczywiste, iż przygotowana i zaprezentowana przez maturzystę prezentacja maturalna pokazuje jaką wiedzę, a także umiejętności nabył on podczas kilku lat nauki w liceum.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy w Gdyni. Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne dla kategorii A, A1, B. Szkolenie praktyczne z doświadczonymi instruktorami, na tych samych modelach samochodów co egzamin. Prawo jazdy z nami - to czysta przyjemność. Zapisz się już dziś i skorzystaj z ofert promocyjnych.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Wspomagania Oświaty »

  Portal z gotową dokumentacją dla dyrektorów placówek oświatowych. Dokumentacja, narzędzia i procedury dla placówek oświatowych do pobrania, porady prawne, terminarz oraz aktualności oświatowe.Nadzór pedagogiczny, ewaluacja, dokumentacja organizacyjna, awans zawodowy, sprawy kadrowe, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kontrola zarządcza i ochrona danych osobowych. www.iwspo.pl

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje tańca u2dance.pl »

  Świetni instruktorzy ze szkoły tańca w Krakowie zachęcają do zapisów na kurs tańca dwa na jeden. Tańce użytkowe, które proponujemy przydadzą się Wam na każdej imprezie. Nasza oferta dotyczy Discofox oraz West Coast Swing. Jeśli interesuje Cię natomiast nauka tańca towarzyskiego, nauczymy Cię Walca Angielskiego, Tanga lub Walca Wiedeńskiego. U nas również Foxtrot, Quickstep oraz Samba, Chacha, Rumba, Paso doble i Jive.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »