Szkoła rysunku architektonicznego w Krakowie MDK-Kurs Kraków

Szkoła rysunku architektonicznego w Krakowie MDK-Kurs Kraków

Kurs rysunku architektonicznego szkoły MDK-Kurs w Krakowie jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskac rzetelne przygotowanie rysunkowe do egzaminów wstępnych na studia architektury w Krakowie. Pracownia rysunkowa MDK-Kurs specjalizuje się w technikach rysunku architektonicznego, których naucza z powodzeniem. Oferuje skuteczny program nauki oparty o zagadnienia występujące na egzaminie na studia Politechniki Krakowskiej. Naukę rysunku można rozpocząc od podstaw i nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Celem kursu jest aby wszyscy jego uczniowie opanowali w praktyce zasady konstrukcji rysunku architektonicznego oraz elementy projektowania architektonicznego, konieczne by zdac egzamin na architekturę.

Szczegóły strony www.mdk-kurs.strefa.pl:

Podlinkuj stronę www.mdk-kurs.strefa.pl:

Szkoła rysunku architektonicznego w Krakowie MDK-Kurs Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 101 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 574

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Technikum Bodzentyn »

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych to placówka oświatowa z wieloletnią tradycją i bogatą ofertą dydaktyczną. Posiadamy doskonale przygotowaną kadrę nauczycielską oraz bogate zaplecze techniczne, które na pewno uprzyjemni Państwu naukę w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie Wrocław »

  Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje na temat wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Oprócz tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Strona stanowi źródło bieżących informacji o procesie rekrutacji. Pozostałe działy serwisu poświęcone są prezentacji sylwetek pracowników, bibliotece. Na stronie znajdują się również przydatne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingwista nauka języka języki obce »

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Pożądane byłoby uwydatnić, iż istniejemy od 1958 roku zaś przez ten czas wyedukowaliśmy wielu kursantów, którzy zostali wyśmienicie przygotowani do zdania wszystkich stopni certyfikatów językowych. Podstawowe języki jakich nauczamy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski oraz rosyjski. wskazane jest dołożyć, że jako wyjątkowa organizacja w Polsce centralnej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut oraz Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 WARSZAWA »

  Monnet International School to pierwszy w Polsce zespół szkół proponujących nauczanie w programie IBO na wszystkich poziomach. Kształci i rozwija w swoich uczniach: wrażliwości na doznania innych, cechy charakteru opisanych w sylwetce ucznia IBO, postawy, które są istotnym elementem programu, umiejętności podejmowania społecznie odpowiedzialnych działań jako rezultatu procesu uczenia się. Właściwie zróżnicowany program nauczania, kompetentni i wykształceni nauczyciele, a także wysokiej klasy materiały dydaktyczne to niezaprzeczalne atuty szkoły. Ukończenie szkoły wiąże się z otrzymaniem dyplomu IB, który jest uznawany na uczelniach we wszystkich krajach.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.Crea-szkola.pl »

  Jeśli interesuje Państwa kurs zarysu bądź kurs malarstwa, serdecznie zapraszamy do własnej siedziby. Oferujemy różnorodne kursy, w oparciu o rozciągliwy grafik i Państwa zapotrzebowanie. Jesteśmy przekonani, iż to oczywiście nasze biegłości i własna pasja przekona Was do naszej szkoły. Na kursie dowiecie się Państwo, w który sposób poprawnie wyzyskiwać swój potencjał, jak na przykład operować światłocieniem a dodatkowo, w jaki sposób aranżować najrozmaitsze dzieła. Jeżeli tylko czują Państwo chęć zmiany swojego życia i nabycia nowych umiejętności, zapraszamy do naszej szkoły.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Administracja samorządowa, bezpieczeństwa i porządku publicznego »

  Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Szkoły wyższe Łódź, które oferują Państwu naukę na kierunkach studia aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, Administracja finansów publicznych, studia administracja samorządowa, Praca i zabezpieczenia społeczne, studia praca i zabezpieczenia społeczne, studia integracja społeczna. W naszej atrakcyjnej ofercie również ciekawa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Policealne szkoły, szkoły zawodowe »

  SKK to szkoła z ogromnym doświadczeniem i prestiżem na rynku edukacyjnym w Polsce. Już od ponad 20 lat edukuje i kształci Polaków.W swojej ofercie posiada szkoły policealne jednoroczne, szkoły policealne dwuletnie, kursy zawodowe, kursy specjalistyczne, studia podyplomowe, liceum, szkolenia dla nauczycieli.Placówki SKK są zlokalizowane między innymi: w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Włocławku, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu i Krakowie.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Awangarda - technik masażysta »

  Mówi się o tym, że zawody związane z opieką nad osobami starszymi są przyszłościowe. Do tej grupy można zaliczyć masażystów. Dlatego też wychodzimy na przeciw klientom i kształcimy uczniów, aby zostali bardzo dobrymi reprezentantami tego zawodu. Dołącz do nich.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Gowork »

  Dietetyka, higienistka stomatologiczna, technik masażysta czy technik usług kosmetycznych. To tylko część z kursów, które można wybrać w policealnej szkole Gowork. Zapytaj o naszą ofertę a dowiesz się, które kursy są dostępne całkowicie za darmo. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia szkoły publicznej.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Theducation - blog dla rodziców »

  Blog nauczycielski i blog parenting to skarbnica wiedzy na temat edukacji wczesnoszkolnej. Strona Theducation zawiera w sobie cenne rady oraz ciekawostki z zakresu psychologii oraz pedagogiki dziecięcej. Autorka doskonale wie co trzeba zrobić by zrozumieć zachowanie dziecka, jego emocji oraz barier. Przekazuje wiedzę na temat metod wychowawczych, pomaga zarówno rodzicom, jak i ich pociechom, w końcu od tego zależy ich dorosłe życie. Skąd w niej tyle zamiłowania? Wykonuje swoją pracę z pasją. Prowadzi 3 przedszkola, ciągle się rozwija, pogłębia wiedzę. Zajrzyj na stronę by dowiedzieć się więcej o niej samej oraz o metodach nauczania.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »